niedziela, 20 października 2019
Najnowsze: Zakłady bukmacherskie bez dowodu - szybka rejestracja u legalnych buków 10.2019 10.2019

Betclic Cashback 500 zł bonus bez ryzyka | 2019

Zakład bez ryzyka - bonus 500 zł u legalnego bukmachera internetowego Betclic Polska. Rejestracja z kodem promocyjnym.

Odbierz kod promocyjny Betclic Oferta na bonus Betclic VIP ważna do 31 października 2019
Spis treści
Rozwiń
 1. Zakład bez ryzyka Betclic online
 2. Betclic Bonus bez ryzyka - jak odebrać | październik 2019 r.
 3. Cashback w Betclic - warunki bonusu
  1. Ile razy można odebrać cashback betclic
 4. Cashback bez ryzyka Betclic vs bonus bez ryzyka Fortuna lub Forbet
 5. FAQ - pytania o bonus bez ryzyka Betclic
 6. Warto wiedzieć o cashbacku Betclic Polska
Bonus bez ryzyka 500 zł od Betclic za kod promocyjny
Betclic bonus 500 zł - cashback bez ryzyka

Bonus na zakład bez ryzyka 500 zł, nazywany również jako cashbacki Betclik, to bardzo lubiana przez typerów ubezpieczona promocja bukmacherska.

   Bonus 500 zł  Betclic   
Odbieram z kodem promocyjnym >
Oferta Betclic na październik 2019

Korzystając z cashbacku możemy postawić swój kupon bukmacherski bez ryzyka przegranej - jeśli okaże się on nietrafiony, bukmacher zwróci nam za niego stawkę.

Operator bukmacherski Betclic ma świadomość, że polscy typerzy bardzo lubią ubezpieczone od przegranej promocje internetowe typu cashback, dlatego włączył zakład bez ryzyka do swojej powitalnej oferty bonusowej dla graczy w naszym kraju. Bonus Cashback jest połączony z szybką rejestracją.

Zakład bez ryzyka Betclic online

Bonus Cashback w Betclic w promocji na start dostępny dla użytkowników online jest w ramach nowej kampanii  powitalnej bukmachera. Promocja oparta ma popularnym zakładzie bez ryzyka za 500 zł będzie prawdopodobnie najlepszą ofertą na Polskim rynku zakładów bukmacherskim, poza freebetem bez depozytu. Zakład bez ryzyka w najwyższej na polskim rynku kwocie zastąpił poprzednią promocję powitalną tego legalnego polskiego bukmachera, czyli Betclic bonus 1000 zł (za depozyt). Warunkiem promocji Cashback 500 jest zastosowanie kodu promocyjnego LEGALSPORTPL zamiast kodu B500 czy BETCLIC1000 - zapisz lub zapamiętaj najlepszy i zawsze aktywny kod do tej promocji Betclic: LEGALSPORTPL.

  CASHBACK 500 BETCLIC  
Bezpieczny bonus bez ryzyka

W odpowiednim momencie aktywujesz najnowszą promocję Betclic - jej dostępność będzie potwierdzona w dziale Promocje Betclic. Warunki bonusu bez ryzyka legalnego bukmachera online Betclic, przedstawimy dla użytkowników mobilnych grających na telefonach z Androidem lub IOS i stacjonarnych z systemem Windows.

Bezpieczny bonus bez ryzyka Betclic 500 zł
Bonus bez ryzyka w Betclic - Cashback 500 zł

Gwarantujemy i możemy potwierdzić na 100%, że atrakcyjny i przynoszący zyski extra kod do promocji Betclic nie zmieni się - zawsze aktualny jest promocyjny kod do bonusów Betclic: użyj LEGALSPORTPL.

Oczywiście zakład bez ryzyka utraty własnych środków w Betclic to nie jedyna oferta promocyjna u tego legalnego polskiego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów. Bukmacher Betclic oferuje bowiem ponadto szereg niezwykle korzystnych bonusów okazjonalnych, które znacznie wpływają na jakość ostatecznych wygranych. I w tym miejscu można wymienić na przykład promocję Boost, bonus Multi+, czy też opcję cashout - możliwość wcześniejszej wypłaty/zamknięcia kuponu online to niezwykle cenny element, który umożliwia regularne ogrywanie legalnego bukmachera Betclic.

"Promocja Multi+ jest rodzajem bonusu, który dodawany jest do wygranych w zakładach wielokrotnych składających się z minimum 5 zakładów składowych postawionych w wybranych wydarzeniach sportowych. Bonus przyznawany jest jako procentowa część wygranych netto w zakładzie wielokrotnym w stosunku do liczby kwalifikujących się wyborów w tym zakładzie. Bonus przyznawany jest w formie środków przypisywanych do Konta Użytkownika i nie podlega dodatkowym warunkom obrotu" - możemy przeczytać na stronie internetowej Betclic Zakłady Bukmacherskie.

Warto na koniec zaznaczyć, że w Betclic Zakłady Bukmacherskie odbierać bonusy można zarówno na innowacyjnej stronie internetowej, jak i na specjalnej aplikacji mobilnej. Płynnie działająca aplikacja bukmacherska Betclic działa nie tylko na systemie iOS, ale również i na popularnym Androidzie. Dlatego też wszyscy posiadacze telefonów komórkowych i tabletów mogą odbierać wyjątkowe bonusy i promocje Betclic Polska, a także oglądać mecze live poprzez Betclic TV.

Betclic Bonus bez ryzyka - jak odebrać | październik 2019 r.

Odbiór zakładu bez ryzyka u legalnego polskiego bukmachera Betclic jest bardzo prosty. By zyskać zwrot stawki za swój kupon, należy postawić zakład bukmacherski spełniający warunki regulaminowe promocji Betclic Polska. To, jaki kupon kwalifikował się będzie jako zakład bez ryzyka, zależne jest od aktualnej promocji internetowej Betclic – w przypadku bonusu powitalnego Betclic Online do promocji zalicza się każdy kupon SOLO lub AKO z minimalnym kursem 1.14, postawiony za dowolną kwotę. By odebrać maksymalny bonus powitalny Betclic, czyli 500 zł, należy postawić kupon bukmacherski za 568 zł (zwrot stawki za kupon nie obejmuje 12% podatku od zakładów bukmacherskich). Inne promocje, w ramach których Betclic może udostępnić typerom online zakład bez ryzyka, to np. cashback na Ligę Mistrzów w Betclic lub specjalny zakład bez ryzyka Betclic na rozgrywki MMA.

Po spełnieniu warunków zakładu bez ryzyka pozostaje nam tylko czekać na wynik obstawianego spotkania. Jeśli kupon Betclic okaże się trafiony, zgarniamy wygraną, natomiast jeśli wytypowaliśmy nietrafnie, legalny bukmacher Betclic zwróci nam stawkę za kupon do określonej w regulaminie kwoty - w przypadku oferty powitalnej będzie to maksymalnie 500 zł (w przypadku innych promocji typu "zakład bez ryzyka" może to być inna kwota, np. zakład bez ryzyka 50 zł lub Betclic cashback 200 zł).

Kod promocyjny do odbioru bonusu bez ryzyka w Betclic
Kod promocyjny do bonusu bez ryzyka od Betclic

Pamiętajcie, że pierwszym krokiem do wszystkich ekskluzywnych promocji bukmacherskich w Betclic – w tym do zakładu bez ryzyka na start – jest założenie bezpłatnego konta internetowego w Betclic Polska (by to zrobić, kliknij w powyższy baner lub w ten link ===> Otwieram konto Betclic Polska <===). Proces rejestracji konta zajmie Wam najwyżej kilka minut (wystarczy 4-5 minut), a po tym czasie otrzymacie pełny i nieograniczony dostęp do akcji bonusowych i promocyjnych, które dla typerów organizuje legalny bukmacher zagraniczny Betclic.

Nie zapomnijcie, by na internetowym formularzu rejestracyjnym betclic zastosować unikalny kod promocyjny Betclic, który brzmi LEGALSPORTPL – tylko z tym mega kodem od betclic zgarniecie już na samym początku przygody z Betclic Zakłady Bukmacherskie na start ekskluzywny bonus powitalny 100% na start w Betclic, który umożliwi Wam ubezpieczenie pierwszego depozytu nawet do kwoty 500 zł.

Cashback w Betclic - warunki bonusu

Ogólne warunki Cashback oraz zasady darmowej rejestracji online z Betclic kodem promocyjnym, jakim jest hasło promocyjne LEGALSPORTPL (zamiast Betclic10000, czy B5000), na polskiej stronie internetowej Betclic (w domenie .pl) są bardzo przyjazne i łatwe dla graczy. Nawet początkujący typujący poradzi sobie zasadami bonusu bez ryzyka Betclic bez mrugnięcia okiem. Wspominamy o tym, albowiem odbiór internetowych bonusów Betclic, w tym od depozytu, bezpieczny cashback bez ryzyka i freebet, jest możliwy dopiero po założeniu bezpłatnego profilu nowego grającego.

Jak założyć i skutecznie zarejestrować oraz aktywować nowe konto typerskie w Betclic? Należy mieć ukończone 18-lat oraz mieszkać na co dzień w Polsce - są to podstawowe warunki regulaminowe bonusu Betclic. Ponadto trzeba stosować się do regulaminu odpowiedzialnej gry u bukmachera Betclic oraz przestrzegać ustalonych wcześniej limitów bukmacherskich.

Ile razy można odebrać cashback betclic

Pamiętajcie także o tym, że bonus Cashback 500 Betclic 2019 można odebrać tylko raz (o ile regulamin promocji nie stanowi inaczej - promocje tymczasowe oraz bonusy okazjonalne są odnawiane w odświeżonych konfiguracjach) na jednym koncie bukmacherskim online. I w tym momencie musimy zaznaczyć, że zakładanie multi-kont jest niedozwolone. Jeżeli nie zastosujecie się do tej zasady, to wówczas możecie zostać "nagrodzeni" blokadą podstawowego konta bukmacherskiego Betclic.

Zakłady bukmacherskie Betclic

Promocje online na październik 2019

Przechodzę do Betclic

Warte zapamiętania jest również to, że warunki "cashback Betclic" są takie same dla wszystkich graczy (np. ten sam kurs minimalny na zakładzie czy taki sam obrót bukmacherski). A to oznacza, że nie ma żadnego znaczenia to za pośrednictwem, jakiego urządzenia aktywujecie sobie wyjątkowo sensowny (ubezpieczony od przegranej) zakład bez ryzyka Betclic - za każdym razem dostaniecie identyczny zakład bez ryzyka utraty własnych środków z salda depozytowego.

Odebrać ekskluzywny cashback w Betclic można zarówno za pomocą telefonu komórkowego z Androidem lub iOS, tabletu czy laptopa lub komputera stacjonarnego. Nie ma też znaczenia to, czy skorzystacie ze strony internetowej Betclic, czy z darmowej aplikacji mobilnej na smartfona, ważny aby wpisać aktualny kod promocyjno-bonusowy Betclic Zakłady Bukmacherskie. Zgodnie z warunkami bonusu Cashback 500 Betclic jest on aktywowany w każdym miesiącu, przy czym dostępność zależy od kraju w którym, promocja Betclic obowiązuje:

Miesiąc Kraj, w którym obowiązuje Caashback 200 / 500
styczeń 2019 r.  Francja, UK, Polska
luty 2019 r.  Francja, UK, Polska
marzec 2019 r. - Francja, UK, Polska
kwiecień 2019 r. Francja, UK, Polska
maj 2019 r. Francja, UK, Polska
czerwiec 2019 r. Francja, UK, Polska
lipiec 2019 r. Francja, UK, Polska
sierpień 2019 r. Francja, UK, Polska
wrzesień 2019 r. Francja, UK, Polska
listopad 2019 r. Francja, UK, Polska
grudzień 2019 r. Francja, UK, Polska

Bonus Cashback jest aktywowany automatycznie dla nowych i opcjonalnie dla stałych grających (np. na Mistrzostwa Świata lub Europy, ewentualnie jako specjalne bonusy na finały ważnych meczów). Bonus bez ryzyka typu cashback może pojawić się w każdej chwili w Betclic w innej kwocie jak choćby Cashback 200 czy Cashback 1000, w związku z tym rekomendujemy, abyście na bieżąco śledzili naszą stronę internetową.

Cashback bez ryzyka Betclic vs bonus bez ryzyka Fortuna lub Forbet

Betclic bonus na zakład bez ryzyka w porównaniu z innymi renomowanymi bukmacherami wygląda bardzo wiarygodnie. Ten bonus online jest ponad x2 większy niż najlepszy do tej pory bezpieczny cash back Fortuna Zakłady Bukmacherskie za 120 zł (podwyższony za kod promocyjny o 20 zł, w standardzie jest ubezpieczony od przegranej cashback 100 zł - dwie dyszki różnicy mogą spowodować, że na kuponie sportowym online fortuna zyskacie nawet kilkaset złotych!). Cashback Betclic lepiej prezentuje się od bonusu bez ryzyka w forBET Zakłady Bukmacherskie.

Super promocja bez ryzyka w forBET odejmuje cashback na 50 zł. Pamiętajcie, że internetowy bonus typu cashback dla startujących dostępny tylko z kodem promocyjnym forBET: użyj LEGALSPORT. Bez tego kodu odbiór bezpiecznego zakładu bez ryzyka nie jest możliwy!

Dlaczego warto odebrać od Betclic bonus z kodem promocyjnym
Rekomendacja dla Betclic - kod promocyjny do bonusu

Czekamy zatem na ponowną aktywację zyskownej promocji Cashback Betclic, tymczasem warto już teraz założyć nowe konto (aktywuję konto Betclic - link promocji), bowiem nie jest wykluczone, że poza warunkami promocji dla nowych, będzie ona przeznaczona dla stałych i regularnych typerów w Betclic. Co ważne, promocja nie będzie obowiązywać na stare konta Betclic, lecz na nowe zarejestrowane po otrzymaniu licencji Ministerstwa Finansów przez Betclic na internetowe zakłady bukmacherskie.

FAQ - pytania o bonus bez ryzyka Betclic

Ponieważ zakład bez ryzyka Betclic cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród polskich typerów, zebraliśmy dla Was najczęściej powtarzające się pytania. Sprawdźcie, co najbardziej interesuje typerów jeśli chodzi o Betclic Cashback.

1. Co zrobić żeby odebrać bonus cashback Betclic 500?

Odbiór darmowego zakładu w Betclic Polska jest bardzo prosty - warunki regulaminowe konkretnej promocji typu cashback w Betclic określone są każdorazowo zasadami bonusu, na ogol jednak są do siebie bardzo zbliżone. By odebrać Cashback Betclic na październik 2019 należy przede wszystkim postawić kupon bukmacherski, kwalifikujący się do promocji - pamiętaj by sprawdzić, jaki minimalny kurs kuponu zawarty jest w zasadach promocji oraz jakie są dodatkowe warunki cashbacku (niektóre promocje dotyczą np. tylko poszczególnych rozgrywek - np. Betclic Cashback na Ligę Mistrzów).

Po postawieniu kuponu bukmacherskiego spełniającego warunki regulaminowe promocje bukmacherskiej cashback w Betclic należy poczekać na rozstrzygnięcie typowanych wydarzeń. Jeśli kupon okaże się trafiony, to zgarniamy naszą wygraną. Jeśli jednak wytypowaliśmy niepoprawnie, a nasz kupon objęty jest promocją, Betclic zwróci nam stawkę za kupon do kwoty określonej w regulaminie danej promocji (w Betclic bonus na darmowy zakład może obejmować różne kwoty, np. Betclic cashback 500 zł).

2. Czy bonus na zakład bez ryzyka Betclic działa w aplikacji mobilnej?

Tak, cashback w Betclic jest aktywny zarówno na stronie internetowej Betclic Online, jak i w aplikacji mobilnej. Wyjątkiem mogą być promocje na zakład bez ryzyka Betclic, aktywne tylko w określonym kanale - np. zakład bez ryzyka Betclic dla aplikacji mobilnej, który jest dedykowany jedynie dla urządzeń mobilnych i nie będzie działał na stronie internetowej Betclic Polska. Może się również pojawić w Betclic zakład bez ryzyka dla użytkowników strony www, który nie będzie działał w aplikacji. Pamiętajcie, by zawsze sprawdzać warunki regulaminowe cashbacku Betclic - jeśli istnieją jakieś wyjątki dla danej promocji, będą one uwzględnione w zasadach regulaminu.

3. Czy zakład bez ryzyka Betclic Polska jest najlepszym bonusem?

Oferowany przez legalnego polskiego bukmachera Betclic cashback to jeden z najlepszych na polskim rynku zakładów sportowych, jeśli chodzi o wysokość bonusu oraz warunki i zasady regulaminowe.

Zakład bez ryzyka w promocjach tymczasowych oferują typerom praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce, a u dwóch z nich znajdziemy również cashback w ofercie powitalnej - jest to zakład bez ryzyka forBET 50 PLN  - oczywiście cashback w forbet obejmuje pierwszy postawiony na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej kupon bukmacherski (zakład bez ryzyka obejmuje 50 zł, ale kupon online można postawić za wyższą stawkę, można też za pierwszym razem wpłacić więcej na saldo depozytowe - ten ruch jest akurat wskazany, gracze najczęściej wpłacają około 400 złotych) oraz bonus cashback 120 zł  bez ryzyka Fortuna Zakłady Bukmacherskie (podniesiony z kodem promocyjnym fortuna - cashback Fortuna bez kodu bonusowego wynosi zaledwie 100 zł, tak więc warto korzystać z ulepszonej wersji online za kod bonusowy fortuna, jakim jest hasło LEGALSPORT).

Warto wiedzieć o cashbacku Betclic Polska

 • Atrakcyjny zakład bez ryzyka (znany jako Cashback) w Betclic Zakłady Bukmacherskie występuje u tego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów jako bonus standardowy, a nie okazjonalny. W efekcie każdy typer może z niego skorzystać - bez żadnych limitów nałożonych na saldo depozytowe, zwane również jako gotówkowe.
 • Cashback Betclic 500 jest w 100% legalny. Jest to możliwe, albowiem legalny operator zakładów sportowych Betclic działa na terenie Polski w pełni legalnie i zgodnie z prawem. Więcej informacji o legalności bukmachera Betclic możecie przeczytać tutaj >>> Betclic - legalny polski bukmacher.
 • Bezpieczny zakład bez ryzyka utraty środków własnych z salda głównego łączy się z innymi promocjami od Betclic Online. Na przykład można postawić ubezpieczony od przegranej zakład typu cashback, a za chwilę można wykorzystać Multi+ czy Cashout! Jest to świetna opcja bonusowa w Betclic, z której warto korzystać.
Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Betclic Cashback 500 zł bonus bez ryzyka | 2019
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Mi.RO78
skomentowano ponad miesiąc temu
raz 1000 zł raz 500 zł - może teraz bedzie 1500 zł jak w LVBET?
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.