środa, 28 października 2020
Najnowsze: rankinguefa.pl TDM Czy wiesz, czym zajmuje się UEFA? opublikowany

Bonus PZBuk + kod promocyjny| październik 2020

Promocja Polskie Zakłady Bukmacherskie PZBuk - bonus 150% z kodem promocyjnym. Na start dla nowych nagroda - pakiet powitalny 500 zł za 200 zł.

Odbierz kod promocyjny PZBuk Oferta na bonus PZBuk VIP ważna do 31 października 2020
Spis treści
Rozwiń
  1. Jak odebrać bonus PZBuk?
  2. PZBuk bonus - warunki
  3. Jak wykorzystać PZBuk bonus ?
  4. FAQ - pytania i odpowiedzi o bonus PZBuk
Polskie zakłady bukmacherskie i voucher na darmowy zakład 50 zł - infografika
Polskie Zakłady Bukmacherskie PZBuk - legalny bukmacher

PZBuk to legalny, wiarygodny i sprawdzony przez graczy bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów sportowych przez Internet.

  Ekstra bonus 150% w PZBuk   
   Aktywuję z kodem bonusowym >  
Pakiet promocyjny na październik 2020

Spora część wysiłków reklamowych bonusu PZBuk nakierowana jest na dotarcie do początkujących typerów, którzy na co dzień obstawiają zakłady sportowe online za pośrednictwem internetu. Licencjonowany bukmacher Polskie Zakłady Bukmacherskie oferuje klientom elektryzujący bonus od depozytu 150%, który w maksymalnym wariancie może wynieść aż 300 zł!

Oznacza to, że wpłacając na internetowe konto bukmacherskie online 200 złotych w ramach pierwszego depozytu, na przykład za pomocą szybkiego przelewu lub transakcji BLIK w PKO BP czy Alior Banku, i odbierając bonus powitalny 150%, można obracać bankrollem na poziomie aż 500 zł. Deponujesz 200 zł, dostajesz za free 300 złotych dodatkowej kasy i masz pół tysiąca złotych na typy sportowe online znajdujące się w ofercie sieciowej bukmachera PZBuk Polska. A oferta typów do bonusu na październik 2020 w PZBuku jest nieziemskie dobra!

Bonus PZBuk uruchamiasz przez kod promocyjny
PZBuk bonus za kod promocyjny

Co istotne, założenia i warunki bonusu powitalnego PZBuk VIP są bardzo proste - bukmacher jest chwalony przejrzyste i łatwe zasady. Dzięki temu bez problemu poradzą sobie z nimi nowi, początkujący gracze, który dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze światem zakładów sportowych na swojej komórce czy laptopie. A jest to ważne z perspektywy typerów, albowiem niejednokrotnie zdarzało się, że dana promocja bukmacherska na pierwszy rzut oka wydawała się wyjątkowo atrakcyjna i przejrzysta, ale wszystko zmienia się po zagłębieniu się w jej szczegółowe warunki. 

W PZBuk wszystko jest jasne i klarowne, tak więc rekomendujemy ten PZBuk bonus powitalny z kodem promocyjnym online w pierwszej kolejności. Jak odebrać fantastyczny i atrakcyjny pakiet nagród w ramach bonusu PZBuk? Zapraszamy do lektury na temat internetowej promocji startowej w Polskie Zakłady Bukmacherskie.

Jak odebrać bonus PZBuk?

Z ekskluzywnego bonusu 150% PZBuk na październik 2020 roku, o maksymalnej wartości 300 zł, od pierwszego depozytu na saldo główne w profilu klienta Polskie Zakłady Bukmacherskie skorzystać może każdy nowy gracz, który zdecyduje się założyć darmowe konto online do gry u tego bukmachera. Jeżeli nie wiecie, jak bezpłatnie rozpocząć grę w PZBuku, to możecie w tym momencie skorzystać ze szczegółowej instrukcji "krok po kroku", którą znajdziecie w artykule >>> jak założyć konto bukmacherskie PZBuk. Przez cały poradnik przebrniecie w ciągu zaledwie dwóch minut, ponieważ cała procedura rejestracyjna z kodem promocyjnym PZBuk jest bardzo intuicyjna (user friendly).

Żeby odebrać wyjątkowy PZBuk bonus 300 złotych w ramach akcji promocyjnej 150% w Polskich Zakładach Bukmacherskich (wcześniej PZBuk oferował na start darmowy freebet 50 zł bez obrotu), w pierwszym kroku należy założyć nowe i w pełni darmowe konto bukmacherskie. Aby uzyskać gwarancję 100% profitów i zmaksymalizować korzyści, konto należy otworzyć z kodem promocyjnym PZBuk, jakim jest hasło bonusowe LEGALSPORT. Aby zarejestrować profil gracza w PZBuku, należy wejść link aktywacyjny PZBuk do bonusu, a następnie wypełnić krótki oraz prosty internetowy formularz rejestracyjny online potwierdzający udział w promocji bonusowej.

Zakłady bukmacherskie PZBUK

Kod promocyjny na październik 2020 do promocji PZBuk: LEGALSPORT

Przejście do formularza

Oczywiście podczas darmowej rejestracji konta w PZBuk Polskie Zakłady Bukmacherskie musimy podać dane do logowania: swoje dane osobowe i adresowe, a także numer PESEL oraz numer dokumentu tożsamości, paszportu lub dowodu osobistego. Co ciekawe, nie musimy na tym etapie rejestracji przesyłać skanu dokumentu tożsamości ani podawać numeru konta bankowego - będzie to wymagane dopiero przed wydaniem dyspozycji pierwszego przelewu wygranych z bonusów lub kuponów w PZBuk, co stanowi spore udogodnienie dla gracza i przyspiesza proces rejestracji.

Warto pamiętać, aby przy zakładaniu konta nowego klienta w PZBuk wykorzystać extra kod promocyjny, jakim jest hasło promocyjne LEGALSPORT (Legalsport.pl jest VIP partnerem Polskich Zakładów Bukmacherskich). Wystarczy tylko skopiować lub zapamiętać hasło bonusowe, a następnie wkleić lub wpisać je w polu "Kod promocyjny" na formularzu rejestracyjnym na stronie internetowej PZBuk. Specjalne pole "kod promocyjny" znajduje się w drugim etapie rejestracji na stronie internetowej bukmachera PZBuk.

Dzięki kodowi promocyjnemu PZBuk, który brzmi LEGALSPORT, dołącza się do elitarnego grona osób, które w przyszłości będą mogły liczyć na specjalne akcje promocyjne i bonusowe (tzw bonusy dla stałych graczy PZBuk). Po zakończeniu rejestracji PZBuk i pełnej weryfikacji konta można przejść do zlecenia pierwszego depozytu na konto bukmacherskie - minimalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 100 zł - na przykład przy wpłacie 99 złotych przelewem z banku lub karty kredytowej, bukmacher PZBuk nie przyzna Wam bonusu powitalnego, tak więc pamiętajcie, żeby wpłacić minimum stówkę.

W efekcie na Waszym koncie bukmacherskim online będziecie mieć zaledwie 99 zł, a więc dokładnie tyle, ile wpłaciliście. Przy bonusie sprawa wygląda zupełnie inaczej - wpłacacie 200 zł i na koncie macie 500 złotych. Po spełnieniu powyższych warunków trzeba już tylko ponownie zalogować się na swoje konto i odebrać wyjątkowo zyskowny bonus 150% (500 zł za 200 zł - ekstra bonus 300 zł). Wszystko jest proste i jasne, prawda?

PZBuk bonus - warunki

W większości przypadków (np LVBET bonus czy premia bonusowa Fortuna), bonusy bukmacherskie online i specjalne promocje na start od depozytu w ramach ekskluzywnej oferty VIP - zabezpieczone są warunkami i zasadami regulaminowymi. W Polskie Zakłady Bukmacherskie PZBuk nie trzeba jednak przejmować się regulaminem promocji, albowiem jest on jasny i czytelny dla wszystkich chętnych (trzeba mieć jedynie skończone 18 lat).

Bonus bukmacherski 150% z kodem promocyjnym został przez profesjonalnych pracowników PZBuka tak dostosowany do najnowszych zasad panujących na rynku zakładów sportowych, że z tego internetowego pakietu nagród za darmową rejestrację z rabatem rejestracyjnym PZBuk mogą skorzystać nie tylko początkujący typerzy, ale również doświadczeni gracze, którzy swoje kupony online stawiają  za wysokie stawki przekraczające grubo 200 złotych (najwyższe kupony za bonusy stawiane są w Betfan)

Rekomendacje dla legalnego bukmachera PZBuk - infografika
PZBuk - dlaczego warto? Legalny bukmacher pZBuk oferuje nowym graczom freebet 50 zł bez obrotu!

Wypłata bonus za promocję powitalną PZBuk z kodem promocyjnym na 2020 rok, można dokonać po spełnieniu mega prostych warunków obrotu. Żeby odblokować sobie możliwość realizacji wypłaty gotówki na prywatne konto bankowe, należy najpierw w pierwszej kolejności dokonać czterokrotnego obrotu bonusem i depozytem. Obrót należy oprzeć na zakładach wielokrotnych (kupony AKO), czyli takich z minimum dwoma zdarzeniami, z kursem minimalnym 2.00. I to wszystko. Po wypełnieniu regulaminu obrotu, wszystkie środki z salda bonusowego automatycznie są przenoszone na saldo główne - depozytowe.

Jak więc widać, interesująca oferta powitalna PZBuk dla nowych typujących z kodem rabatowym, jakim jest hasło promocyjne LEGALSPORT, operatora internetowych zakładów bukmacherskich Cherry Online (marka PZBuk) przedstawia się naprawdę imponująco. Aby skorzystać z wyjątkowej promocji bukmacherskiej od Polskie Zakłady Bukmacherskie przez internet, jak również mieć dostęp do innych akcji promocyjnych dla graczy, organizowanych przez tego certyfikowanego polskiego bukmachera, należy przede wszystkim założyć darmowe konto, a następnie zweryfikować swój numer telefonu i dokonać wpłaty depozytu w wysokości minimum 100 zł. Nie zapomnijcie też o aktywacji bonusu podczas składania depozytu (taka sama procedura działa w ramach odbioru bonusu Fortuny z kodem promocyjnym).

Nowy i w pełni darmowy profil gracza bukmacherskiego online na stronie internetowej PZBuka można założyć na przykład tutaj >>> Rejestracja w PZBuk Zakłady Bukmacherskie. Na formularzu rejestracyjnym PZBuk, podczas zakładania nowego konta do gry, należy wpisać ekskluzywny kod promocyjny PZBuk, jakim jest hasło rabatowe LEGALSPORT. Tylko aktywacja kodu promocyjnego PZBuk pozwoli Wam sięgnąć po znakomity pakiet nagród w unikalnej wersji PZBuk VIP dla najważniejszych klientów.

Jak wykorzystać PZBuk bonus ?

Warunki bonusu powitalnego na start z kodem promocyjnym PZBuk, jakim jest hasło rejestracyjne LEGALSPORT, są wyjątkowo proste oraz łatwe do zapamiętania. Promocja 150% na start od pierwszej wpłaty na saldo depozytowe uprawnia każdego typera do odbioru darmowej kasy na grę - przy wpłacie 200 złotych otrzymuje się dodatkowo 300 zł - i działa na banalnych zasadach. 

Żeby kupon bukmacherski PZBuk online mógł zaliczać się do obrotu bonusem 150% i depozytem, to musi składać się on z minimum dwóch zdarzeń, a kurs ogólny na zakładzie nie może być mniejszy niż 2.00 (obrót bonusem i wpłatą w PZBuk wynosi cztery - x4). Internetowa oferta bukmacherska PZBuk jest jednak bardzo rozbudowana, dlatego też spełnienie tych warunków jest bardzo proste i nie sprawia nikomu problemów.

Oferta tej nowoczesnej spółki bukmacherskiej w aplikacji mobilnej i przeglądarce www obejmuje około 30 dyscyplin sportowych. Tym samym obstawiać można wydarzenia z m.in. bardzo popularnej piłki nożnej lub siatkówki oraz z mniej medialnych sportów, w tym np. bilardu, futsalu, kręgli czy snookera. Nie brakuje też typów na e-sport czy siatkówkę plażową.

Na koniec należy zaznaczyć, że od momentu aktywowania oferty powitalnej z kodem promocyjnym Polskich Zakładów Bukmacherskich użytkownik ma do 60 dni na wykonanie wymaganego obrotu środkami, niezależnie od czasu trwania oferty promcyjnej. I to już wszystko - żadnych innych warunków do spełnienia, dotyczących bonusu powitalnego w PZBuk nie ma.

Możemy więc już puszczać indywidualny kupon sportowy w PZBuk Zakłady Sportowe. Poniżej przedstawiamy jedną z kombinacji, którą można wykorzystać. Pamiętajcie, że zakłady bukmacherskie w ramach bonusu dostosowuje się pod wpłatę na saldo depozytowe. My stawkę pojedynczego zakładu dobraliśmy pod wpłatę na poziomie 200 złotych, a więc maksymalnego bonusu powitalnego od Polskie Zakłady Bukmacherskie.

Przykładowy kupon online za bonus PZBuk

Lech Poznań vs Zagłębie Lubin, LOTTO Ekstraklasa, typ 1 – kurs 1,74
Lazio Rzym vs Juventus, Serie A, typ 2 – kurs 1,86
Tottenham Hotspur vs Watford, Premier League, typ 1 – kurs 1,66
Hannover vs RB Lipsk, Bundesliga, typ 2 – kurs 1,58
Atletico Madryt vs Getafe, Primera Division, typ 1 – kurs 1,57
BATE Borysów vs Arsenal, UEFA Europa League, typ 2 – kurs 1,44

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kurs ogólny kuponu – 19,19 | Stawka zakładu – 50 PLN | Ewentualna wygrana: 844,36 zł
  Przechodzę do PZBUk ->>
  stawiam kupon za bonus ->>  

Jeżeli spodobał Wam się PZBuk bonus powitalny w wersji VIP, na który składa się fajny pakiet bonusów na start i nagród okazjonalnych, od Polskie Zakłady Bukmacherskie i chcecie skorzystać z podobnej promocji na start, to obecnie polecamy ekskluzywny bonus za rejestrację w Betclic Polska. Bezpieczny i sprawdzony, zagraniczny bukmacher Betclic, u którego również działa kod promocyjny LEGALSPORT, udostępnia swoim klientom wyjątkową promocję 100% od pierwszej wpłaty do maksymalnie 1000 złotych!  Wpłacając na konto użytkownika 600 złotych, drugie 600 złotych otrzymuje się w prezencie od Betclic w ramach akcji Bonus za kod promocyjny.

Wykorzystując oba super mega bonusy na start dla nowych klientów online od legalnych operatorów zakładów sportowych z koncesjami Ministerstwa Finansów można zgarnąć w sumie aż 1300 złotych w maksymalnym wariancie za darmo! Od Betclic Zakłady Bukmacherskie dostajemy bonus 1000 złotych, a od PZBuk bonus 300 złotych. Ogólny bankroll na start w systemach bukmacherskich, po aktywacji obu promocji z kodem vipowskim LEGALSPORT, to 2500 złotych! Oczywiście całą kasę można, u obu bukmacherów, którzy nie ukrywają, że mają wysokie aspiracje, zainwestować według regulaminów na elektroniczne kupony sportowe online.

FAQ - pytania i odpowiedzi o bonus PZBuk

1. Jak ekskluzywny bonus powitalny PZBuk z kodem promocyjnym oceniają regularni typerzy?

Bonus bukmacherski na start od Polskie Zakłady Bukmacherskie z kodem promocyjnym PZBuk, jakim jest specjalne hasło rabatowe LEGALSPORT, zbiera od graczy bardzo dobre opinie i rekomendacje. Typerzy w pierwszej kolejności wyróżniają promocję od PZBuka za prostotę i korzystne warunki regulaminowe.

Szczególnie dobrze wygląda minimalna liczba zdarzeń na kuponie bukmacherskim, ponieważ została ona ustawiona na bardzo niskim poziomie - żeby zakład online liczył się do obrotu w PZBuk, to musi posiadać on minimum dwa zdarzenia. Ośmiu na dziesięciu typerów uważa, że PZBuk to topowy polski bukmacher z klasą i umieszczają go w przeróżnych rankingach bukmacherów, zwykle w gronie TOP3 najlepszych buków w Polsce.

2. Czy bonus powitalny od Polskie Zakłady Bukmacherskie mogę odebrać więcej niż 1 raz?

Bonus na start od PZBuka można odebrać tylko raz. Jest to spowodowane tym, że pakiet mega korzyści i nagród przypisywany jest do prywatnego salda depozytowego lub bonusowego za darmową rejestrację na stronie internetowej. Oczywiście bezpłatne założenie konta online w Polskie Zakłady Bukmacherskie z kodem bonusowym LEGALSPORT otwiera również drogę do promocji tymczasowych oraz okazjonalnych, które można aktywować za pomocą specjalnego sklepu internetowego PZBuk.

Baner z kodem bonusowym LEGALSPORT do PZBuk Zakłady Bukmacherskie (specjalny kod bonusu aktywuj podczas rejestracji)
Ekskluzywny kod promocyjny do maksymalnych bonusów PZBuk

Takie bonusy można odbierać cyklicznie, a więc więcej niż jeden raz. W ramach promocji bukmacherskich PZBuka można odbierać między innymi świetne freebety oraz wyjątkowe zakłady bez ryzyka. Najczęściej wykorzystywanym bonusem okazjonalnym przez typerów PZBuk jest zakład bez depozytu o wartości 50 zł - pojawia się on na stronie przy okazji ważnych imprez sportowych, jak Wimbledon czy mistrzostwa świata w piłce nożnej.

3. Ile za pierwszym razem wpłacić do bukmachera PZBuk? Jak duży powinien być pierwszy depozyt.

Sprawa z pierwszym depozytem na saldo główne PZBuk jest bardzo prosta. Jeżeli legalny polski bukmacher udostępnia dla swoich klientów nowy bonus powitalny online z unikatowym kodem promocyjnym, to warto go odebrać w maksymalnym wariancie 100%. Dlatego też rekomendujemy, abyście do Polskie Zakłady Bukmacherskie wpłacili za pierwszym razem 200 złotych ze swojego konta w Mbanku, Aliorze czy PKO BP (lub innego). Pozwoli Wam to uzyskać maksymalny bankroll na poziomie 500 zł, albowiem po wpłacie automatycznie włączany jest bonus 150% PZBuk od pierwszego depozytu. Taka kwota darmowej kasy na zakłady online w zupełności wystarczy Wam na swobodne obstawianie zakładów bukmacherskich na stronie internetowej PZBuk (lub w aplikacji mobilnej).

Oczywiście wpłata na poziomie 200 zł do PZBuka jest optymalna i najczęściej realizowana, ale oczywiście nie jest to jedyne rozwiązanie. Jeżeli nie możecie sobie pozwolić na depozyt w kwocie 200 zł, to z czystym sumieniem możecie zdeponować 50% wartości maksymalnego depozytu w PZBuk. Co prawda Wasza swoboda w obstawianiu zakładów bukmacherskich nieco się osłabi, ale nadal będzie ona na akceptowalnym poziomie. Wystarczy wspomnieć, że nie kwota decyduje o wygranej a spryt typera- co udowodnił gracz STS. Za 3 zł postawił kupon na 25 zdarzeń Ligi Mistrzów, wygenerował kurs 100 000.00 i wygrał ponad 250 000 zł (o bonusie za kod promocyjny STS i mega wygranej przeczytasz w tekście "Super wygrane u bukmachera online". 

4. Gdzie znajdę zasady bonusu PZBuk

Wymagania i regulacje PZBuk w zakresie odbioru bonusu z kodem promocyjnym zostały opisane po części w artykule "Bonus PZBuk + kod promocyjny na październik 2020". Dla chętnych zainteresowanych dokładnym przestudiowaniem instrukcji PZBuk do akcji promocyjnej, rekomendujemy przejście na stronę PZBuk i doczytanie szczegółów warunków odbioru i przyznawania bonusu z kodem promocyjnym VIP.

5. Jak zdobyć kod polecający bonusu PZBuk?

Kod polecenia do bonusu PZBuk jest bezpłatny. Mimo to, gracze często piszą do nas z pytaniem "Gdzie kupić kod promocyjny PZBuk?"
Odpowiadamy, że kodu rejestracyjnego, promocyjnego czy bonusowego do promocji PZBuk nie kupuje się, lecz odbiera całkowicie za darmo ze stron afiliacyjnych - certyfikowanych i najlepszych partnerów Polskich Zakładów Bukmacherskich. Taką stroną jest Legalsport.pl, polecamy bezpłatny odbiór darmowych kodów do bonusów bukmacherskich. W sekcji darmowe bukmacherskie kody promocyjne znajdziecie wszystkie kody bonusowe do legalnych polskich buków online - od Fortuny Online, STS, LVBET aż do Totalbet i Forbet.

 

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Bonus PZBuk + kod promocyjny| październik 2020
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Koleś
skomentowano ponad miesiąc temu
lecą reklamy pzbuka, lecą... comeon i cherry sypie kasę na reklamy, tv i budżet państwa zarabia, a my szare żuczki na na końcu tej piramidy zarabiania
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.