czwartek, 21 stycznia 2021
Najnowsze: rankinguefa.pl TDM Czy wiesz, czym zajmuje się UEFA? opublikowany

Kod promocyjny FORTUNA | styczeń 2021

Specjalny kod promocji do eFortuna Online. Wpisz LEGALSPORT podczas rejestracji.

Odbierz kod promocyjny Fortuna Oferta na bonus Fortuna VIP ważna do 31 stycznia 2021
Spis treści
Rozwiń
 1. Fortuna kod promocyjny dla nowych grających
 2. Definicja kodu promocyjnego Fortuna
 3. Kod promocyjny Fortuna – gdzie wpisać?
 4. Korzyści z promocyjnego kodu Fortuna
 5. Na jakie kwoty bonusów można liczyć po użyciu kodu
 6. Jak działa kod promocyjny Fortuna?
 7. Fortuna zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym
 8. Freebet 20 zł Fortuna za kod promocyjny
 9. Jak odebrać Fortuna kod promocyjny
 10. Kod promocyjny Fortuna – co obstawić na pierwszych kuponach?
 11. Fortuna kod promocyjny – regulamin i zasady
 12. Porównanie: kodu promocyjnego Fortuna vs inne kody bukmacherskie
 13. Kod promocyjny eFortuna na wesoło ;)
 14. FAQ - kod promocyjny do Fortuna w pytaniach i odpowiedziach
Kod promocyjny do Fortuny
Kod promocyjny

Bonusy Fortuna z kodem promocyjnym 
1000 zł + zakład bez ryzyka do 120 zł + freebet 20 zł

Dzięki kodowi promocyjnemu Fortuna uzyskujesz lepsze warunki na start, korzystając z wyższych kwot na pierwsze zakłady bukmacherskie - dostajesz więcej niż w ofercie podstawowej bukmachera.

Fortuna kod promocyjny dla nowych grających

Fortuna Zakłady Bukmacherskie, w Polsce działa legalnie online (serwis efortuna.pl), na podstawie licencji Ministerstwa Finansów o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Bukmacher Fortuna posiada aktywny i przynoszący ekstra korzyści kod promocyjny. Kod na styczeń 2021 do Fortuny to LEGALSPORT.

Kod promocyjny do Fortuna, należy wpisać w formularzu rejestracyjnym w polu "Kod promocyjny" na stronie internetowej efortuna_pl. Dzięki kodowi bonusowemu na start, każdy nowy typujący zakłady piłkarskie lub koszykarskie otrzymuje automatycznie dostęp do korzystniejszego i powiększonego bonusu powitalnego Fortuna, który nie jest dostępny w standardowej ofercie bukmacherskiej. 

Standardowa oferta powitalna Fortuna Online bez kodu promocyjnego na oficjalnej stronie internetowej bukmachera (efortunapl), wynosi 1000 zł bonusu powitalnego, czyli 100% maksymalnego podwojenia + 100 zł na zakład bez ryzyka przegranej pierwszego postawionego kuponu. Z kodem promocyjnym Fortuna: LEGALSPORT uzyskasz więcej kasy niż w standardzie - powiększony bonus 1 000 zł z zakładem bez ryzyka za 120 zł + freebet 20 zł (konwertowany z punktów FKP).

Skumulowany bonus za kod promocyjny to 1140 zł zamiast 1100 zł, w pakiecie VIP zgarniasz za kod promocyjny Fortuna trzy bonusy: powitalny, zakład bez ryzyka oraz Fortuna freebet - bonus bez depozytu za 20 zł.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Legalny bukmacher internetowy najchętniej wybierany w Polsce

Odbieram kod promocyjny

Po użyciu kodu promocyjnego Fortuna, grę w aplikacji mobilnej, na tablecie lub poprzez stronę internetową na komputer stacjonarny (desktop lub laptop) w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie można rozpocząć z podwyższonym budżetem bukmacherskim (20 zł więcej), przez profesjonalnych typerów nazywany jest również bankrollem. To wszystko szybko i łatwo, bez żadnych dodatkowych zasad, warunków czy formalności regulaminowych Fortuna. Możemy w tym momencie zdradzić, że cały proces rejestracji darmowego konta online w Fortuna z użyciem kodu promocyjnego trwa zaledwie kilka minut, a pełna aktywacja konta bukmacherskiego jest przeprowadzana w ciągu mniej więcej 10-15 minut. Tyle zajmuje weryfikacja poprawności danych osobowych, konta bankowego oraz skanów dowodu osobistego lub paszportu.

Czy wiesz, że zakładając nowe konto z kodem promocyjnym Fortuna możesz zyskać więcej?
Pamiętaj: kod eFortuna: LEGALSPORT zawsze gwarantuje lepsze warunki na start!
Zakładam nowe konto z kodem - idę do Fortuna  

Fortuna kod promocyjny VIP gwarantuje wszystkim obstawiającym, bez względu na system operacyjny Windows, Android czy IOS firmy Applae, najwyższy powitalny bonus bukmacherski 100% od pierwszej wpłaty do 1 000 złotych, bezpieczny zakład bez ryzyka przegranej w wysokości aż 120 złotych + freebet Fortuna bez wpłaty! W momencie przegrania pierwszego postawionego zakładu sportowego na stronie internetowej eFortuny, ten legalny bukmacher oddaje na rachunek bukmacherski na koncie gracza online - pełną stawkę pomniejszoną o podatek. Te korzystne profity startowe i dodatkowa kasa na zakłady dzięki użyciu kodu promocyjnego Fortuna: LEGALSPORT.

Chcesz skrócić formalności lub obawiasz się, że podczas zakładania darmowego konta źle wpiszesz kod promocyjny i stracisz mega korzyści na start? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Skorzystaj z tego linka aktywacyjnego bonusów Fortuna, a nasz system uzupełni za Ciebie automatycznie pole „kod promocyjny” na formularzu rejestracyjnym eFORTUNA.

Pamiętaj, że kod bonusowy i kod promocyjny do Fortuna to jest to samo - ta nazwa jest używana zamiennie. Gracze operują pojęciem "Kod bonusowy", a  bukmacher Fortuna stosuje wyrażenie "Kod promocyjny". Oba określenia i definicje kodu są prawidłowe.

Definicja kodu promocyjnego Fortuna

Zanim przejdziemy do konkretów związanych z ulepszonymi ponad standard internetowymi bonusami startowymi w Fortuna Zakłady Bukmacherskie, to musimy jeszcze dla usystematyzowania Waszej wiedzy podać, jaka jest słownikowa definicja pojęcia "kod promocyjny" - robimy to, albowiem hasło "kod promocyjny FORTUNA", to najczęściej wyszukiwana fraza bukmacherska w polskim internecie. Warto się więc z nią zaznajomić na wszystkie możliwe sposoby już w pierwszej kolejności, gdyż, jak twierdzą profesjonalni gracze i eksperci, z całą pewnością pozytywnie odbije się to na Waszej średniej trafionych typów bukmacherskich w dłuższej perspektywie.

Grafika z kodem bonusowym u legalnego bukmachera Fortuna
Kod bonusowy Fortuna Zakłady Bukmacherskie - promocja powitalna

Dzięki znajomości pojęcia "kod promocyjny" ugruntujecie sobie także swoją wiedzę na temat internetowego kodu do premii i nagród Fortuna, który można także zastosować bez najmniejszych problemów u pozostałych legalnych operatorów zakładów bukmacherskich z licencją Ministerstwa Finansów. Zrozumiecie, jak ważną rolę odgrywa "kod bonusowy" w całym systemie zakładów sportowych. Zatem do dzieła, jaka jest słownikowa definicja kodu bonusowego?

Kod promocyjny Fortuna to ciąg liter, cyfr i/lub znaków, który upoważnia do nabycia produktu lub usługi bukmachera na specjalnych warunkach premiowych. Wyrazami synonimicznymi kodu promocji Fortuna są "kupon rabatowy", "kod rejestracji" oraz "kod promocyjny". Kod promocyjny Fortuna generuje korzyści w eShop Fortuna, aplikacji mobilnej oraz przy pakietach powitalnych. Kod promocyjny Fortuna występuje pod dwoma postaciami: jednorazowy kod tylko do Fortuna – unikalny ciąg symboli dedykowany jednemu klientowi lub kod wielokrotnego użytku możliwy do zastosowania u pozostałych legalnych operatorów. Kod na Fortuna można wykorzystać jeden raz lub więcej w polskich zakładach bukmacherskich online (jeden kod na bukmachera). Kod promocyjny trzeba wpisywać za każdym razem na internetowym formularzu rejestracyjnym online w specjalne pole "kod promocyjny" .

Kod promocyjny Fortuna – gdzie wpisać?

Dla części graczy bukmacherskich może być to spore zaskoczenie, ale pytanie "gdzie wpisać Fortuna kod promocyjny?", jest najczęściej wyszukiwanym zapytaniem dotyczącym zakładów bukmacherskich w sieci internet. Bardzo często pomocy w tej kwestii poszukują początkujący obstawiający, tak więc w tym momencie postaramy się to przystępny sposób wytłumaczyć i opisać. Tak, aby rozwiać w tym aspekcie już wszelkie Wasze wątpliwości na temat kodu do rejestracji.

Kod promocyjny LEGALSPORT, który uprawnia do odbioru wyższego bonusu na start w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, należy wpisać na formularzu rejestracyjnym w polu "Kod promocyjny", widoczny tuż pod polem "Numer Twojego polecającego". Jeżeli skorzystacie z tego przekierowania Fortuna aktywacja kodu do bonusu, to wówczas kod promocyjny online powinien uzupełnić się automatycznie o słowo LEGALSPORT (lub legalsport, małe litery też są prawidłowe). Zalecamy w tej kwestii zachować czujność, albowiem do przeoczonego pola "Kod promocyjny" podczas wypełniania formularza nie można już później wrócić.

Przejście do Fortuny >>> kod promocyjny wpisuje się automatycznie
Nowe konto z bonusem na start w eFortuna  | Legalne zakłady i gra bez podatku

Pokazano formularz rejestracji z kodem promocyjnym na stronie www Fortuna Zakłady Bukmacherskie
Z kodem promocyjnym LEGALSPORT - lepszy bonus powitalny od Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Rekomendujemy, abyście przy zakładaniu nowego konta gracza online w Fortunie po prostu zwrócili uwagę, czy jest ono prawidłowo wypełnione (pole kod promocyjny musi być uzupełnione hasłem LEGALSPORT lub legalsport – wielkość liter nie ma znaczenia). Zajmie Wam to zaledwie kilka sekund, więc z całą pewnością nie opóźni to pełnej rejestracji konta na stronie internetowej Fortuny. Podobnie działa to u innych legalnych bukmacherów w Polsce, gdzie wpisanie unikalnego kodu promocyjnego również nie zajmuje zaledwie kilka chwil. Drobne różnice dotyczą jedynie nazwy pola, w które chcemy wkleić kod - na przykład u bukmachera PZBuk kod rejestracyjny należy wpisać w pole "Kod bonusowy".

Korzyści z promocyjnego kodu Fortuna

Jeśli decydujecie się na rejestrację u bukmachera Fortuna (dobry wybór) z użyciem kodu promocyjnego LEGALSPORT, to musicie wiedzieć, że jego zastosowanie wiąże się z korzyściami, które wpływają na ilość Waszych kuponów bukmacherskich i potencjalne wygrane. Co ważne, powiększają także i na Wasz bukmacherski budżet zwany słownikowo "bankrollem". No i oczywiście nie ma ich w standardowej ofercie, co w tej sytuacji jest najważniejszą informacją. Co dokładnie daje kod promocyjny LEGALSPORT przy bonusach Fortuny? Już to wyjaśniamy!

Na początku musimy zaznaczyć, że przygodę z bukmacherem Fortuna możecie rozpocząć od zrealizowania bonusu 100% od pierwszej wpłaty i to na preferencyjnych warunkach. Działa on na bardzo prostych zasadach – wpłacasz 1 000 zł, a drugie 1 000 zł otrzymujesz zupełnie za darmo od tego legalnego bukmachera Fortuna. Dzięki temu macie do wykorzystania 800 złotych - depozyt wraz bonusem! Za osiemset złotych można postawić naprawdę sporo kuponów AKO.

Nie musisz jednak całej kwoty bonusu powitalnego wykorzystywać od razu, albowiem swój pierwszy zakład sportowy w Fortunie możesz obstawić bez ryzyka przegranej aż do stu dwudziestu złotych polskich! W razie przegranej bukmacher zwraca pełną stawkę zakładu pomniejszoną o podatek 12%. Dzięki naszemu kodowi bonusowemu LEGALSPORT pierwszy kupon bukmacherski na stronie internetowej Fortuny jest ubezpieczony na kwotę aż 120 złotych. W standardzie jest tylko 100 zł na zakład bez ryzyka, z kodem bonusowym masz do dyspozycji aż 20 % więcej.

Może nie widać jej tak dobrze na pełnych kwotach, ale jak wgłębimy się w szczegóły i porównamy sobie obie dostępne opcje bardzo wnikliwie, to wówczas wszystko już zaczyna się klarować. Zresztą zobaczcie sobie sami, ile darmowej kasy gwarantuje kod bonusowy VIP online LEGALSPORT:

Trafiając kupon bukmacherski, za zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym Fortuna: LEGALSPORT o wartości 120 złotych (cashback), można bez większego wysiłku zgarnąć wygraną o wartości 3449.95 zł. A to oznacza, że gwarantowana kwota do wypłaty w tej kombinacji jest wyższa o aż 575 zł od standardowej opcji! Zauważcie, że niemal 600 zł w kieszeni, to prawie równowartość bonusu 100%! Nasz kod promocyjny do Fortuny robi  wrażenie, prawda?

A na tym nie koniec korzyści, gdyż mamy też coś dla graczy, którzy cenią sobie grę za pieniądze bukmachera! Korzystając ze specjalnego kodu LEGALSPORT zyskujecie specjalny freebet o wartości 20 złotych. Możecie spożytkować go na dowolne zakłady sportowe i nie musicie ograniczać się do jednego kuponu bukmacherskiego – bez problemów możecie puścić na przykład 4 zakłady, wszystko zależy od Waszej strategii! Na co się zdecydować? Wybór należy już do Was, ale jedno jest pewne – z kodami promocyjnymi online zyskasz zdecydowanie więcej niż w standardzie! Wykorzystaj to i ograj bukmachera.

Na jakie kwoty bonusów można liczyć po użyciu kodu

Rejestrując się u legalnego bukmachera Fortuna, można zyskać mnóstwo dodatkowej kasy na grę, którą koniec końców można przeznaczyć na dowolne zakłady bukmacherskie, znajdujące się w internetowej ofercie sportowej tego operatora zakładów wzajemnych. Można postawić na przykład typy na piłkę nożną, typy na siatkówkę, czy też typy na hokej na lodzie czy koszykówkę, które w iFortunie opatrzone są wysokimi kursami bukmacherskimi.

Warto w tym momencie zaznaczyć, że Fortuna Online, jako jedyny legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów, gwarantuje dwa różne bonusy na start dla nowych klientów (możecie wybrać tylko jedną opcję). Dlatego też postanowiliśmy w ostatecznym rozrachunku, że wszystkie kluczowe korzyści wynikające z rejestracji przez internet w Fortunie zbierzemy specjalnie dla Was w jednym miejscu.

Dzięki temu będziecie mieć stuprocentową pewność, że ze wszystkimi najważniejszymi korzyściami w Fortunie zaznajomicie się w pierwszej kolejności i co więcej, że skorzystacie z nich bez większych problemów czy utrudnień. Pamiętajcie, że internetowy kod promocyjny do Fortuny Zakłady Bukmacherski, bez względu na to, jaki rodzaj bonusu startowego z kodem rabatowym wybierzecie, należy wpisać na formularzu rejestracyjnym online w specjalnie przygotowanym polu "kod promocyjny".

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Wersja numer 1:

Bonus 1000 zł
+ 120 zł na zakład bez ryzyka
+ bonus bez depozytu 20 zł
Happy Hours +14%, czyli gra bez podatku
Bonus za kumpla do 100 zł


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fortuna Zakłady Bukmacherskie jest legalnym i w pełni sprawdzonym bukmacherem, który na co dzień posługuje się koncesją MF o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Dzięki temu obstawianie zakładów sportowych w Fortuna Online jest bezpieczne i godne polecenia. Statystycznie co trzeci typer decyduje się na założenie nowego internetowego konta bukmacherskiego z kodem promocyjnym w Fortunie. Jak chcesz dołączyć do tego grona, to w pierwszej kolejności wybierz swoją wersję bonusu na start, a następnie zarejestruj nowe konto bukmacherskie z kodem promocyjnym.

Jak działa kod promocyjny Fortuna?

Kod bonusowy online do bukmachera eFortuna działa na bardzo prostych zasadach, zresztą zobaczcie sami. Jeżeli w ostatecznym rozrachunku zdecydujecie się na zastosowanie kodu promocyjnego LEGALSPORT (wpisujecie go na formularzu rejestracyjnym w polu kod promocyjny - link aktywacyjny Fortuna), to wówczas Wasze konto gracza zostanie automatycznie przydzielone do specjalnego i elitarnego grona typujących, którzy mogą liczyć na zdecydowanie korzystniejszy bonus na start – innymi słowy pisząc, zgarniecie darmową kasę na grę i to na świetnych warunkach regulaminowych!

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny do bonusu VIP

Zaznaczamy, że pełna aktywacja kodu w Fortunie Zakłady Bukmacherskie odbywa się w pełni automatycznie, tak więc cały proces rejestracji z kodem rabatowym wygląda identycznie, jak standardowy schemat zakładania nowego konta gracza u tego legalnego operatora zakładów sportowych. Oczywiście z tą różnicą, że dzięki kodowi promocyjnego zgarniacie MEGA KORZYŚCI niedostępne w normalnej ofercie – zarejestruj się w 5 minut i zgarnij w Fortunie nawet 540 zł na zakłady bukmacherskie.

Wystarczy kliknąć w poniższy link aktywacyjny i postępować zgodnie z komunikatami wyskakującymi na ekranie. Cały proces zakładania nowego użytkownika online w Fortunie trwa zaledwie kilka minut, tak więc możecie się tym zająć w każdej chwili.

Fortuna zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym

Legalny bukmacher Fortuna bardzo poważnie podchodzi do promocji online dla nowych klientów. Dlatego też jeden z najbardziej doświadczonych operatorów zakładów wzajemnych w Polsce przygotował świetną, dwuczęściową ofertę promocyjną dla nowych graczy. Jednym z elementów tego bonusu na start jest niezwykle interesujący zakład bez ryzyka, który obejmuje pierwszy postawiony kupon bukmacherski na stronie internetowej Fortuny (drugi to podwojenie pierwszej wpłaty do 1 000 zł).

Warto nadmienić, że działa on na bardzo prostych warunkach. Jeśli Wasz pierwszy postawiony zakład sportowy nie został przez Was trafiony, to wówczas bukmacher eFortuna Online zwróci Wam pełną stawkę pomniejszoną o podatek obowiązujący na terenie Polski. Ile pieniędzy maksymalnie można odzyskać?

W standardowej ofercie Fortuna Zakłady Bukmacherskie obecnie gwarantuje zwrot do 100 złotych. Można jednak zdecydowanie powiększyć sobie tę kwotę! Wystarczy podczas rejestracji nowego użytkownika wpisać w pole kod promocyjny specjalny kod bonusowy LEGALSPORT. Dzięki temu prostemu zabiegowi, który trwa dosłownie sekundę, możecie zwiększyć sobie zwrot ze swojego indywidualnego kuponu bez ryzyka do aż 120 złotych, który w ostatecznym rozrachunku może zapewnić zysk bukmacherski.

Może na pierwszy rzut oka różnica pomiędzy standardem a opcją promocji VIP nie wygląda wybitnie korzystnie, bo to w końcu tylko 20 zł, jednak musicie koniecznie zobaczyć, jak przekłada się ona na ewentualne wygrane. Bo tam już można dostrzec zdecydowaną różnicę, która nie da się ukryć, ma spory wpływ na Wasze dalsze bukmacherskie losy.

Kupon bez ryzyka za standardowe 100 zł:

Cardiff City FC vs Wolverhampton Wanderers, Premier League, typ 2 – kurs 2.18
Crystal Palace FC vs Burnley FC, Premier League, typ 1 – kurs 1.57
Celta Vigo vs SD Huesca, Primera Division, typ 1 – kurs 1.66
Tottenham Hotspur vs Chelsea FC, Premier League, typ 1 – kurs 2.35
Denver Nuggets - Los Angeles Lakers, NBA, typ 1 – kurs 1.59
Washington Capitals vs Detroit Red Wings, NHL, typ 1 – kurs 1.71

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kurs ogólny – 36.30 | Stawka zakładu – 100 PLN | Ewentualna wygrana: 2874.96 zł
>>> Załóż konto w Fortuna i aktywuj voucher na kod bonusowy <<<

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kupon bez ryzyka z kodem LEGALSPORT za 120 zł:

Cardiff City FC vs Wolverhampton Wanderers, Premier League, typ 2 – kurs 2.18
Crystal Palace FC vs Burnley FC, Premier League, typ 1 – kurs 1.57
Celta Vigo vs SD Huesca, Primera Division, typ 1 – kurs 1.66
Tottenham Hotspur vs Chelsea FC, Premier League, typ 1 – kurs 2.35
Denver Nuggets - Los Angeles Lakers, NBA, typ 1 – kurs 1.59
Washington Capitals vs Detroit Red Wings, NHL, typ 1 – kurs 1.71

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kurs ogólny – 36.30 | Stawka zakładu – 120 PLN | Ewentualna wygrana: 3449.95 zł

Freebet 20 zł Fortuna za kod promocyjny

Dla zainteresowanych innym bonusem z Fortuny niż zakład bez ryzyka, który opisaliśmy w sekcji powyżej, polecamy bonus bez depozytu 20 zł. Fortuna Zakłady Bukmacherskie przygotowała również drugą ścieżkę bonusu na start (bonus powitalny + freebet), która gwarantuje – oprócz startowego i dostępnego w pierwszej wersji podwojenia bonusu od pierwszej wpłaty 1 000 zł, w pakiecie jest opatrzony świetnymi warunkami regulaminowymi freebet bez depozytu o wartości 20 zł. Ten bonus bez wpłaty własnej, można wykorzystać na zakłady piłkarskie, zakłady koszykarskie, czy też zakłady bukmacherskie związane z coraz bardziej popularną piłką ręczną.

    Kod promocyjny na freebet Fortuna 20 zł   
Aktywacja bonusu z kodem

Darmowy zakład z kodem bonusowym eFortuna odbiera się tak samo, jak opisywany już przez nas zakład bez ryzyka przegranej własnych środków: Fortuna kod promicyjny bez depozytu - link aktywacyjny. Pozostałe elementy formularza rejestracyjnego wyglądają tak samo, jak w drugiej promocji powitalnej na efortuna, więc z całą pewnością dacie sobie z nim radę. Zaznaczamy, że założenie nowego konta w iFortuna Online wraz z aktywacją zajmuje typującym statystycznie od pięciu do dziesięciu minut.

Jak odebrać Fortuna kod promocyjny

Specjalny kod bonusowo-promocyjny LEGALSPORT, który gwarantuje korzystniejsze warunki bonusu na start w Fortuna Zakłady Bukmacherskie, można odebrać w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że klikniecie w poniższy Fortuna Link Aktywacyjny, który przeniesie Was do formularza rejestracyjnego online (cały proces aktywacji kodu bonusowego trwa dosłownie kilka sekund), i będziecie postępować zgodnie z podpowiedziami wyświetlanymi na ekranie. Można to zrobić zarówno przez telefon komórkowy, tablet jak i komputer stacjonarny - strona internetowa bukmachera wraz z formularze jest responsywna, przygotowana w technologii RWD, przyjazna i intuicyjna. W każdym wypadku wypełnienie formularza, przesłanie skanu dokumentu tożsamości i aktywacja zajmuje bardzo mało czasu.

I to wszystko! Warto zaznaczyć w tym momencie, że system zakładania nowego iKonta w Fortuna Online jest tak skonstruowany, że poradzą sobie z nim zarówno początkujący, średnio doświadczeni jak i zaawansowani obstawiający.

Naturalnie Fortuna kod bonusowy jest w pełni legalny, tak więc gracze mieszkający na co dzień w Polsce mogą z niego bez żadnych ograniczeń korzystać. Jeżeli chcecie zapoznać się z dokładnym regulaminem kodu rabatowego LEGALSPORT, to możecie go znaleźć na stronie internetowej Fortuny: KOD PROMOCYJNY W FORTUNA - REGULAMIN.

Warto być uważnym i wpisywać dokładnie hasła w wyszukiwarkach, dzięki temu unikniemy błędów i straty czasu: takie frazy jak fortuma bonus, czy kody fortua albo promocja fortuta powodują że wynik wyszukania może nie być trafny i bonus Fortuna będziecie szukać po raz drugi.

Kod promocyjny Fortuna – co obstawić na pierwszych kuponach?

Bardzo często zwracacie się do nas z zapytaniami, jak krok po kroku wykorzystać Fortuna kod bonusowy. Dlatego też postanowiliśmy poświęcić tej kwestii trochę wolnego czasu. Tym bardziej że w Fortuna Zakłady Bukmacherskie można wystartować z budżetem bukmacherskim w granicach 800 złotych, więc alternatyw jest naprawdę wiele!

Przeanalizowaliśmy ofertę zakładów bukmacherskich live i prematch, którą na co dzień swoim graczom przedstawia Fortuna Online. Jednoznacznie z niej wynika, że warto u tego legalnego operatora zakładów sportowych obstawiać piłkę nożną (Premier League, Serie A), koszykówkę (NBA, Polska Liga Koszykówki), hokej na lodzie (KHL, NHL) oraz tenis ziemny (turnieje WTA oraz ATP).

Infografika do specjalnej oferty Fortuna z kodem promocyjnym
Bonus bez depozytu 20 zł w Fortuna Zakłady Bukmacherskie - działa z kodem promocyjnym LEGALSPORT

Wymienione powyżej dyscypliny sportowe u pochodzącego z Czech buka charakteryzują się nie tylko mnóstwem specjalistycznych podtypów, które potrafią znacznie uatrakcyjnić kupon bukmacherski (np. handicapy, typy na rzuty rożne, typy na liczbę setów, typy na konkretny wynik tercji, czy też typy na wynik w konkretnym secie), ale również świetnymi kursami bukmacherskimi. W niektórych przypadkach różnica na pojedynczym typie na korzyść Fortuny wynosi nawet 0.5!

Przechodząc jednak do konkretów. Rekomendujemy, abyście pierwszą część bonusu powitalnego Fortuny – zakład bez ryzyka o wartości 120 złotych – wykorzystali na dyscypliny sportowe, na których się znacie i które z wnikliwością śledzicie. Wówczas będziecie mieć największe szanse na wygraną i poprawne wytypowanie wszystkich wrzuconych na zakład sportowy selekcji. Więcej kombinacji i testów możecie wdrożyć do swojej strategii gry dopiero wtedy, jak zaczniecie obstawiać za bonus powitalny 1 000 zł!

Dla tych co zarejestrowali się z kodem bonusowym LEGALSPORT na 20 zł bonus bez depozytu i chcą postawić ten darmowy fribet, podpowiadamy postawienie przykładowych zakładów. Zgodnie z zasadami promocji kodu bonusowego do bonusu na start i regulaminem na efortuna, ten freebet bez wpłaty własnej można postawić na dowolny zakład bukmacherski, typy i podtypy, także zakłady z handicapem. Co ważne - Fortuna Online nie wymaga obrotu ani minimalnego kursy na kuponie za ten bonus z kodem.

Przykład kuponu za 20 zł w Fortuna:  wariant bezpieczny

New York Rangers vs Chicago Blackhawks, NHL, typ 2 (1. tercja) – kurs 2.23
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers, NBA, typ 2 – kurs 2.55

Kurs ogólny – 5.69 | Stawka zakładu – 20.00 PLN | Ewentualna wygrana: 100.14 zł

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przykład kuponu za 20 zł w Fortuna:  wariant ryzykowny

Juventus FC vs AS Roma, Serie A, typ: powyżej 2.5 gola – kurs 1.53
New York Rangers vs Chicago Blackhawks, NHL, typ 2 (1. tercja) – kurs 2.23
Wisła Kraków vs Górnik Zabrze, LOTTO Ekstraklasa, typ powyżej 8.5 RR – kurs 1.62
Tottenham Hotspur vs AFC Bournemouth, Premier League, typ 1 – kurs 1.36
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers, NBA, typ 2 – kurs 2.55

Kurs ogólny – 19.17 | Stawka zakładu – 20.00 PLN | Ewentualna wygrana: 337.39 zł

Jak łatwo policzyć, kod promocyjny Fortuna: LEGALSPORT gwarantuje wyższe wygrane, bowiem za darmo można podwyższyć stawkę na kuponie.

Fortuna kod promocyjny – regulamin i zasady

Bonus powitalny w Fortuna Online, tak jak każda inna promocja bukmacherska, posiada swój indywidualny regulamin, w którym zapisane są między innymi detale dotyczące minimalnego kursu bukmacherskiego na promocyjnym kuponie, czy też czas trwania promocji (zobacz - eFortuna aktualny kod bonusowy). Można w nim znaleźć także zasady, jakie obowiązują przy tworzeniu zakładów sportowych w ramach kodu bonusowego, które mają wliczać się do ogólnego obrotu bukmacherskiego.

Nie brakuje także informacji, którzy gracze online mogą skorzystać z promocji, a także, ile w ostatecznym rozrachunku można zgarnąć darmowej kasy na grę. Jeżeli wczytacie się w regulamin online, to powinniście dostrzec również jeden z ważniejszych punktów regulaminu, który mówi, że kwota bonusu z tytułu akcji promocyjnej nie może być wypłacona na rachunek płatniczy osoby trzeciej. To oznacza, że tylko posiadacz konta gracza online (iKonto Fortuna) może wypłacić zgromadzone środki, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem, które uniemożliwia kradzież gotówki z konta użytkownika.

Strona internetowa oraz aplikacja mobilna FORTUNA + przekierowanie do wyższego bonusu na start
Bonus na start w Fortuna z kodem promocyjnym

Oczywiście aktualny i w pełni aktywny regulamin kodu bonusowego eFortuna, wraz z formularzem aktywacyjnym online, można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej tego operatora zakładów wzajemnych. Jeżeli nie chce Wam się grzebać i szukać na dość obszernej witrynie www, to gotowe przejście do kompletnego regulaminu Fortuna możecie znaleźć w tym miejscu: ULEPSZONY BONUS NA START - REGULAMIN FORTUNA.

Porównanie: kodu promocyjnego Fortuna vs inne kody bukmacherskie

Kod promocyjny LEGALSPORT u legalnego i w pełni sprawdzonego bukmachera Fortuna, który trzeba wpisać na internetowym formularzu rejestracyjnym online, w specjalnie wydzielonym polu "kod promocyjny", należy do najlepszych kodów rabatowych na naszym rodzimym rynku zakładów bukmacherskich. Obecnie gwarantuje on podwojenie pierwszej wpłaty do aż 1 000 złotych, a także zakład bez ryzyka przegranej o wartości 120 złotych, który można bez problemów przeznaczyć na dowolne zdarzenia sportowe, znajdujące się w ofercie bukmacherskiej Fortuny (z bonusu powitalnego na start dla nowych klientów Fortuna wyłączone zostały tylko Sporty Wirtualne).

I warto w tym momencie wspomnieć, że żaden inny legalny polski bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów nie oferuje kuponu bez ryzyka o tak okazałej kwocie i tak korzystnych warunkach regulaminowych! Przypominamy, że w ramach zakładu bez ryzyka Fortuna można postawić dowolny kupon sportowy o dowolnych kursach bukmacherskich. Nie trzeba również pilnować minimalnej liczby zdarzeń na zakładzie bukmacherskim, co w efekcie daje typującemu ogromną swobodę przy wybieraniu kolejnych meczów piłkarskich, koszykarskich, czy też hokejowych na swój indywidualny kupon bukmacherski w ramach zakładu bez ryzyka 120 zł w Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Zanim przejdziemy do kolejnego elementu bonusu na start online w Fortuna z kodem promocyjnym, to przedstawimy Wam przykładowy kupon sportowy, który można zawrzeć bez problemów, jako zakład bez ryzyka 120 PLN. W ostatecznym rozrachunku zdecydowaliśmy, że przykładowy zakład sportowy online za internetowy kupon bez ryzyka przegrania własnych środków w Fortuna będzie składał się z trzech zdarzeń/meczów (wybraliśmy angielską Premier League oraz amerykańską NBA i NHL, gdyż Fortuna oferuje bardzo konkurencyjne kursy na te rozgrywki ligowe), o łącznym kursie bukmacherskim 11.16 - jest to statystycznie najczęściej wybierany przez regularnych typerów współczynnik ogólny do kuponów za ponad sto złotych. Dzieje się tak, albowiem kurs ogólny oscylujący w granicach 10-12 gwarantuje pokaźną ewentualną wygraną, a przy okazji zapewnia relatywnie wysoką szansę na trafienie wszystkich zdarzeń na zawartym przez internet kuponie bukmacherskim.

Przykład kuponu bukmacherskiego w Fortuna
Zakład bez ryzyka przegranej za 120 PLN

1. Chelsea FC vs Manchester United, Premier League, typ: X (1. połowa meczu) – kurs 2.35.
2. New York Rangers vs Vegas Golden Knights, NHL, typ: powyżej 5.5 gola – kurs 2.11.
3. Denver Nuggets vs Phoenix Suns, NBA, typ: Nikola Jokić (Nuggets) powyżej 23.5 pkt – kurs 2.25.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kurs ogólny – 11.16 | Stawka zakładu – 120.00 PLN | Ewentualna wygrana: 1 178.50 zł

  <<< Stawiam podobny kupon w Fortuna >>> 

Bardzo korzystnie wypada także bonus 100% z kodem rabatowym LEGALSPORT od pierwszej wpłaty do maksymalnie 1 000 złotych. Dobre warunki regulaminowe (na przykład niski, zaledwie czterokrotny obrót bukmacherski lub zasady zaliczające kupony sportowe do obrotu), a także okazała ostateczna wysokość bonusu od depozytu Fortuna, plasują promocję powitalną dla nowych graczy Fortuna z kodem promocyjnym w krajowej czołówce.

Dla przykładu, najniższy internetowy bonus bukmacherski na rynku z hasłem rabatowym obecnie zapewnia tylko 50 złotych na grę, więc jak widać, różnica jakości zauważalna jest gołym okiem. Podobnie wygląda sprawa obrotu bukmacherskiego, który u niektórych legalnych operatorów zakładów bukmacherskich został ustawiony na poziomie dwa czy nawet trzy razy większym niż w Fortuna Online.

Dlatego też w pełni rekomendujemy internetowy bonus na start online u bukmachera FORTUNA Zakłady Bukmacherskie z kodem promocyjnym LEGALSPORT >>> link aktywujący promocję startową w Fortunie z kodem rabatowym LEGALSPORT (kod rabatowy powinien wpisać się automatycznie w pole "kod promocyjny" - sprawdź koniecznie to pole, gdyż do raz pominiętego pola "Kod promocyjny" nie można już później wrócić).

Co więcej, z czystym sumieniem nowe iKonto Fortuna u tego buka mogą zakładać nie tylko doświadczeni gracze, ale również początkujący obstawiający, którzy jeszcze nie wdrożyli się w cały system typowania zakładów bukmacherskich. Polecamy bukmachera Fortuna każdemu typerowi, albowiem zapewnia on nie tylko ponadprzeciętną jakość, czy też bezpieczeństwo i legalność, ale również udostępnia uproszczone warunki regulaminowe, które zdecydowanie ułatwiają ogrywanie bukmachera na co dzień.

Kod promocyjny eFortuna na wesoło ;)

A tu podrzucony dowcip o bonusach Fortuna z kodem promocyjnym - zakłady bukmacherskie na wesoło:

Przychodzi facet do sklepu zoologicznego i przygląda się małpom na wystawie, dziwi się, wszystkie jak jedna wpatrzone w monitor z zakładami bukmacherskimi LIVE. W międzyczasie wchodzi inny klient i kupuje bez zastanowienia małpę z klatki obok. Facet słyszy cenę za futrzaka: 5 000 złotych.

- Panie, czemu ta małpa taka droga?
- Ona świetnie stawia zakłady bukmacherskie i cały czas trafia... wie pan... szybki, czysty pieniądz, połowa trafionych kuponów na wysokich kursach online, trzeba jej tylko zasilić konto co miesiąc... warta jest tej ceny.

Obok stała druga klatka, a tam cena: 10 000 złotych.
- A ta małpa? Czemu taka droga?
- Bo ta małpa stawia zakłady tylko za bonusy powitalne z kodem promocyjnym... wie Pan wpłaca Pan 100 zł i ona mnoży kasę za drugą stówę z bonusu powitalnego, ogarnia też zakład bez ryzyka Fortuna, wie kiedy postawić... wie pan... rzadka umiejętność. Bardzo przystępna cena.

- A ta małpa? - pyta facet wskazując na klatkę z ceną 50 000 złotych.
- Taaaa? Ta małpa to mega typer, bezinwestycyjna, nie trzeba w ogóle wpłacać kasy do bukmachera, bo ta się wyspecjalizowała i gra tylko za freebety... wie Pan - daje jej Pan kod promocyjny, sama się rejestruje na Pana dowód i aktywuje kod promocyjny do bonusu bez depozytu. Miesięczny Yield na poziomie 100% ;)

Pytanie do czytelników - którą małpę najbardziej się opłaca kupić, aby odebrać bonus Fortuna wraz z kodem promocyjnym do regularnej gry na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej;)

FAQ - kod promocyjny do Fortuna w pytaniach i odpowiedziach

Kwestia kodu bonusowego w Fortuna, która nie ukrywajmy, jest mega obszerna, poruszana jest niemal przez każdego bukmacherskiego gracza i to bez względu na stopień wtajemniczenia w zakłady wzajemne. Dlatego też zebraliśmy specjalnie dla Was najczęściej pojawiające się pytania o kod promocyjny Fortuny i przygotowaliśmy na nie obszerne odpowiedzi, tak abyście na wszystkie najważniejsze zagadnienia odpowiedź mogli znaleźć w jednym miejscu. Serdecznie zapraszamy do lektury!

1. Co to jest kod promocyjny Fortuna?

Kod promocyjny do Fortuna, to nic innego, jak specjalistyczne hasło rabatowe akceptowane przez tego legalnego bukmachera internetowego (eFortuna). Kod daje szansę na ulepszony bonus na start i to na mega preferencyjnych warunkach! Fortuna w akcjach reklamowych stosuje też określenia "kod rejestracyjny" synonimizując rejestrację na stronie internetowej Fortuny lub "kod bonusowy" kierując graczy na nowy bonus powitalny.

Kod do eFortuny aktywujesz za pomocą jednego kliknięcia. Wystarczy, że uruchomisz promocję przez link aktywacyjny, wtedy cały proces rejestracji profilu nowego typera powinien zająć maksymalnie 5-10 minut.

2. Jak działa kod promocyjny do Fortuny?

Kod promocyjny LEGALSPORT działa na bardzo prostych i przejrzystych zasadach. Wystarczy, że podczas zakładania nowego konta gracza wpiszecie go na formularzu rejestracyjnym w polu "kod promocyjny". Dzięki temu dacie znać Fortunie, że chcecie skorzystać z ulepszonego bonusu powitalnego na start, który gwarantuje mnóstwo dodatkowych korzyści, niedostępnych w standardowej ofercie.

Jeżeli chcecie mieć stuprocentową pewność, że aktywujecie sobie powiększony bonus dla nowych graczy online w Fortunie, to powinniście skorzystać z tego linku aktywacyjnego - Chcę założyć iKonto w Fortuna Zakłady Bukmacherskie, gdyż gwarantuje on automatyczne uzupełnienie kodu rabatowego. Wówczas nie ma mowy o złym przepisaniu kodu bonusowego czy niepoprawnym przeklejeniu go z naszej strony. Jest to o tyle ważne, że do raz opuszczonego pola "kod promocyjny" nie można już wrócić!

3. Jakie korzyści daje rejestracja z użyciem kodu Fortuny?

Nie da się ukryć, że zastosowanie kodu promocyjnego LEGALSPORT wiąże się ze sporymi korzyściami niedostępnymi w standardowej ofercie bukmachera iFortuna, które wpływają między innymi na jakość Waszych kuponów sportowych. W ostatecznym rozrachunku powiększają one w znaczny sposób Wasz budżet bukmacherski (bankroll), co przekłada się z kolei na liczbę kuponów bukmacherskich. Jest to możliwe, albowiem stawiacie selekcje o wysokich kursach za darmową kasę!

Dzięki kodowi rabatowemu LEGALSPORT możecie zyskać nie tylko bardzo korzystny bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1 000 złotych, ale również świetny zakład bez ryzyka o podwyższonej kwocie: otrzymane 120 złotych możecie przeznaczyć na dowolne zakłady piłkarskie, zakłady koszykarskie, czy też zakłady na piłkę ręczną. Co więcej, zakład bez ryzyka w Fortunie nie jest obwarowany żadnymi ciężkimi do spełnienia obostrzeniami, dlatego też mogą z niego skorzystać zarówno doświadczeni, jak i początkujący obstawiający!

Na pierwszy rzut oka dodatkowe 20 złotych (w normalnej ofercie zakład bez ryzyka wynosi 100 zł) może nie wygląda imponująco, ale jeżeli zainwestujemy je w bardzo dobry i pewny kupon bukmacherski, to wówczas możemy zgarnąć dodatkowo nawet i kilkaset złotych więcej! Zresztą zobaczcie sami, jak kształtują się różnice pomiędzy opcją standardową a VIP.

Jeżeli postawimy normalny kupon online w ramach zakładu bez ryzyka za 100 złotych z kursem ogólnym 36.30, to wówczas nasza potencjalna wygrana na zakładzie bukmacherskim wyniesie 2 874.96 zł. Natomiast, jeśli zdecydujemy się na rejestrację z kodu promocyjnego LEGALSPORT, to wówczas staniemy przed szansą wygrania aż 3 449.95 zł! A to koniec końców oznacza, że dzięki naszemu kodowi rabatowemu LEGALSPORT możecie zgarnąć dodatkowo 575 złotych. I przypominamy, że w tym momencie opcja przegrania pełnej postawionej stawki nie wchodzi w grę, więc dosłownie nie ryzykujecie nic!

Przy rejestracji z kodem bonusowym oraz po wpłacie pieniędzy na pierwszy depozytu, nabywacie pełne prawa klienta Fortuny i uzyskujecie dostęp do wszystkich promocji i usług Fortuna online. Są to nie tylko zakłady bukmacherskie LIVE czy prematch, ale również streaming w Fortuna TV, indywidualne promocje i nagrody w Mistrzostwach Typerów, online e-sklep czy promocji z okazji Świąt lub Mistrzostw. Fortuna Online to także gra bez podatku oraz nagrody rzeczowe i urodzinowe.

4. Czy kod promocyjny Fortuna jest legalny?

Tak. Kod promocyjny LEGALSPORT do Fortuny Online jest jak najbardziej legalny. Należący do funduszu Penta, pochodzący z Czech operator zakładów sportowych jest w Polsce w pełni licencjonowanym bukmacherem. Swoją koncesję od Ministerstwa Finansów otrzymał on 23 stycznia 2012 roku (numer licencji: SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565), tak więc należy on do najbardziej doświadczonych, bezpiecznych i wiarygodnych bukmacherów online w Polsce.

Dzięki temu obstawianie wydarzeń sportowych w Fortunie jest nie tylko zgodne z prawem, ale również i bezpieczne. Typerzy, którzy zdecydują się na grę u tego organizatora bukmacherskiego mają stuprocentową pewność, że ich bankroll jest w pełni zabezpieczony na koncie Fortuny, a kupony sportowe postawione za darmową kasę z kodu promocyjnego na pewno zostaną poprawnie rozliczone. 

5. Gdzie pobrać kod promocyjny Fortuna?

Nie musicie szukać specjalnego kodu promocyjnego do Fortuny w internecie i tym samym tracić czasu! Wystarczy, że podczas zakładania nowego konta gracza online w Fortuna na formularzu rejestracyjnym w polu "kod promocyjny" wpiszecie hasło LEGALSPORT – uprawnia ono do odebrania najwyższego bonusu powitalnego (bonus max). A to oznacza, że zyskacie mnóstwo dodatkowych korzyści za darmo w porównaniu ze standardową ofertą buka Fortuna Online.

Dzięki temu będziecie mogli postawić za free dodatkowe kupony bukmacherskie na piłkę nożna, koszykówkę, siatkówkę, hokej na lodzie, czy też nawet na coraz bardziej popularnego w Polsce darta i to z wysokimi kursami bukmacherskimi, które gwarantują ogromne potencjalne wygrane. No i oczywiście będziecie mogli przetestować Fortunę od środka bez ryzyka przegranej – ta opcja gwarantuje zwrot postawionej stawki w przypadku przegrania pierwszego postawionego zakładu sportowego na stronie internetowej Fortuny. Sprawdź szczegóły dotyczące FORTUNA BONUS ONLINE.

6. Gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna?

Specjalny kod rabatowy LEGALSPORT, który gwarantuje mnóstwo dodatkowych korzyści, do których zalicza się między innymi dodatkowa i darmowa kasa na zakłady bukmacherskie (w Fortunie polecamy przede wszystkim selekcje na angielską Premier League, włoską Serie A oraz amerykańską NBA oraz NHL), należy wpisać na formularzu rejestracyjnym eFortuna w polu "kod promocyjny". Znajduje się ono pod koniec wniosku online w sekcji "INNE DANE" – jest ona wyróżniona na żółto, więc znajdziecie ją bez żadnych problemów.

Jeżeli nie lubicie wpisywać kodów rabatowych lub boicie się, że coś źle przekopiujecie albo przepiszecie, ale chcecie zyskać dostęp do wyjątkowej ofery VIP FORTUNA, to mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość. Wystarczy, że skorzystacie z poniższego linku aktywacyjnego, a specjalny kod promocyjny LEGALSPORT do Fortuna Online wpisze się automatycznie   Aktywacja - kod bonusowy w Fortuna .

Dzięki temu na 100% będziecie mogli skorzystać z ulepszonego bonusu na start, który zapewnia nie tylko dobrą zabawę podczas oglądania meczów piłkarskich, spotkań koszykarskich czy wyścigów Formuły 1, ale również gwarantuje dodatkowe środki na grę, które oczywiście nie są dostępne w standardowej ofercie bukmacherskiej tego operatora zakładów sportowych.

7. Kto może otrzymać bonus na start za kod Fortuna?

Niezwykle korzystny i atrakcyjny bonus powitalny w Fortunie Zakłady Bukmacherskie może odebrać każdy obstawiający, który zdecyduje się założyć nowe konto gracza online na ich stronie internetowej. Pamiętajcie, że korzystając ze specjalnego kodu rabatowego LEGALSPORT możecie zyskać dodatkowe korzyści, niedostępne w standardowej ofercie.

8. Czy mogę założyć kilka kont na Fortunie z kodem promocyjnym? 

Na eFortuna można posiadać tylko i wyłącznie jednego aktywnego użytkownika. Założenie dwóch lub więcej kont może skutkować blokadą ze strony Fortuny, która uniemożliwi obstawianie zakładów bukmacherskich na dziś i na jutro. Ban jest przyznawany na czas nieokreślony, dlatego też rekomendujemy, abyście przed rejestracją sprawdzili, czy nie macie już założonego konta gracza w Fortuna i wykorzystanego kodu.

9. Czy do bonusu powitalnego w Fortuna potrzebny jest kod promocyjny?

Jeżeli chcecie zostać przekierowani do ulepszonego bonusu na start w Fortuna, który gwarantuje zakład bez ryzyka oraz darmową kasę na grę, to musicie podczas zakładania nowego konta gracza wpisać specjalny kod promocyjny. Tylko on może zagwarantować dodatkowe korzyści, niedostępne w standardowej ofercie online. Co więcej, do raz pominiętego pola "kod promocyjny" nie można już w przyszłości wrócić, tak więc musicie o tym pamiętać podczas rejestracji iKonta Fortuna.

Cały proces rejestracji online w Fortunie możecie sobie jednak ułatwić, gdyż skorzystanie z poniższego linku aktywacyjnego spowoduje automatyczne uzupełnienie kodu bonusowego na formularzu rejestracyjnym eFortuna. Dzięki kodowi rabatowemu LEGALSPORT możecie zyskać podwojenie pierwszej wpłaty do 1 000 zł, a także zakład bez ryzyka przegranej o wartości 120 złotych.

10. Czy wpisanie kodu promocyjnego przedłuży proces rejestracji nowego gracza?

Zdecydowanie nie. Jeżeli zdecydujecie się na rejestrację z kodu promocyjnego LEGALSPORT, to tak naprawdę nie poczujecie żadnej różnicy, w porównaniu ze standardową rejestracją online. Ma to związek z tym, że u nas kod bonusowy online w Fortunie Zakłady Bukmacherskie wpisuje się automatycznie!

Wystarczy, że skorzystacie z tego linku aktywacyjnego – ZAKŁADAM NOWE KONTO GRACZA W FORTUNA, a nasz system sam uzupełni za Was pole kod promocyjny, które znajduje się pod koniec formularza rejestracyjnego. Dzięki temu będziecie musieli skupić się tylko i wyłącznie na wprowadzaniu potrzebnych danych osobowych.

Przypominamy, że kod bonusowy Fortuna online – LEGALSPORT – gwarantuje u pochodzącego z Czech bukmachera nie tylko podwojenie pierwszej wpłaty do 1 000 złotych, ale także podwyższony zakład bez ryzyka w wysokości 120 złotych + freebet20 zł! W efekcie obstawianie w Fortunie możecie rozpocząć z budżetem bukmacherskim na poziomie przewyższającym standardową premię 1 000 zł.

11. Jak długo bonus za kod jest aktywny?

Po użyciu kodu bonusowego przy rejestracji, przyznane bonusy powitalne (zgodnie z regulaminem promocji eFortuna) będziesz mieć do dyspozycji przez 10 dni. W tym czasie musi być postawiony i zagrany zakład online. Freebet Fortuny ma nieco inne zasady, tu po użyciu kodu i wymianie bonusu za punkty FKP musisz go aktywować najpóźniej do 3 dni, a przez kolejne 7 postawić zakład za bonus bez depozytu 20 zł.

 

do góry
Inni czytali również

Komentarze i opinie (4)

Kod promocyjny FORTUNA | styczeń 2021
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
WiktorBaia
skomentowano ponad miesiąc temu
Komuś udało się ogarnąć obrót w Fortunie? Ja jestem na najlepszej drodze, ale jeszcze trochę brakuje.
Dziadek
skomentowano ponad miesiąc temu
Kod wezmę na żonkę, babcie i 2 dziadków ;) w sumie dodatkowe 80 zł przyda się jak znalazł na mecze nowej odrodzonej Wisły Kraków - niech żyje Biała Gwiazda!
Jan Walczak
skomentowano ponad miesiąc temu
ludzie, nauczcie się najpierw grać, a potem bierzcie bonusy, lepiej pograć na sucho wczesniej
pytam się
skomentowano ponad miesiąc temu
ja mam jeszcze jeden kod promocyjny do fortuny, mozna wpisać dwa jak sie rejestruje konto?
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.