piątek, 30 października 2020
Najnowsze: rankinguefa.pl TDM Czy wiesz, czym zajmuje się UEFA? opublikowany

STS kod promocyjny | październik 2020

Kod do rejestracji STS - najwyższy bonus powitalny 1200 zł + bonusy za 79 zł, w tym na Betgames.

Odbierz kod promocyjny STS Oferta na bonus STS VIP ważna do 31 października 2020
Spis treści
Rozwiń
  1. Kod STS dla nowych graczy
  2. Kod do STS – gdzie wpisać
  3. Korzyści z kodu
  4. Jak działa kod STS
  5. Zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym
  6. Kod promocyjny na freebet STS
  7. Jak odebrać kod STS
  8. Kod promocyjny STS – na co wykorzystać
  9. Kod do STS - regulamin
  10. FAQ - kod do STS w pytaniach i odpowiedziach

STS jest najstarszym i największym bukmacherem na polskim rynku zakładów sportowych. Bukmacher oferuje graczom (nowym i stałym) nie tylko całą gamę ciekawych typów ze świata sportu oraz rozrywki, ale także niezwykle atrakcyjny bonus powitalny w takim zestawieniu: 1200 zł od depozytu + darmowy zakład 25 zł + cashback 34 zł + 20 zł BETGAMES.

Kod STS dla nowych graczy

Dzięki ofercie powitalnej STS już na samym początku swojej przygody z bukmacherką zyskać można nawet 1200 zł w ramach podwojenia pierwszej wpłaty oraz darmowy zakład 25 zł i zakład bez ryzyka 34 zł. Dzięki temu zyskujemy na start bankroll bukmacherski w wysokości 2479 zł (1200 zł pierwszej wpłaty + 1200 zł premii od depozytu + 25 zł darmowy zakład + 34 zł zakład bez ryzyka + kupon na BetGames), co pozwala na postawienie solidnej ilości kuponów i zwiększa naszą szansę na wysoką wygraną. Powitalny bonus bukmacherski STS możemy wykorzystać na obstawianie dowolnych zakładów sportowych z oferty bukmacherskiej STS (w tym esport i wirtuale), bez żadnych ograniczeń odnośnie ilości zdarzeń na kuponie czy dyscyplin sportowych. Dzięki temu za nasz bonus od depozytu STS możemy obstawiać dowolne sporty, umieszczając na kuponach zarówno typy na piłkę nożną i koszykówkę, jak i zakłady na e-sporty czy skoki narciarskie.

Warto jednak wiedzieć, że u oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski zyskać można jeszcze więcej, i to praktycznie beż żadnego wysiłku. Co więc dokładnie należy zrobić, aby móc cieszyć się podwyższonym bonusem powitalnym STS, w którym otrzymujemy extra cashback czyli zakład bez ryzyka STS 34 złł?

W celu otrzymania wyższego bonusu powitalnego STS należy użyć naszego kodu: LEGALSPORT, który przygotowany został specjalnie dla czytelników naszego serwisu. W STS kod rabatowy należy wpisać lub wkleić, jeśli nie wpisał się automatycznie podczas zakładania darmowego konta bukmacherskiego STS. Kod podajemy w pierwszym kroku rejestracji, w polu "Kod promocyjny". Warto tu dodać, że cały proces rejestracyjny jest wyjątkowo prosty i do założenia darmowego konta typerskiego wystarczy zaledwie minuta.

Zakłady bukmacherskie STS

Ekstra kod w promocji na start STS

Aktywuję kod do STS

Wykorzystując STS kod promocyjny przy rejestracji konta typerskiego STS (by je założyć po prostu kliknij w ten link polecający ==> konto do gry STS online ) otrzymujemy całkiem za darmo zakład bez ryzyka, czyli tzw STS cashback w wysokości 34 zł. Dzięki temu możemy postawić kupon bukmacherski z wyższymi kursami, zwiększając swoją szansę na wygraną bukmacherską. Jeśli natomiast nasz kupon bukmacherski nie wejdzie, STS zwróci nam stawkę do 34 zł, a więc nic nie stracimy!

Warto pamiętać, że w STS kod promocyjny VIP to przede wszystkim wyższy bonus bez depozytu w STS (fribet STS), ale też dostęp do bardzo bogatej oferty nagród i promocji bukmacherskich, które legalny bukmacher STS regularnie przygotowuje dla swoich graczy (o wszystkich akcjach promocyjnych przeczytasz tutaj: Bonusy bukmacherskie STS).

Kod do STS – gdzie wpisać

Użycie naszego kodu promocyjnego podczas zakładania darmowego konta gracza jest bardzo proste oraz intuicyjne. Ponieważ jednak część początkujących graczy bukmacherskich może sobie zadawać pytanie "gdzie wpisać kod do STS ", przygotowaliśmy dokładne informacje, jak użyć naszego kodu rejestracyjnego, by na 100% otrzymać podwyższony bonus na start u tego buka.

Grafika przedstawiająca formularz na stronie STS - do wypełnienia pole
Kod promocyjny STS należy wpisać w formularzu rejestracyjnym na stronie internetowej bukmachera

U legalnego bukmachera STS kod LEGALSPORT , który uprawnia do odbioru powiększonego bonusu powitalnego u tego operatora, należy wpisać lub wkleić w pierwszym kroku formularza rejestracyjnego w polu „Kod promocyjny”. Nie zdziwcie się jednak, jeśli po wejściu do panelu rejestracyjnego nie zobaczycie tego pola, ponieważ jest ono ukryte pod napisem "Masz kod promocyjny?" i należy je dopiero rozwinąć. Jak to zrobić krok po kroku?

Na początku musicie więc kliknąć w ten ==> link do bonusu STS z kodem <== lub w poniższy baner, które przeniosą Was bezpośrednio do panelu rejestracyjnego STS. Następnie, po wpisaniu wymaganych danych w trzech pierwszych polach formularza (adres e-mail, hasło i numer telefonu) należy kliknąć w napis "Masz kod promocyjny?", który znajduje się bezpośrednio pod trzecim polem. Wówczas odsłonimy czwarte pole, zatytułowane "Kod promocyjny", i właśnie tam musimy wpisać lub wkleić nasz kod  LEGALSPORT.

Do przeczytania czy warto odebrać bonus STS
STS z rekomendacją legalnego bukmachera

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że prawidłowy kod do STS to LEGALSPORT, który opcjonalnie zapisać można także jako Legalsport lub LegalSport, ponieważ wielkość liter nie ma znaczenia. Co jednak najważniejsze, to właśnie tylko ten ciąg liter daje szanse na powiększenie standardowej oferty powitalnej do maksymalnej premii.

Korzyści z kodu

Oczywiście zastosowanie u legalnego bukmachera STS kodu bonusowego online wiąże się z samymi korzyściami. Po pierwsze już na samym początku liczyć możemy na większy bankroll, czyli coś o czym marzą wszyscy miłośnicy zakładów sportowych. Po drugie, dodatkowy bonus, jaki otrzymać można za użycie kodu to 1279 zł na obstawianie zakładów sportowych w STS online.

Darmowy zakład, czyli tzw. freebet to rodzaj bonusu bez depozytowego, który jest swego rodzaju bezzwrotnym prezentem od bukmachera. Dzięki temu grający otrzymuje od buka do wykorzystania jakąś kwotę, którą może dowolnie zagospodarować, czyli wybrać najlepsze według niego zakłady. Freebet od innych bonusów bukmacherskich odróżnia fakt, że aby go otrzymać nie trzeba dokonywać pierwszej wpłaty - darmowe środki na typowanie zakładów sportowych pojawiają się na naszym koncie bukmacherskim od razu po jego rejestracji.

Zakłady bukmacherskie STS

Z kodem bonusowym LEGALSPORT otrzymasz zakład bez ryzyka 34 zł

Załóż konto bukmacherskie STS z kodem promocyjnym i zyskaj szansę na wyższą wygraną

Stawiając pierwszy kupon bukmacherski za freebet nie ryzykujemy utraty własnych pieniędzy, a więc możemy wybrać zakłady z wyższymi kursami bukmacherskimi, które przekładają się na wyższą wygraną. Możemy zaryzykować, bo przecież przegrana nas nie zaboli - gramy w końcu za kasę bukmachera - a wygrana stanowi dla nas czysty zysk.

U legalnego bukmachera STS z kodem bonusowym online otrzymamy freebet 25 zł, ale również cashback 34 zł, czyli darmowy zakład bukmacherski. Cashback STS pozwala na grę bez ryzyka przegranej - jeśli nasz kupon okaże się nietrafiony, buk zwróci nam kasę, a więc nie musimy obawiać się przegranej!

Jak działa kod STS

U legalnego bukmachera STS kod bonusy online działa na bardzo prostych zasadach, które nie kryją za sobą żadnych większych tajemnic. Samo jego zastosowanie, czyli wpisanie w odpowiednim miejscu formularza rejestracyjnego, dopisuje nasze konto bukmacherskie STS do elitarnego grona obstawiających, dla których przygotowany został powiększony bonus powitalny. Zakładając konto STS online przez nasz link rejestracyjny i wpisując STS kod za rejestrację LEGALSPORT informujemy bukmachera, że powinien przypisać nam preferencyjne warunki oferty powitalnej.

Freebet 29 PLN w STS Zakłady Bukmacherskie - infografika
Jak odebrać bonus powitalny STS z kodem rabatowym Bonus na start STS z kodem bonusowym - jak odebrać

Co jednak bardzo istotne, sam proces rejestracji konta typerskiego STS online z naszym kodem bonusowym wygląda praktycznie identycznie, jak klasyczne zakładanie darmowego konta, jedynie z tą różnicą, że w polu „Kod promocyjny” należy wpisać nasze wyjątkowe hasło LEGALSPORT – i to wszystko. Od razu po zalogowaniu do naszego indywidualnego konta dopisany zostanie automatycznie podwyższony bonus powitalny oraz voucher STS na bezpłatny kupon.

Zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym

Legalny polski bukmacher Star-Typ Sport ma na razie w swojej ofercie zakład bez ryzyka, posiada dodatkowo całą gamę różnych promocji bukmacherskich dla graczy, które adresuje zarówno do początkujących, jak i bardziej zaawansowanych typerów [tu przeczytasz jak rozgrywać kupony za bonus bez ryzyka]

Ponadto ten największy operator zakładów bukmacherskich w Polsce regularnie przygotowuje akcje bonusowe dla typerów, którzy regularnie puszczają swoje kupony bukmacherskie w STS. Część z nich ma charakter stały, a część okazjonalny. Dzięki temu prędzej czy później trafi się zapewne wśród nich promocja, w której zyskać będzie można u legalnego buka STS zakład bez ryzyka. Tak było już m.in. przy okazji inauguracji Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2020  – wówczas oferowany był zwrot aż do kwoty 200 zł.

Legalny bukmacher STS Zakłady Bukmacherskie - infografika
Legalny bukmacher STS z licencją MF STS to legalny polski bukmacher

Wśród licznych promocji bukmacherskich STS znajduje się też m.in. akcja „Wirtualny tydzień”, w której oficjalny sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski zwraca połowę stawki maksymalnie trzech przegranych kuponów, obstawionych tylko na sporty wirtualne w każdym tygodniu do kwoty 30 zł. Pamiętajcie więc, by na bieżąco śledzić stronę internetową www.sts.pl oraz nasz portal, gdzie w zakładce STS bonusy i promocje przeczytacie o wszystkich akcjach bonusowych tego operatora - jeśli w STS pojawi się zakład bez ryzyka, na pewno Was o tym poinformujemy!

Kod promocyjny na freebet STS

Darmowy zakład bukmacherski, czyli freebet, znajduje się w ofercie powitalnej legalnego bukmachera STS. Zakładając konto bukmacherskie STS online (można to zrobić na przykład przez ten ===> link do konta STS <=== ) każdy gracz otrzyma na start nie tylko nagrodę 1254 zł, ale również freebet 25 zł, dzięki któremu swój pierwszy zakład w STS można postawić całkiem za darmo, za pieniądze bukmachera.

Zasady wykorzystania darmowego zakładu 25 zł pozostają bardzo proste: by wypłacić otrzymane pieniądze na swoje konto bankowe, musimy dokonać trzykrotnego obrotu kwotą freebetu, stawiając kupony bukmacherskie z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

Jak odebrać kod STS

U bukmachera STS nasz legalny kod bonusowy LEGALSPORT odebrać można w bardzo prosty i przystępny sposób. Znaleźć go można praktycznie w każdym miejscu naszej strony - wystarczy go skopiować i użyć podczas zakładania konta typerskiego STS online. Jeśli masz już skopiowany kod ===> LEGALSPORT <===, po prostu kliknij w ten link rekomendujący ==>    do bonusu z kodem promocyjnym   . Pamiętaj, że konto STS online możesz założyć zarówno na komputerze, jak i przez komórkę lub tablet (korzystając z mobilnej wersji strony lub z aplikacji mobilnej STS).

Zakłady bukmacherskie STS

Aktywuj bonus powitalny STS z kodem rejestracyjnym i zyskaj 1279 zł!

STS kod bonusowy aktywacja

Po wejściu w formularz rejestracyjny należy wpisać nasz STS kod bonusowy w pole zatytułowane "Kod promocyjny", a następnie uzupełnić pozostałe dane i aktywować konto. Pamiętajcie, by przed postawieniem darmowego zakładu STS zapoznać się z regulaminem promocji na start, by mieć pewność, że Wasz kupon spełni postawione przez buka warunki!

Kod promocyjny STS – na co wykorzystać

Jak już wspomnieliśmy, z naszym kodem rabatowym LEGALSPORT przygodę z zakładami wzajemnymi u największego bukmachera w Polsce rozpocząć można z bankrollem wynoszącym aż 2479 złotych. Taka kwota na start niewątpliwie pozwala na swobodną grę, które owocować może wysokimi wygranymi. Na co więc najlepiej wykorzystać bonus powitalny STS z kodem rejestracyjnym?

Co istotne, zarówno w przypadku standardowej oferty, jak i podwyższonego darmowego bonusu bez depozytu, katowicki legalny bukmacher STS nie stawia żadnych ograniczeń, dotyczących wyboru poszczególnych dyscyplin sportowych. Pieniądze wykorzystać więc można na typowanie zdarzeń m.in. z piłki nożnej, tenisa czy skoków narciarskich. Dodatkowo przeznaczyć można je na obstawianie zmagań e-sportowych czy typy na sporty bardziej niszowe, jak rugby czy unihokej - wszystko zależy od tego, w jakiej dyscyplinie sportowej czujemy się najlepiej. Nie ma jednak żadnej instrukcji, jak wykorzystać kod bonusowy STS krok po kroku – jest to zależne od indywidualnych preferencji gracza.

Jeśli chodzi o bonus od depozytu, to tu polecamy bardziej bezpieczną grę (za dodatkowe środki, przyznane przez STS, możecie na przykład przetestować wybrane systemy bukmacherskie), ponieważ do obrotu bonusem zaliczają się tylko kupony rozliczone jako wygrane. By wypłacić bonus musimy natomiast dokonać trzykrotnego obrotu jego kwotą, a więc każdy nietrafiony kupon oddala nas więc od momentu wypłaty bonus powitalnego STS na nasze konto bankowe.

Z kolei freebet STS 25 PLN daje nam możliwość postawienia dowolnego zakładu całkowicie za darmo, a więc bez ryzyka utraty własnych środków. W związku z tym warto rozważyć dobór typów o wyższych kursach na naszym kuponie bukmacherskim, co przełożyć się może na naprawdę wysoką wygraną.

Kod do STS - regulamin

Każda akcja promocyjna wymaga przestrzegania poszczególnych kryteriów, które znaleźć można w jej regulaminie. Regulamin promocji bukmacherskiej określa m.in. wysokość minimalnej kwoty pierwszej wpłaty, wymaganego obrotu czy minimalnego kursu ogólnego na kuponie bukmacherskim. Wśród nich nie zabraknie z pewnością także odniesień do czasu promocji. Nie inaczej jest także w przypadku STS maksymalnego bonusu z naszym kodem LEGALSPORT, w ramach którego zyskać można 1200 zł na start od pierwszej wpłaty oraz darmowy zakład o wartości 25 zł i zakład bez ryzyka 34 zł. O czym więc należy pamiętać, aby móc cieszyć się w pełni ze wspomnianej promocji?

W celu zyskania powiększonej oferty na start wystarczy w czasie rejestracji konta bukmacherskiego wpisać STS aktualny kod bonusowy, który automatycznie dopisze do naszego konta ekskluzywny profit. Dodatkowo należy pamiętać, że odbiór bonusu powitalnego uzależniony jest przede wszystkim od pola „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”, które musi być zaznaczone. Na szczęście u oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski pole to jest automatycznie zakreślone, co oznacza, że nie trzeba się tym martwić. 

FAQ - kod do STS w pytaniach i odpowiedziach

Kody bonusowe do bukmacherów stają się wśród typerów coraz bardziej popularne, wciąż jednak wielu graczy ma związane z nimi pytania czy wątpliwości. Specjalnie dla Was zebraliśmy najczęściej powtarzające się pytania o kod bonusowy STS, a nasi specjaliści przygotowali na nie odpowiedzi. Chcecie dowiedzieć się, jak działa kod promocyjny STS, na co wykorzystać bonus powitalny z kodem lub jakie korzyści przynosi nowym graczom voucher promocyjny STS? Zapraszamy do lektury!

1. Co to jest kod promocyjny STS?

Kod rabatowy to specjalny układ znaków, który należy wpisać w odpowiednie miejsce podczas rejestracji konta gracza u wybranego bukmachera, by skorzystać z preferencyjnych warunków bonusu powitalnego. Kod rejestracyjny LEGALSPORT, który opcjonalnie zapisać można jako LegalSport lub Legalsport, przygotowany został specjalnie dla czytelników serwisu www.legalsport.pl i jest akceptowany przez legalnego bukmachera STS.

2. Kod bonusowy/promocyjny do STS Zakłady Bukmacherskie - jak to działa?

Działanie naszego kodu promocyjnego LEGALSPORT jest bardzo proste i przejrzyste. Jego zastosowanie sprawia, że nasze konto bukmacherskie STS przeniesione zostaje automatycznie do elitarnego grona obstawiających, którzy liczyć mogą na powiększony bonus powitalny. I tak wpisanie wspomnianego kodu w odpowiednim miejscu formularza rejestracyjnego głównego sponsora Jagiellonii Białystok skutkuje dodaniem do standardowej oferty preferencyjnych warunków bonusu na start, który obejmuje nie tylko bonus od depozytu 1200 zł i freebet 25 zł, ale również ekskluzywny cashback 34 zł

3. Jakie korzyści dla graczy daje rejestracja z kodem promocyjnym?

Wśród głównych korzyści zastosowania naszego kodu rabatowego LEGALSPORT wymienić trzeba przede wszystkim wyższy bonus na start, obejmujący dodatkowy cashback 34 zł, niedostępny w standardowej ofercie powitalnej. Co szczególnie ważne, z kodem bonusowym LEGALSPORT otrzymujemy wyższy nie bonus od depozytu (który wymaga wyższej wpłaty), ale zakład bez ryzyka, który umożliwia nam postawienie kuponu bukmacherskiego nie obawiając się o przegraną

Dzięki zastosowaniu kodu rejestracyjnego LEGALSPORT mamy więc w STS na start bankroll bukmacherski w wysokości nawet 2479 zł, na co składa się pierwsza wpłata 1200 zł, bonus od pierwszej wpłaty 1200 zł, extra zakład bez ryzyka 34 zł, darmowy zakład bukmacherski 25 zł i bonus BetGames 20 zł. Tym samym możemy rozpocząć swoją przygodę z zakładami sportowymi w  STS z bardzo pokaźną kwotą na start, co z pewnością pozwala na swobodne granie.

4. Czy kod do STS jest legalny?

Tak, nasz kod promocyjny do STS: LEGALSPORT, którego użyć można w czasie zakładania darmowego konta bukmacherskiego u operatora zakładów sportowych STS jest całkowicie legalny. Wynika to z faktu, że katowicki bukmacher funkcjonuje na terenie Rzeczypospolitej Polskiej całkowicie legalnie, o czym świadczy jego licencja o numerze SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12, która została mu nadana 21 lutego 2012 roku przez Ministerstwo Finansów.

Dzięki temu wszyscy gracze głównego sponsora ekstraklasowej Jagiellonii Białystok mogą w pełni korzystać z całej propozycji tego buka, który oferuje im m.in. zakłady pre-match, zakłady na żywo oraz zakłady długoterminowe. Co jednak najważniejsze, u bukmachera STS grać można w pełni legalnie i bezpiecznie, nie obawiając się o bezpieczeństwo swoich danych czy płatności lub problemy z wypłatą wygranej bukmacherskiej. 

5. Gdzie znajdę kod promocyjny STS?

Wyjątkowy kod do STS znaleźć można praktycznie w każdym miejscu naszej strony (tu zestawienie STS w porównaniu z innymi kodami). Dzięki temu nie trzeba wchodzić do żadnej specjalnej zakładki, ponieważ w żadnej z nich nie brakuje specjalnych linków aktywacyjnych, które bezpośrednio przekierują nas do panelu rejestracyjnego tego katowickiego buka, a tym samym umożliwią założenie darmowego konta ze wspomnianym kodem.

6. Gdzie wpisać kod promocyjny?

Kod rabatowy LEGALSPORT, który skutkuje powiększeniem standardowej oferty powitalnej u bukmachera STS, należy wpisać w odpowiednie pole, zatytułowane „Kod promocyjny”, podczas procesu rejestracyjnego w STS. By je znaleźć należy wejść w link aktywujący kod, który przeniesie nas bezpośrednio do panelu rejestracyjnego bukmachera STS (kod wpisze się automatycznie). Następnie należy potwierdzić  "Chcę odebrać bonus". 

Pamiętajcie, że wpisując kod promocyjny do STS: LEGALSPORT ręcznie możecie zapisać go równie LegalSport czy legalsport, ponieważ wielkość liter nie ma tu znaczenia - ważne jest tylko, by był to ten sam kod. Jeśli natomiast macie obawy, że wpiszecie kod błędnie, po prostu go skopiujcie, na przykład stąd ===> LEGALSPORT <===

7. Kto może otrzymać Bonus Na Start w STS za kod?

Wyjątkowo atrakcyjny bonus powitalny u legalnego bukmachera Star-Typ Sport odebrać może każdy pełnoletni gracz, który zdecyduje się założyć darmowego konto typerskiego online właśnie u oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski. 

8. Czy do bonusu powitalnego w STS potrzebny jest kod promocyjny?

Do otrzymania standardowego bonusu na start u bukmachera Star-Typ Sport nie jest potrzebny kod rejestracji. By otrzymać zwykły bonus powitalny STS nie jest wymagane użycie żadnego kodu bonusowego.

Jednak jeśli chcesz otrzymać podwyższony bonus na start STS, możesz go otrzymać tylko z kodem promocyjnym. Zakładając konto bukmacherskie STS z kodem LEGALSPORT zgarniesz nie tylko bonus od depozytu i freebet bukmacherski w STS - oferta na start STS z kodem promo VIP obejmuje też ekskluzywny zakład bez ryzyka, czyli cashback STS 34 zł. Do pakietu jest jeszcze bonus 20 zł na gry karciane STS BetGames.

9. Czy wpisanie kodu promocyjnego przedłuży proces rejestracji nowego gracza?

Nie, użycie kodu rejestracji do STS: LEGALSPORT, który stworzony został specjalnie dla czytelników naszego serwisu, praktycznie nie wydłuża procesu rejestracyjnego. Wynika to z faktu, że wspomniany kod wpisuje się automatycznie podczas rejestracji. 

10. Kod promocji w STS - jakie warunki?

Jeśli standardowy bonus powitalny STS to dla Was za mało, wykorzystajcie przy zakładaniu darmowego konta w STS (legalny bukmacher z licencją SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12) specjalny kod bonusowy LEGALSPORT - tylko z kodem powitalnym, oprócz podwojenia pierwszego depozytu i powiększenia go o 100 % nawet do 1200 zł, otrzymacie również specjalny darmowy zakład na dwadzieścia pięć złotych! Bonus bez depozytu 25 zł w STS, BetGames 20 zł i cashback 34 zł.

Kod STS działa 24 godziny, 7 dni w tygodniu - możesz go zastosować w dowolnym momencie zakładając konto przez urządzenie mobilne, tablet lub komputer stacjonarny (desktop). Infolinia i konsultanci STS pomogą Tobie w błyskawicznej aktywacji konta z kodem - trwa to zaledwie kilka minut.

Voucher na 34 zł przydzielany jest automatycznie, w chwili kiedy konto online na stronie internetowej STS jest aktywne - można od razu postawić kupon na zakłady LIVE z oferty bukmachera - zwykle są to spotkania piłkarskie, mecze koszykówki czy siatkówki, a także turnieje tenisowe. Freebet bez depozytu na 25 zł w STS w porównaniu z innymi legalnymi bukmacherami jak Totalbet, Fortuna czy Totolotek jest bardzo korzystny a warunki obrotu do wypłaty tego bonusu są nawet dla początkującego gracza łatwe do realizacji.

11. Czy STS posiada kod promocyjny?

Tak, STS posiada kod promocyjny, dzięki któremu nowi gracze mogą otrzymać preferencyjne warunki przy rejestracji nowego konta. Wpisz w oznaczone w pole "Kod promocyjny" podczas wypełniania formularza rejestracyjnego specjalny kod: LEGALSPORT, a zyskasz max bonus startowy.

12. Jak wykorzystać kod promocyjny STS w czterech krokach

1. Przejdź na stronę internetową STS i wypełnij formularz rejestracyjny, zaznaczając pole "Chcę otrzymać swój bonus startowy!" oraz wpisując w polu "Kod promocyjny" hasło LEGALSPORT jeśli nie pojawiło się automatycznie.

2. Jeśli poprawnie przeszedłeś proces rejestracji, dokonaj pierwszej wpłaty na konto - chcąc otrzymać maksymalny bonus powitalny w wysokości 1200 zł (pojawi się na koncie bonusowym) należy wpłacić kwotę 1200 zł na konto gracza.

3. W celu przeniesienia salda konta bonusowego na konto gracza wystarczy dokonać trzykrotnego obrotu przyznaną kwotą, przy minimalnym kursie wynoszącym co najmniej 1,91.

4. By wypłacić bonus na swoje konto bankowe, wykonaj obrót depozytem na łączną sumę pierwszej wpłaty (jeśli wpłaciłeś 1200 zł zawrzyj zakłady na taką kwotę), przy minimalnym kursie na poziomie 1,50. Do obrotu wliczane są zarówno zakłady wygrane, jak i przegrane. 

13. Jakie są korzyści z zastosowania kodu promocyjnego STS Zakłady Bukmacherskie

STS Zakłady Bukmacherskie w specjalnej promocji dla nowych i początkujących graczy daje więcej korzyści niż bezpośrednio na swojej stronie. Dzięki takiej ofercie bukmacherskiej zyskujemy więcej pieniędzy na zakłady - pierwszy zakład na serwisie STS możemy postawić całkowicie za darmo i bez ryzyka przegranej. 

Lista korzyści po zastosowaniu kodu promocyjnego LEGALSPORT :

1. Wyższy bonus powitalny - zamiast 1225 zł mamy do dyspozycji 1279 zł.
2. Możliwość postawienia darmowego zakładu bez wpłaty własnej.
3. Brak ryzyka - stawiamy pierwszy kupon np piłkarski na koszt bukmachera.
4. Gra na sucho - nie musimy inwestować ani złotówki, żeby sprawdzić czy nasza wiedza sportowa lub intuicja działa i mamy dar do wygrywania.

Przeanalizuj korzyści - zadaj pytanie w przypadku wątpliwości. Jak jesteś zdecydowany na grę - odbierz bonusy z kodem promocyjnym LEGALSPORT na stronie internetowej www.sts.pl .

14. Czy trzeba mieć skończone 18 lat żeby odebrać bonus powitalny STS  z użyciem kodu promocyjnego?

Tak, wymogi regulaminowe wynikające z zapisów Ustawy Hazardowej oraz przepisy Regulaminu Odpowiedzialnej Gry dopuszczają możliwość rejestracji konta w STS tylko przez osoby pełnoletnie, powyżej 18 roku życia. Zatem kod promocyjny na stronie internetowej sts.pl  mogą wykorzystać tylko osoby dorosłe w świetle przepisów prawa.

do góry
Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

STS kod promocyjny | październik 2020
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
^^^___^^^
skomentowano ponad miesiąc temu
Można prosić o jakieś przykłady na co postawić ten fribet?
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.