piątek, 30 października 2020
Najnowsze: rankinguefa.pl TDM Czy wiesz, czym zajmuje się UEFA? opublikowany

Opinie o STS - oceny graczy

Przeczytaj co myślą gracze o STS. Opinie i rekomendacje grających u bukmachera Star Typ Sport.

Odbierz kod promocyjny STS Oferta na bonus STS VIP ważna do 31 października 2020
Spis treści
Rozwiń
 1. Opinie o bukmacherze STS
 2. Bonusy w STS – opinie typerów
 3. Opinie graczy o promocjach STS
 4. STS kursy bukmacherskie – opinie
 5. Jakie opinie ma oferta bukmachera STS
 6. STS - opinie z forum
 7. STS rekomendacje graczy
 8. STS wady i zalety
 9. Opinie o STS w pytaniach i odpowiedziach
 10. 1. Jakie opinie wśród graczy ma STS?
 11. 2. Jakie opinie wśród ekspertów ma STS Online?
 12. 3. Czy warto grać w STS?
 13. 4. Czy warto odebrać bonus powitalny w STS?
 14. 5. Czy inni typujący polecają obstawianie w STS?
 15. 6. Czy w STS da się wygrywać?
 16. 7. Czy STS Zakłady Bukmacherskie posiada wysokie kursy bukmacherskie?
 17. 8. Jakie zalety i wady ma legalny bukmacher STS?

Poznajcie opinie graczy o STS i przekonajcie się sami, za co typerzy cenią Star-Typ Sport!

Opinie o bukmacherze STS

Bez wątpienia legalny bukmacher STS cieszy się dobrą renomą wśród graczy, o czym świadczą dotyczące buka STS opinie 2020. Obstawiający pozytywnie wypowiadają się przede wszystkim o bogatej ofercie bukmacherskiej STS, obejmujących całą gamę dyscyplin sportowych - od najbardziej popularnych, jak piłka nożna, hokej, koszykówka czy piłka ręczna, poprzez typy na e-sporty aż po dyscypliny w Polsce nieco niszowe, jak bandy czy unihokej. Typerzy doceniają szeroki wybór zakładów pre-match, ale również LIVE i długoterminowych.

Gracze korzystający regularnie z oferty legalnego bukmachera STS pozytywnie mówią też o organizowanych przez tego operatora akcjach promocyjnych i to zarówno dla nowych, jak i bardziej doświadczonych graczy, co jest bez wątpienia nowością – jeszcze nie tak dawno oficjalnemu sponsorowi oficjalnej reprezentacji Polski wytykano, że nie dba należycie o stałych klientów. Obecnie typerzy mają do wyboru szeroki wachlarz bonusów stałych i okazjonalnych, organizowanych przy okazji ważniejszych wydarzeń sportowych, co spotyka się z ich dużym uznaniem.

Zakłady bukmacherskie STS

Legalny bukmacher Fortuna cieszy się bardzo dobrymi opiniami graczy!
Załóż konto bukmacherskie STS online i dołącz do grona zadowolonych typerów
Odbierz powiększony bonus powitalny STS z kodem rejestracyjnym LEGALSPORT

Zakładam konto STS online z kodem VIP

Z przeanalizowanych przez nas wpisów wynika, że początkujących graczy do tego podmiotu przyciąga głównie możliwość dokonywania szybkich wpłat (STSpay) oraz STS TV, czyli specjalna telewizja, gdzie można oglądać za darmo transmisje z najważniejszych wydarzeń sportowych. Nie bez znaczenie jest także sprawna obsługa klienta – konsultanci odpowiadają w prostych zdaniach, a nie przy pomocy wcześniej przygotowanych regułek, co sprzyja zrozumieniu każdej wypowiedzi i to bez względu na stopień zaawansowania w świecie bukmacherki.

Miłośnicy obstawiania zakładów bukmacherskich w STS online doceniają także prostą, ale bardzo funkcjonalną stronę internetową STS - opinie o stronie internetowej STS są na ogół bardzo pozytywne i podkreślają łatwość korzystania z witryny oraz logicznie uporządkowane zakładki i typy. Z kolei opinie graczy o aplikacji mobilnej STS podkreślają, że jest ona na bieżąco aktualizowana, dzięki czemu znaleźć w niej można całą gamę praktycznych rozwiązań, w tym m.in. możliwość kopiowania e-kuponów na kupony własne oraz bezproblemową migrację z poziomu kuponu do ligi, do której przypisane zostało dane wydarzenie. Obstawiający w pozytywny sposób wypowiadają się również o STS punktach stacjonarnych, których obecnie na terenie naszego kraju funkcjonuje już około 430.

Tym samym stwierdzić można, że główny sponsor ekstraklasowej Jagiellonii Białystok to odpowiedni wybór nie tylko dla nowych graczy, ale również dla bardziej doświadczonych. Jego propozycja jest na tyle kompleksowa i skonstruowana w taki sposób, że STS z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających typerów.

Bonusy w STS – opinie typerów

Bez wątpienia jednymi z najlepiej ocenianych aspektów działalności największego operatora zakładów wzajemnych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, czyli STS, są bonusy bukmacherskie. Doświadczeni gracze chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami na temat oferty bonusowej i promocyjnej STS, a początkujący typerzy szukają takich informacji - na forach związanych z zakładami bukmacherskimi bardzo często pojawia się hasło "STS bonusy opinie". Przeanalizowaliśmy, co sądzą gracze na temat każdego elementu bonusu powitalnego STS, a więc jakie są opinie graczy o bonusie od depozytu STS i na czym skupiają się opinie typerów o darmowym zakładzie STS.

STS bonus od depozytu opinie: Coraz więcej graczy docenia ofertę powitalną STS, zwłaszcza podwojenie pierwszej wpłaty, które umożliwia zdobycie dodatkowo nawet 1200 zł na typowanie zakładów sportowych w STS. Co najczęściej zwraca uwagę typujących w kwestii tego elementu promocji powitalnej STS i jaki obraz bonusu od depozytu w STS wyłania się z tych komentarzy? Dowiedzieć się tego można z opinii, które przytaczamy poniżej.

 - STS bonus od depozytu to chyba najlepsza oferta tego bukmachera. W końcu już na dzień dobry zyskać można aż 1200 złotych, co czyni tę promocję bardzo atrakcyjną. Ja zakładałem konto jeszcze za czasów niższej kwoty podwojenia, a i tak bardzo się cieszyłem. Główny plus tej promocji to natychmiastowe pojawienia się pieniędzy po zaksięgowaniu wkładu własnego. Takie coś jest praktycznie niespotykane u konkurencji, która przyznaje dodatkowe pieniądze dopiero po spełnieniu jakiś kosmicznych warunków. Przede wszystkim jednak ten bonus wygląda aż tak pozytywnie, bo jest szeroki wybór w zakładach bukmacherskich. Nie brakuje w nich zakładów na najbliższe kolejki, ale i na przyszłość, czyli np. rozstrzygnięcia końcowe w angielskiej ekstraklasie. Dzięki temu naprawdę jest na co te pieniądze wydać. STS jest po prostu super, a ten bonus to po prostu kwintesencja jego działalności. - opinia dodana przez użytkownika Elpablo11

--------------------------------------------------------------------------

– Czym wyróżnia się oferta dla nowych graczy względem propozycji konkurencji? Przede wszystkim brakiem obwarowań dotyczących czasu na obrót środkami. Wystarczy wpłacić i konsekwentnie dodawać stawki. I to się nazywa atrakcyjna promocja. Nie tak dawno widziałem promocje Milenium, gdzie na takie działanie jest jedynie 60 dni – ja się pytam, kto da radę zmieścić się w takim czasie? Nie rozumiem takiego podejścia. Ktoś coś komuś oferuje, ale tak naprawdę jest to dawanie i zabieranie cukierka, bo kryteria są tak kosmiczne, że i tak nikt tych pieniędzy nie zobaczy. U tego buka jest zupełnie inaczej i za to mu chwała. Fajnie, żeby dorzucili do tego jeszcze jakiś freebet lub ewentualnie zakład bez ryzyka i będzie super! - opinia dodana przez użytkownika dario

--------------------------------------------------------------------------

- 500 lub aż 1200 złotych na start to naprawdę ładne pieniądze. W końcu dostać można je praktycznie zaraz po dokonaniu depozytu, co nie jest normą. I tym samym STS na tle innych firm bukmacherskich jawi się jako oaza szczęścia i coś w tym jest, ale właśnie... pojawia się jakieś ale. Gdy ktoś wczyta się w warunki regulaminu promocji to od razu zwróci uwagę na wymagany trzykrotny obrót. I to jest kolejny plus tej akcji. Schody zaczynają się jednak dalej, gdzie przeczytać można, że do tego obrotu zaliczane są jedynie zakłady trafione, co całkowicie zmienia postać rzeczy. Dla mnie to nie zbyt poważna sprawa, bo inwestuję w grę spore sumy, ale jeżeli ktoś jest początkujący, to nie wiem czym sobie z tym poradzi. Mimo tego, to podwojenie pierwszej kwoty aż do 1200 złotych wypada świetnie, szczególnie że pieniądze od razu mamy na koncie. Takie coś z pewnością przekona wielu. W końcu miło zobaczyć dwa razy więcej na swoim koncie i to tak naprawdę za nic - opinia dodana przez użytkownika KAZ

--------------------------------------------------------------------------

- Fajna opcja z tym bonusem, gdzie zaprasza się kumpla do zagrania. Ciekawy pomysł i to trzeba im przyznać. Wielką zaletą STSa jest dla mnie jednak bonus na start, gdzie pieniądze dostaje się zaraz po wpłacie na konto. Później trudniej już te środki przenieść na konto ogólne, ale i tak jest bardzo dobrze. U Innych bukmacherów żeby w ogóle coś dostać, to należy spełnić x jakiś chorych wymogów. Prosto i tak powinno być. Mogę spokojnie polecić. - opinia dodana przez Franky

Odbiór bonusu powitalnego z kodem w Star-Typ Sport Zakłady Bukmacherskie - infografika
Odbiór bonusu na start z kodem STS Jak odebrać bonus powitalny STS z kodem promocyjnym

STS freebet opinie: zarówno początkujący, jak i doświadczeni typerzy doceniają również drugi element bonusu powitalnego STS, czyli darmowy zakład. Duża część z nich podkreśla, że ten element oferty powitalnej można i warto powiększyć - z kodem bonusowym STS, który brzmi LEGALSPORT (należy go użyć podczas rejestracji konta bukmacherskiego STS - proces rejestracji można rozpocząć przez ten ==> link aktywacyjny do bonusu STS z kodem <===) freebet STS wynosi 25 zł. Gracze podkreślają również fakt, że freebet wszedł do standardowej oferty powitalnej STS, co jest zdecydowanie zmianą na lepsze - jeszcze niedawno dostępny był tylko  z kodem bonusowym, bez kodu natomiast na start można było otrzymać tylko podwojenie pierwszej wpłaty.

- W bonusie na start STS najbardziej mnie cieszy darmowy zakład - w końcu ko nie lubi dostać coś za darmo ;). Ja akurat nie poszalałem z kursami na kuponie który puszczałem za freebet, więc w sumie wygrałem stosunkowo niewiele, ale cieszy sam fakt wygranej. Generalnie według mnie freebety powinny być w ofercie na start każdego buka - to bardzo fajna metoda zachęcania typerów, która na wielu działa. - opinia dodana przez użytkownika Dziadek Mróz

--------------------------------------------------------------------------

- A ja najbardziej szanuję proste warunki obrotu darmowego zakładu w STS. Generalnie to mi się u nich bardzo podoba, że wszystkie promocje, i freebet, i bonus od depozytu na start, i wiele innych promocji ma te same zasady, które są dość proste. I przede wszystkim nie ma określonego czasu na obrót, co mnie u innych buków dość wkurzało, bo jak ktoś nie gra bardzo regularnie to ma problem żeby się wyrobić. Akurat w przypadku freebetu to może nie jest aż taki problem bo kwota jest stosunkowo mała, ale ogólnie brak terminu, do którego muszę ten obrót zrobić bardzo mi się podoba. - opinia dodana przez użytkownika MałaAnia

--------------------------------------------------------------------------

- Założyłem konto w STS stosunkowo niedawno więc jeszcze nie zdążyłem sprawdzić wielu promocji, ale na pewno pochwaliłbym STS za darmowy zakład - nic tak nie cieszy jak wygrana, która przyszła całkiem za darmo, bez wpłaty nawet jednej złotówki na konto buka :). Skorzystałem przy okazji z kodu bonusowego LEGALSPORT i dostałem freebet, bodajże 25 zł. A co, każda złotówka się liczy - kto kręci na to nosem nich sobie sprawdzi, jaka jest różnica w kursach i wygranych. Darmowy zakład w STS jest fajny, prosty i ma łatwe warunki obrotu - oby każdy buk szedł ich śladem! - opinia dodana przez użytkownika Mattti

Zakłady bukmacherskie STS

Typerzy bardzo pozytywnie oceniają bonus na start u legalnego buka STS!

Załóż konto bukmacherskie STS z kodem LEGALSPORT i zgarnij freebet 25 PLN

Jak widać STS bonus na start zbiera na ogół bardzo pozytywne opinie graczy, którzy są zadowoleni zarówno z kwoty bonusu, jak i z prostych warunków obrotu. To sprawia, że legalny bukmacher STS znajduje się w czołówce jeśli chodzi o ofertę na start.

Opinie graczy o promocjach STS

Zdecydowanie z większą różnorodnością opinii spotkać się można przy okazji innych promocji bukmacherskich oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski. Wynika to z faktu, że jeszcze nie tak dawno temu bukmacher STS oferował tylko jedną akcję dla stałych graczy, która nagradzała tylko najaktywniejszych typerów. Do tego odnosi się też część komentarzy. Znaczna część graczy docenia jednak pozytywne zmiany, jakie zaszły w ofercie bonusowej STS (o wszystkich promocjach tego bukmachera przeczytasz tutaj: STS bonusy i promocje), przede wszystkim jej znaczne poszerzenie.

Typerzy pozytywnie wypowiadają się na temat akcji "Zaproś kumpla" w STS, polecają sobie promocje czasowe, w których do podziału są wysokie pule nagród (nawet 100 000 zł) oraz odświeżoną wersję promocji dla stałych graczy "Polubisz poniedziałek", w ramach której bukmacher STS nagradza każdego tygodnia 1500 najaktywniejszych uczestników  przyznając im STS vouchery bukmacherskie na kwoty od 20 zł do nawet 3000 zł. Sprawdzamy, jak gracze na forach komentują promocje bukmacherskie STS i jakie są ich opinie.

Zakłady bukmacherskie STS

Czy wiesz że STS regularnie organizuje dla stałych graczy promocje bukmacherskie?
Weź udział w akcjach bonusowych STS i wygrywaj więcej!

Zaproś kumpla | Polubisz poniedziałki | Wirtualny tydzień | SuperAKO i wiele więcej

STS online rejestracja

- Niby ikona bukmacherki, ale co z tego? Bonusy na start są naprawdę świetnie, ale co dalej? Jak STS zamierza zatrzymać u siebie pozostałych graczy? Ja rozumiem, że jest ta akcja „Polubisz poniedziałki”, ale trzeba pamiętać, że ona jest adresowana do tych starych wyjadaczy. Dlaczego nie ma nic dla pozostałych grających? Nie każdy w końcu na dzień dobry może grać za tysiące i obstawiać świątek, piątek i niedziela. Dla mnie to naprawdę świetny buk, ale pod tym względem ma sporo do poprawy. - opinia dodana przez użytkownika Ramirez

--------------------------------------------------------------------------

- W końcu zaczęło się coś dziać. Teraz spotkać można promocje praktycznie na każde ważne wydarzenie – tu jest Liga Mistrzów, tu Mistrzostwa Świata, a tu znów grają Polacy – po okresie częściowego zaniedbania stałych graczy przyszło otrzeźwienie. W chwili obecnej naprawdę jest w czym wybierać. Proponowałbym jednak temu bukmacherowi, aby nie do wszystkiego dopisana była tylko pieniężna pula nagród. Przecież wśród wygranych pojawiać się mogą jakieś vouchery – są w końcu darmowe zakłady lub jakieś cashbacki czy bezpieczne zakłady. Wielki plus za akcję, gdzie do gry zaprosić można kumpla!!! Pod tym względem STS naprawdę wykazał się pomysłowością :). - opinia dodana przez użytkownika Milenka

--------------------------------------------------------------------------

- Najstarszy i najlepszy bukmacher nareszcie powrócił. A już myślałem, że uderzał on będzie tylko do początkujących typerów, a o nas już zapomniał. Ale na szczęście pomyliłem się. Jak w końcu STS wystartował z promocjami to nie ma ich końca. Dodatkową kasę na grę zyskać można zarówno przy okazji świąt, jak i przeróżnych wydarzeń sportowych i to nie tylko tych największych. Poszaleć można było więc przy okazji gal KSW, konkursów skoków narciarskich, czy rozgrywek europejskich. Po prostu majstersztyk. Poza tym pochwalić trzeba tego buka za jasne zasady wszystkich promocji, które znaleźć można i w regulaminach i w pytaniach i odpowiedziach pod każdym bonusem. Ekstra! Czekam na więcej! Podejrzewam, że jak teraz może być tylko lepiej, czyli bardzo, bardzo, bardzo dobrze. - opinia dodana przez użytkownika KamilTom

STS kursy bukmacherskie – opinie

Tak naprawdę jedyną płaszczyzną, w której, według części typerów, oficjalny sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski STS nieco zawodzi, są kursy bukmacherskie. Widać to doskonale po wypowiedziach poszczególnych obstawiających, które dotyczą przede wszystkim zaniżonych współczynników na niefaworyzowane drużyny. Nie zmienia to jednak faktu, że w wielu przypadkach w STS można znaleźć satysfakcjonujące kursy bukmacherskie, które nie odbiegają poziomem od współczynników oferowanych przez konkurencję.

Dlaczego warto założyć konto typerskie w STS Zakłady Bukmacherskie - infografika
STS - dlaczego warto Zalety konta bukmacherskiego w STS

Część graczy zwraca też uwagę na organizowane przez STS promocje, które pozwalają wyrównać różnice kursowe, np. SuperAKO, gdzie promocyjny kurs łączny kilku wybranych przez buka wydarzeń jest znacznie wyższy niż w ofercie standardowej. Wysoko oceniana jest także akcje Superoferta, podnosząca współczynniki bukmacherskie na wybrane spotkania.

- Kursy to chyba pięta achillesowa tego bukmachera. Faktycznie pozostawiają one sporo do życzenia. Rozwiązaniem tej sytuacji jest np. superoferta, gdzie współczynniki są o trochę wyższe. Jednak chwalić można dopiero zdarzenia w hicie dnia, które faktycznie dają szansę na znacznie większe wygrane. Ja tak bardzo nie odczuwam aż tak tych kursów, bo szukam przede wszystkim podtypów, które akurat nie wypadają najgorzej, a jest ich całkiem sporo. Dodatkowo przekonują mnie promocje STS, których w ostatnim czasie jest ewidentnie więcej. Jak do tego dodam możliwość darmowego śledzenia interesujących wydarzeń sportowych to moja ocena może być tylko pozytywna - opinia dodana przez użytkownika Marzanna

--------------------------------------------------------------------------

- Zastanawiam się jak to możliwe, aby firma z takimi tradycjami, aż tak kulała pod tym względem. Kursy są naprawdę bardzo niskie, więc bez problemu znaleźć da się na rynku o wiele lepsze propozycje. Współczynniki szczególnie kłują w oczy przy outsiderach, którzy praktycznie nie mają większych szans na zwycięstwo w spotkaniu z typowym faworytem. Ostatnio widziałem kursy na jakiś domowy mecz Realu Madryt z jakąś drużyną z dolnej części tabeli. I tak STS na 1 oferował coś na poziomie 1,15, a na 2 około 13,00. Z kolei w takiej Fortunie wyglądało to następująco – na zwycięstwo gospodarzy 1,13 a gości aż 17,00. I nikt nie powie mi, że to jest normalne. Gdyby nie inne zalety tego bukmachera, jak STS TV czy wyjątkowo prosta strona to już dawno poszedłbym do konkurencji. - opinia dodana przez użytkownika Kajman1986

--------------------------------------------------------------------------

Podobne zdanie na ten temat wyraża użytkownik Kataryna – „Z tymi kursami to naprawdę przesada. Wiele osób zawsze zwracało na to uwagę, ale jak widać bukmacher nic sobie z tego nie robi. W sumie co się dziwić? Taki potentat na rynku zakładów wzajemnych, że co mu szkodzi? I tak nie brakuje mu klientów. Gdyby to były jeszcze jakieś niewielkie wahnięcia, to jeszcze bym to zrozumiała, ale tu często różnica idzie nawet w złotówki. Liczę, że w końcu ktoś coś z tym zrobi, bo dalej tak być nie może. Nadzieją jest tutaj sytuacja z promocjami, które też kulały, ale nareszcie się to rozruszało. Dobrze, że chociaż dobrze prezentuje się tutaj wybór na podtypy, które ratują całą sytuację. Dzięki temu da się coś jeszcze tutaj ugrać. - opinia dodana przez użytkownika Kataryna

--------------------------------------------------------------------------

W tym momencie jestem średnio zadowolony z STS-a! Co prawda zawsze znajduję to, co chcę, ale niestety współczynniki na „nie faworytów” są zdecydowanie zaniżane. Czasami bardzo wyraźnie, co mnie coraz bardziej niepokoi. Jeżeli miałbym wymienić jakiś aspekt na plus, to na pewno niezawodność. Wszystko śmiga, a w szczególności zakłady „na żywo”, jak w szwajcarskim zegarku! Jeżeli liczy się dla Was jakość usług, to śmiało wybieracie tego bukmachera. - opinia dodana przez bookmaciej

Jakie opinie ma oferta bukmachera STS

Bukmacher STS pochwalić się może rozbudowaną ofertą na zakłady bukmacherskie, która obejmuje około 30 różnych dyscyplin sportowych, co zaspokaja gusta większości grających. Na forach typerzy zwracają uwagę na fakt, że w STS można obstawiać zarówno bardzo popularne sporty, jak piłka nożna, koszykówka czy hokej na lodzie, jak i mniej powszechne w Polsce, na przykład unihokej, bandy czy rugby. Bardzo pozytywne opinie zbierają wszystkie rodzaje zakładów oferowanych przez STS - gracze dobrze wypowiadają się o ofercie bukmacherskiej pre-match, również STS oferta LIVE zbiera bardzo pozytywne opinie.

Zakłady bukmacherskie STS

Oferta bukmacherska w STS to typy i podtypy na około 30 dyscyplin sportowych!

Piłka nożna | Hokej | Koszykówka | Siatkówka | E-sport | Sporty walki | F1 | Unihokej

Formularz rejestracyjny STS

Typerzy na forach doceniają również sporty wirtualne w STS, a duża część z nich bardzo chwali rozbudowaną ofertę STS na e-sporty, która na tle legalnej konkurencji prezentuje się więcej niż przyzwoicie.                                   

– Czego chcieć więcej? Oferta tego bukmachera jest naprawdę zadowalająca. Znaleźć w niej można zakłady na wiele różnych sportów i to nie tylko tych najbardziej popularnych. Tym samym bez problemu postawić można typy na snooker, futbol amerykański czy nawet tenis stołowy. Całość zawsze uzupełnić można jakimś wydarzeniem na sporty wirtualne, w których kursy są wyjątkowo konkretne. Dla mnie ważne są również zakłady LIVE, gdzie w parę chwil podreperować można swój budżet. Co więc myślę o tym bukmacherze? Generalnie na plus – STS to mój numer jeden. - opinia dodana przez użytkownika Michelle

--------------------------------------------------------------------------

- Oferta na zakłady wzajemne w STS to bez wątpienia jeden z głównych atutów tej firmy. Ja wybrałem właśnie ją przede wszystkim ze względu na samą piłkę nożną, która jednak w niej króluje. Wystarczy rozwinąć listę tej dyscypliny, a wyskoczy nam ponad 40 różnych klas rozgrywkowych. Dzięki temu nie muszę się martwić czy znajdę jakiś konkretny typ do kuponu. Powiem jednak szczerze, że nawet dla mnie miłośnika futbolu, niektóre ligi są wyjątkowo egzotyczne, bo jak inaczej określić spotkania w Kuwejcie, Libanie czy na Malcie?:D Jednak to bez wątpienia duży plus tego buka, ale nie jedyny. Zachwyca mnie także propozycja samych podtypów na, gdzie bez problemu dodać mogę zakłady na kartki, gole, rożne czy handicapy. Co więcej, zawsze dodać coś można z niższych lig, gdzie na współczynniki nie da się po prostu narzekać. Zachwyca mnie również opcja Cash out, która pozwala rozliczyć kupon przez zakończeniem wszystkich zdarzeń. Brawo - opinia dodana przez użytkownika Kris

--------------------------------------------------------------------------

– Dobrze, że w końcu jakiś bukmacher zdecydował się wprowadzić do swojej oferty tak na poważnie typy na wirtualne rozgrywki. Dzięki temu powrócić mogę choć trochę do dzieciństwa, kiedy sam chadzałem do kafejki internetowej i grałem z kolegami w Counter Strike. Postawić zawsze mogę także na coś związanego z Dota 2 lub  Warcraft. Te gry jednak znaleźć można także u innych operatów. Dlaczego więc STS? A no dlatego, że typować mogą StarCrafta, King of Glory czy League of Legends. Gdyby tego jednak było mało to w propozycji tej spółki są także gry jak Rocket League, Overwatch czy Rainbow Six, a więc coś co sygnowane jest nazwiskiem Clancy’ego. - opinia dodana przez użytkownika Zych

--------------------------------------------------------------------------

- Generalnie jeśli chodzi o wiele dyscyplin to szału u tego buka nie ma, ale na pewno warto ich pochwalić za ofertę na e-sporty. Akurat to lubię bardzo typować i w STS mam naprawdę duży wybór - aż 10 gier, w tym mój faworyt CS (Team Kinguin!), gdzie mam zawsze mnóstwo rozgrywek i fajne kursy. Ostatnio zacząłem też typować inne rozgrywki i muszę powiedzieć, że raczej się konkurencja do nich pod względem oferty e-sportowej nie umywa. No i szacunek za to, że wspierają Polską Ligę Esportową. - opinia dodana przez RaFaEl

--------------------------------------------------------------------------

Głównym atutem oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski moim zdaniem jest sama oferta. Wiele różnych dyscyplin sportowych, gdzie praktycznie zawsze są jakieś zakłady na rozstrzygnięcia końcowe. Całość uzupełnia zakładka z typami na żywo oraz sportami wirtualnymi, gdzie oprócz piłki nożnej obstawiać można np. tenis. Dzięki temu wszystkiemu stworzyć można fajny kupon z wieloma zdarzeniami, a co najważniejsze z wysokim współczynnikiem. - opinia dodana przez DominikAleksandrowicz

STS - opinie z forum

STS to najbardziej doświadczony legalny operator zakładów sportowych na polskim rynku bukmacherskim. W związku z tym jego działalność doczekała się tysięcy różnych komentarzy, które wyrażane są zarówno poprzez graczy, jak i ekspertów. Specjalnie dla Was zebraliśmy najciekawsze opinie graczy o STS oraz opinie przedstawiane przez ekspertów, byście mogli podjąć przemyślaną decyzję, czy warto założyć   konto bukmacherskie STS online  . Jak gracze i specjaliści oceniają ofertę, bonusy i stronę internetową STS? Przekonajmy się!

  STS bankroll powitalny 2459 zł  ===> aktywacja z kodem bonusowym  

STS opinie graczy z forum: w opiniach typerów, na co dzień puszczających swoje kupony bukmacherskie u legalnego buka STS, bardzo często przewija się kwestia atrakcyjnego bonusu powitalnego, który dodatkowo można powiększyć stosując kod rejestracyjny STS (hasło kodu to "LEGALSPORT") oraz samej strony www, która doceniana jest za łatwość obsługi i niezawodność.

STS Zakłady Bukmacherskie - opinia z forum nr 1: Katowickiego bukmachera cenię przede wszystkim za prosty i wyjątkowo atrakcyjny system bonusowy dla początkujących grających, gdzie już na start zyskać można naprawdę spore pieniądze. Rzadko bowiem się zdarza, żeby bukmacher tak od ręki przyznawał dodatkowe pieniądze, które co najważniejsze, od razu pojawiają się na naszym koncie. Dodatkowo całkiem rozsądne są same warunki, bo w końcu jest dość niski obrót, a jeszcze nie ma żadnych ograniczeń czasowych. Poza tym, zawsze jest te pieniądze na co wydać, bo niektórzy to niby coś tam oferują, a potem się okazuje, że nie ma nic konkretnego w samej ofercie. Dla mnie jest to pierwsza firma bukmacherska, u której założyłem konto i póki co będę się jej trzymał. | opinia dodana przez Kamil Piotowiec

 

STS Zakłady Bukmacherskie - opinia z forum nr 2: Ja ze Star–Typ Sport jestem związany od samego początku, a więc od jakiś pięciu lat. Z perspektywy czasu, mogę stwierdzić, że jest to bardzo stabilny bukmacher, który stawia przede wszystkim na niezawodność. Ponadto, ma bardzo ciekawą ofertę, która ukierunkowana jest na szerokie grono odbiorców. Jeżeli lubisz stawiać przeróżne dyscypliny sportowe, to wybór może być tylko jeden – STS. | Opinia dodana przez Jontek

 

STS Zakłady Bukmacherskie - opinia z forum nr 3: Świetna strona to podstawa. STS na tym polu wypada naprawdę bardzo dobrze. Witryna działa bez nawet najmniejszych problemów, z czemu sprzyja przede wszystkim jest prostota. Co ważne, całość prezentuje się bardzo ładnie, co także ma niebagatelne znaczenie – w końcu od ręki znaleźć można serwisy polskich legalnych bukmacherów, o których lepiej w ogóle nie pisać. Dla mnie kluczowa okazała się bardzo rozbudowana obsługa klienta, gdzie w chwilę znaleźć można wszystkie potrzebne informację lub ewentualnie skorzystać z praktycznego czatu, gdzie pracują kulturalni konsultanci, którzy bez najmniejszych problemów odpowiedzą nawet na najprostsze pytanie!. - opinia dodana przez Mareczek

 

STS Zakłady Bukmacherskie - opinia z forum nr 4: Ja jestem związany z tym bukmacherem jeszcze od czasów jak chodziło się do liceum To były czasy. Zawsze w piątek po szkole zachodziło się do lokalu i tam skreślało się po kilkanaście meczów licząc na cud. Potem człowiek zmądrzał i zmienił taktykę. Zostałem z STSem z sentymentu, ale nie mam na co narzekać. Zdecydowanie wolę jednak odwiedzać punkty, gdzie przypomina mi się młodość :D| Opinia dodana przez absolwent

 

STS Zakłady Bukmacherskie - opinia z forum nr 5: A ja największą uwagę zwróciłem na aplikację mobilną STS, która na tle konkurencji wypada naprawdę fajnie. Mówcie co chcecie, ale dla mnie to jest strzał w dziesiątkę: funkcjonalności mnóstwo, wszystko działa płynnie, no i nie jestem uzależniony od punktów ani komputera jak chcę typować. Po prawdzie nie wszystkie aplikacje konkurencji jeszcze testowałem, ale jak na razie tej STSu bym na inną nie wymienił.| Opinia dodana przez bukmacherFAN

STS opinie ekspertów: pozytywnie o bukmacherze Star-Typ Sport wypowiadają się również profesjonalni typerzy oraz eksperci bukmacherscy. Swoją uwagę zwracają przede wszystkim w kierunku samej oferty dotyczącej zakładów sportowych w STS, promocji okazjonalnych, ale również szeroko rozumianej obsługi klienta.

STS - opinia eksperta nr 1: Bogaty system podtypów to jest to czego szukałem. U buka STS wygląda to już całkiem dobrze, ale może być jeszcze lepiej. Na szczęście moim konikiem jest piłka nożna, więc mam wyjątkowo ułatwione zadanie, bo to jednak futbol stanowi trzon oferty tego katowickiego podmiotu. Dzięki temu rynki takie jak żółte kartki, kornery oraz wyniki w poszczególnych fazach meczu mam na wyciągnięcie ręki, gdzie kursy już nie lecą na łeb i na szyję. Wystarczy tylko dobrze poszukać, a można stworzyć spoko kupon, który zawsze można ratować opcją Cash-out | opinia dodana przez profesjonalnego typera, który systematycznie wygrywa w zakładach bukmacherskich wysokie kwoty

 

STS - opinia eksperta nr 2: Widać, że STS nie śpi, ale ciągle się rozwija i to chyba jest kwintesencja tego buka. Swego czasu dostawało się tej firmie za wyjątkowo mizerne akcje dla stałych klientów, ale zrobił się szum i zaraz wszystko się zmieniło. Jeszcze nie tak dawno temu STS proponował swoim graczom jedynie opcję „Polubisz Poniedziałki”, co zdecydowanie źle świadczyło o tej marce. Teraz już jest zupełnie inaczej, bo w końcu akcje tymczasowe pojawiają się m.in. z ważnych wydarzeń w świecie piłki nożnej, sportów walki, ale i jednak bardzo niszowych skoków narciarskich. Dobrym pomysłem jest też proponowanie swoim klientom jakiś cashbacków czy zakładów bezpiecznych. Jeśli do tego dopisze szczęście i coś fajnego wyskoczy w superofercie, to nie ma do czego się doczepić. | opinia dodana przez typera, który pracował jako manager punktu stacjonarnego jednego z legalnych bukmacherów

 

STS - opinia eksperta nr 3: Oferta ofertą, kursy kursami i promocje promocjami, ale na STS patrzeć trzeba całościowo. Wystarczy wejść na ich stronę i już rzuca się w oczy profesjonalizm i wielorakość propozycji. To w końcu bukmacher z Katowic jako pierwszy wszedł w sponsoring e-sportu i to w końcu on wprowadził sporty wirtualne do swojej oferty aż na taką skalę. Podmiot też wypuścił coś zupełnie swojego, czyli m.in. system szybkich wpłat STSpay oraz telewizję STS, co jest już w ogóle strzałem w dziesiątkę. Ja rozumiem, gdyby tam puszczanych było w miesiącu kilka transmisji i to z Pucharu Polski, ale nie. Do wyboru są najpopularniejsze wydarzenia, których liczby idą w tysiące. Szkoda tylko, że nie da oglądać się na cały ekran. Przypomnieć także należy, że to STS jako jeden z nielicznych pompuje aż takie pieniądze w rozwój naszego sportu. Jest on w końcu sponsorem kadry biało-czerwonych, ale także piłkarzy z Białegostoku. Jest to też oficjalny bukmacher klubów z Poznania, Kielc, Szczecina czy np. Krakowa. Dzięki temu mam pewność, że grając choćby minimalna część moich pieniędzy trafia do naszych rodzimych klubów. | opinia dodana przez gracza, który ma na swoim koncie wygrane bukmacherskie na ponad 150 000 zł

STS rekomendacje graczy

Bardzo duża liczba pozytywnych komentarzy na temat działalności operatora zakładów sportowych STS powoduje, że nietrudno wśród nich znaleźć rekomendacje poszczególnych elementów jego oferty. Sprawdziliśmy, na jakie aspekty działalności oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski najczęściej zwracają uwagę obstawiający i co polecają innym graczom.

Legalny bukmacher STS zbiera bardzo pozytywne rekomendacje graczy
Typerzy doceniają bonus na start STS i bogatą ofertę promocji, a także stronę www i aplikację mobilną
>>> Odbierz 2459 zł na start w STS z kodem promocyjnym LEGALSPORT <<<

Początkujący gracze doceniają w szczególności ofertę powitalną i fakt, że stosując STS kod rejestracyjny LEGALSPORT łatwo można ją powiększyć. Zwracają też uwagę na wyjątkową prostotę zawierania zakładów sportowych w STS, i to bez względu na doświadczenie w tej materii. Wielu z nich pozytywnie odnosi się do funkcjonalności i łatwości obsługi strony internetowej STS, a duża część rekomendacji dotyczy aplikacji mobilnej STS, przeznaczonej na telefony i tablety z systemem operacyjnym IOS oraz Android - gracze zwracają uwagę na fakt, że jest ona stale rozwijana i uaktualniana, dzięki czemu można w niej znaleźć wiele przydatnych funkcji. Z kolei doświadczeni typerzy rekomendują system promocji bukmacherskich STS (o najnowszych promocjach STS przeczytasz w naszej zakładce ==> STS bonusy i promocje bukmacherskie)

STS - rekomendacja nr 1: To był i jest mój pierwszy bukmacher, któremu zdecydowałem się zaufać i przelać mu swoje pieniądze i do tej pory się na nim nie zawiodłem. Co prawda nie udało mi się zrobić wymaganego obrotu, bo średnio typowałem, ale nie mam do czego się doczepić. Pieniądze z bonusu otrzymałem od ręki, więc wszystko było jak w regulaminie. Co jednak dla mnie kluczowe, nie miałem żadnych problemów z obstawianiem zakładów, bo strona jest wyjątkowo przejrzysta i prosta. Nie ma w niej żadnych większych filozofii i to sobie cenię. Fajnie, że wszystko jest wyodrębnione choć przyznaje, że części zakładek w ogóle nie odwiedzałem. Nie dla mnie jednak jakieś esporty czy wirtualne gry. Pochwalić muszę zawsze miłą obsługę, która służy pomocą w każdej sytuacji. Miłe wspomnienia mam też z lokalu, gdzie zawsze czułem się bardzo dobrze. | rekomendacja dodana przez Stach64

 

STS - rekomendacja nr 2: Nie ma praktycznie jednej rzeczy, która nie podoba mi się u w działalności tego podmiotu. Moim zdaniem równie mocno stara się on o nowych, jak i tych stałych graczy, co zapisać mu trzeba na plus. Widać to m.in. po promocjach, których część z nich skierowana jest nie do pierwszego lepszego typera. Ja miałem okazję odebrać dodatkowe 200 złotych na start, co bardzo mnie ucieszyło. Teraz jest już 1200!!! Ciekawe do jakich kwot będzie to skakać. W końcu konkurencja nie śpi, co widać m.in. w telewizji, gdzie co chwila reklamują się jakieś firmy bukmacherskie. Dopiero ostatnio odkryłem możliwość, a raczej sens obstawiania zakładów pobocznych, np. na bramki, gdzie do wygrania są fajne pieniądze. Mam nadzieję, że znajdę w końcu złoty środek, który pozwoli mi regularnie wygrywać. | rekomendacja dodana przez MarioWin

 

STS - rekomendacja nr 3: Bukmacher STS ma na tyle zalet, że bez problemu znaleźć można sposób na niskie kursy, które jednak mu ciążą. Wystarczy tylko mieć jakieś pojęcie o bukmacherce i wybierać odpowiednie typy, co patrząc na jego ofertę nie jest wcale takie trudne. Polecam przede wszystkim omijać główne rynki, a jak już to korzystać z oferty na hit dnia lub ewentualnie na superofertę. Warunki przyznania bonusu na start są jedne z lepszych na rynku, więc nie powinny sprawiać większych problemów. W końcu na spełnienie wszystkich kryteriów nie ma żadnego limitu czasu. Ciekawie prezentują się także promocje dla stałych graczy, które w końcu są odpowiednie do doświadczenia tego podmiotu – pule pieniężne powalają i aby je zdobyć wystarczy tylko dobrze grać i nic więcej. Nie ma tu jakiś haczyków czy niedomówień. Jeśli jeszcze wiesz kiedy najlepiej skorzystać z opcji Cash-out, to jesteś wygrany. | rekomendacja dodana przez Michał Z Płocka

 

STS - rekomendacja nr 4: STS jest moim trzecim bukmacherem, w którym stawiam swoje zakłady i muszę przyznać, że jestem w pełni zadowolony. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim obsługa klienta. Jeszcze nigdy nie odszedłem bez pomocy, choć niektóre moje pytania były bardzo szczegółowe i tak naprawdę konsultanci nie musieli posiadać wiedzy na ten temat. |rekomendacja dodana przez XoXo

 

STS - rekomendacja nr 5:Strona naprawdę świetna. Bardzo łatwo się na niej połapać. Moim zdaniem lepsze jest wrogiem dobrego, więc nie ma co w niej zmieniać. Wszystko jest bardzo intuicyjne, a zakładki są dobrze wyodrębnione. Wielki plus za statystyki, które stoją na świetnym poziomie i telewizję. Jest to super opcja dla ludzi szukających transmisji w necie. Tutaj wszystko idzie bardzo ładne, jest spory wybór, a poza tym jest to całkowicie legalne. Wystarczy tylko konto założyć. Dodatkowo swoje robi podwojenie pierwszej wpłaty do 1200 złotych, co już na pierwszy rzut oka wygląda znakomicie | rekomendacja dodana przez Yzay83

STS wady i zalety

Jak każda firma bukmacherska, legalny bukmacher STS posiada swoje wady i zalety. Wynika to również z analizy wypowiedzi na forach bukmacherskich, na których typerzy  chwalą STS za rozbudowany bonus na start i stale aktualizowaną listę promocji bukmacherskich, jak również za intuicyjną przejrzystą stronę www i aplikację mobilną, ale też zwracają uwagę na jego słabsze strony, np. kursy bukmacherskie na część wydarzeń.

Wśród najsilniejszych stron legalnego bukmachera STS, znajduje się, według typerów, wyjątkowo atrakcyjny bonus powitalny, na który składa się podwojenie pierwszego depozytu nawet do kwoty 1200 zł oraz darmowy zakład. Wielu graczy zwraca uwagę na fakt, że  bonus na start STS z kodem promocyjnym LEGALSPORT  można dodatkowo podwyższyć, dzięki czemu w ramach darmowego zakładu można otrzymać aż 25 zł.  Wielu graczy wspomina też o praktycznej i funkcjonalnej stronie internetowej STS oraz jego aplikacji mobilnej, przeznaczonej dla typerów, którzy preferują zakłady bukmacherskie przez tablet lub telefon z systemem operacyjnym Android lub IOS. Według typerów, wymieniając zalety legalnego bukmachera STS nie wolno nie wspomnieć o rozbudowanej ofercie zakładów sportowych, obejmujących zarówno zakłady pre-match, jak o typy LIVE i długoterminowe.

Zakłady bukmacherskie STS

Zalety bukmachera STS:

- atrakcyjny bonus na start
- rozbudowany system promocji dla graczy
- intuicyjna i przejrzysta strona internetowa
- łatwa w obsłudze aplikacja mobilna STS
- proste warunki obrotu bonusami
- bogata oferta zakładów sportowych

Idę do STS online

Z kolei po stronie wad legalnego buka STS wymienić bez wątpienia należy kursy bukmacherskie, a dokładnie ich wysokość, która niejednokrotnie odbiega od tych oferowanych przez konkurencję. Według większości typerów to obecnie tak naprawdę jedyna większa wada głównego sponsora Jagiellonii Białsytok. Swego czasu po tej stronie wymienić należałoby również system promocji dla stałych graczy, ale widać, że STS wziął sobie do serca krytyczne opinie i mocno poprawił się w tym aspekcie.

Zakłady bukmacherskie STS

Wady bukmachera STS:

- zaniżone kursy bukmacherskie na cześć wydarzeń
- brak możliwości gry bez podatku
- w niektórych przypadkach zbyt późne aktualizowanie oferty

STS formularz rejestracyjny

Jak widać, według graczy, korzystających z usług legalnego bukmachera STS, ten operator zakładów sportowych ma zdecydowanie więcej zalet niż wad. Typerzy mają też nadzieję, że buk STS weźmie na poważnie ich zarzuty dotyczące zbyt niskich kursów bukmacherskich na część wydarzeń i poprawi swoją ofertę w tym zakresie, tak jak miało to miejsce w przypadku promocji dla stałych graczy.

Opinie o STS w pytaniach i odpowiedziach

Legalny bukmacher STS przez lata działalności na polskim rynku zakładów sportowych zebrał ogromną ilość opinii, wystawianych zarówno przez początkujących typerów, jak i tych, którzy przez długi czas korzystali z jego oferty. Specjalnie dla Was podsumowaliśmy opinie graczy o STS, dzięki czemu w jednym miejscu macie zebrane najważniejsze informacje, dotyczące różnych aspektów funkcjonowania bukmachera STS. Przekonajcie się, co typerzy sądzą na temat legalnego bukmachera STS i jak oceniają jego ofertę.

1. Jakie opinie wśród graczy ma STS?

Niewątpliwie opinie obstawiających o operatorze zakładów sportowych STS w przeważającej większości są bardzo dobre. Gracze zwracają uwagę przede wszystkim na funkcjonalność strony www STS oraz rozbudowaną ofertę zakładów bukmacherskich w STS, obejmującą zarówno wydarzenia sportowe (m.in. typy na piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę, ale też zakłady na e-sporty, wyścigi F1 i boks), jak i społeczno-polityczne. Dodatkowo należy podkreślić, że oficjalny sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski pozytywne komentarze zbiera również za całą gamę praktycznych rozwiązań, zastosowanych w swojej aplikacji mobilnej, która jest przeznaczona na tablety i smartfony z systemem operacyjnym iOS i Android.

Bardzo pozytywne są też opinie graczy o bonusach STS: typerzy chwalą rozbudowany system promocyjny, z którego skorzystać mogą nie tylko początkujący typerzy, ale także ci bardziej doświadczeni. Dla nowych graczy przygotowany jest w STS bonus na start, obejmujący podwojenie pierwszej wpłaty aż do 1200 zł oraz darmowy zakład 25 zł. Typerzy zwracają uwagę na fakt, że bonus na start STS można powiększyć, stosując STS kod bonusowy LEGALSPORT, dzięki któremu można zyskać dodatkowy zakład bez ryzyka (tzw STS cashback) w wysokości 34 zł. Z kolei dla stałych graczy STS przygotował całą gamę promocji bukmacherskich stałych oraz okazjonalnych, dzięki którym można zgarniać wyższe wygrane, darmowe zakłady i vouchery bukmacherskie STS (o wszystkich promocjach STS przeczytasz tutaj: STS bonusy bukmacherskie).

Rekomendacje dla legalnego bukmachera STS Zakłady Bukmacherskie - infografika
Dlaczego warto wybrać STS Legalny bukmacher STS - rekoemndacje

Miłośnicy obstawiania zakładów sportowych doceniają również STS TV, czyli swojego rodzaju firmową telewizję, która umożliwia oglądanie całkowicie za darmo transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie, oraz sposobność dokonywania szybkich wypłat wygranych w STS za pomocą opcji STSpay.

2. Jakie opinie wśród ekspertów ma STS Online?

Star-Typ Sport pozytywne opinie zbiera nie tylko od graczy, ale również od ekspertów bukmacherskich. Ich uwagę przekuwa szczególnie bogata oferta zakładów bukmacherskich w STS, która obejmuje nie tylko klasyczne typy pre-match, ale także zakłady LIVE oraz te zawierane ze sporym wyprzedzeniem czasowym, czyli tzw. zakłady długoterminowe. Doświadczeni typerzy oraz eksperci bukmacherscy doceniają także całą gamę podtypów, które znaleźć można przede wszystkim przy wydarzeniach związanych z najpopularniejszą dyscypliną sportu, czyli piłką nożną, na której to STS oparł większość część swoich propozycji bukmacherskich. Dzięki temu obstawiać można nie tylko same wyniki końcowe spotkań piłkarskich, ale również poszczególne ich elementy, w tym m.in. stałe fragmenty gry, handicapy, liczbę bramek czy strzelców goli.

Warto dodać, że znaczna część komentarzy ekspertów dotyczy też akcji promocyjnych skierowanych do zaawansowanych graczy. Opinie ekspertów o STS podkreślają szczególnie, że jeszcze nie tak dawno główny sponsor Jagiellonii Białystok skupiał się przede wszystkim na dotarciu do początkujących obstawiających, zostawiając na marginesie stałych klientów, co jakiś czas temu zmieniło się na plus.

3. Czy warto grać w STS?

Tak, odpowiedź na to pytanie jest niewątpliwie twierdząca. Na legalnego bukmachera STS zwrócić uwagę powinni zarówno typerzy, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze światem bukmacherki, jak i doświadczeni obstawiający. Tych pierwszych skusić może przede wszystkim prostota samej strony internetowej oraz wyjątkowo atrakcyjny bonus powitalny STS, który w standardowej wersji pozwala na zdobycie aż 1200 zł od pierwszej wpłaty oraz darmowego zakładu 25, a oferta powitalna STS z kodem rejestracyjnym STS podnosi bonus powitalny, powiększając go o niedostępny w standardowej ofercie zakład bez ryzyka 34 zł. Z kolei w gusta zaawansowanych typerów trafić powinna w szczególności rozbudowana oferta zakładów sportowych STS, obejmująca cały wachlarz typów i podtypów, oraz m.in. opcja Cash-out, umożliwiającą rozliczenie kuponu przed zakończeniem wszystkich obstawionych w nim zdarzeń.

Zakłady bukmacherskie STS

Legalny bukmacher STS oferuje graczom:

- atrakcyjny bonus na start z kodem promocyjnym
- rozbudowaną ofertę promocji
- typy i podtypy na około 30 dyscyplin sportowych
- łatwą i intuicyjną stronę internetową
- dopracowaną aplikację mobilną STS

Do założenia darmowego konta bukmacherskiego STS online u oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski zachęcić może również bardzo rozbudowany system promocji dla stałych graczy, który w łatwy sposób pozwala na powiększenie swojego banrkollu – niejednokrotnie pula nagród wynosi nawet 100 000 zł.

4. Czy warto odebrać bonus powitalny w STS?

Tak, bonus powitalny u legalnego bukmachera STS jest wart uwagi graczy. U operatora zakładów sportowych STS w prosty i szybki sposób powiększyć można stan swojego konta aż o dodatkowe 1259 zł za darmo. Dzięki podwojeniu pierwszej wpłaty możemy zyskać nawet dodatkowe 1200 zł, a włączenie do oferty powitalnej darmowego zakładu to kolejne 25 zł gratis, za które możemy postawić swój pierwszy kupon bukmacherski w STS jeszcze przed dokonaniem wpłaty depozytu.

Warto tutaj pamiętać, że u oficjalnego bukmachera m.in. Pogoni Szczecin zyskać można jeszcze więcej. Jak to zrobić? W tym celu wystarczy jedynie w czasie rejestracji konta bukmacherskiego STS online użyć specjalnego kodu rabatowego LEGALSPORT, który automatycznie dopisze do naszego konta preferencyjne warunki. I tak jego zastosowanie skutkować będzie przyznaniem dodatkowego bonusu, którym jest cashback STS 34 zł, czyli zakład bez ryzyka przegranej (przy nietrafionym kuponie STS zwraca nam stawkę do 34 zł).Z całą pewnością warto odebrać bonus na start STS z kodem promocyjnym LEGALSPORT, ponieważ dodatkowy cashback 34 zł może się łatwo przełożyć na wyższą wygraną.

Kupon bukmacherski za freebet 25 zł w STS

San Antonio Spurs vs Golden State, NBA, typ 2, kurs - 1.70
Lechia vs Piast, Ekstraklasa, typ 1, kurs 2.00
Brighton vs Southampton, Premier League, typ 1, kurs - 2.50
Cracovia vs Korona Kielce, Ekstraklasa, typ 1, kurs 2.10
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kurs ogólny kuponu: 17.85 | Stawka kuponu: 25 PLN | Ewentualna wygrana: 392,70 zł
>>>Chcę postawić darmowy zakład za 25 zł w STS z kodem bonusowym<<<

5. Czy inni typujący polecają obstawianie w STS?

Tak, miłośnicy zakładów sportowych rekomendują grę u oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski. Początkujący gracze polecają legalnego bukmachera STS przede wszystkim ze względu na wyjątkowo atrakcyjny bonus powitalny, który w prosty sposób pozwala podwoić pierwszą wpłatę aż do 1200 zł oraz zyskać darmowy zakład 25 zł. Coraz więcej typerów podkreśla, że z kodem bonusowym LEGALSPORT można jeszcze podwyższyć bonus powitalny STS do kwoty 1259 zł (odbierz bonus na start STS z kodem rejestracyjnym: 1200 zł od depozytu + freebe 25 zł + cashback 34 zł). Początkujący obstawiający doceniają również niezwykle rozbudowane centrum klienta, gdzie znaleźć można wiele pożytecznych informacji, nieocenionych na początku naszej drogi z zakładami sportowymi.

Z kolei rekomendacje stałych graczy dotyczą w szczególności z bogatej oferty bukmacherskiej STS nie tylko na wydarzenie sportowe, ale także społeczno-polityczne. Co więcej, miłośnicy świata bukmacherki zwracają również swoją uwagę na rozbudowaną i logicznie uporządkowaną zakładkę ze statystykami, które jak wiemy mają niebagatelne znaczenie w dobieraniu odpowiednich typów na kupon. Dołącz do zadowolonych graczy STS! ==> ZAKŁADAM KONTO STS ONLINE

6. Czy w STS da się wygrywać?

Tak, u bukmachera Star-Typ Sport można bez większych problemów zgarniać wygrane bukmacherskie i powiększyć stan swojego konta. Sprzyja temu przede wszystkim wyjątkowo atrakcyjny bonus powitalny STS, który z naszym kodem rejestracyjnym LEGALSPORT pozwala rozpocząć obstawianie zakładów sportowych w STS z bankrollem nawet 2459 zł (taki bankroll uzyskamy z 1200 zł pierwszej wpłaty + 1200 zł bonusu od pierwszej wpłaty + freebet STS 25 zł i cashback 34 zł z kodem bonusowym LEGALSPORT), co pozwala na swobodną grę i znacznie zwiększa szansę na wygraną. Nie bez znaczenia jest także bogata oferta zakładów sportowych w STS, która obejmuje zdarzenia z około 30 różnych dyscyplin sportowych. Dzięki temu coś dla siebie znaleźć mogą nawet najbardziej wymagający typerzy, a obstawianie dyscypliny, w której czujemy się mocni, również zwiększa szanse trafionych kuponów bukmacherskich i regularnych wygranych.

Wygranym pomóc mogą także regularnie organizowane przez legalnego bukmachera STS bonusy i promocje bukmacherskie dla stałych graczy, dzięki którym można zgarniać wyższe wygrane (np. Superoferta czy SuperAKO, podnoszące kursy bukmacherskie STS na wybrane wydarzenia z oferty sportowej), bonusy i freebety czy vouchery bukmacherskie (np. akcja "Polubisz poniedziałek", w ramach której STS co tydzień nagradza 1 500 najbardziej aktywnych graczy bonusami w kwocie od 20 zł do nawet 3 000 zł).

7. Czy STS Zakłady Bukmacherskie posiada wysokie kursy bukmacherskie?

Operator zakładów sportowych STS bez cienia wątpliwości posiada ciekawą ofertę bukmacherską. Wpływ na taki stan rzeczy ma przede wszystkim cała gama zakładów bukmacherskich na około 30 różnych dyscyplin sportowych oraz wiele akcji promocyjnych, które adresowane są zarówno do początkujących, jak i tych bardziej doświadczonych graczy. Niestety w kwestii kursów bukmacherskich STS musi jeszcze dopracować swoją ofertę, na co zwraca uwagę wielu graczy. Według nich zaniżone są przede wszystkim współczynniki na drużyny, które w danej potyczce pełnią role outsidera. Typerzy zwracają uwagę jednak na fakt, że kursy bukmacherskie w STS ratuje przede wszystkim rozbudowana oferta, w której postawić można na tak wiele różnych wariantów, że i tak ogólny kurs na kuponie może się okazać bardzo atrakcyjny. Dodatkowo do kuponu zawsze dodać można jakiś typ z oferty „Hit dnia”, do którego zawsze dopisany jest zawyżony współczynnik.

Warto przy tym zaznaczyć, że stosunkowo niskie kursy bukmacherskie w STS praktycznie w ogóle nie wpływają na całokształt postrzegania oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski. Tym samym STS cieszy się bardzo dobrą opinią graczy i jest polecany przez wielu obstawiających.

8. Jakie zalety i wady ma legalny bukmacher STS?

Największy polski operator zakładów sportowych STS pochwalić się może wieloma opiniami na swój temat. Zdecydowana większość komentarzy jest pozytywna, a negatywne głosy zdarzają się stosunkowo rzadko. Według graczy, jedną z największych zalet STS jest atrakcyjny bonus powitalny dla nowych graczy, który w standardowej ofercie wynosi 1 000 zł od depozytu + darmowy zakład 25 zł, natomiast bonus na start STS z kodem promocyjnym LEGALSPORT pozwala zyskać dodatkowy ekskluzywny zakłaz bez ryzyka 34 zł.

Legalny i bezpieczny bukmacher STS Zakłady Bukmacherski - infografika
Legalny bukmacher STS STS - bukmacher z licencją MF

Gracze wysoko oceniają także rozbudowany system bonusów i promocji dla stałych graczy w STS, który umożliwia regularne zgarnianie wyższych wygranych orz otrzymywanie bonusów bukmacherskich. Według typerów silną stroną legalnego bukmachera STS jest także intuicyjna, dopracowana i niezawodna strona internetowa skierowana do graczy, którzy lubią obstawiać zakłady bukmacherskie na komputerze lub laptopie, oraz rozbudowana i praktyczna aplikacja mobilna STS, działająca na systemach operacyjnych IOS oraz Android. Obstawiający doceniają również możliwość darmowego śledzenia najciekawszych wydarzeń sportowych (STS TV) oraz opcję dokonywania szybkich wypłat (STSpay).

Z kolei po stronie wad legalnego buka STS, według typerów, wymienić można praktycznie jedynie niskie kursy bukmacherskie, które w niektórych przypadkach zdecydowanie odbiegają od współczynników oferowanych przez innych operatorów w naszym kraju.

do góry
Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Opinie o STS - oceny graczy
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.