sobota, 19 października 2019
Najnowsze: Zakłady bukmacherskie bez dowodu - szybka rejestracja u legalnych buków 10.2019 10.2019

STS kod promocyjny | październik 2019

Kod do promocji STS - najwyższy bonus powitalny 1000 zł + bonus bez depozytu (voucher 29 zł).

Odbierz kod promocyjny STS Oferta na bonus STS VIP ważna do 31 października 2019
Spis treści
Rozwiń
 1. Kod bonusowy STS dla nowych graczy
 2. Kod bonusowy STS – gdzie wpisać
 3. Korzyści z promocyjnego kodu STS
 4. Jak działa kod bonusowy STS
 5. STS - zakład bez ryzyka z kodem bonusowym
 6. Kod bonusowy na freebet w STS
 7. Jak odebrać kod bonusowy STS
 8. Kod bonusowy STS – na co wykorzystać
 9. STS kod bonusowy - regulamin
 10. Kod bonusowy STS w pytaniach i odpowiedziach
 11. 1. Co to jest kod promocyjny LEGALSPORT?
 12. 2. Kod bonusowy/promocyjny na start do STS Zakłady Bukmacherskie - jak to działa?
 13. 3. Jakie korzyści dla graczy daje rejestracja z kodu promocyjnego LEGALSPORT?
 14. 4. Czy kod bonusowy do STS jest legalny?
 15. 5. Gdzie znajdę kod promocyjny STS?
 16. 6. Gdzie wpisać kod promocyjny LEGALSPORT?
 17. 7. Kto może otrzymać Bonus Na Start w STS Online?
 18. 8. Czy do bonusu powitalnego w STS potrzebny jest kod promocyjny?
 19. 9. Czy wpisanie kodu promocyjnego przedłuży proces rejestracji nowego gracza?
 20. Kod bonusowy STS - zastosuj LEGALSPORT
 21. Czy STS posiada kod promocyjny?
 22. Jak wykorzystać kod promocyjny STS w czterech krokach
 23. Korzyści z zastosowania kodu promocyjnego STS Zakłady Bukmacherskie
 24. Pytania o kod promocyjny STS

STS jest najstarszym i największym bukmacherem na polskim rynku zakładów sportowych. Bukmacher oferuje graczom (nowym i stałym) nie tylko całą gamę ciekawych typów ze świata sportu oraz rozrywki, ale także niezwykle atrakcyjny bonus powitalny.

Kod bonusowy STS dla nowych graczy

Dzięki ofercie powitalnej STS już na samym początku swojej przygody z bukmacherką zyskać można nawet 1200 zł w ramach podwojenia pierwszej wpłaty oraz darmowy zakład 25 zł STS i zakład bez ryzyka 34 zł. Dzięki temu zyskujemy na start bankroll bukmacherski w wysokości 2459 zł (1200 zł pierwszej wpłaty + 1200 zł bonusu od depozytu + 25 zł darmowy zakład + 34 zł zakład bez ryzyka), co pozwala na postawienie solidnej ilości kuponów bukmacherskich i zwiększa naszą szansę na wygraną. Powitalny bonus bukmacherski STS możemy wykorzystać na obstawianie dowolnych zakładów sportowych z oferty bukmacherskiej STS, bez żadnych ograniczeń odnośnie ilości zdarzeń na kuponie czy dyscyplin sportowych. Dzięki temu za nasz bonus od depozytu STS możemy obstawiać dowolne sporty, umieszczając na kuponach zarówno typy na piłkę nożną i koszykówkę, jak i zakłady na e-sporty czy skoki narciarskie.

Warto jednak wiedzieć, że u oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski zyskać można jeszcze więcej, i to praktycznie beż żadnego wysiłku. Co więc dokładnie należy zrobić, aby móc cieszyć się podwyższonym bonusem powitalnym STS, w którym otrzymujemy extra cashback czyli zakład bez ryzyka STS 34 złł?

W celu otrzymania wyższego bonusu powitalnego STS należy użyć kodu rabatowego LEGALSPORT, który przygotowany został specjalnie dla czytelników naszego serwisu. W STS kod rabatowy LEGALSPORT należy wpisać lub wkleić podczas zakładania darmowego konta bukmacherskiego STS - podajemy go w pierwszym kroku rejestracji w polu "Kod promocyjny". Warto tu dodać, że cały proces rejestracyjny jest wyjątkowo prosty i do założenia darmowego konta typerskiego STS wystarczy zaledwie minuta.

Zakłady bukmacherskie STS

Ekstra kod w promocji na start STS

Aktywuję kod bonusowy do STS

Wykorzystując STS kod promocyjny przy rejestracji konta typerskiego STS (by je założyć po prostu kliknij w ten ==> link do konta bukmacherskiego STS online <== lub w poniższy baner) otrzymujemy całkiem za darmo zakład bez ryzyka, czyli tzw STS cashback w wysokości 34 zł. Dzięki temu możemy postawić kupon bukmacherski z wyższymi kursami, zwiększając swoją szansę na wygraną bukmacherską. Jeśli natomiast nasz kupon bukmacherski nie wejdzie, STS zwróci nam stawkę do 34 zł, a więc nic nie stracimy!

Warto pamiętać, że w STS kod promocyjny VIP to przede wszystkim wyższy bonus bez depozytu w STS (fribet STS), ale też dostęp do bardzo bogatej oferty bonusów i promocji bukmacherskich, które legalny bukmacher STS regularnie przygotowuje dla swoich graczy (o wszystkich akcjach promocyjnych przeczytasz tutaj: Bonusy bukmacherskie STS).

Kod bonusowy STS – gdzie wpisać

Użycie naszego kodu promocyjnego podczas zakładania darmowego konta gracza jest bardzo proste oraz intuicyjne. Ponieważ jednak część początkujących graczy bukmacherskich może sobie zadawać pytanie "gdzie wpisać STS kod promocyjny", przygotowaliśmy dokładne informacje, jak użyć naszego kodu rejestracyjnego STS by na pewno otrzymać podwyższony bonus na start u tego buka.

U legalnego bukmachera STS kod rabatowy LEGALSPORT (<=== skopiuj ten kod, będziesz go potrzebować przy zakładaniu konta typerskiego STS), który uprawnia do odbioru powiększonego bonusu powitalnego u tego operatora, należy wpisać lub wkleić w pierwszym kroku formularza rejestracyjnego w polu „Kod promocyjny”. Nie zdziwcie się jednak, jeśli po wejściu do panelu rejestracyjnego nie zobaczycie tego pola, ponieważ jest ono ukryte pod napisem "Masz kod promocyjny?" i należy je dopiero rozwinąć. Jak to zrobić krok po kroku?

Na początku musicie więc kliknąć w ten ==> link do bonusu STS z kodem <== lub w poniższy baner, które przeniosą Was bezpośrednio do panelu rejestracyjnego STS. Następnie, po wpisaniu wymaganych danych w trzech pierwszych polach formularza (adres e-mail, hasło i numer telefonu) należy kliknąć w napis "Masz kod promocyjny?", który znajduje się bezpośrednio pod trzecim polem. Wówczas odsłonimy czwarte pole, zatytułowane "Kod promocyjny", i właśnie tam musimy wpisać lub wkleić nasz STS kod rejestracyjny LEGALSPORT.

Do przeczytania czy warto odebrać bonus STS
STS z rekomendacją legalnego bukmachera

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że prawidłowy STS kod promocyjny to LEGALSPORT, który opcjonalnie zapisać można także jako Legalsport lub LegalSport, ponieważ wielkość liter nie ma znaczenia. Co jednak najważniejsze, to właśnie tylko ten ciąg liter daje szanse na powiększenie standardowej oferty powitalnej, dzięki której nasz STS bonus bukmacherski na start wyniesie 1200 zł (bonus od depozytu), zakład bez ryzyka 34 zł oraz darmowy zakład w kwocie 25 zł, który w całości wykorzystać można na zawieranie zakładów bukmacherskich z oferty sportowej STS.

Korzyści z promocyjnego kodu STS

Oczywiście zastosowanie u legalnego bukmachera STS kodu bonusowego online wiąże się z samymi korzyściami. Po pierwsze już na samym początku liczyć możemy na większy bankroll, czyli coś o czym marzą wszyscy miłośnicy zakładów sportowych. Po drugie, dodatkowy bonus, jaki otrzymać można za użycie kodu promocyjnego LEGALSPORT, to cashback 34 zł, co w sumie daje Wam aż 1259 zł dodatkowych środków na obstawianie zakładów sportowych w STS online.

Darmowy zakład, czyli tzw. freebet to rodzaj bonusu bez depozytowego, który jest swego rodzaju bezzwrotnym prezentem od bukmachera. Dzięki temu grający otrzymuje od buka do wykorzystania jakąś kwotę, którą może dowolnie zagospodarować, czyli wybrać najlepsze według niego zakłady. Freebet od innych bonusów bukmacherskich odróżnia fakt, że aby go otrzymać nie trzeba dokonywać pierwszej wpłaty - darmowe środki na typowanie zakładów sportowych pojawiają się na naszym koncie bukmacherskim od razu po jego rejestracji.

Zakłady bukmacherskie STS

Z kodem bonusowym LEGALSPORT otrzymasz zakład bez ryzyka 34 zł

Załóż konto bukmacherskie STS z kodem promocyjnym i zyskaj szansę na wyższą wygraną

Stawiając pierwszy kupon bukmacherski za freebet nie ryzykujemy utraty własnych pieniędzy, a więc możemy wybrać zakłady z wyższymi kursami bukmacherskimi, które przekładają się na wyższą wygraną. Możemy zaryzykować, bo przecież przegrana nas nie zaboli - gramy w końcu za kasę bukmachera - a wygrana stanowi dla nas czysty zysk.

U legalnego bukmachera STS z kodem bonusowym online otrzymamy freebet 25 zł, ale również cashback 34 zł, czyli darmowy zakład bukmacherski. Cashback STS pozwala na grę bez ryzyka przegranej - jeśli nasz kupon okaże się nietrafiony, buk zwróci nam kasę, a więc nie musimy obawiać się przegranej!

Kupon bukmacherski za freebet 25 zł w STS

San Antonio - Portland, NBA, typ 1, kurs - 1.70
Mancherster United - Barcelona, Liga Mistrzów, typ 2, kurs - 2.20
Arsenal - Napoli, Liga Europy, typ 1, kurs - 2.20
Levante - Eibar, La Liga, typ 2, kurs - 2.40
Milan - Inter, Serie A, typ 1, kurs 2.45
-------------------------------------------------------------------------------

Kurs ogólny – 48.38 | Stawka zakładu – 25 PLN | Ewentualna wygrana: 1064,36 zł
>>>Chcę postawić podobny kupon za freebet 25 zł z kodem rejestracyjnym<<<

Nie ma więc chyba wątpliwości, że w STS kod rejestracyjny LEGALSPORT to dla gracza same korzyści. Zwłaszcza, że użycie naszego specjalnego kodu bonusowego nie wymaga żadnych dodatkowych czynności - wystarczy tylko skopiować ten kod ===> LEGALSPORT <=== a następnie kliknąć w ten ===> link do konta bukmacherskiego STS z kodem <=== i wkleić nasz kod w pole zatytułowane "Kod promocyjny".

Jak działa kod bonusowy STS

U legalnego bukmachera STS kod bonusy online działa na bardzo prostych zasadach, które nie kryją za sobą żadnych większych tajemnic. Samo jego zastosowanie, czyli wpisanie w odpowiednim miejscu formularza rejestracyjnego, dopisuje nasze konto bukmacherskie STS do elitarnego grona obstawiających, dla których przygotowany został powiększony bonus powitalny. Zakładając konto STS online przez nasz link rejestracyjny (np. ten ==> odbieram cashback 34 PLN w STS <===) i wpisując STS kod za rejestrację LEGALSPORT informujemy bukmachera, że powinien przypisać nam preferencyjne warunki oferty powitalnej, która z kodem wynosi aż 1259 zł: 1200 zł od pierwszego depozytu, cashback 34 zł oraz darmowy zakład 25 PLN.

Freebet 29 PLN w STS Zakłady Bukmacherskie - infografika
Jak odebrać bonus powitalny STS z kodem rabatowym Bonus na start STS z kodem bonusowym - jak odebrać

Co jednak bardzo istotne, sam proces rejestracji konta typerskiego STS online z naszym kodem bonusowym wygląda praktycznie identycznie, jak klasyczne zakładanie darmowego konta, jedynie z tą różnicą, że w polu „Kod promocyjny” należy wpisać nasze wyjątkowe hasło LEGALSPORT – i to wszystko. Od razu po zalogowaniu do naszego indywidualnego konta dopisany zostanie automatycznie podwyższony bonus powitalny.

STS - zakład bez ryzyka z kodem bonusowym

Legalny polski bukmacher Star-Typ Sport nie ma na razie w swojej ofercie zakładu bez ryzyka, posiada jednak całą gamę różnych promocji bukmacherskich dla graczy, które adresuje zarówno do początkujących, jak i bardziej zaawansowanych typerów. Dla tych pierwszych przygotował przede wszystkim STS bukmacherski bonus powitalny, który pozwala zyskać nawet 1200 zł dodatkowo w ramach podwojenia pierwszej wpłaty oraz darmowy zakład 25 zł STS. Co ważne, ten bonus na start można jeszcze powiększyć, stosując w STS kod bonusowy LEGALSPORT – dzięki temu otrzymamy ekskluzywny zakłąd bez ryzyka 34 zł, który wykorzystać można na obstawianie dowolnych wydarzeń sportowych.

Ponadto ten największy operator zakładów bukmacherskich w Polsce regularnie przygotowuje akcje bonusowe dla typerów, którzy regularnie puszczają swoje kupony bukmacherskie w STS. Część z nich ma charakter stały, a część okazjonalny. Dzięki temu prędzej czy później trafi się zapewne wśród nich promocja, w której zyskać będzie można u legalnego buka STS zakład bez ryzyka. Tak było już m.in. przy okazji inauguracji Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2019 roku – wówczas oferowany był zwrot aż do kwoty 200 zł.

Legalny bukmacher STS Zakłady Bukmacherskie - infografika
Legalny bukmacher STS z licencją MF STS to legalny polski bukmacher

Wśród licznych promocji bukmacherskich STS znajduje się też m.in. akcja „Wirtualny tydzień”, w której oficjalny sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski zwraca połowę stawki maksymalnie trzech przegranych kuponów, obstawionych tylko na sporty wirtualne w każdym tygodniu do kwoty 30 zł. Pamiętajcie więc, by na bieżąco śledzić stronę internetową www.sts.pl oraz nasz portal, gdzie w zakładce STS bonusy i promocje przeczytacie o wszystkich akcjach bonusowych tego operatora - jeśli w STS pojawi się zakład bez ryzyka, na pewno Was o tym poinformujemy!

Kod bonusowy na freebet w STS

Darmowy zakład bukmacherski, czyli freebet, znajduje się w ofercie powitalnej legalnego bukmachera STS. Zakładając konto bukmacherskie STS online (można to zrobić na przykład przez ten ===> link do konta STS <=== ) każdy gracz otrzyma na start nie tylko podwojenie pierwszej wpłaty nawet do 1200 zł, ale również freebet 25 zł i zakład bez ryzyka 34 zł, dzięki któremu swój pierwszy zakład w STS można postawić całkiem za darmo, za pieniądze bukmachera.

STS kod bonusowy LEGALSPORT to wyższy darmowy zakład!
>>Odbierz freebet STS 25 PLN z kodem rejestracyjnym<<

Warto jednak wiedzieć, że dostępny jest u legalnego bukmachera STS kod bonusowy, dzięki któremu bonus powitalny u tego operatora zakładów sportowych jest jeszcze wyższy. Zasady wykorzystania darmowego zakładu 25 zł pozostają bardzo proste: by wypłacić otrzymane pieniądze na swoje konto bankowe, musimy dokonać trzykrotnego obrotu kwotą freebetu, stawiając kupony bukmacherskie z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

Darmowy zakład za 25 zł w STS:

Granada vs Extremadura, La Liga 2, typ 1,54 – kurs 1,55
Alcorcon – Cordoba, La Liga 2, typ 1 – kurs 1,55
Vitesse vs Heereenveen, Eredivisie, typ 1 – kurs 1,80
Banfield vs San Martin, Superliga, typ 1 – kurs 1,80
Estudiante vs Teneryfa, Liga Endesa, typ 2 – kurs 1,50
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kurs ogólny – 12,43 | Stawka zakładu – 25 PLN | Ewentualna wygrana: 273.46 zł
>>Zakładam konto STS online z kodem bonusowym i stawiam podobny kupon za 25 zł<<

Jak odebrać kod bonusowy STS

U bukmachera STS legalny kod bonusowy LEGALSPORT odebrać można w bardzo prosty i przystępny sposób. Znaleźć go można praktycznie w każdym miejscu naszej strony - wystarczy go skopiować i użyć podczas zakładania konta typerskiego STS online. Jeśli masz już skopiowany kod ===> LEGALSPORT <===, po prostu kliknij w ten ==>   STS link aktywacyjny do bonusu z kodem promocyjnym   <== lub w poniższy baner, które przeniosą Cię bezpośrednio do panelu rejestracyjnego bukmachera. Pamiętaj, że konto STS online możesz założyć zarówno na komputerze i tablecie, jak i przez komórkę lub tablet (korzystając z mobilnej wersji strony lub z aplikacji mobilnej STS).

Zakłady bukmacherskie STS

Aktywuj bonus powitalny STS z kodem rejestracyjnym i zyskaj extra cashback!

STS kod bonusowy aktywacja

Po wejściu w formularz rejestracyjny należy wpisać nasz STS kod bonusowy w pole zatytułowane "Kod promocyjny", a następnie uzupełnić pozostałe dane i aktywować konto. Pamiętajcie, by przed postawieniem darmowego zakładu STS zapoznać się z regulaminem promocji (STS kod bonusowy - regulamin), by mieć pewność, że Wasz kupon spełni postawione przez buka warunki!

Kod bonusowy STS – na co wykorzystać

Jak już wspomnieliśmy, z naszym kodem rabatowym LEGALSPORT przygodę z zakładami wzajemnymi u największego bukmachera w Polsce rozpocząć można z bankrollem wynoszącym aż 2459 złotych, na który składa się zarówno bonus od depozytu (100% od pierwszej wpłaty), jak i darmowy zakład o wartości 25 zł oraz zakład bez ryzyka 34 zł. A taka kwota na start niewątpliwie pozwala na swobodną grę, które owocować może wysokimi wygranymi. Na co więc najlepiej wykorzystać bonus powitalny STS z kodem rejestracyjnym?

Co istotne, zarówno w przypadku standardowej oferty, jak i podwyższonego darmowego bonusu bez depozytu, katowicki legalny bukmacher STS nie stawia żadnych ograniczeń, dotyczących wyboru poszczególnych dyscyplin sportowych – pieniądze te wykorzystać więc można na typowanie zdarzeń m.in. z piłki nożnej, tenisa czy skoków narciarskich. Dodatkowo przeznaczyć można je na obstawianie zmagań e-sportowych czy typy na sporty bardziej niszowe, jak rugby czy unihokej - wszystko zależy od tego, w jakiej dyscyplinie sportowej czujemy się najlepiej. Nie ma jednak żadnej instrukcji, jak wykorzystać kod bonusowy STS krok po kroku – jest to zależne od indywidualnych preferencji gracza.

Jeśli chodzi o bonus od depozytu, to tu polecamy bardziej bezpieczną grę (za dodatkowe środki, przyznane przez STS, możecie na przykład przetestować wybrane systemy bukmacherskie), ponieważ do obrotu bonusem zaliczają się tylko kupony rozliczone jako wygrane. By wypłacić bonus musimy natomiast dokonać trzykrotnego obrotu jego kwotą, a więc każdy nietrafiony kupon oddala nas więc od momentu wypłaty bonus powitalnego STS na nasze konto bankowe.

Z kolei freebet STS 25 PLN daje nam możliwość postawienia dowolnego zakładu całkowicie za darmo, a więc bez ryzyka utraty własnych środków. W związku z tym warto rozważyć dobór typów o wyższych kursach na naszym kuponie bukmacherskim, co przełożyć się może na naprawdę wysoką wygraną. Poniżej przedstawiamy przykładowy kupon bukmacherski za freebet STS.

Darmowy zakład za 25 zł w STS:

Brighton vs Southampton, Premier League, typ 1, kurs - 2.50
Wisła Kraków vs Cracovia, Ekstraklasa, typ 2, kurs - 2.65
Korona Kielce vs Lech Poznań, Ekstraklasa, typ 2, kurs - 2.50
Chievo vs Cagliari, Serie A, typ 2, kurs - 2.60
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kurs ogólny – 43.06 | Stawka zakładu – 25 PLN | Ewentualna wygrana: 947,32 zł
>>> Chcę postawić darmowy zakład za 25 PLN w STS <<<

STS kod bonusowy - regulamin

Każda akcja promocyjna wymaga przestrzegania poszczególnych kryteriów, które znaleźć można w jej regulaminie. Regulamin promocji bukmacherskiej określa m.in. wysokość minimalnej kwoty pierwszej wpłaty, wymaganego obrotu czy minimalnego kursu ogólnego na kuponie bukmacherskim. Wśród nich nie zabraknie z pewnością także odniesień do czasu promocji. Nie inaczej jest także w przypadku STS maksymalnego bonusu z kodem promocyjnym LEGALSPORT, w ramach którego zyskać można 1200 zł na start od pierwszej wpłaty oraz darmowy zakład o wartości 25 zł i zakład bez ryzyka 34 zł. O czym więc należy pamiętać, aby móc cieszyć się w pełni ze wspomnianej promocji?

Z kodem promocyjnym odbierzesz wyższy darmowy zakład w STS
Zgarnij bonus od pierwszej wpłaty do 1200 zł oraz freebet 25 zł i cashkach 34 zł
>> STS - aktualny kod bonusowy <<

W celu zyskania powiększonej oferty na start wystarczy w czasie rejestracji konta bukmacherskiego wpisać STS aktualny kod bonusowy, który automatycznie dopisze do naszego konta ekskluzywny freebet w kwocie 25 zł oraz cashback 34 zł. Dodatkowo należy pamiętać, że odbiór bonusu powitalnego uzależniony jest przede wszystkim od pola „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”, które musi być zaznaczone. Na szczęście u oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski pole to jest automatycznie zakreślone, co oznacza, że nie trzeba się tym martwić. 

Kod bonusowy STS w pytaniach i odpowiedziach

Kody bonusowe do bukmacherów stają się wśród typerów coraz bardziej popularne, wciąż jednak wielu graczy ma związane z nimi pytania czy wątpliwości. Specjalnie dla Was zebraliśmy najczęściej powtarzające się pytania o kod bonusowy STS, a nasi specjaliści przygotowali na nie odpowiedzi. Chcecie dowiedzieć się, jak działa kod promocyjny STS, na co wykorzystać bonus powitalny z kodem lub jakie korzyści przynosi nowym graczom voucher promocyjny STS? Zapraszamy do lektury!

1. Co to jest kod promocyjny LEGALSPORT?

Kod rabatowy to specjalny układ znaków, który należy wpisać w odpowiednie miejsce podczas rejestracji konta gracza u wybranego bukmachera, by skorzystać z preferencyjnych warunków bonusu powitalnego. Kod rejestracyjny LEGALSPORT, który opcjonalnie zapisać można jako LegalSport lub Legalsport, przygotowany został specjalnie dla czytelników serwisu www.legalsport.pl i jest akceptowany przez legalnego bukmachera STS.

U buka STS kod rejestracyjny LEGALSPORT należy wykorzystać podczas zakładania konta bukmacherskiego - by rozpocząć proces rejestracji, wystarczy kliknąć w poniższy baner lub w ten link ==>   odbieram podwyższony bonus na start STS   <===. Następnie należy wpisać lub wkleić kod LEGALSPORT w pole zatytułowane "Kod promocyjny" - będzie to znak dla bukmachera STS, by do naszego konta typerskiego przypisał preferencyjne warunki bonusu na start.

Co można zyskać, wpisując w STS kod bonusowy LEGALSPORT? Zakładając konto bukmacherskie STS z kodem promocyjnym otrzymujemy od tego buka nie tylko darmowy zakład, dzięki czemu swój pierwszy kupon bukmacherski STS możemy postawić całkiem za darmo, ale również extra cashback 34 zł, czyli zakład bez ryzyka - jeśli nasz kupon bukmacherski z opcją cashback okaże się nietrafiony, STS zwróci nam stawkę za kupon do 34 zł.

2. Kod bonusowy/promocyjny na start do STS Zakłady Bukmacherskie - jak to działa?

Działanie naszego kodu promocyjnego LEGALSPORT jest bardzo proste i przejrzyste. Jego zastosowanie sprawia, że nasze konto bukmacherskie STS przeniesione zostaje automatycznie do elitarnego grona obstawiających, którzy liczyć mogą na powiększony bonus powitalny. I tak wpisanie wspomnianego kodu w odpowiednim miejscu formularza rejestracyjnego głównego sponsora Jagiellonii Białystok skutkuje dodaniem do standardowej oferty preferencyjnych warunków bonusu na start, który obejmuje nie tylko bonus od depozytu 1200 zł i freebet 25 zł, ale również ekskluzywny cashback 34 zł

Jeśli chcecie odebrać podwyższony bonus bukmacherski na start w STS, po prostu kliknijcie w ten link aktywacyjny ==> odbieram cashback 34 PLN w STS <==, a następnie wpiszcie lub wklejcie nasz specjalny STS kod za rejestrację, który brzmi ==> LEGALSPORT <== w pole zatytułowane "Kod promocyjny". To wystarczy, by otrzymać wyższy bonus na start STS. Jak więc widać, działanie kodu bonusowego LEGALSPORT rzeczywiście jest proste i nie wymaga od nas żadnych dodatkowych działań. pozwala nam za to zyskać więcej na start.

3. Jakie korzyści dla graczy daje rejestracja z kodu promocyjnego LEGALSPORT?

Wśród głównych korzyści zastosowania naszego kodu rabatowego LEGALSPORT wymienić trzeba przede wszystkim wyższy bonus na start, obejmujący dodatkowy cashback 34 zł, niedostępny w standardowej ofercie powitalnej. Co szczególnie ważne, z kodem bonusowym LEGALSPORT otrzymujemy wyższy nie bonus od depozytu (który wymaga wyższej wpłaty), ale zakład bez ryzyka, który umożliwia nam postawienie kuponu bukmacherskiego nie obawiając się o przegraną

Zakłady bukmacherskie STS

Kod bonusowy LEGALSPORT to extra cashback u legalnego buka STS
Odbierz bonus na start STS z kodem rejestracyjnym i postaw
zakład bukmacherski bez ryzyka za 34 zł

STS link aktywacyjny do bonusu

Dzięki zastosowaniu kodu rejestracyjnego LEGALSPORT mamy więc w STS na start bankroll bukmacherski w wysokości nawet 2459 zł, na co składa się pierwsza wpłata 1 000 zł, bonus od pierwszej wpłaty 1 000 zł, extra zakład bez ryzyka 34 zł oraz darmowy zakład bukmacherski 25 zł. Tym samym możemy rozpocząć swoją przygodę z zakładami sportowymi w  STS z bardzo pokaźną kwotą na start, co z pewnością pozwala na swobodne granie.

4. Czy kod bonusowy do STS jest legalny?

Tak, nasz kod promocyjny LEGALSPORT, którego użyć można w czasie zakładania darmowego konta bukmacherskiego u operatora zakładów sportowych STS jest całkowicie legalny. Wynika to z faktu, że katowicki bukmacher funkcjonuje na terenie Rzeczypospolitej Polskiej całkowicie legalnie, o czym świadczy jego licencja o numerze SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12, która została mu nadana 21 lutego 2012 roku przez Ministerstwo Finansów.

Dzięki temu wszyscy gracze głównego sponsora ekstraklasowej Jagiellonii Białystok mogą w pełni korzystać z całej propozycji tego buka, który oferuje im m.in. zakłady pre-match, zakłady na żywo oraz zakłady długoterminowe. Co jednak najważniejsze, u bukmachera STS grać można w pełni legalnie i bezpiecznie, nie obawiając się o bezpieczeństwo swoich danych czy płatności lub problemy z wypłatą wygranej bukmacherskiej. Stosując u legalnego bukmachera STS kod promocyjny LEGALSPORT mamy więc pewność, że otrzymamy dokładnie taki bonus na start, o jakim czytamy, a więc podwojenie pierwszej wpłaty nawet do 1200 zł oraz freebet 25 zł i cashback 34 zł.

5. Gdzie znajdę kod promocyjny STS?

Wyjątkowy kod rabatowy LEGALSPORT znaleźć można praktycznie w każdym miejscu naszej strony. Dzięki temu nie trzeba wchodzić do żadnej specjalnej zakładki, ponieważ w żadnej z nich nie brakuje specjalnych linków aktywacyjnych, które bezpośrednio przekserują nas do panelu rejestracyjnego tego katowickiego buka, a tym samym umożliwią założenie darmowego konta ze wspomnianym kodem. By założyć konto bukmacherskie STS z kodem promocyjnym, możemy wejść chociażby w ten ===> link aktywacyjny do bonusu STS <=== lub w poniższy baner - oba przekierują nas bezpośrednio do panelu rejestracyjnego STS. Pamiętaj, by skopiować nasz kod bonusowy ==> LEGALSPORT <==, ponieważ będzie on potrzebny podczas zakładania konta typerskiego STS - trzeba wpisać je lub wkleić w pierwszym etapie rejestracji, w polu zatytułowanym "Kod promocyjny".

Co istotne, już samo wykorzystania hasła LEGALSPORT sprawi, że do naszego konta automatycznie dopisane zostaną preferencyjne warunki, które w konsekwencji dać nam mogą aż 2459 zł na obstawianie zakładów sportowych z oferty STS. Nie musimy podejmować żadnych dodatkowych działań, czytać dodatkowych regulaminów czy wypełniać ankiet - wszystko, co trzeba zrobić by otrzymać podwojenie pierwszej wpłaty nawet do 1200 zł oraz freebet 25 zł i zakład bez ryzyka 34 zł, to założyć konto bukmacherskie STS przez nasz link i użyć kodu bonusowego LEGALSPORT.

6. Gdzie wpisać kod promocyjny LEGALSPORT?

Kod rabatowy LEGALSPORT, który skutkuje powiększeniem standardowej oferty powitalnej u bukmachera STS, należy wpisać w odpowiednie pole, zatytułowane „Kod promocyjny”, podczas procesu rejestracyjnego. By je znaleźć należy wejść w ten link ==> odbieram bonus STS z kodem <===, który przeniesie nas bezpośrednio do panelu rejestracyjnego bukmachera STS. Następnie należy kliknąć w napis "Masz kod promocyjny?", który znajduje się pod polem zatytułowanym "Numer telefonu". Wówczas odsłonimy kolejne pole - to będzie właśnie pole "Kod promocyjny", w który musimy wpisać lub wkleić kod rejestracyjny LEGALSPORT.

Dlaczego warto założyć konto bukmacherskie w STS Zakłady Bukmacherskie - infografika
STS - dlaczego warto Zalety konta typerskiego STS z kodem bonusowym

Pamiętajcie, że wpisując kod bonusowy LEGALSPORT ręcznie możecie zapisać go równie LegalSport czy legalsport, ponieważ wielkość liter nie ma tu znaczenia - ważne jest tylko, by był to ten sam kod. Jeśli natomiast macie obawy, że wpiszecie kod błędnie, po prostu go skopiujcie, na przykład stąd ===> LEGALSPORT <===

7. Kto może otrzymać Bonus Na Start w STS Online?

Wyjątkowo atrakcyjny bonus powitalny u legalnego bukmachera Star-Typ Sport odebrać może każdy gracz, który zdecyduje się założyć darmowego konto typerskiego online właśnie u oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski. Dzięki temu już na samym początku nasz bukmacherski bankroll może wynieść nawet 2425 zł, na co składa się pierwszy depozyt 1000 zł, podwojenie pierwszego depozytu 1000 zł oraz darmowy zakład bukmacherski STS 25 zł.

  Cashback 34 zł w STS - odbieram z kodem bonusowym >  

Warto jednak wiedzieć, że ta wyjątkowa oferta powitalna może zostać jeszcze powiększona. Możliwe jest do dzięki naszemu kodowi promocyjnemu, który przygotowany został specjalnie dla czytelników serwisu www.legalsport.pl. Zakładając konto bukmacherskie STS online z kodem bonusowym LEGALSPORT możecie zyskać podwyższony bonus bukmacherski, który dodatkowo zawiera ekskluzywny zakład bez ryzyka 34 zł, niedostępny w standardowej ofercie powitalnej STS bez kodu promo VIP

8. Czy do bonusu powitalnego w STS potrzebny jest kod promocyjny?

Do otrzymania standardowego bonusu na start u bukmachera Star-Typ Sport nie jest potrzebny kod rabatowy. Każdy obstawiający, który zdecyduje się założyć konto typerskie STS właśnie u tego bukmachera zyskać na powitanie może aż 1200 zł, które przyznawane jest w ramach podwojenia pierwszej wpłaty, a także darmowy zakład 25 zł. By otrzymać taki bonus powitalny STS nie jest wymagane użycie żadnego kodu bonusowego.

Jednak jeśli chcesz otrzymać podwyższony bonus na start STS, możesz go otrzymać tylko z kodem promocyjnym. Zakładając konto bukmacherskie STS z kodem LEGALSPORT zgarniesz nie tylko bonus od depozytu i freebet bukmacherski w STS - oferta na start STS z kodem promo VIP obejmuje też ekskluzywny zakład bez ryzyka, czyli cashback STS 34 zł. Z pewnością więc warto wykorzystać w STS kod rejestracyjny LEGALSPORT, ponieważ możemy zyskać więcej na start, i to całkiem za darmo!

9. Czy wpisanie kodu promocyjnego przedłuży proces rejestracji nowego gracza?

Nie, wykorzystanie kodu rabatowego LEGALSPORT, który stworzony został specjalnie dla czytelników naszego serwisu, praktycznie nie wydłuża procesu rejestracyjnego. Wynika to z faktu, że wspomniany kod należy wyłącznie wpisać lub skopiować w pole „Kod promocyjny”, które znajduje się w pierwszym polu formularza rejestracyjnego. Warto w tym miejscu przypomnieć, że nasz kod LEGALSPORT zapisać można także jako LegalSport lub Legalsport, ponieważ wielkość liter nie ma tutaj żadnego znaczenia.

Zakłady bukmacherskie STS

Konto bukmacherskie STS z kodem bonusowym LEGALSPORT założysz w kilka chwil.

Postaw swój pierwszy darmowy kupon bukmacherski w STS za 25 zł i zakład bez ryzyka przegranej za 34 zł

Aby nie marnować czasu na wchodzenie na stronę oficjalnego bukmachera m.in. Korony Kielce i wyszukanie ikonki „Załóż konto”, warto skorzystać z naszego linku aktywacyjnego, który od razu przeniesie nas do panelu rejestracyjnego, gdzie należy wpisać hasło LEGALSPORT oraz uzupełnić wszystkie wymagane dane. Ten link znajdziesz na przykład tutaj ==> cashback 34 PLN w STS z kodem rabatowym <==, możesz też kliknąć w powyższy baner - oba przeniosą Cię bezpośrednio do panelu rejestracyjnego STS. 

Kod bonusowy STS - zastosuj LEGALSPORT

Jeśli standardowy bonus powitalny STS to dla Was za mało, wykorzystajcie przy zakładaniu darmowego konta w STS (legalny bukmacher z licencją SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12) specjalny kod bonusowy LEGALSPORT - tylko z kodem powitalnym, oprócz podwojenia pierwszego depozytu i powiększenia go o 100 % nawet do 1200 zł, otrzymacie również specjalny darmowy zakład na dwadzieścia pięć złotych! Bonus bez depozytu 25 zł w STS i cashback 34 zł to oferta tylko dla czytelników LegalSport.pl, niedostępna w standardowej ofercie tego wiarygodnego i bezpiecznego bukmachera!

Infografika z kodem bonusowym w zakładach bukmacherskich STS
Kod bonusowy do STS - legalny bukmacher z licencją MF

Kod bonusowy STS działa 24 godziny, 7 dni w tygodniu - możesz go zastosować w dowolnym momencie zakładając konto przez urządzenie mobilne, tablet lub komputer stacjonarny (desktop). Infolinia i konsultanci STS pomogą Tobie w błyskawicznej aktywacji konta - trwa to zaledwie kilka minut.

Voucher na 34 zł przydzielany jest automatycznie, w chwili kiedy konto online na stronie internetowej STS jest aktywne - można od razu postawic kupon na zakłady LIVE z oferty bukmachera - zwykle są to spotkania piłkarskie, mecze koszykówki czy siatkówki, a także turnieje tenisowe.

    Voucher 34 zł w STS - odbieram z kodem bonusowym    

Freebet bez depozytu na 25 zł w STS w porównaniu z innymi legalnymi bukmacherami, jest bardzo korzystny a warunki obrotu do wypłaty tego bonusu są nawet dla początkującego gracza łatwe do realizacji.

Czy STS posiada kod promocyjny?

Tak, STS posiada kod promocyjny, dzięki któremu nowi gracze mogą otrzymać preferencyjne warunki przy rejestracji nowego konta. Wpisz w oznaczone w pole "Kod promocyjny" podczas wypełniania formularza rejestracyjnego specjalny kod: LEGALSPORT a zyskasz nie tylko bonus powitalny od pierwszego depozytu nawet do 1200 zł, ale również unikalny darmowy zakład - voucher na 25 zł STS oraz cashback 34 zł, niedostępny w standardowej ofercie bukmacherskiej!

Jak wykorzystać kod promocyjny STS w czterech krokach

1. Przejdź na stronę internetową STS i wypełnij formularz rejestracyjny, zaznaczając pole "Chcę otrzymać swój bonus startowy!" oraz wpisując LEGALSPORT w polu "Kod promocyjny".

Grafika przedstawiająca formularz na stronie STS - do wypełnienia pole
Kod promocyjny STS należy wpisać w formularzu rejestracyjnym na stronie internetowej bukmachera

2. Jeśli poprawnie przeszedłeś proces rejestracji, dokonaj pierwszej wpłaty na konto - chcąc otrzymać maksymalny bonus powitalny w wysokości 1200 zł (pojawi się na koncie bonusowym) należy wpłacić kwotę 1200 zł na konto gracza.

3. W celu przeniesienia salda konta bonusowego na konto gracza wystarczy dokonać trzykrotnego obrotu przyznaną kwotą, przy minimalnym kursie wynoszącym co najmniej 1,91.

4. By wypłacić bonus na swoje konto bankowe, wykonaj obrót depozytem na łączną sumę pierwszej wpłaty (jeśli wpłaciłeś 1200 zł zawrzyj zakłady na taką kwotę), przy minimalnym kursie na poziomie 1,50. Do obrotu wliczane są zarówno zakłady wygrane, jak i przegrane. Zarejestruj się tutaj

Korzyści z zastosowania kodu promocyjnego STS Zakłady Bukmacherskie

STS Zakłady Bukmacherskie w specjalnej promocji dla nowych i początkujących graczy daje więcej korzyści niż bezpośrednio na swojej stronie. Dzięki takiej ofercie bukmacherskiej zyskujemy więcej pieniędzy na zakłady - pierwszy zakład na serwisie STS możemy postawić całkowicie za darmo i bez ryzyka przegranej. 

Lista korzyści po zastosowaniu kodu promocyjnego LEGALSPORT :

1. Wyższy bonus powitalny - zamiast 1225 zł mamy do dyspozycji 1259 zł.
2. Możliwość postawienia darmowego zakładu bez wpłaty własnej.
3. Brak ryzyka - stawiamy pierwszy kupon np piłkarski na koszt bukmachera.
4. Gra na sucho - nie musimy inwestować ani złotówki, żeby sprawdzić czy nasza wiedza sportowa lub intuicja działa i mamy dar do wygrywania.

Przeanalizuj korzyści - zadaj pytanie w przypadku wątpliwości. Jak jesteś zdecydowany na grę - odbierz bonusy z kodem promocyjnym LEGALSPORT na stronie www.sts.pl .

Pytania o kod promocyjny STS

1. Czy trzeba mieć skończone 18 lat żeby odebrać bonus powitalny STS  z użyciem kodu promocyjnego?

Tak, wymogi regulaminowe wynikające z zapisów Ustawy Hazardowej oraz przepisy Regulaminu Odpowiedzialnej Gry dopuszczają możliwość rejestracji konta w STS tylko przez osoby powyżej 18 roku życia. Kod promocyjny STS mogą wykorzystać tylko osoby dorosłe w świetle przepisów prawa.

do góry

Komentarze i opinie (1)

STS kod promocyjny | październik 2019
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
^^^___^^^
skomentowano ponad miesiąc temu
Można prosić o jakieś przykłady na co postawić ten fribet?
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.