sobota, 19 października 2019
Najnowsze: Zakłady bukmacherskie bez dowodu - szybka rejestracja u legalnych buków 10.2019 10.2019

Bonusy dla pechowców u legalnych bukmacherów

Uważasz, że nie masz szczęścia? Wykorzystaj bonus dla pechowca z ubezpieczeniem od przegranej. Zakład bez ryzyka przegranej.

Odbierz kod promocyjny Milenium Oferta na bonus Milenium VIP ważna do 31 października 2019
Spis treści
Rozwiń
  1. Losowe bonusy dla tzw pechowców
  2. Bonusy z ubezpieczeniem dla pechowca
  3. Betclic bonus bez ryzyka
  4. Bonus dla pechowca Betfan
  5. Fortuna bonus dla pechowca 2019
  6. forBET z bonusem dla pechowego gracza
  7. STS bonus bez przegranej
Bonus dla pechowca od legalnego bukmachera
Bonusy z ubezpieczeniem od przegranej (tzw. bonus dla pechowca)

Kluczową rolę przy rozdzielaniu kolejnych bonusów losowych odgrywa częstotliwość, z jaką puszczamy kolejne kupony.

Opcja dla pechowca
   FORTUNA BONUS   
Zakład bez ryzyka 120 zł

Ważne są również stawki, jakimi na co dzień obracamy. Wszystko dostosowane jest do konkretnej akcji promocyjnej bukmachera, więc nie możemy jednoznacznie stwierdzić, że na przykład sporadyczne granie zwiększa nasze szanse na indywidualny bonus bukmacherski, albo że stawianie za wysokie kwoty będzie skuteczne. W wielu przypadkach musimy mieć po prostu szczęście!

Dlatego też my jako gracze powinniśmy uzbroić się w cierpliwość, bo jak to mówią: „każdy będzie miał swoje pięć minut”. Zachęcamy też do śledzenia na bieżąco sekcji Promocje bukmacherskie, gdzie żadna akcja promocyjna, przygotowana ze strony legalnie działającego na terenie naszego kraju bukmachera, nie przejdzie nam koło nosa. 

Losowe bonusy dla tzw pechowców

Najlepszym przykładem losowego bonusu bukmacherskiego jest akcja eFortuna („Bonus dla Pechowca”), która losowo wybranym użytkownikom przyznała bonus w postaci zakładu bez ryzyka o wartości 20 złotych. Ogólne warunki promocji dla pechowaca nie należą do skomplikowanych.

Kiedy Fortuna, sponsor piłkarskiej 1. ligi losuje zakład bez ryzyka? Zgodnie z zasadami Fortuna promocja losowanie może zostać przeprowadzone do 4 dni od momentu aktywowania bonusu, wystarczył zwykły zakład bukmacherski na własnych zasadach – obostrzenia Fortuny dotyczące np. minimalnego kursu oraz liczby meczów na kuponie nie działają! W przypadku przegranej, na wirtualne konto gracza bukmacher zwracał 100% wkładu za kupon (oczywiście podatek 12% nie był zwracany – jeżeli chcieliśmy otrzymać pełny zwrot 20 zł, to musieliśmy zagrać kupon za 22.73 zł). Zwrócone środki na grę można było przeznaczyć na kolejny zakład, który również nie był „obłożony” dodatkowymi ograniczeniami (w wielu promocjach Fortuna należy np. trzy razy obrócić przyznaną sumę).

Bonus dla pechowca Fortuna jest niestandardowy, pojawił się nagle i równie dobrze może się pojawić niezapowiedziany ponownie, wcześniej warto poszperać w dziale z darmowymi bonusami bez depozytu. Freebety dają możliwość sprawdzenia czy szczęście sprzyja w zakładach bukmacherskich, bez angażowania swoich pieniędzy.

Bonusy z ubezpieczeniem dla pechowca

Powyższy przykład takiego oryginalnego bonusu pod roboczą nazwą "Bonus dla pechowca" utkwił graczom na tyle w pamięci, że szybko został zaimplementowany dla innej kategorii bonusów które mogą zadowolić tych, którzy do tej pory nie mieli szczęścia w różnego rodzaju loteriach czy losowaniach.

Mowa o bonusach na zakład bez ryzyka, które zabezpieczają gracza przed ryzykiem przegranej. Taki rodzaj bonusu z ubezpieczeniem wprowadzili bukmacherzy STS, Betclic, Betfan, forBET czy Fortuna. Konstrukcja jest prosta - stawiasz zakład, przegrywasz, bukmacher zwraca pieniądze. Taki rodzaj ubezpieczonego bonusu dla pechowego gracza opisujemy szczegółowo poniżej.

Betclic bonus bez ryzyka

Najwyższy bonus online dla pechowca oferuje na start legalny polski bukmacher Betclic Zakłady Bukmacherskie. W maksymalnym wariancie "zwrot kasy na saldo gotówkowe" może wynieść w Betclic nawet aż 500 zł, więc jest on naprawdę bardzo okazały i gwarantuje mega bezpieczeństwo gry na dużych stawkach pojedynczego kuponu bukmacherskiego online.

Aby odebrać maksymalny betclic cashback500, należy dokonać darmowej rejestracji w Betclic z kodem promocyjnym, który brzmi LEGALSPORTPL, a następnie wpłacić na prywatne konto bukmacherskie kwotę rzędu 568 złotych - rekomendujemy wpłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej VISA/MasterCard. Potem nie pozostaje już nic innego, jak postawić swój pierwszy zakład bukmacherski online w Betclic - pamiętajcie, że Betclic ubezpiecza tylko pierwszy postawiony zakład sportowy.

Zakłady bukmacherskie Betclic

500 zł na start bez ryzyka przegranej

Odbieram kod do Betclic

Warto w tym momencie zaznaczyć, że bezpieczny kupon bukmacherski bez ryzyka w Betclic można postawić nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również i za pomocą aplikacji mobilnej na telefon komórkowy lub tablet z system iOS lub Android. Jak działa zakład bez ryzyka Betclic? Bardzo prosto - jeśli traficie ubezpieczony, promocyjny zakład bukmacherski, to wówczas otrzymacie pełną kwotę zapisaną na elektronicznym kuponie online.

Jeżeli natomiast nie uda Wam się poprawnie wytypować wszystkich pozycji na bezpiecznym kuponie, to wtedy legalny polski bukmacher Betclic zwróci Wam na indywidualne konto bukmacherskie pełną stawkę zawartego zakładu, pomniejszoną o 12% podatek. Pamiętajcie, że aby wypłacić "cashback500 od Betclic", musicie zwrot gotówki na saldo główne obrócić przynajmniej czterokrotnie po kursie minimalnym 2,00 w ciągu 30 dni.

Bonus dla pechowca Betfan

Jeśli chcecie bez ryzyka obstawić pierwszy kupon online, to bez problemów możecie skorzystać z oferty marketingowej Betfan Zakłady Bukmacherskie. Legalnie działający w Polsce operator zakładów sportowych Betfan proponuje na powitanie każdemu typerowi, oprócz mega bonusu Betfan 3000 zł od trzech pierwszych wpłat, wyjątkowy bezpieczny zakład online w wysokości 90 złotych.

Aby pierwszy postawiony na stronie internetowej Betfan kupon sportowy mógł zostać ubezpieczony, trzeba spełnić dwa proste warunki regulaminowe. Co trzeba zrobić, aby aktywować zakład bez ryzyka w Betfan? Wystarczy tylko tak skonstruować kupon bukmacherski, żeby składał się on z minimum dwóch zdarzeń, a kurs ogólny na specjalnym zakładzie promocyjnym nie był mniejszy niż 2.20. I to wszystko, więc zasady bezpiecznego zakładu bez ryzyka w Betfan można uznać za wyjątkowo zyskowne oraz korzystne. Oczywiście, na samym początku trzeba założyć nowe, w 100% darmowe konto online z kodem promocyjnym betfan, jakim jest hasło promocyjne LEGALSPORT.

Bonus dla pechowca Betfan - zakład bez ryzyka
Kod promocyjny na zakład bez ryzyka Betfan

Warto dodać, że jeżeli Wasz pierwszy elektroniczny zakład bukmacherski okaże się nietrafiony, to Betfan Polska zwróci Wam dokładnie 10%, które zostaje zamienione ostatecznie na specjalny bonus z mnożnikiem x10. Na przykład, postawiliśmy kupon bukmacherski za 90 złotych i niestety nie udało się wygrać. W efekcie otrzymujemy od Betfan Online bonus 10%, czyli 9 zł i za tę kwotę obstawiamy zakłady sportowe.

Po wykonaniu 5-krotnego obrotu, bukmacher Betfan przystępuje do wypłaty środków bonusowych na standardowe konto gotówkowe. I wówczas aktywuje się opcja x10 mnożnika, a więc tak - jeśli do wypłaty będziecie mieli 250 zł, to wówczas otrzymacie od bukmachera Betfan aż 2500 złotych. Świetna opcja dla regularnych typerów, którzy lubią stawiać okazałe kupony sportowe online typu AKO.

Fortuna bonus dla pechowca 2019

Bardzo dobry bezpieczny zakład bez ryzyka przegranej własnych środków udostępnia nowym klientom również bukmacher iFortuna Zakłady Bukmacherskie. U internetowego operatora zakładów sportowych "eFortuna" pierwszy zakład online jest ubezpieczany na kwotę aż 120 zł. Żeby aktywować bezpieczny bonus bez ryzyka online fortuna, trzeba założyć indywidualny profil typera na stronie internetowej lub na aplikacji mobilnej na telefon komórkowy czy tablet przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego Fortuna > LEGALSPORT. 

Następnie wystarczy zrealizować swój pierwszy depozyt na iKonto Fortuna (wpłatę można szybko zrealizować na przykład za pomocą opcji BLIK) oraz postawić swój pierwszy zakład bukmacherski przez internet w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Bardzo ważne przy bezpiecznym kuponie bukmacherskim Fortuna jest to, że ewentualny zwrot wynoszący 100% stawki, minus 12% podatek od gier, jest dokonywany od razu na saldo gotówkowe. Oznacza to, że nie jest on obwarowany żadnymi warunkami regulaminowymi - nie ma m.in. obrotu bukmacherskiego.

  REJESTRACJA W FORTUNA 
Zakładam konto online i odbieram zakład bez ryzyka

Co więcej, w ramach zakładu bez ryzyka eFortuna można postawić dowolny kupon online, ponieważ w zasadach regulaminu nie ma zapisanej minimalnej liczby zdarzeń na zakładzie oraz minimalnego kursu bukmacherskiego. Pod względem regulaminu "cashback fortuna" jest najlepszą opcją na polskim rynku zakładów sportowych - z gwarantowanego zwrotu za zakład online obecnie korzysta co trzeci regularny typer Fortuna.

forBET z bonusem dla pechowego gracza

Bezpieczny i ekspresowy zwrot za pierwszy nietrafiony kupon internetowy można odebrać bez problemów także w forBET Zakłady Bukmacherskie. Warunku odbioru bonusu cashback forBET wyglądają identycznie, jak u innych legalnych bukmacherów internetowych: wystarczy tylko przejść rejestrację w forBET za darmo z kodem promocyjnym, jakim jest hasło bonusowe do forBET: LEGALSPORT.

Maksymalny zwrot gotówki za przegrany w forBET Zakłady Bukmacherskie kupon online wynosi 50 zł. Zwrot w forBET przysługuje tylko za pierwszy zagrany kupon bukmacherski po rejestracji i musi on zostać zawarty za środku z salda gotówkowego (kupony puszczane z salda bonusowego nie są zaliczane do udziału w promocji). Ważne! Rekomendujemy, abyście za pierwszym razem do forBET wpłacili minimum 100 zł (obstawiający statystycznie wpłacają około 250 zł ze względu na bonus 100% od pierwszego depozytu).

Bonus bez ryzyka dla pechowca w Forbet
Forbet zakład bez ryzyka

Dzięki takiej wpłacie aktywujecie komplet max. bonusów, które zdecydowanie ułatwiają ogranie bukmachera forBET. Pakiet nagród VIP za rejestrację z kodem promocyjnym to: bonus od trzech pierwszych depozytów do 2000 zł, freebet 10 zł za rejestrację, specjalny bonus 50 zł oraz opisywany bonus bez ryzyka 50 zł. W sumie na start w maksymalnym wariancie nagród w forBET można mieć aż 2110 zł.

Ewentualny zwrot kasy za "cashback forbet" nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,20. Pamiętajcie, że aby otrzymać zwrot, trzeba napisać maila na adres marketing@iforbet.pl i podać w nim swój login - w tytule maila wpiszcie "Zakład bez ryzyka". Kurs minimalny kuponu 2,00

STS bonus bez przegranej

Zakłady bukmacherskie STS mają dla pechowców bonus w pakiecie bez ryzyka. Uczestnictwo wymaga spełnienia kilka bardzo prostych warunków ustalonych przez bukmachera. Po pierwsze trzeba chcieć zagrać bez ryzyka. Skoro pierwszy krok już jest zrobiony, to teraz drugi krok - darmowe konto. Szybka rejestracja w STS z kodem promocyjnym to przepustka do 3 bonusów na start: darmowy freebet 25 zł, bonus na zakład bez ryzyka 30 zł i bonus powitalny dla tych którzy na co dzień pechowcami nie są - czyli 1200 zł, w promocji 100% za depozyt.

Wyciąg z regulaminu STS dotyczący bonusu bez ryzyka:

...Uczestnicy, którzy jako pierwszy kupon zawarli zakład z konta bonusowego, MAXIKOMBI lub BEZPIECZNY, kupon został rozliczony w całości, lub w części, jako zwrot lub został wypłacony za pomocą opcji Cash-out, nie biorą udziału w Akcji.
W Akcji biorą udział zarówno zakłady przedmeczowe jak i zakłady na żywo...

Po pełnej rejestracji i aktywowaniu konta, na saldzie bonusowym pojawia się 25 zł z freebetu bez wpłaty. Sprawdzenie czy jesteś pechowcem czy szczęściarzem, wymaga wpłaty 30 zł. Najbardziej optymalna wysokość wpłaty to 100 zł, dzięki temu budżet na grę rośnie do 255 zł (depozyt 100 zł, darmowy bonus 25 zł, bez ryzyka 30 zł i 100 zł dodatkowej kasy za depozyt 100%). Stawiasz kupon Solo lub Ako, po jego rozliczeniu wiadomo czy miałeś pecha czy szczęście. Dalej to już jak w reklamie Lotto : Aby wygrać, trzeba grać!

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Bonusy dla pechowców u legalnych bukmacherów
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Adrian
skomentowano ponad miesiąc temu
ja nigdy nie miałem szczescia, w lotto nic, zdrapki nic, to moze u buka cos wpadnie...
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.