sobota, 19 października 2019
Najnowsze: Zakłady bukmacherskie bez dowodu - szybka rejestracja u legalnych buków 10.2019 10.2019

Totalbet kod promocyjny | październik 2019

Rejestracja z kodem bonusowym TOTALbet. Korzyści z kodu bonusowego, extra freebet 15 PLN

Odbierz kod promocyjny TOTALbet Oferta na bonus TOTALbet VIP ważna do 31 października 2019
Spis treści
Rozwiń
 1. Kod bonusowy TOTALbet dla nowych graczy
 2. Kod bonusowy TOTALbet – gdzie wpisać
 3. Korzyści z promocyjnego kodu TOTALbet
 4. Jak działa kod bonusowy TOTALbet
 5. TOTALbet - zakład bez ryzyka z kodem bonusowym
 6. Kod bonusowy na freebet w TOTALbet
 7. Jak odebrać kod bonusowy TOTALbet
 8. Kod bonusowy TOTALbet – na co wykorzystać
 9. TOTALbet kod bonusowy - regulamin
 10. Kod bonusowy TOTALbet w pytaniach i odpowiedziach
 11. 1. Co to jest kod promocyjny TOTALbet?
 12. 2. Kod bonusowy/promocyjny na start do TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - jak to działa?
 13. 3. Jakie korzyści dla graczy daje rejestracja z kodu promocyjnego LEGALSPORT?
 14. 4. Czy kod bonusowy do TOTALbet jest legalny?
 15. 5. Gdzie znajdę kod promocyjny TOTALbet?
 16. 6. Gdzie wpisać kod promocyjny LEGALSPORT?
 17. 7. Kto może otrzymać Bonus Na Start w TOTALbet Online?
 18. 8. Czy do bonusu powitalnego w TOTALbet potrzebny jest kod promocyjny?
 19. 9. Czy wpisanie kodu promocyjnego TOTALbet przedłuży proces rejestracji nowego gracza?
 20. Jak odebrać bonus na start 515 zł w TOTALbet w kilku krokach
Zakłady bukmacherskie TOTALbet

Bonus na start TOTALbet z kodem bonusowym:
+ bonus 100% od pierwszej wpłaty do 500 zł
+ darmowy zakład 15 zł (oferta tylko z kodem promocyjnym)

TOTALbet online rejestracja

Kod bonusowy TOTALbet, który brzmi LEGALSPORT, pozwala znacznie poprawić warunki bonusu powitalnego, który z kodem wynosi aż 515 zł!

Kod bonusowy TOTALbet dla nowych graczy

TOTALbet to w pełni legalny bukmacher działający online pod adresem totalbet.pl na podstawie licencji Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.15.2017. Bukmacher akceptuje unikalny kod bonusowy TOTALbet, z którym można zyskać najlepszy bonus powitalny dla nowych graczy.

Powitalna oferta dla nowych graczy w TOTALbet prezentuje się naprawdę zachęcająco: ten legalny bukmacher przygotował dla typerów bonus od depozytu do kwoty 500 zł - oznacza to, że wpłacając w ramach pierwszego depozytu właśnie 500 zł, drugie 500 zł otrzymamy od TOTAlbet za darmo. Dzięki temu nasz bukmacherski bankroll na start może wynosić aż 1 000 zł - taka kwota znacznie zwiększa nasze szanse na trafione kupony i wygraną bukmacherską.

U tego legalnego buka nowi gracze mogą jednak zyskać jeszcze więcej: wystarczy, że podczas zakładania konta internetowego wykorzystają w TOTALbet kod promocyjny VIP, który brzmi LEGALSPORT i przygotowany został specjalnie dla naszych czytelników. Zastosowanie wspomnianego kodu promocyjnego sprawi, że każdy nowy gracz, oprócz podwojenia pierwszej wpłaty do 500 zł, otrzyma również unikalny darmowy zakład 15 PLN TOTALbet, umożliwiający postawienie pierwszego kuponu bukmacherskiego TOTALbet bez żadnych kosztów! Wystarczy tylko zastosować podczas rejestracji w TOTALbet kod rabatowy, by móc zagrać kupon za 15 PLN na koszt bukmachera - by przejść do panelu rejestracyjnego bukmachera, wystarczy tylko kliknąć poniższy baner lub ten ==>  link aktywacyjny do bonusu TOTALbet z kodem   <===.

Kod bonusowy do legalnego bukmachera TOTALbet - infografika
Kod promocyjny TOTALbet na freebet 15 PLN LEGALSPORT - kod bonusowy TOTALbet

Dlaczego oferta powitalna TOTALbet z kodem promocyjnym jest tak atrakcyjna? Przede wszystkim dlatego, że całkiem za darmo zyskujemy aż 15 zł gratis, dzięki czemu nasz bankroll na start w TOTALbet może wynieść 1 015 zł, z czego aż 515 zł otrzymujemy od tego legalnego bukmachera całkiem za darmo: 500 zł w ramach podwojenia pierwszej wpłaty oraz 15 zł jako darmowy zakład.

Niewątpliwą korzyścią bonusu powitalnego z kodem jest fakt, że w TOTALbet kod na start umożliwia zyskanie właśnie freebetu, czyli najbardziej pożądanego bonusu bukmacherskiego. Freebet, czyli darmowy zakład, umożliwia nam grę bez żadnego ryzyka przegranej i całkowicie na koszt bukmachera - nie musimy dokonywać wpłaty, by móc postawić swój pierwszy zakład bukmacherski w TOTALbet! Nie trzeba chyba dodawać, że w takiej sytuacji możemy tylko wygrać: ewentualna przegrana nas nie zaboli, bo przecież gramy za pieniądze bukmachera, a wygrana to dla nas czysty zysk! Możecie się o tym przekonać, analizując poniższy przykładowy kupon bukmacherski TOTALbet - jak widzicie, darmowe 15 PLN, które możecie otrzymać, zakładając konto bukmacherskie TOTALbet z kodem promocyjnym, może się przerodzić w naprawdę solidną wygraną!

Darmowy zakład TOTALbet z kodem LEGALSPORT za 15 zł:

Raków Częstochowa vs Chrobry Głogów, Fortuna 1 liga, typ 1 – kurs 1,46
Borussia Dortmund vs Hoffenheim, Bundesliga, typ 1 – kurs 1,52
Albacete vs Reus Deportiu, La Liga 2, typ 1 – kurs 1,50
Śląsk Wrocław vs Zagłębie Sosnowiec, LOTTO Ekstraklasa, typ 1 – kurs 1,70
Feyenoord Rotterdam vs Ajax Amsterdam, Eredivisie, typ 2 – kurs 1,77
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kurs ogólny – 10,02 | Stawka zakładu – 15 PLN | Ewentualna wygrana: 132,26 zł
>>>Chcę postawić darmowy zakład TOTALbet z kodem bonusowym<<<

Kod bonusowy TOTALbet – gdzie wpisać

Zastosowanie kodu rabatowego TOTALbet, który brzmi LEGALSPORT, jest bardzo proste i intuicyjne. Należy wykorzystać go podczas zakładania konta internetowego TOTALbet - to wystarczy, by skorzystać z preferencyjnych warunków bonusu powitalnego u tego legalnego bukmachera i zgarnąć na start extra bonus bez depozytu 15 PLN. U części graczy może się jednak pojawić pytanie – gdzie wpisać kod bonusowy TOTALbet? Odpowiedź na nie na szczęście jest również bardzo prosta i nie kryje za sobą żadnych tajemnic.

Nasz specjalny kod promocyjny TOTALbet należy wpisać w panelu rejestracyjnym tego legalnego bukmachera, a dokładnie na samym dole kolumny obejmującej dane konta – w polu zatytułowanym „Kod promocyjny”.  Na poniższej grafice możecie sprawdzić, gdzie dokładnie wpisać TOTALbet kod promocyjny.

Przejście do TOTALbet - załóż konto bukmacherskie z kodem bonusowym
Bonus powitalny TOTALbet z kodem: 500 zł od depozytu + freebet 15 PLN
-------------------------------------------------------------------

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - gdzie wpisać kod bonusowy - infografika
Gdzie wpisać kod bonusowy TOTALbet Rejestracja z kodem promocyjnym TOTALbet

 

Pamiętajcie przy tym, że do skorzystania z powiększonego bonusu powitalnego uprawnia jedynie hasło LEGALSPORT, które najbezpieczniej jest po prostu skopiować. Dzięki temu możemy mieć pewność, że w czasie pisania nie wkradł się błąd, a extra freebet 15 PLN TOTALbet zostanie dopisany do naszego konta bukmacherskiego. Nie ma natomiast znaczenia wielkość liter - nasz zyskowny kod promocyjny TOTALbet możecie zapisać zarówno jako LEGALSPORT, jak i legalsport, bo każde z tych haseł uprawnia Was do odbioru powiększonego pakietu powitalnego TOTALbet.

Korzyści z promocyjnego kodu TOTALbet

Oczywiście użycie naszego specjalnego kodu promocyjnego TOTALbet, który brzmi LEGALSPORT i przygotowany został specjalnie dla czytelników naszego portalu, niesie ze sobą same korzyści. Główną z nich jest oczywiście fakt otrzymania dodatkowych pieniędzy na grę i to w ramach darmowego zakładu, który jest jednym z najbardziej pożądanych bonusów bukmacherskich. Oznacza to, że już na samym starcie zyskać możemy freebet o wartości 15 zł. Należy tutaj przypomnieć, że darmowy zakład, jak sama nazwa wskazuje pozwala rozpocząć grę bez własnych środków – pieniądze w tym wypadku pochodzą bowiem od samego bukmachera. Co ważne, standardowy bonus na start TOTALbet nie zawiera freebetu, tylko bonus 100% od pierwszej wpłaty, a więc darmowy zakład 15 PLN TOTALbet dostępny jest tylko dla graczy, którzy podczas rejestracji wykorzystają nasz kod promocyjny.

Wielką zaletą naszego hasła LEGALSPORT jest również prostota zastosowanie - wykorzystanie kodu bonusowego TOTALbet i odbiór powiększonego bonusu na start u tego legalnego buka nie wymaga żadnych specjalnych działań. Ten wyjątkowy kod rabatowy online wystarczy jedynie wpisać w pole zatytułowane „Kod promocyjny” w formularzu rejestracyjnym TOTALbet - to wszystko, nie musicie robić nic więcej! By skorzystać z tej unikalnej promocji po prostu kliknij w poniższy baner lub ten link ==> aktywny kod promocji TOTALbet <===, które przeniosą Cię bezpośrednio do strony internetowej bukmachera. Nasz kod promocyjny TOTALbet, który brzmi LEGALSPORT (<=== skopiuj ten kod) wklej w odpowiednie pole, a otrzymasz unikalny freebet 15 zł.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet

Bonus powitalny z kodem promocyjnym TOTAlbet to same korzyści dla gracza

Idę do TOTALbet

Na koniec należy zaznaczyć, że wykorzystanie TOTALbet kodu promocyjnego nie powoduje utraty innych korzyści, a więc w tym wypadku bonusu od depozytu do kwoty 500 zł. Łatwo więc policzyć, że decydując się na założenie darmowego konta z hasłem LEGALSPORT zyskać można nawet 515 zł na zakłady bukmacherskie! A ponieważ oferta sportowa TOTALbet obejmuje niemal 30 dyscyplin sportowych, bez trudu wykorzystamy te pieniądze, niezależnie od tego, czy wolimy stawiać typy na piłkę nożną, czy na mniej popularne dyscypliny sportowe, których w ofercie TOTALbet również nie brakuje.

Jak działa kod bonusowy TOTALbet

Działanie kodu rabatowego LEGALSPORT jest bardzo proste. Jego zastosowanie podczas rejestracji konta internetowego TOTALbet online sprawia, że zostaniemy dopisani do elitarnego grona graczy, dla których przygotowany został powiększony bonus na start TOTALbet. Oznacza to, że to specjalne hasło skutkuje po prostu przyznaniem lepszych warunków bonusu powitalnego niż w standardowej ofercie tego organizatora zakładów sportowych. Nie bez znaczenia jest też fakt, że bonus powitalny TOTALbet z kodem promocyjnym działa na bardzo korzystnych warunkach regulaminowych, dzięki czemu jego odbiór jest bardzo prosty!

Standardowo pakiet powitalny TOTALbet to bonus 100% od pierwszego depozytu nawet do kwoty 500 zł (bukmacher podwaja naszą pierwszą wpłatę: wpłacając 200 zł otrzymamy gratis drugie 200 zł, a przy depozycie 500 zł legalny bukmacher TOTALbet przyzna nam gratis drugie 500 zł). Natomiast bonus na start TOTALbet z kodem promocyjnym, oprócz podwojenia pierwszej wpłaty, obejmuje również unikalny freebet 15 PLN, który w standardowej ofercie jest niedostępny. Tym samym, decydując się na konto TOTALbet online z kodem rejestracyjnym, skorzystać będziemy mogli z darmowego zakładu o wartości 15 zł oraz bonusu od depozytu 100%, co w sumie może nam dać na start nawet 515 PLN u tego legalnego bukmachera!

TOTALbet - zakład bez ryzyka z kodem bonusowym

Koncesjonowany bukmacher TOTALbet bardzo poważnie podchodzi do sprawy bonusów dla nowych graczy. Dlatego też przygotował dla nich wyjątkowo atrakcyjną ofertę powitalną z kodem bonusowym, która składa się z dwóch elementów. Pierwszym z nich jest bonus od depozytu do kwoty 500 zł, dostępny w standardowej ofercie, z kolei druga cześć to darmowy zakład o wartości 15 zł, który jest dostępny tylko z kodem promocyjnym TOTALbet (kod brzmi LEGALSPORT).

Oznacza to, że nowi gracze, zakładający konto internetowe TOTALbet online z kodem promocyjnym, mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka przegranej - swój pierwszy zakład bukmacherski w TOTAlbet mogą bowiem postawić całkowicie na koszt bukmachera. Grając za pieniądze TOTALbet nie da się przegrać, ponieważ nie inwestujemy własnych pieniędzy!

Decydując się na rejestrację online z kodem promocyjnym TOTALbet możemy liczyć również na inny zakład bez ryzyka przegranej - jest to TOTALbet Bezpieczny Zakład, dostępny w ofercie bonusów i promocji dla stałych graczy tego legalnego bukmachera (o najnowszych akcjach bonusowych przeczytasz tutaj: aktualne bonusy bukmacherskie TOTALbet). Stawiając kupon bukmacherski TOTALbet, opatrzony opcją Bezpieczny Zakład, zabezpieczamy się przed przegraną, dlatego jest to swojego rodzaju zakład bez ryzyka - w przypadku nietrafienia jednego zdarzenia na kuponie TOTAlbet zwraca nam stawkę za kupon.

Kod bonusowy na freebet w TOTALbet

Jak już wspomnieliśmy, w standardowej ofercie powitalnej warszawskiego bukmachera TOTALbet darmowy zakład nie występuje. Nie oznacza to jednak, że nie można zdobyć freebetu w TOTALbet na start - wystarczy tylko wykorzystać nasz unikalny kod bonusowy TOTALbet, który brzmi LEGALSPORT, podczas zakładania konta bukmacherskiego online (proces rejestracyjny rozpoczniesz klikając w poniższy baner lub ten link ==>  chcę odebrać extra freebet 15 PLN w TOTALbet   <===). Dzięki zastosowaniu tego kodu promocyjnego każdy nowy gracz już za samą rejestrację i pozytywną weryfikację konta typerskiego TOTALbet online otrzymuje darmowe środki na zakłady bukmacherskie od tego operatora.

Dlaczego warto założyć konto internetowe z kodem bonusowym w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - infografika
TOTALbet - dlaczego warto Zalety konta TOTALbet online z kodem promocyjnym

Co szczególnie ważne, freebet 15 PLN TOTALbet można wykorzystać według własnego uznania, a więc na obstawianie takich typów jakie najbardziej nas interesują. Legalny bukmacher TOTALbet nie stawia żadnych ograniczeń odnośnie dyscyplin sportowych na kuponie, dzięki czemu swój darmowy zakład 15 PLN możemy postawić zarówno na piłkę nożną, koszykówkę czy hokej na lodzie, jak i na e-sporty lub mniej popularne w Polsce dyscypliny, które w ofercie bukmacherskiej TOTALbet również są dostępne, np. krykiet, rugby czy snooker. Za freebet możemy postawić w TOTALbet zarówno kupon SOLO, jak i AKO - musimy tylko pamiętać, by minimalny kurs kuponu wynosił co najmniej 2.0.

Darmowy zakład, który dostępny jest w TOTALbet z kodem bonusowym, ma jeszcze jedną niebagatelną zaletę - wygrana z kuponu nie podlega warunkom obrotu! Oznacza to, że jeśli nasz zakład bukmacherski za freebet TOTALbet okaże się wygrany, to otrzymana w ten sposób kwota jest jedynie pomniejszana o kwotę freebetu, czyli 15 zł, a całą resztę możemy od razu wypłacić na swoje konto bankowe. To rzadka sytuacja na polskim rynku bukmacherskim - zdecydowana większość legalnych bukmacherów w Polsce wymaga, by bonusem dokonać przynajmniej jednokrotnego obrotu przed wypłatą. Tymczasem w TOTALbet sami podejmujemy decyzję, czy wygraną z darmowego zakładu wypłacić na swoje konto bankowe, czy przeznaczyć na dalszą grę.

By przekonać się, że warto założyć konto bukmacherskie TOTALbet online z kodem bonusowym i zgarnąć unikalny freebet 15 PLN, rzućcie okiem na przedstawiony poniżej przykładowy kupon bukmacherski TOTALbet. Jak widzicie, stawiając zakład za darmowe 15 zł możecie wygrać naprawdę wiele! Od poniższej kwoty należy odjąć jedynie 15 zł freebetu, a resztę od razu można wypłacić na swoje konto bankowe.

Darmowy zakład TOTALbet 15 PLN z kodem LEGALSPORT:

Real Sociedad vs Huesca, Primera Division, typ 1 – kurs 1,65
ŁKS Łódź vs Garbarnia Kraków, Fortuna 1 liga, typ 1 – kurs 1,42
Borussia Moenchengladbach vs Augsburg, Bundesliga, typ 1 – kurs 1,70
Olympique Lyon vs Paris Saint-Germain, Ligue 1, typ 2 – kurs 1,70
AS Roma vs AC Milan, Serie A, typ 1 – kurs 1,87
Kortrijk vs Sporting Lokeren, Jupiler League, typ 1 – kurs 1,62

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kurs ogólny – 20,51 | Stawka zakładu – 15 PLN | Ewentualna wygrana: 270,73 zł
>>>Odbieram darmowy zakład 15 PLN TOTALbet z kodem<<<

Specjalny kod rabatowy TOTALbet sprawia, że na start u tego legalnego bukmachera zyskać możemy aż 515 zł, z czego 15 zł otrzymamy w postaci darmowego zakładu. To oferta, obok której trudno przejść obojętnie, dlatego najlepiej skorzystać z niej od razu - dołącz do grona zadowolonych graczy i odbierz extra bonus na start TOTALbet 515 PLN.

Jak odebrać kod bonusowy TOTALbet

Unikatowy kod promocyjny TOTALbet, gwarantujący dopisanie do naszego konta bukmacherskiego TOTALbet online preferencyjnych warunków bonusu powitalnego, można odebrać można w bardzo prosty i przystępny sposób. Nie musicie przeszukiwać naszej strony by go znaleźć - kod promocyjny dostępny jest na przykład w zakładce TOTALbet kod bonusowy, możecie też skopiować to hasło ==> LEGALSPORT <==. Następnie kod bonusowy TOTALbet wystarczy już tylko wpisać w odpowiednie pole („Kod promocyjny”) podczas rejestracji darmowego konta online - by rozpocząć proces zakładania konta, po prostu kliknij w ten ==>  link do freebetu 15 PLN TOTALbet   <== lub poniższy baner. 

Co szczególnie ważne, kod bonusowy TOTALbet należy odebrać podczas rejestracji Szybkiego Konta TOTALbet, która trwa zaledwie kilka minut, jednak unikalny darmowy zakład 15 PLN można odebrać dopiero po pełnej weryfikacji konta, czyli po przekształceniu Szybkiego Konta w standardowe konto bukmacherskie TOTALbet. By to zrobić, należy wejść w zakładkę "Moje konto" i uzupełnić wymagane przez bukmachera dane, np. przesłać zdjęcie lub skan dokumentu tożsamości oraz numer konta bankowego. Dopiero po weryfikacji konta pojawi się na nim darmowy zakład, dlatego sugerujemy, by aktywację pełnego konta TOTALbet online dokonać od razu (zgodnie z regulaminem mamy na to 90 dni).

Zakłady bukmacherskie TOTALbet

Odbiór kodu bonusowego TOTALbet jest bardzo prosty - wystarczy skopiować hasło LEGALSPORT i wpisać je w pole "Kod bonusowy" podczas rejestracji konta.

Bonus na start z kodem TOTALbet to nawet 515 PLN na start!

 

Warto wiedzieć, że specjalny kod promocyjny TOTALbet można wykorzystać zarówno podczas rejestracji na stronie internetowej tego legalnego bukmachera, jak i w aplikacji mobilnej TOTALbet. Przyjazna i funkcjonalna aplikacja TOTAlbet przeznaczona jest dla typerów, którzy preferują zakłady bukmacherskie na tablecie lub smartfonie i działa na urządzeniach z systemem operacyjnym IOS oraz Android - bez problemu możemy więc z niej korzystać np. na telefonach iPhone czy Samsung.

Trzeba również dodać, że legalny kod bonusowy TOTALbet może być bez obaw stosowany przez wszystkich typerów mieszkających w Polsce - TOTALbet jest bowiem legalnym bukmacherem, a więc kod bonusowy podwyższający warunki bonusu na start u tego buka również funkcjonuje zgodnie z prawem. Wszystkie niezbędne informacje na ten temat znajdziecie na stronie internetowej buka ==> TOTALbet kod bonusowy - regulamin.

Kod bonusowy TOTALbet – na co wykorzystać

Z naszym unikatowym kodem rabatowym TOTALbet, który brzmi LEGALSPORT, swoją przygodę z ofertą sportową tego legalnego bukmachera rozpocząć można z bankrollem większym nawet o 515 zł – 500 zł otrzymamy w ramach bonusu od depozytu (jeśli w ramach pierwszej wpłaty przelejemy właśnie kwotę 500 zł - wówczas obuk przyzna nam maksymalny bonus na start TOTALbet, czyli drugie 500 zł) , a 15 zł w postaci darmowego zakładu, który jest dostępny tylko z zastosowaniem kodu (freebetu nie ma w standardowej ofercie powitalnej TOTALbet bez kodu).

Jak łatwo się domyślić, taka suma pozwala na swobodne obstawianie zakładów sportowych z oferty bukmacherskiej TOTALbet, która jest bardzo obszerna i zróżnicowana (obejmuje niemal 30 dyscyplin sportowych). Co istotne, bukmacher TOTALbet nie warunkuje, na co wspomniane pieniądze należy dokładnie przeznaczyć. Oznacza to, że trzymać się można swoich upodobań, a tym samym wybierać typy, które według nas dobrze rokują i to zarówno pod względem samego prawdopodobieństwa wygranych, jak i ich wysokości.

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie zalety - infografika
Rekomendacje dla legalnego buka TOTAlbet

Jak więc i na co najlepiej wykorzystać kod bonusowy TOTALbet krok po kroku? Odpowiedzi na to pytanie może być naprawdę wiele. Wynika to z faktu, że jak już wspomnieliśmy buk ten daje nam wolną rękę w zakresie doboru dyscyplin sportowych. Tym samym dodatkowe pieniądze spożytkować możemy na obstawianie dowolnych sportów: na swoje kupony bukmacherskie możemy wrzucać zarówno typy na piłkę nożna i zakłady na koszykówkę, jak również selekcje na e-sport czy takie dyscypliny jak kolarstwo, golf czy futsal.

Jeśli chodzi o bonus 100% od depozytu TOTAlbet, to warto pamiętać, że należy go najpierw aktywować - by to zrobić, należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem, stawiając dwa nieidentyczne kupony bukmacherskie, każdy z minimalnym kursem łącznym 2.0. Z kolei, by wypłacić ten bonus na swoje konto bankowe, należy obrócić kwotą bonusu sześciokrotnie (jeśli otrzymaliśmy od TOTAlbet bonus 500 zł, musimy postawić zakłady bukmacherskie na kwotę 3 000 zł), stawiając kupony z kursem minimalnym 2.0. Każdy kupon musi składać się z przynajmniej trzech zdarzeń, a kurs minimalny każdego z nich to 1.20. Poniżej przedstawiamy przykładowy kupon bukmacherski, spełniający te warunki.

Przykładowy kupon bukmacherski za bonus na start TOTALbet

FC Porto vs Liverpool, Liga Mistrzów, typ 2, kurs - 2.12
Chelsea vs Sk Slavia Praga, Liga Europy, typ 1, kurs - 1.38
Cardiff vs Liverpool, Premier League, typ 1, kurs - 1.23
Lazio vs Udinese Calcio, Serie A, typ 1, kurs - 1.38
Brooklyn Nets vs Philadelphia 76ers, NBA< typ 2, kurs - 1.75
Mainz vs F. Dusseldorf, Bundesliga, typ 1, kurs - 2.17

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kurs ogólny – 18.86 | Stawka zakładu – 50 PLN | Ewentualna wygrana: 942.90 zł
>>>Zakładam konto TOTALbet online z kodem LEGALSPORT<<<

Natomiast w przypadku freebet 15 zł TOTALbet zachęcamy, by zaryzykować z wyższymi kursami bukmacherskimi na kuponie - gramy przecież za pieniądze bukmachera, a więc nie możemy nic stracić! A wyższy kurs całkowity kuponu to wyższa potencjalna wygrana bukmacherska, dlatego ryzyko zdecydowanie może się nam opłacić.

TOTALbet kod bonusowy - regulamin

Bonusy bukmacherskie to jeden z głównych elementów, mających wpływ na wybór danego operatora zakładów sportowych. Mówiąc skrótowo, im bardziej atrakcyjny bonus powitalny, tym większa szansa, że założymy konto bukmacherskie online właśnie u danego operatora. Warto jednak pamiętać, że każda tego typu promocja posiada swój indywidualny regulamin, z którym należy się zapoznać – dzięki temu zdecydowanie ograniczymy ryzyko ewentualnych rozczarowań wynikających m.in. z braku możliwości wypłaty przyznanych środków.

Wyjątku nie stanowi tutaj warszawski legalny bukmacher TOTALbet: zastosowanie kodu rabatowego TOTALbet, który brzmi LEGALSPORT, pozwala nie tylko podwoić naszą pierwszą wpłatę nawet do 500 zł, ale też otrzymać unikalny darmowy zakład o wartości 15 zł, niedostępny w standardowej ofercie. Jak u każdego legalnego bukmachera, tak i w TOTALbet kod bonusowy ma swoje zasady, które określają m.in. ile wynosi w TOTAlbet maksymalny bonus z kodem promocyjnym lub jakie zakłady należy zawrzeć za bonus. Co istotne, zasady jak wykorzystać bonus powitalny TOTALbet z kodem promocyjnych są łatwo dostępne – znaleźć je bowiem można na stronie internetowej tego bukmachera www.totalbet.pl.

Warto jednak dodać, że przestrzegania regulaminu wymaga także kwestia samej rejestracji z kodem bonusowym. I tak, aby móc cieszyć się powiększonym bonusem powitalnym u tego legalnego bukmachera, należy pamiętać, że nasze hasło LEGALSPORT należy zastosować już podczas zakładania darmowego konta – wpisać je trzeba w pole „Kod promocyjny”. By rozpocząć proces rejestracyjny, wystarczy tylko kliknąć w ten ==> link do bonusu TOTAlbet z kodem promocyjnym <==.

Kod bonusowy TOTALbet w pytaniach i odpowiedziach

Użycie kodu bonusowego TOTALbet oraz odbiór podwyższonego bonusu powitalnego są bardzo proste, przez co nie powinny sprawić problemów nawet początkującym graczom bukmacherskim. Ponieważ jednak na forach bukmacherskich regularnie pojawiają się pytania typerów o kod promocyjny TOTALbet, specjalnie dla Was zebraliśmy te najczęściej powtarzające się. Nasi specjaliści przygotowali na te pytania szczegółowe, ale też przystępne odpowiedzi, dzięki czemu w jednym miejscu znajdziecie informacje o tym, co to jest kod bonusowy TOTALbet, jak go odebrać i na co najlepiej przeznaczyć bonus powitalny TOTALbet z kodem rejestracyjnym.

1. Co to jest kod promocyjny TOTALbet?

Kod bonusowy to specjalny układ znaków, służący do powiększenia oferty powitalnej u legalnych bukmacherów – skorzystanie z danego hasła pozwala otrzymać lepsze warunki bonusu na start niż w standardowej propozycji danego organizatora zakładów sportowych.

Również legalny bukmacher TOTAlbet akceptuje kod bonusowy, dzięki któremu pakiet powitalny jest znacznie bardziej atrakcyjny niż w wersji bez kodu. Wykorzystując podczas rejestracji darmowego konta TOTAlbet online (tu rozpoczniesz zakładanie konta ===>   link aktywacyjny do bonusu na start TOTALbet   <===) unikalny kod rabatowy LEGALSPORT, który przygotowany został specjalnie dla naszych czytelników, otrzymasz podwyższony bonus dla nowych graczy. Oprócz standardowego podwojenia pierwszej wpłaty nawet do 500 zł, bonus na start z kodem promocyjnym TOTALbet obejmuje też darmowy zakład o wartości 15 zł, który umożliwia postawienie pierwszego kuponu bukmacherskiego u tego operatora całkowicie za darmo.

2. Kod bonusowy/promocyjny na start do TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - jak to działa?

Kod rabatowy LEGALSPRT działa na bardzo prostych zasadach i nie kryje za sobą żadnych tajemnic. Jego użycie w procesie rejestracji konta internetowego TOTALbet online sprawi, że bukmacher TOTALbet dostanie sygnał, że chcemy skorzystać z powiększonego bonusu powitalnego, który przysługuje właśnie naszym czytelnikom. Dzięki temu po weryfikacji konta zostanie do niego dopisany unikalny freebet, który w standardowej ofercie jest niedostępny. Oprócz tego otrzymamy też oczywiście standardowy bonus na start, czyli bonus od depozytu do kwoty 500 zł.

TOTALbet legalny polski bukmacher akceptujący kod promocyjny LEGALSPORT
TOTALbet - legalny bukmacher z kodem bonusowym Kod promocyjny TOTALbet na freebet 15 PLN

Warto jednak pamiętać, że aby móc skorzystać z preferencyjnych warunków u tego warszawskiego bukmachera, nasze hasło należy wpisać dokładnie w pole „Kod promocyjny”, które znajduje się w dolnej części kolumny obejmującej dane konta. W tym miejscu zachęcamy, aby kod bonusowy TOTALbet, który brzmi LEGALSPORT po prostu skopiować – wówczas możemy mieć 100% pewność, że został on wprowadzony poprawnie.

3. Jakie korzyści dla graczy daje rejestracja z kodu promocyjnego LEGALSPORT?

Główną korzyścią naszego unikatowego kodu rabatowego TOTALbet jest przede wszystkim możliwość otrzymania bonusu bez depozytu u tego legalnego bukmachera - standardowy bonus na start TOTALbet (przy rejestracji bez kodu promocyjnego) nie zawiera freebetu, a jedynie podwojenie pierwszej wpłaty do kwoty 500 zł. A więc zakładając konto online u bukmachera TOTALbet z kodem promocyjnym nasz bukmacherski bankroll na start może być większy aż o 515 złotych, co z pewnością pozwoli na swobodne obstawianie zakładów sportowych z oferty tego buka.

Dodatkowo należy dodać, że użycie hasła bonusowego LEGALSPORT praktycznie w ogóle nie wydłuża procesu rejestracji, który jest wyjątkowo prosty i przejrzysty. Wystarczy bowiem kod ten tylko wpisać w odpowiednie pole (zatytułowane 'Kod promocyjny")i to wszystko!

4. Czy kod bonusowy do TOTALbet jest legalny?

Tak, kod bonusowy TOTALbet, który brzmi LEGALSPORT i pozwala uzyskać preferencyjne warunki bonusu powitalnego, jest jak najbardziej legalny. Wynika to z faktu, że nasz kod rabatowy działa jedynie u licencjonowanych operatorów zakładów sportowych, a takim bez wątpienia jest buk TOTALbet. Posiada on bowiem licencję Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.15.2017 na organizowanie zakładów wzajemnych przez Internet na okres 6 lat, która przyznana została 5 stycznia 2018 roku.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet

Kod bonusowy TOTALbet jest w pełni legalny
TOTALbet to bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów

Przechodzę do TOTAlbet

Dzięki temu wszyscy gracze bez żadnych obaw korzystać mogą z całej oferty sportowej TOTALbet, która obejmuje zakłady bukmacherskie na około 30 dyscyplin. Nie muszą się też obawiać że deklarowany bonus powitalny nie zostanie dopisany do ich kont - bukmacher TOTALbet działa w pełni legalnie i zgodnie z zatwierdzonym przez MF regulaminem, a więc podwyższony bonus na start TOTALbet z kodem promocyjnym bez wątpliwości zostanie przyznany każdemu typerowi, który wykorzysta nasz legalny kod bonusowy TOTALbet.

5. Gdzie znajdę kod promocyjny TOTALbet?

Unikatowy kod TOTALbet znaleźć można na naszej stronie, na przykład w zakładce "TOTALbet kod promocyjny:" a także w wielu innych miejscach. Możecie też po prostu skopiować hasło "LEGALSPORT" (<=== skopiuj ten kod), który wystarczy jedynie wpisać w czasie procesu rejestracyjnego w pole zatytułowane "Kod promocyjny". Jeśli chcesz rozpocząć rejestrację konta internetowego TOTALbet z kodem bonusowym, po prostu kliknij ten link ==> TOTALbet konto online z kodem promocyjnym <== - przekieruje Cię on bezpośrednio do strony internetowej tego legalnego bukmachera.

Wykorzystanie przy rejestracji konta TOTALbet online kodu promocyjnego LEGALSPORT sprawi, że automatycznie do Twojego konta dopisane zostaną preferencyjne warunki bonusu powitalnego, dzięki czemu otrzymasz nie tylko podwojenie pierwszej wpłaty do 500 zł, ale też bonus bez depozytu w kwocie 15 zł. Warto tutaj dodać, że freebet ten w standardowej ofercie tego warszawskiego legalnego bukmachera nie występuje - jest dostępny tylko z naszym kodem rejestracyjnym.

6. Gdzie wpisać kod promocyjny LEGALSPORT?

Nasz unikatowy kod rabatowy TOTALbet, który brzmi LEGALSPORT, należy wpisać lub wkleić w pole zatytułowane „Kod promocyjny” w czasie zakładania darmowego konta internetowego u tego legalnego bukmachera. Pole to znajdziemy w formularzu rejestracyjnym (dostępny tutaj ==>  idę do TOTALbet online  <==) Dzięki wykorzystaniu kodu warszawski legalny bukmacher TOTALbet przyzna nam powiększony pakiet powitalny, który obejmuje nie tylko standardowy bonus 100% od pierwszej wpłaty TOTAlbet do 500 zł, ale też wyjątkowy darmowy zakład 15 zł, który wykorzystać można na typowanie wybranych przez siebie zdarzeń.

Zyskowny kod promocyjny TOTALbet można wpisać w pole "Kod promocyjny", ale można go również wkleić - wówczas będziemy mieli pewność, że zostało ono wprowadzone poprawnie i bez żadnych błędów. Należy bowiem pamiętać, że jedyny prawidłowy TOTALbet kod promocyjny to LEGALSPORT i tylko on skutkuje przyznaniem powiększonego bonusu na start. Warto o tym wspomnieć, ponieważ nie brakuje osób, które próbują innych haseł – niestety, takie przypadkowe kody rabatowy nie działają, co oznacza, że liczyć wówczas nie można na żadne preferencyjne warunki.

7. Kto może otrzymać Bonus Na Start w TOTALbet Online?

U warszawskiego operatora zakładów sportowych TOTALbet bonus powitalny przysługuje każdemu nowemu graczowi, który nie posiada jeszcze swoje konta internetowego u tego buka. Tym samym, aby z niego skorzystać, wystarczy jedynie poprawnie przejść proces rejestracyjny (rozpoczniesz go, klikając w ten link ==> Odbieram bonus na start TOTALbet <==) – wówczas w ramach promocji powitalnej otrzymamy podwojenie pierwszej wpłaconej kwoty. Jeśli w ramach pierwszego depozytu zdecydujemy się wpłacić 200 zł, tyle samo otrzymamy od bukmachera. Maksymalna kwota bonusu TOTALbet na start to 500 zł, a więc tyle właśnie najbardziej opłaca się wpłacić.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet

Zgarnij nawet 515 PLN za darmo w TOTALbet online!
+ 500 zł bonus 100% od depozytu
+ 15 zł darmowy zakład z kodem bonusowym

TOTALbet kod za rejestrację

Warto jedynak pamiętać, że wspomnianą ofertę na start można jeszcze powiększyć, i to w bardzo prosty sposób. W tym celu wystarczy zastosować nasz kod rabatowy TOTAlbet, który brzmi LEGALSPORT – dzięki temu skorzystać będziemy mogli z unikalnego freebet 15 zł, niedostępnego w standardowej ofercie na start TOTALbet!

8. Czy do bonusu powitalnego w TOTALbet potrzebny jest kod promocyjny?

Ze standardowego bonusu na start TOTAlbet skorzystać można bez naszego kodu. Wówczas liczyć można na bonus od depozytu do kwoty 500 zł, dzięki któremu maksymalny bonus na start TOTALbet wynosi właśnie 500 zł (jeśli wpłacimy w ramach pierwszego depozytu 500 zł, TOTAlbet przyzna nam za darmo drugie 500 zł w bonusie 100%).

Jeśli jednak chcemy otrzymać preferencyjne warunki bonusu powitalnego TOTALbet, wówczas kod promocyjny jest potrzebny. Z pewnością warto go wykorzystać, ponieważ powiększony pakiet powitalny TOTALbet z kodem bonusowym obejmuje nie tylko bonus od pierwszej wpłaty, ale również unikalny darmowy zakład 15 PLN TOTALbet, który w standardowej ofercie na start tego bukmachera nie jest dostępny. Zakładając konto TOTALbet online z kodem promocyjnym możemy więc swój pierwszy kupon u tego buka postawić za darmo. Co ważne, wygrana z kuponu bukmacherskiego za freebet w TOTALbet nie jest objęta warunkami obrotu - oznacza to, że w razie wygranej otrzymaną kwotę możemy od razu wypłacić na swoje konto bankowe!

Kod bonusowy TOTALbet - link aktywacyjny >

Podsumowując, kod bonusowy TOTALbet jest wymagany przy rejestracji konta online jeżeli chcemy otrzymać powiększony bonus na start. Aby móc się cieszyć z najlepszych warunków oferty powitalnej tego buka, wystarczy tylko wpisać kod rejestracyjny TOTALbet (hasło kodu to "LEGALSPORT") w czasie procesu rejestracyjnego. Takie działanie sprawi, że dopisani zostaniemy do elitarnego grona graczy, którym przysługuje freebet 15 PLN TOTALbet.

9. Czy wpisanie kodu promocyjnego TOTALbet przedłuży proces rejestracji nowego gracza?

Nie, zastosowanie naszego kodu promocyjnego TOTALbet praktycznie w ogóle nie wpływa na czas potrzebny do założenia darmowego konta internetowego u tego legalnego bukmachera. Wynika to z faktu, że kod LEGALSPORT wystarczy wpisać lub wkleić w pole zatytułowane „Kod promocyjny”, które znaleźć można już w panelu rejestracyjnym. Nie musimy czytać żadnych regulaminów ani wypełniać dodatkowych pół, a do strony internetowej TOTALbet przejdziemy w bardzo prosty sposób, klikając ten link ==> BONUS 515 PLN W TOTALBET Z KODEM <=== lub w poniższy baner, które nas do niej przekierują.

Kod bonusowy na start w TOTAlbet Zakłady Bukmacherskie - infografika
Kod rejestracyjny TOTALbet Korzyści z kodu bonusowego TOTALbet

Co istotne, już samo wykorzystanie kodu promocyjnego TOTAlbet sprawi, że bonus powitalny u tego legalnego bukmachera zostanie powiększony. Dzięki temu już na samym początku swojej przygody z ofertą sportową TOTALbet każdy gracz skorzystać będzie mógł z bonusu od depozytu do 500 zł, ale także zupełnie darmowego zakładu o wartości 15 zł. Konto bukmacherskie TOTALbet z kodem bonusowym umożliwia nam więc postawienie pierwszego zakładu bukmacherskiego TOTAlbet całkiem za darmo - takiej możliwości nie mają gracze rejestrujący się bez kodu, ponieważ standardowy bonus na start TOTALbet nie obejmuje freebetu (jest on dostępny tylko i wyłącznie z naszym kodem promocyjnym TOTALbet).

Jak odebrać bonus na start 515 zł w TOTALbet w kilku krokach

1. Załóż darmowe konto bukmacherskie TOTALbet online na stronie internetowej bukmachera TOTALbet www.totalbet.pl. Od razu po zakończeniu pełnej rejestracji na Twoje konto trafi freebet 15 zł, który jest dostępny tylko z kodem bonusowym TOTALbet (kod brzmi LEGALSPORT)

2. Postaw kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2,00 za otrzymany bonus - jeśli wygrasz, nie musisz obracać wygranej kwoty! Możesz od razu wypłacić ją na swoje konto bankowe.

3. Dokonaj wpłaty pierwszego depozytu - by maksymalnie wykorzystać bonus na start wpłać 500 zł, a drugie 500 zł otrzymasz od bukmachera. Dokonaj obrotu całym depozytem (postaw minimum dwa różne kupony o minimalnym kursie 2,0) by aktywować bonus.

4. By wypłacić pieniądze z bonusu 100% TOTALbet na swoje konto bankowe, obróć sześciokrotnie kwotą bonusu - pamiętaj, że każdy kupon musi się składać z co najmniej trzech zdarzeń, każde z minimalnym kursem 1,20, a kurs minimalny kuponu to 2,0. By odebrać bonus na start TOTALbet, zarejestruj się tutaj <--

do góry

Komentarze i opinie (1)

Totalbet kod promocyjny | październik 2019
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
NNN
skomentowano ponad miesiąc temu
Jaki jest Wasz kod promocyjny do Totalbet bo nie moge go znaleźć na stronie
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.