piątek, 4 grudnia 2020
Najnowsze: rankinguefa.pl TDM Czy wiesz, czym zajmuje się UEFA? opublikowany

STS bonusy |grudzień 2020

Promocyjny bonus STS - powitalny 1200 zł + freebet bez depozytu na 25 zł + cashback 34 zł

Odbierz kod promocyjny STS Oferta na bonus STS VIP ważna do 31 grudnia 2020
Spis treści
Rozwiń
 1. Bonus STS dla nowych graczy
 2. Zakład bez ryzyka w STS
 3. STS - bonus bez depozytu
 4. STS bonus
 5. Bonusy STS na 2020
 6. Bonusy STS dla stałych graczy
 7. Bonus STS - jak wykorzystać
 8. Jak obrócić bonus STS
 9. Bonusy STS w pytaniach i odpowiedziach
 10. 1. Bonus powitalny STS i bonus na start - czy to jest to samo?
 11. 2. Jak otrzymać bonus na start z kodem do STS?
 12. 3. Ile trwa odbiór bonusu na start w STS Zakłady Bukmacherskie?
 13. 4. STS bonus za rejestrację - kiedy będzie na koncie?
 14. 5. Czy bonus na start mogę odebrać kilka razy?
 15. 6. Na co najlepiej przeznaczyć bonusy od STS Zakłady Bukmacherskie?
 16. 7. Czy u buka STS jest freebet?
 17. 8. Jak zdobyć bonus bez depozytu w STS i na co go wykorzystać?
 18. 9. Czy bukmacher STS rozdaje darmowe vouchery bukmacherskie?
 19. 10. Czy STS posiada bonusy dla stałych graczy?
 20. 11. Jak często legalny bukmacher STS organizuje promocje bukmacherskie dla stałych graczy?

Z artykułu tekstu dowiecie się, na jakie bonusy i promocje STS mogą liczyć początkujący typerzy oraz ci, którzy regularnie puszczają swoje kupony bukmacherskie w STS.

Bonus STS dla nowych graczy

Polscy operatorzy zakładów sportowych robią wszystko, aby przyciągnąć do siebie jak najwięcej typerów. W tym celu przygotowują dla graczy całą gamę akcji promocyjnych. O swoją ofertę bonusową i promocyjną dba również największy polski legalny bukmacher, czyli STS. Dla nowych graczy ten buk ma bardzo atrakcyjny STS bonus na start, który zapewnić może nawet 1200 zł w ramach podwojenia pierwszej wpłaty (jest to tzw. STS bonus od depozytu), a także darmowy zakład 25 zł oraz zakład bez ryzyka 34 zł, niedostępny w ofercie standardowej.

Zakłady bukmacherskie STS

Najwyższe bonusy STS z kodem promocyjnym LEGALSPORT

Odbieram bonus STS

Proponowana przez legalnego buka STS oferta powitalna należy doz najlepszych i najwyższych wśród wszystkich propozycji koncesjonowanych firm bukmacherskich. Warto jednak wiedzieć, że u tego katowickiego bukmachera zyskać można jeszcze więcej. Jak to zrobić?

W tym celu wystarczy jedynie użyć naszego kodu rabatowego LEGALSPORT podczas zakładania darmowego konta bukmacherskiego w STS – należy go wpisać w pole „Kod promocyjny”, które znajduje się w pierwszym etapie formularza rejestracyjnego. By rozpocząć proces zakładania konta STS online wystarczy kliknąć w ten link ==> odbieram STS bonus za rejestrację  <== lub powyższy baner - oba przeniosą nas bezpośrednio do panelu rejestracyjnego STS, gdzie od razu możemy uzupełnić wszystkie wymagane dane.

Wykorzystując u legalnego bukmachera STS kod za rejestrację LEGALSPORT, przygotowany specjalnie dla czytelników serwisu www.legalsport.pl, zyskamy podwyższony bonus na start, który wykorzystać można na obstawianie zakładów sportowych z oferty bukmacherskiej tego buka. Standardowy bonus powitalny STS to 1200 zł od depozytu + freebet 25 zł, podczas gdy oferta powitalna STS z kodem promo VIP obejmuje dodatkowo ekskluzywny cashback, czyli zakład bez ryzyka 34 zł, niedostępny w standardowej ofercie. 

Zakładając u legalnego bukmachera STS konto bukmacherskie z kodem promocyjnym już na start dysponujemy więc bankrollem bukmacherskim, który może wynieść nawet 2459 zł (1200 zł pierwszej wpłaty + 1200 zł bonusu od depozytu + 25 zł darmowy zakład STS + 34 zł cashback STS). Aż 1259 zł z tej kwoty otrzymujemy od bukmachera, co umożliwi nam puszczenie większej ilości kuponów bukmacherskich, a co za tym idzie - niewątpliwie zwiększy nasze szanse na wygrane. Na koniec należy dodać, że STS oferta powitalna jest jedną z najlepszych i najwyższych wśród wszystkich koncesjonowanych firm bukmacherskich.

Jeśli zastanawiacie się, jak wykorzystać podwyższony bonus na start z kodem STS, możemy Wam podpowiedzieć, że w przypadku bonusu od depozytu warto stawiać bezpieczne kupony z niższymi kursami, by jak najwięcej z nich okazało się wygranych. Dlaczego?

Ponieważ, aby wypłacić otrzymany od STS bonus powitalny na swoje konto bankowe, musimy dokonać trzykrotnego obrotu kwotą bonusu (przykładowo, jeśli w ramach pierwszego depozytu dokonaliśmy wpłaty 500 zł i otrzymaliśmy od buka drugie 500 zł, to musimy postawić kupony bukmacherskie STS na kwotę 1500 zł), a do obrotu zaliczają się tylko kupony rozliczone jako wygrane. Grając ryzykownie i za wysokie kursy ryzykujemy wiele nietrafionych kuponów, co odsuwa w czasie moment wypłaty bonusu.

Jeśli natomiast chodzi o podwyższony darmowy zakład STS, to tu warto rozważyć grę z wyższymi kursami lub umieszczenie większej liczby wydarzeń na kuponie, ponieważ gramy za pieniądze bukmachera, więc ewentualna przegrana nas nie zaboli. A wyższe kursy to wyższa ewentualna wygrana!

Darmowy zakład za 25 zł w STS:

Manchester United vs Paris Saint-Germain, Champions League, typ 2 – kurs 2,40
Huddersfield Town vs Everton, Permier League, typ 2 – kurs 1,90
Borussia Moenchengladbach vs Augsburg, Bundesliga, typ 1 – kurs 1,67
Bayer Leverkusen vs Bayern Monachium, Bundesliga, typ 2 – kurs 1,45
Herol vs Mavi Nuevas, Division de Honor (K), typ 1 – kurs 1,50
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kurs ogólny – 17,00 | Stawka zakładu – 25 PLN | Ewentualna wygrana: 374.00 zł
>>> Stawiam podobny darmowy zakład z 25 zł z kodem za rejestrację LEGALSPORT <<<

Zakład bez ryzyka w STS

Oficjalny sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski regularnie odświeża swoją ofertę dotyczącą promocji bukmacherskich dla graczy. Nie dziwi zatem fakt, że wśród tych akcji raz na jakiś czas znaleźć można także STS zakład bez ryzyka, który umożliwia bezpieczne obstawianie nawet najbardziej ryzykownych wydarzeń sportowych – ewentualna porażka nie wiąże się bowiem z utratą własnych środków, a STS zwraca nam stawkę za przegrany kupon do określonej kwoty.

Z takiej akcji skorzystać już można było m.in. z okazji inauguracji Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle, kiedy to odzyskać można było aż do 200 złotych. Z kolei w stałej ofercie bonusowej katowicki bukmacher STS proponuje swoim graczom coś na wzór zakładu bez ryzyka. Chodzi tutaj o akcję „Wirtualny tydzień”, w której otrzymać można zwrot 50% stawki z nawet trzech przegranych kuponów, postawionych tylko na sporty wirtualne w każdym tygodniu - jest to więc swojego rodzaju STS bonus bez ryzyka.

Bonusowy kod do STS - do zapamiętania
Kod bonusowy STS

Warto jednak pamiętać, że u legalnego bukmachera STS zdobyć można znacznie więcej, i to już na samym początku swojej przygody z bukmacherką. Wystarczy bowiem przejść proces rejestracyjny konta bukmacherskiego STS online z naszym specjalnym kodem promocyjnym LEGALSPORT, który automatycznie przypisze do naszego konta gracza preferencyjne warunki. Dzięki temu zyskać będzie można nie tylko standardowy bonus od depozytu do nawet 1200 zł oraz freebet 25 zł, ale przede wszystkim zakład bez ryzyka, czyli cashback 34 zł, umożliwiający grę bez ryzyka przegranej!

W STS maksymalny bonus czeka na wszystkich, którzy podczas zakładania darmowego konta gracza w odpowiednie miejsce wpiszą STS kod rabatowy LEGALSPORT – najlepiej w tym celu skorzystać z naszego linku aktywacyjnego, który dostępny jest tutaj ===>  odbieram cashback 34 PLN w STS  <===

STS - bonus bez depozytu

Legalny bukmacher STS ma świadomość faktu, że freebet, czyli bonus bez depozytu, to najbardziej poszukiwany przez typerów rodzaj bonusu bukmacherskiego. Z tego względu STS darmowy bonus włączył do swojej oferty powitalnej - dzięki temu każdy gracz, który założy nowe konto bukmacherskie STS, otrzyma na start nie tylko podwojenie pierwszego depozytu do kwoty nawet 1200 zł, ale również STS freebet 25 zł.

Warto jednak wiedzieć, że darmowy zakład na start w STS może być jeszcze wyższy - by go otrzymać wystarczy tylko założyć konto bukmacherskie STS z kodem bonusowym LEGALSPORT - kod należy wpisać w pole zatytułowane "Kod promocyjny", które znajdziecie w pierwszym kroku formularza rejestracyjnego. By rozpocząć proces rejestracji po prostu kliknij w ten ==> link aktywacyjny do freebetu 25 PLN w STS <=== lub w poniższy baner, które przeniosą Cię bezpośrednio do panelu rejestracyjnego STS.

Zakłady bukmacherskie STS

W STS darmowy zakład z kodem bonusowym LEGALSPORT wynosi 25 zł!

Postaw swój pierwszy kupon bukmacherski STS za 25 zł całkiem za darmo

Co ważne, warunki odbioru darmowego zakładu z kodem bonusowym LEGALSPORT pozostają takie same jak w przypadku standardowego freebetu STS. Swój STS darmowy zakład 25 zł możesz wykorzystać na dowolny kupon z oferty bukmacherskiej tego operatora - nie ma żadnych ograniczeń odnośnie liczby zdarzeń na kuponie czy dyscypliny sportowej. Bez problemu możesz wstawiać typy na piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę czy coraz popularniejsze wśród typerów e-sporty, a także na mniej rozpowszechnione w naszym kraju dyscypliny, takie jak rugby czy bandy. Dzięki temu możesz umieścić na swoim kuponie typy na te sporty, w których czujesz się silny, zwiększając swoją szansę na wygraną bukmacherską.

Z kolei by wypłacić freebet STS na swoje konto bankowe, musisz dokonać trzykrotnego obrotu kwotą bonusu - przy darmowym zakładzie na 25 zł musisz więc postawić kupony bukmacherskie STS na co najmniej 75 zł. Pamiętaj, że do obrotu włączają się tylko kuponu rozliczone jako trafione, a minimalny kurs łączny każdego kuponu to 1.91.

Dodatkowo legalny bukmacher STS systematycznie włącza freebety do swojej oferty bonusowej dla stałych graczy. Z tego względu warto śledzić stronę internetową STS, a także nasz portal - gdy tylko pojawią się w STS bonusy bez depozytu dla stałych graczy, informacje na ten temat znajdziecie właśnie u nas!

STS bonus

Oferta bonusowa 2020 największego na polskim rynku operatora zakładów wzajemnych STS naprawdę robi wrażenie i wyróżnia się na tle propozycji innych koncesjonowanych firm bukmacherskich. Wyjątkowo atrakcyjnie prezentuje się przede wszystkim STS bukmacherski powitalny bonus online, który umożliwia graczom rozpoczęcie swojej przygody z zakładami sportowymi z bankrollem na poziomie 2459 złotych.

Takim bankrollem będziemy dysponować, jeśli w ramach pierwszego depozytu zdecydujemy się przelać na swoje konto bukmacherskie STS online 1200 zł - wówczas drugie 1200 zł otrzymamy, jako bonus od depozytu, a dodatkowe 25 zł otrzymamy w ramach darmowego zakładu, dzięki czemu swój pierwszy kupon bukmacherski STS będziemy mogli postawić bez konieczności wpłaty własnych pieniędzy. Za użycie kodu bonusowego STS VIP otrzymamy natomiast zakład bez ryzyka 34 zł. Taki STS bonus online na start sprawia, że mamy możliwość postawienia większej ilości kuponów, a co za tym idzie - zwiększamy swoją szansę na wygraną.

Dodatkowo zakładając konto STS online z naszym wyjątkowym kodem bonusowym LEGALSPORT (proces rejestracji rozpoczniesz klikając w poniższy baner lub w ten ==> link aktywacyjny do bonusu STS z kodem <===), otrzymasz podwyższony STS bonus bukmacherski, obejmujący zakład bez ryzyka 34 zł.

3 kroki do odbioru bonusu powitalnego STS z kodem promocyjnym
STS bonus - jak odebrać

Warto również dodać, że u legalnego bukmachera STS bonusy bukmacherskie nie ograniczają się tylko dla oferty powitalnej dla nowych graczy. Buk regularnie organizuje też promocje dla typerów, którzy systematycznie puszczają swoje kupony bukmacherskie w STS. Każdy taki gracz może liczyć w STS na bonus internetowy, który umożliwia zgarnięcie wyższej wygranej lub darmowego zakładu - o wszystkich promocjach bukmacherskich STS 2020 dla stałych graczy piszemy w dalszej części tekstu. Podobne bonusy i promocje można znaleźć u bukmachera eWinner.

Bonusy STS na 2020

Oferta promocyjna 2020 dla graczy, obstawiających zakłady sportowe w STS, prezentuje się bardzo okazale. Typerzy korzystający ze strony internetowej (zakłady bukmacherskie na komputerze lub laptopie)  aplikacji mobilnej STS (opcja dla typerów, którzy preferują zakłady sportowe na telefonie lub tablecie) prezentuje się bardzo okazale i obejmuje m.in.:

 • Bonus na start STS 1259 PLN - legalny bukmacher STS przygotował dla nowych graczy atrakcyjny bonus powitalny, w skład którego wchodzą trzy elementy: podwojenie pierwszej wpłaty do 1200 zł oraz darmowy zakład 25 zł i cashback 34 zł (oferta z kodem bonusowym LEGALSPORT - bonus STS na start bez kodu nie obejmuje zakładu bez ryzyka). Dwa pierwsze elementy bonusu na start STS podlegają takim samym warunkom obrotu: by przelać je na swoje konto bankowe, należy zawrzeć zakłady na trzykrotność otrzymanej kwoty (np. w przypadku podwojenia pierwszego depozytu 1200 zł należy postawić kupony bukmacherskie STS na 3600 zł) - należy przy tym pamiętać, że do obrotu zaliczają się tylko kupony rozliczone jako wygrane, a każdy z nich musi posiadać minimalny kurs łączny 1.91.
Zakłady bukmacherskie STS

Bonusy STS 2020 dla graczy to szansa na wyższe wygrane!
Załóż konto bukmacherskie STS i korzystaj z licznych bonusów dla graczy

Idę do STS online
 • Promocja "Polubisz poniedziałek" - STS co tydzień nagradza aż 1500 graczy, którzy w poprzedzającym tygodniu uzyskali największy obrót na swoim koncie depozytowym. Przykładowo, za zajęcie pierwszego miejsca typer otrzyma od STS bonus bukmacherski 3000 zł, drugie miejsce premiowane jest voucherem na 2000 zł, trzecie miejsce to 1000 zł bonusu, a typerzy z lokat 4-10 otrzymują po 500 zł. Vouchery dopisywane są do kont bonusowych graczy - by je wypłacić na swoje konto bankowe, należy zawrzeć zakłady na trzykrotność otrzymanej kwoty, stawiając wygrane kupony z minimalnym kursem całkowitym 1.91.
 • Bonus za polecenie "Zaproś kumpla" - by otrzymać bonus za polecenie w STS, należy wysłać do znajomego zaproszenie ze swojego konta bukmacherskiego STS. Gdy znajomy zarejestruje swoje STS konto bukmacherskie i wpłaci co najmniej 50 zł, a następnie postawi zakłady bukmacherskie STS za kwotę co najmniej 150 zł (co najmniej jedno spotkanie na kuponie musi posiadać kurs minimalny 1.50), zarówno polecający, jak i polecany otrzymają od STS bonus 50 PLN. Warto pamiętać, że rejestracja zaliczająca się do promocji musi być dokonana przez stronę internetową STS (rejestracje STS w aplikacji mobilnej nie biorą udziału w promocji).
 • Promocja na sporty wirtualne STS "Wirtualny tydzień" - akcja bonusowa dla graczy, stawiających kupony zawierające tylko zakłady na sporty wirtualne STS. Stawiając regularnie kupony na sporty wirtualne w STS otrzymamy zwrot połowy stawki za trzy nietrafione kupony w każdym tygodniu, do maksymalnej kwoty 30 zł. Otrzymany bonus przed wypłatą na konto bankowe należy obrócić trzykrotnie, przy czym do obrotu zaliczają się tylko wygrane kupony z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.
 • Cashout w STS - możliwość wcześniejszego rozliczenia kuponu, na którym znajdują się jeszcze nierozstrzygnięte wydarzenia. Kupon może być rozliczony jako Cash-out jeśli wszystkie dotychczas rozstrzygnięte okazały się trafione, a wydarzenia nierozliczone wciąż znajdują się w ofercie STS. Opcja Cash-out w STS dostępna jest dla kuponów SOLO i AKO, zawartych zarówno na spotkania z oferty ptre-match, jak i zakładów LIVE, z wyłączeniem kuponów bezpiecznych i MaxiKombi. Warto przy tym pamiętać, że kupony rozliczone jako Cash-out nie zaliczają się do obrotu bonusami bukmacherskimi w STS.
 • Bezpieczny zakład - to promocja dla graczy, którzy lubią stawiać kupony akumulowane STs z wyższym kursem bukmacherskim. Bezpieczny zakład STS umożliwia rozliczenie kuponu jako wygrany w sytuacji, gdy jeden zakład okaże się nietrafiony - wówczas typer otrzymuje wygraną w wysokości dziesięciokrotności stawki za kupon bukmacherski, objęty akcją "bezpieczny zakład". By kupon kwalifikował się do promocji, musi posiadać łączny kurs 175 lub wyższy, a kurs pojedynczego spotkania nie może być wyższy niż 2.00. Dodatkowo Kupon Bezpieczny w STS musi być postawiony za kwotę maksymalnie 250 zł i jest dostępny tylko dla oferty pre-match (zakładów bezpiecznych nie można stosować w typowaniu wyników sportowych LIVE).
Bezpłatny voucher - freebet w STS na dwadzieścia pięć złotych
Darmowy kupon za 25 zł do realizacji w STS Zakłady Bukmacherskie
 • Wyższe kursy SuperAKO - systematycznie legalny buk STS przygotowuje dla graczy promocję SuperAKO, w ramach której wybrane zakłady sportowe STS na kuponie akumulowanym można postawić z wyższym kursem łącznym niż w standardowej ofercie. Przykładowo, kursy bukmacherskie na zwycięstwa Lecha Poznań z Arką Gdynia, Liverpoolu z Evertonem i Valencii z Bilbao w standardowej ofercie dawały łączny kurs kuponu wynoszący 5.55, tymczasem ten sam zakład w ofercie SuperAKO posiadał kurs 6.75. Oznacza to, że przy stawce kuponu 100 zł wygrana w ofercie standardowej wynosiłaby 488,40 zł, a w ramach kuponu SuperAKO - aż  594 zł, czyli o ponad 100 zł więcej! Jak widać, z pewnością warto skorzystać z oferty SuperAKO w STS!
 • Strefa VIP w STS - dla najbardziej aktywnych i lojalnych graczy legalny bukmacher STS przygotował strefę VIP, w której każdy typer może liczyć na dedykowaną konsultantkę i w pełni indywidualne traktowanie. Gracze STS VIP otrzymują zaproszenia na wybrane wydarzenia sportowe i prezenty urodzinowe, priorytetową obsługę oraz błyskawiczną autoryzację kuponów, nawet w przypadku wysokich stawek. By otrzymać zaproszenie do strefy VIP STS należy założyć konto bukmacherskie STS online (na przykład przez ten ==> link do konta STS z kodem  <===) i regularnie obstawiać kupony bukmacherskie w STS. Pod uwagę brana jest systematyczność gry, wysokość depozytów i ilość obrotów bukmacherskich na koncie typerskim.

Dodatkowo legalny bukmacher STS systematycznie przygotowuje dla swoich stałych graczy promocje czasowe, które związane są najczęściej z określonymi wydarzeniami sportowymi. Są to na przykład wyższe kursy bukmacherskie lub STS bonusy bukmacherskie i freebety na mecze klubów, których sponsorem jest STS, a także bonusy związane z najważniejszymi wydarzeniami ze świata sportu.

Warto tu wymienić akcję bonusową STS "Ligowe emocje rządzą", gdzie przy okazji rozgrywek najlepszych lig piłkarskich Europy (m.in. Bundesliga, Premier League, La Liga czy Ekstraklasa) każdego tygodnia gracze mogą wziąć udział w podziale puli nagród, wynoszącej aż 100 000 zł. Na podobnej zasadzie działa promocja bukmacherska STS dla stałych graczy "Pucharowe emocje rządzą", gdzie pula nagród 100 000 zł dzielona jest przy okazji rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

U legalnego bukmachera STS regularnie można również znaleźć darmowe zakłady dla nowych i stałych graczy. W STS podwyższone freebety na start przyznawane są przy okazji różnych wydarzeń sportowych - wówczas można zgarnąć na przykład darmowy zakład 40 zł w STS.

Bonusy STS dla stałych graczy

Jak już wspomnieliśmy, legalny bukmacher Star-Typ Sport dba nie tylko o początkujących, ale także o bardziej zaawansowanych typerów, którzy regularnie zawierają swoje kupony bukmacherskie przez stronę internetową lub aplikację mobilną STS. Oferta bonusowa STS dla stałych graczy prezentuje się bardzo okazale i obejmuje zarówno stałe promocje bukmacherskie STS online, jak i bonusy okazjonalne, organizowane z okazji poszczególnych wydarzeń sportowych.

Wśród tych pierwszych na uwagę zasługuje np. promocja bukmacherska „Zaproś kumpla”, gdzie zyskać można od STS bonus za polecenie 50 zł na dodatkową grę, a także akcja „Polubisz Poniedziałek”, w której właśnie początkiem tygodnia oficjalny bukmacher m.in. Pogoni Szczecin nagradza 1 500 najaktywniejszych graczy voucherami bukmacherskimi na kwoty od 20 do 3000 zł.

Zakłady bukmacherskie STS

W STS wygrywasz więcej dzięki promocjom dla stałych graczy!
- bonus za polecenie "Zaproś kumpla"
- promocja na sporty wirtualne
- co tydzień vouchery bukmacherskie w akcji "Polubisz poniedziałek"
- Cashout w STS - wcześniejsze rozliczenie kuponu

Przejście do STS

Nie można także zapomnieć o całym wachlarzu oferowanych przez buka STS promocji okresowych, gdzie wygrać można naprawdę pokaźne pieniądze (pule nawet do 100 000 zł). U legalnego bukmachera STS promocje online pojawiają się np. przy okazji wybranych świąt (promocja STS „Święta Twoich Emocji”) lub ważnych wydarzeń sportowych - np. STS bonus na zakłady „Pewne finały”. U tego legalnego buka regularnie pojawiają się też STS bonusy w aplikacji mobilnej, Tym bardziej, aby móc skorzystać z tych atrakcyjnych promocji warto regularnie śledzić stronę www STS oraz naszą zakładkę „STS bonusy i promocje”, gdzie znajdziecie zawsze aktualne informacje na temat wszelakich promocji oraz bonusów oferowanych przez STS. 

By mieć dostęp do pełnej oferty bonusowej i promocyjnej STS, wystarczy tylko założyć konto bukmacherskie STS online - najlepiej rozpocząć rejestrację przez nasz ==> link aktywacyjny do konta typerskiego STS  <== i wykorzystać specjalny STS kod rejestracyjny który brzmi LEGALSPORT (<=== skopiuj ten kod i wklej w pole zatytułowane "Kod promocyjny", który znajdziesz w pierwszym kroku formularza rejestracyjnego STS) - dzięki temu otrzymasz podwyższony bonus na start STS!

Bonus STS - jak wykorzystać

Operatorzy zakładów wzajemnych regularnie przygotowują bonusy i promocje, ponieważ to właśnie one stanowią jeden z głównych elementów wpływających na ostateczną decyzję graczy dotyczącą wyboru danej firmy. Należy jednak pamiętać, że każdy taki bonus posiada swój szczegółowy regulamin, który określa poszczególne wymogi związane m.in. z wymaganym obrotem (ile razy należy obrócić środkami bonusowymi zanim będziemy mogli wypłacić je na nasze konto bankowe), kursem minimalnym oraz czasem na spełnienie danych warunków. Tym bardziej warto się z takimi wytycznymi wcześniej zapoznać, co z pewnością pozwoli cieszyć się z pełni korzyści, jakie zapewnić mogą tego typu akcje promocyjne. Wspomniane regulaminy zawsze znaleźć można na stronie www danego bukmachera, a w tym wypadku oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski.

Rekomendacje dla graczy - STS Zakłady Bukmacherskie - infografika
Konto bukmacherskie SS - zalety

Co jednak istotne, tego typu regulaminy najczęściej nie określają na co dokładnie wykorzystać bonus, co jest ich niewątpliwym plusem. Podobnie jest w przypadku legalnego bukmachera STS, który w ramach bonusowych kuponów umożliwia obstawianie wydarzeń z całej swojej oferty, a więc zakładów pre-match, zakładów LIVE oraz zakładów długoterminowych.

Dodatkowo typować można zdarzenia zarówno dotyczące najpopularniejszych dyscyplin sportowych, czyli m.in. piłki nożnej, tenisa oraz hokeja na lodzie, jak i tych bardziej niszowych, do których zaliczyć trzeba np. piłkę plażową, piłkę wodną czy saneczkarstwo. Na koniec warto zaznaczyć, że do obrotu u tego katowickiego bukmachera wliczane są nie tylko zakłady akumulowane, ale również solo (ważne żeby minimalny kurs na kuponie wyniósł 1,91).

Jeśli nie macie pomysłu, na co wykorzystać na przykład swój darmowy zakład STS, podpowiadamy, na jakie zdarzenia można postawić swój kupon bukmacherski.

Kupon bukmacherski za freebet 25 zł w STS

Boston vs Denver, NBA, typ 1, kurs - 1.60
Minnesota vs NY Islanders, NHL, typ 1, kurs - 2.30
Dominic Thiem vs Roger Federer, ATP Miami Wells singiel, typ 2, kurs - 1.42
Ajax vs Juventus, Liga Mistrzów, typ 2, kurs - 2.05
Arsenal vs Napoli, Liga Europy, typ 1, kurs 2.15
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kurs ogólny – 23.03 | Stawka zakładu – 25 PLN | Ewentualna wygrana: 587,173 zł
>>>> Stawiam darmowy zakład za 25 PLN <<<<

Jak obrócić bonus STS

Wszystkie bonusu bukmacherskie to świetna okazja dla obstawiających na szybkie powiększenie swojego kapitału. Należy jednak pamiętać, że sama kwota bonusu to nie wszystko – warto zwrócić uwagę także na inne indywidualne ustalenia regulaminowe danej promocji, w tym m.in. te dotyczące obrotu środkami. Przeanalizujemy, jak pod tym względem prezentuje się oferta powitalna katowickiego legalnego bukmachera STS.

Na początku wspomnieć należy, że STS oferuje swoim graczom podwojenie pierwszej wpłaty aż do 1200 zł. Możemy też zgarnąć darmowy zakład STS 25 zł i cashback 34 zł - wystarczy założyć konto typerskie STS online przez nasz link aktywacyjny do konta STS z kodem (na przykład ten ===> odbieram extra freebet 25 zł STS <===, możecie też kliknąć w poniższy baner). Darmowy zakład pojawi się na naszym koncie bukmacherskim STS od razu po zalogowaniu, natomiast bonus od depozytu zostanie przyznany po dokonaniu pierwszej wpłaty i uzależniony od jej wysokości. Maksymalny bonus od depozytu STS to 1200 zł i tyle właśnie najlepiej jest wpłacić w ramach pierwszego depozytu - da nam to w sumie bukmacherski bankroll w wysokości 2459 zł.

Zakłady bukmacherskie STS

W STS warunki obrotu bonusem są bardzo proste!
- obróć bonusem trzykrotnie (np bonus 20 zł = obrót 60 zł)
- do obrotu wliczają się tylko wygrane kupony
- minimalny kurs ogólny kuponu to 1.91

Konto bukmacherskie STS - rejestracja

Jeśli chodzi o warunki obrotu bonusem, to legalny bukmacher STS dla o to, by regulaminy promocji bukmacherskich były proste i przejrzyste, dlatego praktycznie dla każdego bonusu bukmacherskiego stosuje te same zasady - dotyczą one zarówno bonusu powitalnego od depozytu, jak i powitalnego freebetu i innych promocji bukmacherskich w STS. Bonus bukmacherski STS możemy wykorzystać na dowolne kupony, jednak by wypłacić otrzymane środki na swoje konto bankowe, musimy spełnić określone warunki - takie same praktycznie dla każdej promocji.

Musimy więc trzykrotnie obrócić kwotą bonusu (dla przykładu, jeśli otrzymamy od STS voucher bukmacherski 50 zł, to musimy przed wypłatą tego bonusu zawrzeć zakłady sportowe na 150 zł. Co szczególnie ważne, do obrotu bonusem wliczają się tylko kupony rozliczone jako wygrane, a każdy kupon musi mieć ogólny kurs minimalny na poziomie co najmniej 1.91. 

Jeśli wciąż nie jesteście pewni, jak obrócić bonus STS, mamy dla Was podpowiedź. Przykładowy kupon bukmacherski, który spełnia wszystkie warunki dotyczące obrotu bonusem powitalnym STS znaleźć można poniżej.

Przykładowy kupon spełniający warunki obrotu bonusem w STS:

Lech Poznań vs Zagłębie Lubin, LOTTO Ekstraklasa, typ 1 – kurs 1,75
Wisła Płock vs Legia Warszawa, LOTTO Ekstraklasa, typ 2 – kurs 2,15
BATE Borysów vs Arsenal, UEFA Europa Leauge, typ 2 – kurs 1,45
FC Zurych vs Napoli, UEFA Europa Leauge, typ 2 – kurs 1,40
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kurs ogólny – 7,74 | Stawka zakładu – 30 PLN | Ewentualna wygrana: 204.33 zł
>>>Rejestracja STS online z kodem bonusowym LEGALSPORT<<<

Bonusy STS w pytaniach i odpowiedziach

Bonusy i promocje bukmacherskie w STS charakteryzują się prostymi regulaminami, a oferta bonusowa tego bukmachera jest naprawdę bogata. Jeśli chcecie się dowiedzieć, jakie bonusy dla nowych graczy znajdziecie w STS oraz jakie promocje dla stałych typerów przygotował ten operator - odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej.

1. Bonus powitalny STS i bonus na start - czy to jest to samo?

Tak, zarówno bonus powitalny, jak i bonus na start określają dokładnie to samo - czasami możecie się również spotkać z pojęciami "oferta powitalna STS" czy "STS bonus dla nowych graczy". Co dokładnie kryje się pod tymi pojęciami u legalnego bukmachera STS? Otóż u głównego sponsora Jagiellonii Białystok liczyć mogą na wyjątkowo atrakcyjną ofertę powitalną, która już na samym początku umożliwia zdobycie 1200 zł w ramach podwojenia pierwszego depozytu. Dodatkowo STS bonus powitalny obejmuje freebet 25 zł, dzięki któremu swój pierwszy kupon bukmacherski STS postawimy całkiem za darmo.

Oferta powitalna STS z kodem bonusowym to nawet 1259 zł za darmo na start
>>> Zakładam konto STS online z kodem <<<

Warto jednak wiedzieć, że proponowany przez oficjalnego bukmachera m.in. Korony Kielce bonus powitalny można jeszcze powiększyć. Jak to zrobić? Wystarczy jedynie podczas procesu rejestracji zastosować kod rabatowy LEGALSPORT - rejestrację możesz rozpocząć, klikając w ten ===> link do konta typerskiego STS online <=== lub w powyższy baner. Bonus na start STS z kodem rejestracyjnym LEGALSPORT to dodatkowy zakład bez ryzyka 34 zł.

2. Jak otrzymać bonus na start z kodem do STS?

By móc otrzymać podwyższony bonus powitalny STS z kodem promocyjnym LEGALSPRT, należy założyć darmowe konto bukmacherskie STS przy zastosowaniu wspomnianego kodu. Jak więc dokładnie to zrobić? Hasło LEGALSPORT wystarczy jedynie wpisać w pole „Kod promocyjny”, które znajduje się w pierwszym kroku panelu rejestracyjnego - przejdziecie do niego przez ten link ==> konto STS online z kodem. Wówczas automatycznie nasze konto przeniesione zostanie do elitarnego grona typerów, którzy skorzystać mogą z preferencyjnych warunków bonusu na start STS.

Z naszym specjalnym kodem rejestracyjnym LEGALSPORT standardowy bonus na start STS zostanie powiększony - otrzymacie nie tylko freebet w kwocie 25 zł, ale również extra zakład bez ryzyka 34 zł, niedostępny bez kodu promocyjnego VIP.

Podsumowując, by otrzymać bonus na start z kodem do STS, wystarczy:

 1. Skopiować ten kod ===> LEGALSPORT <===
 2. Kliknąć w ten ===>  link do bonusu powitalnego STS z kodem  <===, który przeniesie nas bezpośrednio do panelu rejestracyjnego STS
 3. Uzupełnić wszystkie wymagane dane i wkleić kod LEGALSPORT w pole "Kod promocyjny" (ukryte pod napisem "Masz kod promocyjny?")
 4. Zalogować się na swoje konto typerskie STS i postawić pierwszy darmowy zakład za 25 zł

3. Ile trwa odbiór bonusu na start w STS Zakłady Bukmacherskie?

Odbiór dodatkowych pieniędzy na grę u oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski jest bardzo szybki. Proces rejestracyjny trwa zaledwie kilka minut i wymaga podania jedynie podstawowych danych oraz wpisania naszego kodu bonusowego LEGALSPORT. Potem wystarczy już tylko zalogować się na swoje konto, gdzie będzie już na Was czekał darmowy zakład 25 zł STS. Wszystkie te czynności zajmą Wam nie więcej niż kilka minut.

Jak się zarejestrować w STS Zakłady Bukmacherskie - infografika
Rejestracja z kodem bonusowym w STS Konto bukmacherskie STS z kodem promocyjnym LEGALSPORT

Jeśli chodzi o drugą część oferty powitalnej STS, czyli podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 1200 zł, to po wykonaniu wszystkich opisanych wyżej czynności należy dokonać pierwszej wpłaty na swoje konto bukmacherskie STS - w tym celu należy odnaleźć guzik "Wpłata" w prawym górnym rogu strony. Następnie z listy serwisów obsługujących płatności do STS należy wybrać ten, z którego chcemy skorzystać, i postępować zgodnie z wyświetlającymi się na ekranie wskazówkami. To również zajmuje zaledwie kilka minut, a więc odbiór bonusu bukmacherskiego na start w STS to bardzo szybki i prosty proces.

4. STS bonus za rejestrację - kiedy będzie na koncie?

Z oferty powitalnej, która w przypadku katowickiego legalnego bukmachera STS obejmuje bonus od depozytu oraz darmowy zakład 25 zł (oferta z kodem bonusowym LEGALSPORT), skorzystać może każdy gracz, który założy nowe konto bukmacherskie STS. Pierwsza część bonusu pojawi się na naszym koncie typerskim od razu po rejestracji i pierwszym logowaniu - będzie to darmowy zakład STS na kwotę 25 zł. Z kolei druga część oferty na start STS, czyli bonus od depozytu, pojawi się na naszym koncie po dokonaniu pierwszej wpłaty.

Jeśli chodzi natomiast o to, kiedy bonusowe środki znajdą się na naszym koncie bankowym, to zależy to od czasu, jaki zajmie nam spełnienie warunków obrotu bonusem. Zgodnie z regulaminem bonusu powitalnego STS, zarówno kwotą freebetu, jak i bonusem od depozytu należy obrócić trzykrotnie, przy czym do obrotu zaliczają się tylko wygrane kupony z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Kiedy spełnimy powyższe warunki, przyznane przez STS bonusy powitalne przejdą z naszego konta bonusowego na konto depozytowe, skąd będziemy mogli wypłacić je na nasze konto bankowe (lub przeznaczyć na dalszą grę).

5. Czy bonus na start mogę odebrać kilka razy?

Jak sama nazwa wskazuje bonus powitalny odebrać można tylko raz – przygotowany on został dla początkujących graczy, którzy nie posiadają jeszcze swojego konta u bukmachera STS. Warto jednak tutaj zaznaczyć, że promocja na start STS pozwala podwoić swoją pierwszą wpłatę aż do 1200 zł oraz odebrać pierwszy darmowy zakład w kwocie 25 zł, dzięki czemu pierwszy kupon bukmacherski z oferty sportowej STS możemy postawić za środki bukmachera, jeszcze przed dokonaniem wpłaty pierwszego depozytu.

Jeśli swoje konto bukmacherskie STS założymy z kodem promocyjnym LEGALSPORT, standardowy bonus powitalny STS zostanie podwyższony do kwoty 1259 zł: w skład tej kwoty chodzi podwojenie pierwszego depozytu do 1200 zł, freebet 25 zł i zakład bez ryzyka 34 zł. By zgarnąć podwyższony bonus na start STS wystarczy kliknąć w ten ==> link rejestracyjny do konta STS <=== oraz wpisać w polu "Kod promocyjny" hasło "LEGALSPORT". To wszystko!

6. Na co najlepiej przeznaczyć bonusy od STS Zakłady Bukmacherskie?

Bonus powitalny od największego polskiego operatora zakładów wzajemnych wykorzystać można na wiele sposobów. Związane jest to z faktem, że oferta STS jest wyjątkowo rozbudowana, więc umożliwia obstawianie zarówno najpopularniejszych sportów, w tym np. piłki nożnej, siatkówki i tenisa, jak i tych bardziej niszowych, czyli m.in. snookera, unihokeja czy skoków narciarskich.

Dodatkowo można rozważyć typowanie rozgrywek e-sportowych, tym bardziej, że to właśnie STS pochwalić się może wiodącą pozycją w tej dziedzinie. Na koniec należy dodać, że aby zakłady liczyły się do obrotu muszą być wygrane, a ich minimalny kurs nie może być niższy niż 1,91.

Z kolei w przypadku darmowego zakładu można trochę bardziej zaryzykować i zawrzeć na nim zdarzenia o wyższych współczynnikach. W końcu freebet 25 zł pochodzi bezpośrednio od oficjalnego bukmachera m.in. Cracovii, więc w przypadku przegranej strata nas nie zaboli, a wygrany kupon bukmacherski za freebet to dla nas czysty zysk!

7. Czy u buka STS jest freebet?

W standardowej ofercie promocyjnej katowickiego legalnego bukmachera STS znajduje się freebet, który wynosi 25 zł. Jest on dostępny dla wszystkich graczy, w tym dla czytelników naszego serwisu, którzy w czasie rejestracji konta bukmacherskiego STS online użyją specjalnego akceptowanego przez STS kodu rabatowego, który brzmi LEGALSPORT.

Dzięki temu zaraz po pomyślnym przejściu procesu rejestracyjnego, który trwa zaledwie kilka minut, na naszym koncie pojawi się 25 zł, które wykorzystać możemy na postawienie dowolnego zakładu z całej oferty oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski.

By skorzystać z freebetu STS nie musimy dokonywać żadnej wpłaty - jak sama nazwa wskazuje, freebet, czyli darmowy zakład, umożliwia nam postawienie kuponu bukmacherskiego STS całkowicie za pieniądze bukmachera. 

8. Jak zdobyć bonus bez depozytu w STS i na co go wykorzystać?

Darmowy zakład znajduje się w ofercie powitalnej STS - można go zdobyć, zakładając konto bukmacherskie STS online z kodem bonusowym, który brzmi LEGALSPORT. Proces rejestracyjny, który trwa zaledwie kilka minut i wymaga podania podstawowych danych, możesz rozpocząć klikając w poniższy baner lub ten link ==> odbieram najwyższy freebet STS <===. Pamiętaj, by w pierwszym kroku formularza rejestracyjnego odsłonić dodatkowe pole, zatytułowane "Kod promocyjny" (znajduje się ono pod napisem "Masz kod promocyjny?") i właśnie tam wkleić lub wpisać nasz STS kod za rejestrację LEGALSPORT. To wszystko co musisz zrobić, by zdobyć bonus bez depozytu STS, który wynosi aż 25 zł - od razu po zalogowaniu się na swoje konto typerskie STS znajdziesz darmowy zakład na swoim koncie bonusowym.

Zakłady bukmacherskie STS

Najlepszy freebet STS z kodem bonusowym LEGALSPORT - aż 25 zł za darmo na start!

Załóż konto STS online z kodem i postaw pierwszy zakład na koszt bukmachera!

Jeśli chodzi o wykorzystanie freebetu STS, to sugerujemy zastanowić się nad kursami bukmacherskimi spotkań, które chcemy umieścić na swoim kuponie. Ponieważ gramy całkowicie na koszt bukmachera, to możemy zaryzykować typy z wyższymi kursami - oznaczają one bowiem wyższą ewentualną wygraną. Wyższe kursy to też większe ryzyko, ale w końcu gramy nie za swoje, więc ewentualna strata nas nie zaboli. 

Poniżej prezentujemy przykładowy kupon STS za freebet - przy okazji możecie sprawdzić, ile można zyskać, zgarniając na start freebet STS 25 zł. 

Darmowy upon bukmacherski STS za 25 zł

Villarreal vs Valencia, Liga Europy, typ 1, kurs - 2.55
GKS Katowice vs Chojnice, Ekstraklasa, typ 1, kurs - 2.20
Rennes vs Lyon, Ligue 1, typ 2, kurs - 2.10
Hannover vs Schalke, Bundesliga, typ 2, kurs - 1.80
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kurs ogólny – 21.21 | Stawka zakładu – 25 PLN | Ewentualna wygrana: 466,62 zł
>>>Stawiam podobny kupon za 25 zł w STS z kodem rejestracyjnym LEGALSPORT<<<

9. Czy bukmacher STS rozdaje darmowe vouchery bukmacherskie?

Na darmowy voucher bukmacherski liczyć mogą wszyscy gracze, którzy w czasie rejestracji konta bukmacherskiego STS użyją naszego kodu promocyjnego LEGALSPORT. Dzięki temu do ich konta dopisany zostanie przyznany przez STS voucher bukmacherski o wartości 25 zł, który jest darmowym zakładem - to oznacza, że grę rozpocząć można bez wpłaty środków własnych.

Aby zdobyć voucher bukmacherski STS na freebet 25 zł wystarczy jedynie rozpocząć rejestrację przez nasz ===> STS link aktywacyjny do bonusu z kodem <=== i w polu „Kod promocyjny” wpisać hasło LEGALSPORT. Warto w tym miejscu przypomnieć, że kod zapisać można także jako LegalSport lub Legalsport, ponieważ wielkość liter nie ma tutaj żadnego znaczenia.

10. Czy STS posiada bonusy dla stałych graczy?

Tak, legalny bukmacher STS posiada atrakcyjne bonusy bukmacherskie dla stałych graczy. Część z nich znajduje się w stałej ofercie promocyjnej dla typerów, a część pojawia się okazjonalnie, na przykład przy okazji ważniejszych wydarzeń sportowych lub świąt.

Typerzy, którzy regularnie puszczają swoje kupony bukmacherskie w STS mogą skorzystać m.in. z promocji „Zaproś kumpla”, która jak sama nazwa wskazuje polega na przekonaniu znajomego do założenia konta i rozpoczęcia gry u tego buka, za co obie strony otrzymać mogą bonus za polecenie STS 50 zł.

Nie mniej interesująco przedstawiają się także promocja „Polubisz Poniedziałki”, gdzie nagradzani są najaktywniejsi gracze, oraz akcja „Wirtualny tydzień”, w której STS zwraca połowę stawki z maksymalnie trzech przegranych kuponów postawionych tylko na sporty wirtualne w każdym tygodniu. Pamiętajcie, by na bieżąco śledzić stronę internetową STS oraz nasz portal, gdzie przeczytacie o wszystkich bonusach i promocjach u legalnego buka STS.

11. Jak często legalny bukmacher STS organizuje promocje bukmacherskie dla stałych graczy?

Katowicki legalny bukmacher STS w równym stopniu dba o swoich nowych graczy oraz tych bardziej doświadczonych, którzy regularnie stawiają zakłady sportowe w STS. Dla tych drugich regularnie organizuje promocje bukmacherskie, dzięki którym każdy typer bez trudu znajdzie coś dla siebie. Nie brakuje więc akcji skierowanych do najaktywniejszych graczy („Polubisz Poniedziałki”), jak i miłośników sportów wirtualnych („Wirtualny tydzień”). Coś dla siebie znajdą także gracze pragnący dzielić swoją pasję do zakładów wzajemnych z innymi znajomymi – to właśnie dla nich adresowana jest promocja „Zaproś kumpla”. Na koniec warto dodać, o całej gamie akcji tymczasowych, które pojawiają się m.in. z okazji świąt (np. „Święta Twoich Emocji”) lub ważnych wydarzeń sportowych (np. „Pewny Milion”).

Podwyższony bonus dla nowych graczy z kodem LEGALSPORT w STS Zakłady Bukmacherskie - infografika
LEGALSPORT - kod bonusowy do STS Kod rabatowy na wyższy bonus powitalny STS

Te akcje bonusowe STS organizowane są regularnie, tak więc stali gracze STS systematycznie mogą liczyć na możliwość zgarnięcia dodatkowych środków na grę w STS. Warto przy tym pamiętać, że z bonusów bukmacherskich STS mogą korzystać zarówno typerzy, korzystający ze strony internetowej www.sts.pl i stawiający swoje kupony bukmacherskie na komputerze lub laptopie, jak i gracze preferujący zakłady bukmacherskie na telefon lub tablet, obstawiane w aplikacji mobilnej STS.

do góry
Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

STS bonusy |grudzień 2020
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.