sobota, 31 października 2020
Najnowsze: rankinguefa.pl TDM Czy wiesz, czym zajmuje się UEFA? opublikowany

VIP kod bonusowy Totolotek - październik 2020

Promocja Totolotek - jak działa bonus VIP i jakie są korzyści z kodu promocyjnego. Oferta specjalna na październik 2020

Odbierz kod promocyjny Totolotek Oferta na bonus Totolotek VIP ważna do 31 października 2020
Spis treści
Rozwiń
  1. Kod bonusowy VIP Totolotek - październik 2020
  2. Kod bonusowy Totolotek za free - jak odebrać
  3. Jak wpisać kod bonusowy Totolotek?
  4. Warunki i zasady kodu bonusowego Totolotek - październik 2020
  5. Kod bonusowy Totolotek - najczęstsze pytania graczy
Jak działa kod promocyjny w Totolotek Zakłady Bukmacherskie - zdjęcie do tekstu
Kod bonusowy Totolotek - jak działa

Bonus powitalny to jeden z kluczowych elementów wpływających na ogólną ocenę danego bukmachera. A ponieważ może być on jeszcze wyższy przy zastosowaniu kodu promocyjnego, dziś już wszyscy legalni bukmacherzy akceptują kod bonusowy.

  Totolotek bonus VIP na start

  Aktywuję kod Totolotek >  

Podwyższony bonus na start z kodem promocyjnym ma dla nowych graczy także organizator zakładów sportowych Totolotek. Każdy nowy typer znajdzie u tego buka wyjątkowo atrakcyjny dwuczęściowy bonus na start. Pakiet powitalny Totolotek obejmuje nie tylko  bonus 100% od pierwszego depozytu do kwoty 1 000 zł, ale też darmowy zakład o wartości 20 zł (w przygotowaniu). Warto jednak pamiętać, że tę ofertę bardzo łatwo można dodatkowo powiększyć - wystarczy tylko zastosować nasz unikalny kod do bonusu powitalnego w Totolotku podczas zakładania konta internetowego u tego buka.

Kod bonusowy VIP Totolotek - październik 2020

Jak wspomnieliśmy, już standardowa oferta powitalna w Totolotku prezentuje się bardzo okazale. Na start można zyskać aż 1020 zł dodatkowych środków na grę  ramach dwóch bonusów: podwojenia pierwszej wpłaty aż do 1000 zł oraz darmowego zakładu bukmacherskiego Totolotek 20 zł (wkrótce), który oznacza zakład bez ryzyka przegranej (gramy za pieniądze bukmachera). Oznacza to, że wpłacając w ramach pierwszego depozytu maksymalną kwotę 1000 zł możemy dysponować bukmacherskim  budżetem (bankrollem) w wysokości 2000 zł. Dodatkowo możemy zgarnąć bonus 49 zł w aplikacji mobilnej.

To jednak nie wszystko! Legalny polski bukmacher Totolotek, razem z naszym serwisem, przygotował dla nowych graczy wyjątkowy kod promocyjny - dzięki temu każdy typer, który zdecyduje się założyć darmowe konto bukmacherskie Totolotek z kodem promocyjnym LEGALSPORT otrzyma preferencyjne warunki bonusu powitalnego Totolotek. Bonus za rejestrację z kodem promocyjnym Totolotek obejmuje powiększenie obu elementów oferty powitalnej: podwojenie pierwszej wpłaty z kodem rośnie z 1 000 zł do 1 111 zł (w przygotowaniu), a darmowy freebet, zamiast standardowych 20 zł, to aż 25 zł (freebet czasowo nieaktywny).

Zakłady bukmacherskie Totolotek

Bonus powitalny Totolotek z kodem rejestracyjnym LEGALSPORT:
+ bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1000 zł
+ bonus 49 zł w aplikacji mobilnej
+ darmowy zakład 25 zł (w przygotowaniu)

Aktywuję kod Totolotek - październik 2020

(Jak łatwo policzyć, u legalnego bukmachera Totolotek ekskluzywny pakiet VIP z kodem promocyjnym jest podwyższony do 1136 zł w stosunku do standardowego bonusu powitalnego, z czego 136 zł otrzymujecie całkiem za darmo. Dzięki temu na zakłady bukmacherskie z oferty sportowej Totolotka macie na start wyższy bankroll, który może wynieść nawet 2247 zł (1 111 zł pierwszej wpłaty + 1111 zł bonusu od pierwszej wpłaty + freebet 25 zł), co z pewnością pozwoli na swobodne zawieranie kolejnych kuponów bukmacherskich.) <=== podwyższony bonus na start już wkrótce

Wszystko, co musicie zrobić by skorzystać z tej wyjątkowej oferty i odebrać extra bonus Totolotek, to założyć konto internetowe Totolotek z unikalnym kodem bonusowym, który brzmi LEGALSPORT. Proces rejestracyjny rozpoczniecie, klikając w powyższy baner, który przeniesie Was bezpośrednio do strony powitalnej panelu rejestracyjnego. 

By przekonać się, jakie są korzyści z kodu bonusowego Totolotek, zerknijcie na dwa poniższe kupony bukmacherskie z oferty sportowej Totolotka: oba są identyczne, jednak pierwszy z nich został postawiony za standardowy freebet  bez depozytu Totolotka za 20 zł, a drugi za podwyższony bonus bez wpłaty pieniędzy na saldo depozytowe z kodem promocyjnym 25 PLN. Jak widzicie, dodatkowe 5 zł może się przełożyć na znacznie wyższą wygraną bukmacherską! <=== WAŻNE! Freebet powitalny Totolotek z kodem promocyjnym aktywny już wkrótce!

Darmowy zakład Totolotek za 20 PLN

Zagłębie Sosnowiec vs Wisła Płock, Ekstraklasa, typ 1, kurs - 2.30
Arsenal F.C. vs Napoli, Liga Europy, typ 1, kurs - 2.35
Manchester United vs FC Barcelona, Liga Mistrzów, typ 2, kurs - 2.00
Leicester vs Newcastle, Premier League, typ 1, kurs - 1.70
Chicago Bulls vs New York Knicks, NBA, typ 1, kurs - 1.90
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Całkowity kurs kuponu: 34.92 | Stawka kuponu: 20 PLN | Ewentualna wygrana: 614.59 zł

---------------------------------

Darmowy zakład Totolotek za 25 PLN  (z kodem)

Zagłębie Sosnowiec vs Wisła Płock, Ekstraklasa, typ 1, kurs - 2.30
Arsenal F.C. vs Napoli, Liga Europy, typ 1, kurs - 2.35
Manchester United vs FC Barcelona, Liga Mistrzów, typ 2, kurs - 2.00
Leicester vs Newcastle, Premier League, typ 1, kurs - 1.70
Chicago Bulls vs New York Knicks, NBA, typ 1, kurs - 1.90
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Całkowity kurs kuponu: 34.92 | Stawka kuponu: 25 PLN | Ewentualna wygrana: 768.24 zł

>> Chcę postawić darmowy zakład z kodem promocyjnym Totolotek za 25 PLN <<

Pamiętajcie, że konto internetowe Totolotek z kodem promocyjnym który brzmi LEGALSPORT możecie założyć zarówno przez stronę internetową tego legalnego bukmachera, która jest przeznaczona dla graczy preferujących zakłady bukmacherskie na laptopie lub desktopie, jak i w aplikacji Totolotek. Aplikacja Mobilna Totolotek działa na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android i IOS, a więc np. na telefonach iPhone czy Samsung. Niezależnie od tego, jaki kanał rejestracji wybierzecie, extra VIP bonus Totolotek 1049 zł jest dla Was dostępny.

Kod bonusowy Totolotek za free - jak odebrać

Wykorzystując u legalnego bukmachera Totolotek kod w wersji VIP można łatwo zgarnąć podwyższony bonus powitalny, który zapewnia naprawdę solidne środki na zakłady bukmacherskie w Totolotku. A ponieważ oferta sportowa tego legalnego bukmachera obejmuje zarówno najpopularniejsze dyscypliny sportowe, takie jak piłka nożna, hokej, tenis czy koszykówka, jak i mniej rozpowszechnione w Polsce, ale równie emocjonujące, jak np. krykiet, badminton czy tenis stołowy, jesteśmy pewni, że każdy typer bez trudu wykorzysta ekstra bonus Totolotek z kodem promocyjnym.

Kod rejestracyjny LEGALSPORT u legalnego bukmachera Totolotek - infografika
Totolotek kod za rejestrację LEGALSPORT - kod bonusowy Totolotek

Zwłaszcza, że odbiór unikalnego kodu bonusowego Totolotek, który brzmi LEGALSPORT, jest naprawdę bardzo prosty, a sam kod jest w pełni darmowy oraz całkowicie bezpieczny. Trudno się więc dziwić, że coraz więcej graczy wykorzystuje przy rejestracji konta internetowego Totolotek zyskowny kod promocyjny. Jeśli nie jesteście pewni, jak wpisać kod bonusowy Totolotek by otrzymać podwyższony bonus powitalny, wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w następnej sekcji.

Jak wpisać kod bonusowy Totolotek?

Jak już wspomnieliśmy, rejestracja konta bukmacherskiego Totolotek online z kodem promocyjnym jest bardzo prosta, dzięki temu bez trudu poradzą sobie z nią również ci gracze, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze światem zakładów sportowych.

Ekskluzywny pakiet vipowski Totolotek dostępny jest dla każdego typera, który podczas rejestracji konta internetowego u tego legalnego buka wpisze wyjątkowy kod bonusowy Totolotek - hasło kodu brzmi LEGALSPORT. Proces rejestracyjny możecie zacząć, klikając w poniższą infografikę - przeniesie ona Was bezpośrednio do strony powitalnej panelu rejestracyjnego, dzięki czemu nie będziecie tracić czasu na przechodzenie na stronę internetową bukmachera i szukanie guzika rozpoczynającego rejestrację.

Bonus na start z kodem promocyjnym - jak odebrać u legalnego bukmachera Totolotek
Jak odebrać bonus z kodem Totolotek Bonus powitalny Totolotek z kodem promocyjnym - jak odebrać

Nasz unikalny kod rejestracyjny Totolotek powinien być wpisany w pole zatytułowane "Kod rejestracyjny" - znajdziecie je na samym dole drugiego kroku formularza rejestracyjnego, tuż nad guzikiem "Dalej", który pozwala przejść do trzeciego kroku. Pamiętajcie, by przed naciśnięciem tego guzika sprawdzić, czy na pewno hasło LEGALSPORT zostało wpisane lub wklejone w odpowiednie pole - wówczas będziecie mieli pewność, że odbierzecie powiększony pakiet startowy dla nowych graczy Totolotek, który wynosi aż 1049 zł dodatkowych środków na zakłady bukmacherskie.

Warunki i zasady kodu bonusowego Totolotek - październik 2020

Działanie kodu rabatowego LEGALSPORT jest bardzo proste. Jego zastosowanie w czasie procesu rejestracji sprawia, że automatycznie przeniesieni zostajemy do elitarnego grona graczy, którzy cieszyć się mogą najlepszą na rynku ofertą powitalną Totolotek. Tym samym decydując się na założenie darmowego konta bukmacherskiego Totolotek online u oficjalnego partnera Lechii Gdańsk liczyć można na bonus od depozytu 1000 zł, bonus 49 zł w aplikacji mobilnej oraz całkowicie darmowy zakład 25 zł (w przygotowaniu). 

Bonus powitalny Totolotek 1136 PLN z kodem bonusowym - warunki (październik 2020)
Nazwa bonusu Min. kurs Min. liczba zdarzeń Obrót
Bonus 100% od depozytu do 1111 PLN 2.0 kurs zdarzenia BRAK 3x depozyt + bonus
Darmowy zakład 25 PLN (wkrótce) 2.0 kurs zdarzenia BRAK 3x kwota bonusu

 

Warto dodać, że zasady kodu bonusowego Totolotek oraz bonusu z kodem są przejrzyste, dzięki czemu powiększony bonus powitalny z kodem bez trudu odbierze każdy gracz. By otrzymać pierwszą część powiększonego bonusu na start, czyli bonus powitalny 100% Totolotek, należy założyć konto internetowe Totolotek (proces rejestracyjny rozpoczniecie klikając w poniższy baner) i wpisać w drugim kroku nasz zyskowny kod bonusowy Totolotek, który brzmi "LEGALSPORT", a następnie dokonać pierwszego depozytu. By otrzymać maksymalny bonus Totolotek od depozytu, czyli 1000 zł, polecamy w ramach pierwszej wpłaty dokonać depozytu w wysokości właśnie 1000 zł. By wypłacić bonus od depozytu na swoje konto bankowe, należy dokonać trzykrotnego obrotu kwotą depozytu i bonusu, stawiając kupony na których co najmniej jedno zdarzenie będzie miało kurs minimalny 2.0.

Zakłady bukmacherskie Totolotek

Bonus powitalny Totolotek z kodem rejestracyjnym LEGALSPORT to aż 1049 PLN za darmo na zakłady bukmacherskie!

Postaw swój pierwszy zakład za 25 PLN za darmo (w przygotowaniu)

Z kolei będący aktualnie w przygotowaniu zakład bez depozytu 25 zł Totolotek otrzymamy od razu po założeniu konta - wystarczy tylko zalogować się, by móc postawić promocyjny zakład 25 PLN całkiem za darmo - musimy tylko pamiętać, by wykorzystać darmowy zakład w ciągu 30 dni oraz by na promocyjnym kuponie znajdowało się co najmniej jedno wydarzenie z kursem 2.0.. Przyznane przez bukmachera w ramach freebetu pieniądze będziemy mogli wypłacić na swoje konto bankowe po dokonaniu trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą (zakładając konto internetowe Totolotek z kodem bonusowym otrzymujemy freebet 25 PLN, co oznacza, że musimy postawić zakłady za 75 PLN).

Kod bonusowy Totolotek - najczęstsze pytania graczy

Jak wspomnieliśmy, zastosowanie kodu bonusowego Totolotek jest bardzo proste, jednak u niektórych typerów pojawiają się pytania. Specjalnie dla Was zebraliśmy najczęstsze pytania graczy o kod bonusowy Totolotek, a nasi eksperci przygotowali na nie odpowiedzi. Dzięki temu dowiecie się, czy warto odebrać kod promocyjny Totolotek, jaki jest bonus powitalny Totolotek z kodem oraz jakie bonusy dodatkowe zapewnia zastosowanie kodu rejestracyjnego.

1. Czy kod bonusowy Totolotek działa tak samo jak u innych bukmacherów?

Sposób użycia kodu rabatowego u każdego operatora zakładów sportowych jest podobny. Należy go wpisać w odpowiednie miejsce podczas rejestracji konta internetowego – wówczas do naszego konta automatycznie dopisane zostaną preferencyjne warunki bonusu na start. W przypadku legalnego polskiego bukmachera Totolotek zastosowanie kodu promocyjnego LEGALSPORT skutkuje przyznaniem 1000 zł w ramach bonusu od depozytu, bonusu 49 zł w aplikacji mobilnej oraz freebetu o wartości 25 zł (w przygotowaniu - w standardowej ofercie tego buka podwojenie pierwszej wpłaty wynosi maksymalnie 1 000 zł, a darmowy zakład 20 zł).

Pamiętajcie, że rejestrację konta internetowego Totolotek z kodem bonusowym możecie przeprowadzić zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację mobilną Totolotek. Jedyne, co musicie zrobić, to wpisać nasz zyskowny kod promocyjny Totolotek, który brzmi LEGALSPORT, w pole zatytułowane "Kod rejestracyjny". Dla ułatwienia hasło można skopiować i wkleić w odpowiednie miejsce - wówczas będziecie mieli pewność, że kod został wprowadzony poprawnie i na 100% otrzymacie podwyższony pakiet powitalny Totolotek.

2. Czy za kod rejestracyjny Totolotek trzeba płacić?

Nie, kod rabatowy Totolotek, który brzmi LEGALSPORT, jest całkowicie bezpłatny oraz w pełni legalny. Aby z niego skorzystać i odebrać podwyższony pakiet powitalny u oficjalnego partnera Lechii Gdańsk, wystarczy jedynie wpisać lub wkleić nasz wyjątkowy kod bonusowy w czasie rejestracji w pole „Kod promocyjny”, które znajduje się w drugim kroku procesu rejestracyjnego.

Ponieważ kod za rejestrację Totolotek można wykorzystać tylko raz, podczas zakładania konta internetowego (by rozpocząć rejestrację, po prostu kliknij w poniższy baner), pamiętajcie, by sprawdzić, czy na pewno wpisaliście go lub wkleiliście w odpowiednie miejsce. Tylko z naszym kodem możecie liczyć na dodatkowe 116 zł całkowicie za darmo (o 111 zł wzrasta maksymalna kwota bonusu od depozytu, a o 5 zł wartość darmowego zakładu - oba bonusy w przygotowaniu, obecnie bonus powitalny Totolotek z kodem promocyjnym to 1000 zł od pierwszej wpłaty + 49 zł w aplikacji mobilnej).

Dlaczego warto odebrać freebet w Totolotek Zakłady Bukmacherskie
Rekomendacja dla Totolotek - legalny bonus na start

3. Czy kod na start Totolotek gwarantuje specjalne bonusy dodatkowe?

Zastosowanie zyskownego kodu promocyjnego Totolotek przy zakładaniu konta online zapewnia nie tylko powiększony bonus na start w kwocie nawet 1000 PLN + 49 zł w aplikacji mobilnej (freebet 25 zł w przygotowaniu), ale również dostęp do wszystkich bonusów i promocji dla stałych, regularnych graczy, organizowanych przez tego legalnego bukmachera (o aktualnych bonusach Totolotek przeczytasz tutaj ==> najnowsze promocje bukmacherskie Totolotek 10.2020). Typerzy posiadający konto internetowe Totolotek z kodem bonusowym mają dostęp do Klubu Graczy Totolotek BET Club, mogą też zawierać zakłady piłkarskie w ramach TOTO-LIGA i TOTO-GOL, a najbardziej aktywni gracze otrzymają zaproszenie do VIP Clubu Totolotek.

Wśród akcji bonusowych Totolotek, na które warto zwrócić uwagę, należy wymienić też promocję Gram Grubo w Totolotku (wygrane bukmacherskie zwiększone o 14%, czyli zakłady bukmacherskie bez podatku w Totolotku), CashBack 1X2 i akcję Poleć Przyjaciela, w ramach której można zyskać bonus 70 PLN za polecenie znajomego do gry u tego bukmachera. Totolotek na wybrane zdarzenia oferuje też Mega Kursy, a w ramach regularnie wznawianej akcji Bonus King typerzy mogą codziennie korzystać z innych promocji.

Warto również dodać, że ten legalny bukmacher systematycznie organizuje dla stałych graczy atrakcyjne bonusy okazjonalne. Promocje tymczasowe Totolotek najczęściej są związane z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi, w ramach których typerzy mogą wrzucić na swój eKupon zakłady sezonowe Totolotek o podwyższonych kursach lub mogą otrzymać wyższe wygrane albo bonusy bukmacherskie i freebety.

4. Czy Totolotek akceptuje kod bonusowy po założeniu konta?

By otrzymać podwyższony bonus na start Totolotek należy wykorzystać kod promocyjny podczas zakładania konta gracza. Warto o tym pamiętać, ponieważ nie ma możliwości użycia kodu i powiększenia bonusu w późniejszym terminie. Nasz zyskowny kod promocyjny Totolotek należy wpisać lub wkleić w pole zatytułowane "Kod rejestracyjny", znajdujące się w drugim kroku rejestracji.

Zastosowanie kodu bonusowego Totolotek zawsze skutkuje przyznaniem ulepszonej promocji powitalnej w Totolotku. Jeśli więc założyliście swoje konto internetowe Totolotek przez nasz link aktywacyjny (np. ten ==> pakiet powitalny Totolotek 1049 PLN <===) i wpisaliście / wkleiliście hasło bonusowe LEGALSPORT, możecie być pewni, że bukmacher dopisze do Waszego konta preferencyjne warunki bonusu.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

VIP kod bonusowy Totolotek - październik 2020
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
HIHa
skomentowano ponad miesiąc temu
kod 4 cyfrowy 1111 to mało, wolałbym pięciocyfrowy bonus - o taki: 11111 ;)
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.