niedziela, 31 maja 2020
Najnowsze: rankinguefa.pl TDM Czy wiesz, czym zajmuje się UEFA? opublikowany

Bonus Fortuna x3 na maj 2020

Fortuna Online: bonusy po rejestracji z kodem promocyjnym. Promocja powitalna Fortuna - bonus bez ryzyka - bonus 100% - freebet - bonusy na 2020.

Odbierz kod promocyjny Fortuna Oferta na bonus Fortuna VIP ważna do 31 maja 2020
Spis treści
Rozwiń
 1. 1. Fortuna bonus od depozytu
 2. Bonus Fortuna od depozytu - zasady
  1. Zasady MAX bonusu Fortuna 1000 (100% od wpłaty depozytu)
 3. 2. Fortuna bonus na zakład bez ryzyka
 4. Fortuna bonus bez ryzyka - zasady
  1. Zasady bezpiecznego kuponu i bonusu bez ryzyka Fortuna 120 zł
 5. Fortuna bonus bez depozytu (freebet)
 6. Bonus bez depozytu Fortuna - zasady odbioru
  1. Zasady odbioru freebetu bez depozytu 20 zł
 7. Jak odebrać bonusy Fortuna
  1. Instrukcja odbioru bonusów na eFortuna
 8. Jak wykorzystać bonus eFortuna
  1. Jak wykorzystać Fortuna bonus powitalny?
  2. Jak wykorzystać bezpieczny bonus bez ryzyka?
  3. Jak wykorzystać bonus bez depozytu od Fortuna?
 9. Kod promocyjny do bonusów Fortuna
 10. Opinie o bonusach Fortuny
 11. Kiedy działają bonusy Fortuna
 12. Bonusy Fortuna vs inne bonusy bukmacherskie
 13. FAQ - pytania i odpowiedzi na temat bonusów Fortuna
Fortuna Online oferuje bonusy po zastosowaniu kodu promocyjnego
Fortuna bonusy z promocyjnym kodem

Wszystkie bonusy powitalne Fortuna dla nowych klientów działają po aktywowaniu kodu promocyjnego na eFortuna. Przy rejestracji internetowej wpisujemy kod promocyjny Fortuna VIP, który brzmi LEGALSPORT.

   Rejestracja w Fortuna [wersja VIP]
Kod promocyjny na maj 2020: LEGALSPORT

Bonusy Fortuna dla nowych klientów to pakiet promocyjny, składający z 3 części: bonus za wpłatę depozytu do maksymalnej wysokości 1000 zł (tzw. Fortuna bonus 100%), kupon bezpieczny Fortuna bez ryzyka za 120 zł (20 zł ponad standard) oraz darmowy freebet Fortuna bez wpłaty depozytu za 20 zł (generowany po rejestracji w punktach FKP, zamienianych w eShop Fortuna na bezpłatny bonus o nominale 20 zł).

To co trzeba koniecznie zapamiętać, to warunek promocji Fortuna - aktywacja bonusów następuje po użyciu kodu promocyjnego Fortuna: LEGALSPORT. Akceptowany przez legalnego bukmacher Fortuna kod polecający pojawia się automatycznie w formularzu rejestracji - jego wywołanie następuje poprzez przejście referencyjne z linka promocyjnego (np. poprzez baner promocyjny, który znajdźcie powyżej).

1. Fortuna bonus od depozytu

Pierwszy bonus Fortuna w zestawie powitalnych korzyści działa jak klasyczny bonus bukmacherski. Fortuna w tym względzie idzie w pierwszym szeregu topowych bukmacherów i ustaliła nominał bonusu aż na 1000 zł (podniesiony z 400 zł; dział promocji i marketingu Fortuny dołożył dla graczy 600 zł dodatkowej kasy bonusowej). Jest to bardzo wysoka stawka za bonus w grupie najlepszych bukmacherów z bonusami w kwocie 1000 zł lub większymi.

   Fortuna bonus powitalny   
   Ekstra 1140 zł z kodem promocyjnym   
  Szybki odbiór bonusu VIP - link referencyjny  

Bonus od depozytu Fortuna jest automatycznie aktywowany po zrealizowaniu przelewu na saldo bonusowe na eFortuna i działa w bardzo prosty sposób. Za nasz kod promocyjny w wersji ponadstandardowej do Fortuny (przypominamy, że hasło kodu to LEGALSPORT) uruchamiasz system promocyjny, która nalicza bonus 100% od depozytu. Dostajesz taki bonus, jaki depozyt został wpłacony przelewem z banku (np Przelewy24, PayU, Transferuj) lub kartą kredytową Visa, Mastercard. Oznacza to, że jeśli w ramach swojego pierwszego depozytu wpłacisz 350 zł, to gratis otrzymasz drugie 350 zł.

Bonus Fortuna od depozytu - zasady

Fantastyczny bonus od depozytu 100% w Fortuna Zakłady Bukmacherskie o maksymalnej wartości 1000 zł ma kilka ważnych zasad do zapamiętania. Stosowanie się do regulaminu Fortuna przy promocji bonus 1000 zł daje gwarancję kompletnego wykorzystania pakietu nagród na start w wersji VIP.

Nowoczesna technologia internetowa systemu bonusowego Fortuny powoduje, że premię VIP od polskiego legalnego bukmachera możesz odebrać 24h przez 7 dni w tygodniu. Można to zrobić zarówno na platformie internetowej, jak i na aplikacji bukmacherskiej online na Androida (na telefonach Samsung, Xiaomi czy Huawei) lub system iOS (telefon iPhone). Żeby odebrać wyjątkowy bonus od pierwszego depozytu Fortuna, należy spełnić dwa proste wymagania regulaminowe: założyć darmowe iKonto z bonusowym kodem promocyjnym fortuna, jakim jest słowo LEGALSPORT (tu znajdziesz dokładną instrukcję, jak przebiega w Fortuna szybka rejestracja nowego konta online do obstawiania z naszym kodem promocyjnym), oraz wyrazić zgodę na odbiór ekskluzywnego pakietu bonusów online, w tym bonus 100% od wpłaty na saldo depozytowe.

Zasady MAX bonusu Fortuna 1000 (100% od wpłaty depozytu)

 • założenie darmowego konta online w Fortuna z aktualnym kodem promocyjnym na maj 2020, które brzmi LEGALSPORT,
 • wyrażenie zgody na przydzielenie i odbiór, poprzez akceptację dyspozycji na formularzu bonusowym eFortuna,
 • wypłata bonusu i wygranych z kuponów bukmacherskich jest możliwa po 4-krotnym obrocie z minimalnym kursem całkowitym 1,90 (na zakładzie muszą znaleźć się minimum 3 zdarzenia).

2. Fortuna bonus na zakład bez ryzyka

Wpisując kod bonusowy Fortuna: LEGALSPORT podczas rejestracji konta nowego gracza online możemy otrzymać bezpieczny bonus na zakład bez ryzyka 120 zł. Jak sama nazwa, wskazuje w ramach tej promocji gracz może postawić swój pierwszy bezpieczny zakład bukmacherski bez ponoszenia ryzyka straty pieniędzy. Zakład bez ryzyka Fortuna obejmujący promocyjny kod do Fortuny jest powiększony ponad standard o ponad 20%, co oznacza że zamiast standardowego bonusu 100 zł możesz być nagrodzony podwyższonym bonusem o 20 zł do kwoty 120 zł.

Jak obrócić bonus Fortuna na zakład bez ryzyka?
Dobra informacja jest taka, że bezpieczny bonus bez ryzyka Fortuna
nie wymaga obrotu ani minimalnej ilości zdarzeń.

Co to w praktyce oznacza? Aby móc obstawić taki zakład na eFortuna trzeba najpierw dokonać wpłaty pierwszego depozytu (tu przeczytasz, jakie formy płatności akceptuje u siebie bukmacher internetowy Fortuna). Zakładamy, że Wasza pierwsza wpłata będzie na kwotę 500 zł (dzięki temu zgarniecie połowę maksymalnego bonusu w ramach podwojenia pierwszego depozytu).

Jeżeli pierwszy, dowolny kupon okaże się przegrany – system na eFortuna Online zwróci Wam wkład za ten kupon do kwoty 120 zł. Warto taki zakład wykorzystać w całości, dlatego też żeby otrzymać zwrot 120 zł, pierwszy zakład należy zawrzeć za 135 zł. Dlaczego? Ponieważ wkład to kwota stawki za kupon, pomniejszona o 12% podatek od obrotu wynikający z przepisów polskiego prawa i zapisów ustawy hazardowej legalizujących zakłady bukmacherskie. W przypadku poprawnie wytypowanych zdarzeń na takim kuponie, Fortuna wypłaca pełną sumę wygranej na iKonto Fortuna.

Zakład bez ryzyka 120 zł z kodem bonusowym w Fortuna Zakłady Bukmacherskie - infografika
Fortun cashback 120 zł na start z kodem promo VIP

120 zł zakładu bez ryzyka z kodem promocyjnym Fortuna (hasło kodu brzmi LEGALSPORT) to bez wątpienia bardzo atrakcyjna akcja promocyjnych benefitów, z której warto skorzystać. Dodatkowym jej atutem jest fakt, iż Fortuna nie wprowadziła dodatkowych obwarowań dotyczących samego kuponu, czyli minimalnej liczby spotkań, kursu poszczególnych zdarzeń czy też kursu całkowitego. Gracz na eFortuna ma swobodę w zawieraniu swojego pierwszego kuponu, a to zdecydowanie zwiększa szansę na wygraną!

Fortuna bonus bez ryzyka - zasady

Elektroniczny zakład bez ryzyka eFortuna działa na prostych warunkach regulaminowych Fortuny. Legalny i sprawdzony bukmacher nie nałożył na bezpieczny bonus bez ryzyka żadnych zasad związanych z obrotem, czy też minimalną liczbą zdarzeń na kuponie sportowym. A to oznacza, że warunki cashbacku Fortuna ograniczają się tak naprawdę tylko do jednego wymogu - jest nim oczywiście zawarcie kuponu online na stronie internetowej eFortuna lub aplikacji mobilnej bukmachera na Android lub IOS. I to tyle - nie ma więcej zasad, więc odbiór bonusu Fortuna jest łatwy i szybki!

Zasady bezpiecznego kuponu i bonusu bez ryzyka Fortuna 120 zł

 • wyrażenie zgody na przyznanie bonusu bez ryzyka Fortuna (zaznaczamy podczas rejestracji),
 • postawienie zakładu bukmacherskiego online na stronie internetowej eFortuna lub aplikacji mobilnej
 •  jak nie trafisz, Fortuna zwraca kasę na konto minus podatek, jak trafisz wygrana wchodzi też wchodzi na saldo depozytowe iKonto Fortuna do wypłaty

Fortuna bonus bez depozytu (freebet)

Fortuna i portal LegalSport.pl mają dla graczy mega kod bonusowy, który oprócz podwojenia pierwszej wpłaty do 1000 zł oraz cashbacku 120 zł zapewnia dodatkowo darmowy bonus bez wpłaty własnej gotówki na saldo depozytowe. W przeciwieństwie do zakładu bez ryzyka, aby skorzystać z tej promocji nie musicie wpłacać żadnych swoich środków finansowych – bonus bez depozytu to gra w 100% na koszt bukmachera. To doskonały wybór dla początkujących graczy, którzy chcą „wyczuć” typowanie i swoje umiejętności, a chcieliby to zrobić bez konieczności wpłaty własnych pieniędzy.

Bonus Fortuna 20 zł bez depozytu (inaczej freebet)
Fortuna 20 zł freebet - bonus bez depozytu

Warto przy tym pamiętać, że bonusu bez depozytu w Fortunie nie można od razu wypłacić na konto bankowe – jest przyznawany tylko na zawarcie zakładów sportowych. Bukmacher, tak samo jak w przypadku pierwszej promocji, nie stawia żadnych wymagań odnośnie kuponu, tworzonego w ramach bonusu bez depozytu. W ostatecznym rozrachunku gracz może, a nawet powinien zaryzykować, aby zwiększyć szansę na zgarnięcie dużej sumy gotówki bez żadnej inwestycji.

Z uwagi na odmienne preferencje graczy każdy sam powinien dokonać wyboru korzystniejszego bonusu. Jedno jest pewne: zarówno pierwsza, jak i druga promocja jest niezwykle atrakcyjna, dlatego każdy nowy typer bez wątpienia znajdzie coś dla siebie!

Warto przy tym pamiętać, że Fortuna to niejedyny bukmacher, który nowym graczom oferuje freebet w pakiecie na start. Jeśli szukacie darmowych zakładów bukmacherskich, warto skorzystać również z freebetu STS 25 zł na start - u tego legalnego buka online darmowy zakład również jest tylko częścią oferty powitalnej z kodem promocyjnym VIP, która oprócz bonusu bez depozytu obejmuje też cashback 34 zł oraz bonus od wpłaty 1200 zł. Darmowy zakład bukmacherski otrzymacie też, odbierając bonus powitalny LVBET z kodem promocyjnym VIP (hasło kodu jest takie samo jak dla każdego innego legalnego bukmachera internetowego, czyli LEGALSPORT) - z tym kodem oferta LVBET dla nowych klientów obejmuje nie tylko standardowe bonusy od dwóch pierwszych wpłat (maksymalnie do 1500 zł), ale też ekskluzywny freebet 20 zł za kod promocyjny.

Bonus bez depozytu Fortuna - zasady odbioru

Niezwykle atrakcyjny i gratisowy freebet Fortuna o wartości 20 zł otrzymuje się u bezpiecznego bukmachera Fortuna za bezpłatną rejestrację nowego iKonta Online przez internet (konto gracza Fortuna). Założenie nowego profilu gracza na stronie internetowej efortuna lub aplikacji bukmacherskiej na Androida lub iOS to jedyna rzecz, którą musicie zrobić, aby odebrać bezpłatny Fortuna bonus 20 PLN na swoje konto internetowe do gry.

Zakład bez depozytu Fortuna w wysokości 20 zł przyznawany jest każdemu typerowi w punktach lojalnościowych FKP: freebet 20 zł warty jest 2800 punktów. Freebet 20 zł od iFortuny, czyli darmowe pieniądze Fortuna na dowolny zakład bukmacherski, można odebrać w specjalnym sklepie - "e-shop Fortuna". Jak obrócić Fortuna bonus bez depozytu? Freebet nie wymaga obrotu przed wypłatą - szczegóły poniżej. Jest to możliwe, ponieważ Fortuna freebet 20 jest dopisywany do salda gotówkowego na eFortuna (inaczej saldo depozytowe)

Zasady odbioru freebetu bez depozytu 20 zł

Warunki odbioru freebetu, znanego jako "Fortuna darmowy bonus 20 zł", są bardzo proste:

 • założenie internetowego konta klienta w Fortunie, które jest w 100% darmowe,
 • akceptacja przyznania i odbioru bezpłatnego fortunowego bonusu oraz innych nagród z pakietu Fortuna VIP (opcję zaznaczamy podczas rejestracji).
 • po trafieniu freebetu 20 zł można od razu wypłacić kasę na prywatny rachunek bankowy z saldo gotówkowego.

Jak odebrać bonusy Fortuna

Bonusy Fortuna to doskonała okazja do przetestowania systemu Fortuna do zakładów bukmacherskich. Dodatkowym atrybutem przemawiającym za odbiorem bonusów  Fortuna jest zminimalizowanie ryzyka na nietrafionych zakładach i jak najmniejsze angażowanie własnych środków finansowych.

Wszystkie argumenty przemawiają za tym, że warto odebrać Fortuna bonusy w maksymalnej dopuszczalnej regulaminem Fortuna wysokości. Co zrobić, żeby odebrać wszystkie bonusy Fortuna z kodem promocji w pakiecie VIP?

Odbiór bonusu powitalnego Fortuna Zakłady Bukmacherskie - infografika
Bonus na start eFortuna - jak odebrać z kodem VIP

Procedura odbioru każdego bonusu eFortuna jest identyczna - najważniejsze jest poprawne aktywowanie konta i zastosowanie kodu promocyjnego Fortuna. Jeśli potrzebujesz dokładnych informacji, znajdziesz je w tym tekście ==> Jak odebrać szybko i sprawnie w mgnieniu oka bonus na start Fortuna online.

Instrukcja odbioru bonusów na eFortuna

By odebrać najlepsze bonusy powitalne dla nowych Klientów Fortuna, wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

 • aktywujesz kod polecający do iFortuna > tu szybki  link do odbioru kodu promocyjnego Fortuna na 2020  
 • formularz rejestracyjny Fortuna generuje się automatycznie - kod promocyjny na Fortunę wpisuje się samodzielnie
 • uzupełniasz dane osobiste i kontaktowe > wysyłasz formularz do weryfikacji przez pracownika Fortuna
 • otrzymujesz link aktywacyjny na adres mailowy jaki podałeś przy rejestracji
 • aktywujesz konto po swojej stronie / Fortuna weryfikuje i aktywuje po swojej, włączając bonusy
 • po aktywacji uruchamiasz bonusy i odbierasz promocyjny pakiet Fortuna

Kolejność odbioru bonusów od Fortuny: najpierw odbierasz bonus bez depozytu 20 zł - bez wpłaty kasy, jak złożysz za pierwszym razem depozyt to odbierasz zakład bez ryzyka (max 120 zł) i bonus od depozytu (podwojenie pierwszej wpłaty). Im więcej wpłacisz, tym więcej odbierzesz - po złożeniu  depozytu np 1000 zł uruchamiasz odbiór maksymalnego bonusu od depozytu 100% i bezpiecznego zakładu bez ryzyka w maksymalnej wysokości (z uwagi na podatek bukmacherski należy postawić kupon za 135 zł).

Jak wykorzystać bonus eFortuna

Oferta typów legalnego polskiego bukmachera internetowego Fortuna jest niezwykle obszerna. W efekcie ofercie bukmacherskiej online Fortuna można znaleźć cenne i odpowiednie pozycje bukmacherskie online o wysokich kursach ogólnych, które zapewniają max wygrane na elektronicznych kuponach puszczanych via internet. Wybór jest naprawdę ogromny, dlatego też warto zastanowić się, jak optymalnie wykorzystać każdy ekskluzywny bonus startowy dla nowych klientów z naszym kodem promocyjnym.

Jak wykorzystać Fortuna bonus powitalny?

Bonus 100% od pierwszego depozytu jest w Fortunie bardzo okazały. W maksymalnym wariancie profit od wpłaty na saldo depozytowe fortuna może wynieść nawet aż 1000 zł. Z racji tego z czystym sumieniem można rozłożyć bonus 100% Fortuna na kilka dyscyplin sportowych. Najkorzystniejsze sporty w Fortunie to piłka nożna, siatkówka, hokej na lodzie oraz koszykówka. Typujący najczęściej obstawiają kupony on-line na mecze NBA, Premier League, Serie A oraz polską Ekstraklasę. Polska liga piłkarska bardzo często opatrzona jest kursami w Fortuna powyżej 2,00 - takie kursy online idealnie nadają się do bukmacherskiego obrotu bonusem z ekstra kodem rejestracyjnym.

   FORTUNA kod promocyjny na maj 2020  
Odbieram kod > przejście do Fortuna

Jeżeli chodzi o konkretne internetowe kupony bukmacherskie, to rekomendujemy w pierwszej kolejności zakłady AKO składające się z mniej więcej 5-6 zdarzeń/typów. Takie rozwiązanie gwarantuje wysokie prawdopodobieństwo trafienia zawartego zakładu sportowego, a także umożliwia późniejszy odbiór mega wygranej przekraczającej 1000 zł! Przy wpłacie depozytu, na przykład za pomocą BLIK lub karty kredytowej czy debetowej VISA/MasterCard, na poziomie 400 zł (zostanie ona podwojona do 800 zł dzięki bonusowi na start 100%), najlepiej stawiać pojedynczy kupon online w ramach bonusu VIP za 50 zł - wówczas będziecie mogli zawrzeć w sumie aż 16 kuponów bukmacherskich.

Jak wykorzystać bezpieczny bonus bez ryzyka?

Fortuna zakład bez ryzyka (zawierany poprzez eFortuna) to najlepsza opcja na podreperowanie swojego indywidualnego kapitału bukmacherskiego, który przez profesjonalnych typerów nazywany jest bankrollem. W związku z tym radzimy, abyście postawili za maksymalny wariant bezpiecznego zakładu bez ryzyka (max. 120 zł z kodem promocyjnym fortuna, który brzmi LEGALSPORT) kupon sportowy z kursem ogólnym nie mniejszym niż 190.00. Jest to optymalna wersja zakładu online, ponieważ umożliwia ona ewentualną wygraną na poziomie aż 20 466 zł.

Opcja na ubezpieczony kupon z wysokim kursem łącznym jest pewna, ponieważ w razie przegranej licencjonowany bukmacher eFortuna Polska, zaliczający się do krajowego topu najlepszych buków, zwróci Wam stawkę pojedynczego kuponu online na saldo gotówkowe, z którego możecie błyskawicznie wypłacić kasę na rachunek bankowy lub grać dalej. Fortuna bonus bez ryzyka o wartości 120 zł to najlepsza opcja benefitów promocyjnych na polskim rynku zakładów sportowych - zarówno pod kątem kwoty bonusu, jak i ogólnych zasad oraz warunków regulaminowych.

Jak wykorzystać bonus bez depozytu od Fortuna?

Freebet bez wpłaty własnej kasy w Fortuna w wysokości 20 zł powinniście wykorzystać na pewne typy sportowe, które chcielibyście sprawdzić w pierwszej kolejności pod kątem jakości. Innymi słowy pisząc, jeśli nie wiecie, jakie typy i kursy oferuje bukmacher iFortuna na koszykówkę, to swój zakład bez depozytu wykorzystajcie na selekcje z koszykówki. Dzięki temu będziecie wiedzieć, czy na typach online z kosza da się zarobić.

Z doświadczenia wiemy, że Fortuna Zakłady Bukmacherskie najlepsze typy i kursy bukmacherskie oferuje na NBA, Euroligę oraz polską ekstraklasę. Szczególnie interesujące propozycje można znaleźć w ofercie sportowej na poszczególne kwarty. Nie gorzej wygląda również oferta bukmacherska, na stronie internetowej i aplikacji mobilnej na Androida oraz system iOS, na liczbę punktów w meczu - linie punktowe bardzo często ustawiane są na niskim poziomie, bardzo często na granicy średniej zdobyczy punktowej danego zespołu.

Kod promocyjny do bonusów Fortuna

Wszystkie bonusy Fortuna w ramach zestawu na powitanie nowego typera są połączone z kodem promocyjnym (polecającym). Nasz kod promocyjny dla nowych graczy w Fortuna, który brzmi LEGALSPORT, gwarantuje w ramach współpracy afiliacyjnej wszystkim czytelnikom naszego serwisu ekskluzywne warunki do stawiania kuponów SOLO i AKO w ramach profitów za bonusy odebrane po rejestracji na eFortuna z kodem VIP. 

Kod promocyjny Fortuna
Fortuna kod promocyjny

Kod promocyjny Fortuna: LEGALSPORT jest unikalny, ponieważ gwarantuje MaxBonus 1000 nie tylko na eFortuna, ale także u innych bezpiecznych bukmacherów z certyfikatem Ministerstwa Finansów. Jest to jedyny kod promocyjny w Polsce honorowany w takie samej, niemienionej formule przez najlepszych bukmacherów w rankingu topowych buków internetowych na 2020, a więc nie tylko przez buka Fortuna, ale również przez innych legalnych polskich bukmacherów internetowych - z tym kodem odbierzecie najlepszy ponadstandardowy pakiet powitalny także w Betfan, jak również bonus powitalny forBET z kodem VIP oraz pakiet dla nowych graczy STS 1159 zł.

Opinie o bonusach Fortuny

Korzystne i innowacyjne bonusy bukmacherskie dla nowych i stałych obstawiających online od Fortuna zbierają świetne rekomendacje oraz opinie od wszystkich graczy, którzy stawiają regularnie zakłady sportowe przez internet na stronie www lub aplikacji mobilnej iFortuna. Według obstawiających, zarówno tych początkujących, jak i doświadczonych, promocje Fortuny należą do grona najlepszych pakietów bonusów VIP na polskim rynku! Rekomendacje rozchodzą się szybko na forum bukmacherskim i pocztą mailową, praktycznie każdy kto raz odebrał bonus Fortuny zarekomenduje go innym grającym.

Typujący, którzy regularnie stawiają zakłady internetowe Fortuna, zwracają uwagę nie tylko ponadstandardowe wysokości poszczególnych bonusów VIP, ale również i na ekskluzywne warunki oraz zasady regulaminowe vipowskich promocji z kodem promocyjnym fortuna, jakim jest hasło bonusowe LEGALSPORT.

Redakcja również przychyla się do rekomendacji typujących, dlatego też w pełni polecamy funkcjonalne bonusy online w Fortuna Polska. Więcej szczegółów z konkretnymi ocenami bonusów bukmacherskich znajdziecie w dziale "Fortuna Opinie" >>> Dlaczego warto odebrać bonusy w Fortunie? Nasz dział  bukmacherski w sekcji z opiniami o nowych promocjach i bonusach do odbioru bonów w Fortunie jest stale uaktualniany, w związku z tym polecamy, abyście zaglądali do niego regularnie.

Kiedy działają bonusy Fortuna

Tabela przedstawiająca rozkład promocji Fortuna w okresie 12 miesięcy roku 2020. Co ważne w każdym miesiącu, aktualny jest kod promocyjny Fortuna: LEGALSPORT.

Kiedy można odbierać bonusy Fortuna - 
Czas działania   Aktywna promocja z kodem Fortuna        Jaki promo kod użyć na eFortuna
Styczeń 2020  tak - 3 bonusy na start Kod promocyjny: LEGALSPORT 
Luty 2020 tak - 100% od depozytu + 2 bonusy Kod promocyjny: LEGALSPORT
Marzec 2020 tak - 3 bonusy z kodem Kod promocyjny: LEGALSPORT
Kwiecień 2020 tak - 3 bonusy dla nowych Kod promocyjny: LEGALSPORT
Maj 2020 tak - 3 bonusy po rejestracji Kod promocyjny: LEGALSPORT
Czerwiec 2020 tak - 3 bonusy promocyjne Kod promocyjny: LEGALSPORT
Lipiec 2020 tak - 3 bonusy online Kod promocyjny: LEGALSPORT
Sierpień 2020 tak - 3 bonusy, w tym bez ryzyka Kod promocyjny: LEGALSPORT
Wrzesień 2020 tak - darmowy, bez ryzyka + depozyt Kod promocyjny: LEGALSPORT
Październik 2020 tak - 3 bonusy Kod promocyjny: LEGALSPORT
Listopad 2020 tak - 3 bonusy z kodem promocji Kod promocyjny: LEGALSPORT
Grudzień 2020 tak - 20 zł gratis + 2 bonusy Kod promocyjny: LEGALSPORT


Z zestawienia wynika, że każdy miesiąc to okres na odebranie jednego lub kilku bonusów od Fortuny. Przy czym istotne jest ułatwienie, że przez cały rok 2020 działa jeden i ten sam bonusowy kod promocyjny Fortuna - kod w promocji Max VIP: LEGALSPORT.

Bonusy Fortuna vs inne bonusy bukmacherskie

Polski rynek bonusów bukmacherskich od legalnych bukmacherów jest mocno rozwinięty. Bonusy finansowe Fortuna są już dostatecznie wysokie, aby konkurować nie tylko z bonusami w promocjach zagranicznych bukmacherów. Na polskiej arenie bukmacherów internetowych, magiczna granica bonusu 1000 zł została złamana i w tej chwili bonus za okrągły tysiak jest już standardową promocją powitalną.

Bonusy powitalne w ofercie VIP Fortuna mogą bez trudu konkurować z propozycjami na start innych legalnych bukmacherów internetowych. Ze względu na bardzo korzystne warunki regulaminowe odbioru oraz obrotu bonusami, promocja powitalna Fortuna 1000, w porównaniu np. z bonusami STS 1200 zł czy Betclic cashback 500 zł jest bardzo łatwa do odbioru i szybkiej wypłaty (obrót tylko 4x). Bezpieczny bonus bez ryzyka strat Fortuna 120 zł jest najwyższy na rynku (vs Forbet 50 zł czy STS bez ryzyka 34 zł). 

Najlepiej wygląda darmowy bonus bukmacherski Fortuna 20 zł bez depozytu na tle innych freebetów. W odróżnieniu od bonusu 20 zł LVBET czy darmowego zakładu eToto 20 zł (podwójny freebet), voucher Fortuna do wypłaty wymaga jedynie dobrego trafienia. Jak kupon wejdzie można od razu odbierać i wypłacać cash, u innych bukmacherów wymagany jest przy darmowym bonusie bez uiszczania depozytu obrót minimum 2 x (LVBET) , bez obrotu jest w eToto, a w forBET urodzinowy freebet ma zasadę dwukrotnego obrotu.

FAQ - pytania i odpowiedzi na temat bonusów Fortuna

Bonusy Fortuna są na tyle często odbierane, że generują sporo zapytań i sugestii od zaangażowanych graczy. Na najczęściej zadawane pytania (tzw FAQ - frequently asked questions) w sprawie Fortuna kod promocyjny, nasi specjaliści przygotowali odpowiedzi. Mamy nadzieję, że będą na tyle pomocne, że ułatwią Wam zarówno bezproblemowy odbiór bonusów jak i ich prawidłowe wykorzystanie na wielu trafionych i wygrywających kuponach Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

1. Czy kod promocyjny Fortuna działa do każdego bonusu?

Jeżeli podczas bezpłatnej rejestracji vip online, na stronie internetowej eFortuna lub aplikacji mobilnej Fortuna Zakłady Bukmacherskie zastosujecie ekskluzywny kod promocyjny fortuna, jakim jest bonusowe hasło rejestracyjne LEGALSPORT, to wówczas otrzymacie dostęp do pełnego i kompletnego pakietu atrakcyjnych nagród na powitanie od Fortuny.

Fantastyczna kolekcja bonusów bukmacherskich na start Fortuna za kod rejestracyjny nie jest dostępna w standardowej ofercie, tak więc nie zapomnijcie aktywować podczas zakładania iKonta, Fortuna kodu bonusowego: LEGALSPORT. Ten kod promocyjny działa do każdego bonusu powitalnego dla nowych klientów Fortuna.

Po rejestracji z pełnowartościowym kodem promocyjnym fortuna, który brzmi LEGALSPORT, będziecie mogli skorzystać z każdego bonusu: od depozytu do max. 1000 zł (tak - okrągły tysiak!), ale również z zyskownego, ubezpieczonego zakładu bez ryzyka 120 zł  (20 zł gratis) oraz bezpłatnego freebetu 20 zł. Oba bonusy dodatkowe, bonus bez ryzyka fortuna i fortuna zakład bez depozytu, są dopisywane do salda depozytowego (inaczej saldo gotówkowe na iKoncie Online Fortuna).

Lista bonusów Fortuna z kodem promocyjnym
Bonusy Fortuna Jakie bonusy Fortuna generuje kod promocyjny

2. Czy zakład bez ryzyka Fortuna jest bezpieczny?

Wiadomo, jak ważne jest postawienie pierwszego kuponu internetowego przez początkującego gracza. Towarzyszące temu emocje wynikają po części z obawy o to, że nasz początkowy zakład postawiony na eFortuna, będzie przegrany. Fortuna stosując regulamin bezpiecznej gry, wychodząc naprzeciw gracz tak skonstruowała ubezpieczony bonus bez ryzyka, że śmiało można powiedzieć, że jest to bonus bezpieczny.

Tak jak fortunowy freebet 20 za szybką rejestrację bez dokonywania wpłaty, tak samo Fortuna bonus bez ryzyka jest bezpieczny ponieważ minimalizuje ryzyko ewentualnych strat własnej gotówki. Bezpieczeństwo tego bonusu, wynika z zasad regulaminowych Fortuna - pieniądze są zwracane, kiedy zakład nie wejdzie a kupon z ubezpieczeniem będzie przegrany. Można je bezpiecznie wycofać z powrotem na swój rachunek bankowy.

3. Fortuna freebet - jak zamienić punkty FKP na bonus

Po darmowej rejestracji online na oficjalnej stronie internetowej eFortuna lub aplikacji bukmacherskiej typu "mobile" na telefony komórkowe i tablety, do Waszego indywidualnego konta bukmacherskiego (iKonto) zostanie dopisany extra darmowy zakład bez depozytu o wartości 20 zł w punktach FKP. Jak odebrać freebet 20 w Fortuna i tym samym zamienić punkty FKP na bonus?

Odebrać fantastyczny freebet fortuna można szybko i w bardzo prosty sposób. Wystarczy zalogować się na darmowe iKonto Fortuna, a następnie wejść w zakładkę "PROMOCJE". Po wyświetleniu się wszystkich elementów na witrynie www efortuna szukacie w menu podstrony "e-shop" i w nią wchodzicie.

Później na liście internetowych bonusów Fortuna szukacie bezpłatnego freebetu 20 zł, a potem aktywujecie go poprzez finalizację zamówienia w koszyku. Cała procedura zamiany punktów FKP i odbioru freebetu bez depozytu w wersji VIP za aktualny (maj 2020) kod promocyjny fortuna, który brzmi LEGALSPORT, zajmie Wam dosłownie 60 sekund, więc aktywacja atrakcyjnego zakładu bez wpłaty własnej kasy na saldo depozytowe jest banalnie prosta.

Pamiętajcie, że freebet 20 pln nie jest obłożony żadnymi warunkami regulaminowymi, z racji tego możecie postawić dowolny kupon sportowy online. Fortuna nie nałożyła na freebet 20 za punkty lojalnościowe FKP (Fortuna Klub Plus) żadnych warunków obrotu. Bukmacher Fortuna Polska nie ustawił ponadto kursu minimalnego i minimalnej liczby zdarzeń na zakładzie online, co sprawia, że freebet fortuna należy do topowych zakładów bez wpłaty depozytu na polskim rynku.

4. Bonusy Fortuna dla stałych graczy - jak otrzymać

Pierwsza rejestracja gwarantuje specjalne bonusy od Fortuna (3 pakiety powitalne w tym bonus1000), przygotowane dla nowych klientów. Taki gracz wkrótce staje się regularnym typerem i tzw starym graczem Fortuna (albo inaczej: stałym). Czy w dalszym ciągu może liczyć na profity finansowe od Fortuna?

Tak, Fortuna stałych graczy nagradza bonusami - specjalnymi punktami Fortuna Klub Plus (w skrócie FKP). Jak otrzymać taki bonus dla stałego gracza Fortuna? To proste i łatwe - punkty FKP naliczają się automatycznie każdemu stałemu graczowi, po postawieniu kuponu (solo, AKO czy kombi, bez względu na ilość zdarzeń czy wartość zakładu. Poza punktami FKP stali gracze, mogą liczyć na inne benefity Fortuna: freebety weekendowe, bonusy okazjonalne czy urodzinowe. Te nagrody są w ciągłej dystrybucji Fortuna, nie tylko przez bonusowy eShop Fortuna, ale też saldo bonusowe gracza.

Dodatkowo regularni typerzy, korzystający z oferty Fortuna online, mają do wyboru wiele bonusów stałych i okazjonalnych na różne dyscypliny sportowe - jest to np. promocja Fortuna Happy Hours, umożliwiająca grę bez podatku 12%, a także bonusy tymczasowe na różne wydarzenia sportowe, np. na Ligę Mistrzów, Wimbledon czy inne ważne rozgrywki.

Oferta bonusowa Fortuna Zakłady Bukmacherskie dla regularnych typerów - infografika
Fortuna bonusy dla stałych graczy

5. Jak szybko wypłacić bonus Fortuna

Bonus Fortuna Online można wypłacić z internetowego konta bukmacherskiego (iKonto Fortuna) szybko i sprawnie w ciągu kilku minut - doświadczeni typerzy potrafią wypłacić kasę z salda gotówkowego w ciągu niecałej minuty. Poniżej przedstawiamy Wam instrukcję "krok po kroku", która ułatwi Wam szybką wypłatę środków własnych z Fortuny:

Krok numer 1: Logujecie się na stronie internetowej eFortuny,
Krok numer 2: Wchodzicie do panelu gracza i wybieracie "Wpłaty i Wypłaty",
Krok numer 3: Następnie wybieracie "Wypłaty" i wpisujecie kwotę, jaką chcecie wypłacić na indywidualny rachunek bankowy. Całą transakcję akceptujecie poprzez przyciśnięcie przycisku "Wyślij".

I to tyle - właśnie przeprowadziliście skutecznie swoją ekspresową wypłatę z iKonta Fortuna. Pamiętajcie, że wszystkie wypłaty z salda depozytowego na prywatne konto bankowe są w pełni darmowe w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Co więcej, ze strony legalnego polskiego bukmachera Fortuna nie są pobierane żadne prowizje. Oznacza to, że wypłacając 1000 zł, otrzymacie na konto w banku pełne 1000 zł.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Bonus Fortuna x3 na maj 2020
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
KIBIC
skomentowano ponad miesiąc temu
fortuna mi nie leży bo finansuje Legię Warszawa, a ja kibicuję Wiśle Kraków!
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.