czwartek, 21 stycznia 2021
Najnowsze: rankinguefa.pl TDM Czy wiesz, czym zajmuje się UEFA? opublikowany

FAME MMA w LVBET

Promocje, kursy i bonusy LVBET na walki FAME MMA. Zakłady, kod promocyjny LVBET na najbliższą galę FAME MMA w 2021 r.

Odbierz kod promocyjny LVBET Oferta na bonus LVBET VIP ważna do 31 stycznia 2021
Spis treści
Rozwiń
 1. FAME MMA 5 w LVBET
  1. Karta walk
 2. LVBET bonus MMA w wersji Fame
 3. Kod promocyjny do LVBET
  1. Kod specjalnej promocji LVBET VIP
 4. Transmisja FAME MMA - gdzie oglądać
  1. Legalny streaming FAME MMA
 5. FAME MMA gdzie obstawiać
  1. Typy FAME MMA
 6. FAMEMMA - gdzie kupić bilety
 7. Kursy na FAME MMA w LVBET
 8. FAME MMA 3 w LV BET
 9. FAME MMA 2 w LV BET
 10. FAQ - najczęstsze pytania o Fame MMA
Kursy,, zakłady i bonusy na FAME MMA w LV BET
FAME MMA w LV BET

FAME MMA to powołana do życia w 2018 r. federacja mieszanych sztuk walki (Mixed Martial Arts), która zajmuje się organizacją gal MMA.

  Bonus LVBET na FAME MMA  
Freebet 20 zł gratis | 2021 r. 

Co znaczy FAME MMA? W odróżnieniu od profesjonalnych federacji, jak KSW czy UFC, podczas imprez FAME MMA mierzą się ze sobą nie zawodowi sportowy (lub przynajmniej osoby, które dotychczas miały ze sportem coś wspólnego), ale celebryci, youtuberzy, influencerzy oraz inni przedstawiciele szeroko rozumianego show biznesu. Stąd właśnie nazwa FAME MMA (ang. fame znaczy "sławny").

 TYPY I KURSY NA GALĘ FAME MMA 5 

Jak dotąd odbyło się już kilka gali FAME MMA – pierwsza w czerwcu w 2018 r. w Koszalinie, druga – w październiku w Poznaniu, trzecia gala FAME MMA 3 odbyła się w marcu 2019 roku łódzkiej Atlas Arenie a ostatnia we wrześniu 2019 roku. W każdym z tych wydarzeń pierwszoplanową rolę sponsorską, promocyjną i bonusową odgrywał legalny bukmacher internetowy LVBET (Las Vegas Bet).

FAME MMA 5 w LVBET

Piąta gala z cyklu FAME MMA odbędzie się 26 października 2019 roku w ERGO Arenie. Transmisja z gali zostanie przeprowadza tradycyjnie w systemie PPV. Największą gwiazdą zbliżającej się gali będzie Marcin Najman, który ma za sobą profesjonalne walki w boksie czy MMA.

Karta walk

Oferta bukmacherska na FAME MMA 5 jest dostępna u organizatora zakładów LVBET Zakłady Bukmacherskie. Poniżej w tabelce prezentujemy Wam zestaw wszystkich kursów bukmacherskich na galę FAME MMA 5.

Walka Kurs na zawodnika nr 1 Kurs na zawodnika nr 2 Bukmacher
Piotr Witczak vs Marcin Najman 3.60 1.25 LVBET
Szymon Kasprzyk vs Marcin Krasucki 1.14 5.00 LVBET
Marek Hoffman vs Marcin Malczyński 2.60 1.44 LVBET
Ewelina Kubiak vs Monika Godlewska 1.40 2.75 LVBET
Dawid Malczyński vs Tomasz Olejnik 1.07 7.10 LVBET
Kamil Stępiński vs Krystian Wilczak 2.80 1.38 LVBET
Kamil Hassi vs Oleh Riaszeńczew 1.44 2.60 LVBET
Marek Kruszel vs Mateusz Krzyżanowski 1.92 1.80 LVBET

Gracze najczęściej obstawiają zwycięstwo Marka Kruszela oraz Dawida Malczyńskiego. Dodatkowo bukmacherscy typerzy obstawiają triumf Moniki Godlewskiej, która zmierzy się z Eweliną Kubiak.

LVBET bonus MMA w wersji Fame

Na każdą z edycji FAME MMA legalny bukmacher LV BET przygotował specjalną promocję bukmacherską, dzięki której typujący to wydarzenie gracze mogli powiększyć swoje wygrane, stawiając w LV BET typy na zakłady FAME MMA. Przykładowo, z okazji FAME MMA 3 LV BET zaoferował typerom bonus 50% od każdego wygranego kuponu, spełniającego określone kryteria.

Zakłady bukmacherskie LV BET

Extra bonus na FAME MMA w LV BET powiększa wygrane!

LV BET online rejestracja

Wystarczyło tylko postawić kupon kombi zawierający co najmniej trzy walki z gali, z łącznym kursem minimalnym 2,00 - w przypadku poprawnego wytypowania wyników spotkań gracz otrzymywał bonus 50% swojej wygranej (maksymalnie 50 zł). Można śmiało założyć, że taka sama lub podobny bonus LV BET na FAME MMA będzie dostępna dla graczy także przy okazji kolejnych gal FAME MMA.

Kod promocyjny do LVBET

Warto pamiętać, że bonus LV BET na FAME MMA to niejedyna promocja bukmacherska, którą można przeznaczyć na typowanie tego wydarzenia. Dla każdego gracza, który założy swoje konto bukmacherskie LV BET online z kodem promocyjnym LV BET (hasło kodu to "LEGALSPORT" czeka również ekskluzywny bonus powitalny LV BET. Nagroda obejmuje bonusy z mnożnikiem od dwóch pierwszych depozytów (bonus 1000 zł LV BET i bonus 500 zł LV BET) oraz unikalny extra freebet 20 zł, niedostępny w standardowej ofercie!

Bonus od LVBET na Fame MMA - kod promocyjny do odbioru
Kod promocyjny do bonusu na FAME MMA

Łącznie można zyskać nawet 1520 zł na start, które można wykorzystać m.in. na typowanie gali FAME MMA oraz innych wydarzeń ze sportowej oferty LV BET. Dla kibica sportowego jednego z klubów sponsorowanych przez LVBET, czeka jeszcze premia w postaci gratisowego 50 zł do wykorzystania na walki celebrytów w ramach FAME MMA.

Kod specjalnej promocji LVBET VIP

By odebrać przygotowany przez LV BET bonus w wersji VIP, wystarczy tylko założyć LV Konto przez nasz link aktywacyjny ==> odbieram extra bonus 1520 zł w LV BET <== i wykorzystać bezpłatny kod promocyjny LV BET, który brzmi LEGALSPORT. 

LVBET bonus powitalny kod promocyjny +14%bONUS NA START DL ANOWEGO KLIENTA

LVBET bonus powitalny kod promocyjny +14%
bONUS NA START DL ANOWEGO KLIENTA

1.01
Zagraj

o wystarczy, by zgarnąć nawet 1520 PLN bonusu powitalnego, a także specjalny bonus LV BET na FAME MMA oraz pełen dostęp do akcji promocyjnych, organizowanych przez tego legalnego bukmachera - o wszystkich przeczytasz tutaj ==> aktualne bonusy LV BET. Porównaj bonusy Las Vegas BET z bonusem Fortuny, STS czy Betfan.

Transmisja FAME MMA - gdzie oglądać

Wielbiciele sportowych zmagań celebrytów mogą nie tylko obstawiać walki FAME MMA u legalnego bukmachera LV BET, ale również oglądać poszczególne zmagania na żywo w internecie. Miłośników gali, którzy zastanawiają się, gdzie obejrzeć FAME MMA spieszymy poinformować, że zmagania w ramach FAME MMA online dostępne będą na oficjalnej stronie federacji FAME MMA w formie PPV (ang. Pay Per View). Transmisja na żywo FAME MMA dostępna jest na urządzeniach mobilnych i na desktopie, a dostęp można opłacić przez Paysafecard, Hotpay oraz PayPal.

Legalny streaming FAME MMA

Streaming FAME MMA dostępny będzie od godziny 20.00 na stronie internetowej LVBET i będzie dostępny dla użytkowników jeszcze przez 24 godziny po zakończeniu gali, dzięki czemu poszczególne walki będzie można prześledzić jeszcze raz.

FAME MMA gdzie obstawiać

Walki w ramach kolejnych gal FAME MMA można nie tylko oglądać, ale również obstawiać. Kursy i typy bukmacherskie na FAME MMA, począwszy od drugiej edycji gali, ma w swojej ofercie legalny bukmacher LV BET, będący również sponsorem FAME MMA. U tego operatora znajdziemy współczynniki bukmacherskie na wszystkie spotkania gali, a dodatkowo bonus bukmacherski, dzięki któremu zwiększymy swoje wygrane!

Typy FAME MMA

Gracze poszukują typów na gale FAME MMA również u innych legalnych polskich bukmacherów, wpisując m.in. "typy na FAME MMA STS" czy "FAME MMA Fortuna", jednak jak na razie tylko legalny bukmacher LV BET zdecydował się udostępnić typerom możliwość obstawiania zmagań polskich celebrytów i youtuberów. Nie jest wykluczone, że w przyszłości ulegnie to zmianie i również inni legalni bukmacherzy w Polsce zaoferują typerom typy na FAME MMA.

FAMEMMA - gdzie kupić bilety

Cieszące się olbrzymią popularnością gale FAME MMA odbywają się w kilkumiesięcznych odstępach i organizowane są w różnych miastach na terenie Polski. Dotychczas miały miejsce trzy edycje FAME MMA. Pierwsza z nich odbyła się 30 czerwca 2018 roku w Koszalinie, FAME MMA 2 miało miejsce 13 października 2018 w Hali Arena w Poznaniu, a gala FAME MMA 3 rozegrana została 30 marca 2019 w Atlas Arenie w Łodzi.

Czwarta edycja FAME MMA z 22 czerwca 2018 miała miejsce w Hali Sportowej w Częstochowie. Bilety na FAME MMA można było kupić na portalu ticketos. Tuż po zakończeniu poprzedniej edycji fani gali wpisywali w internecie "FAME MMA 4 bilety cena", trudno się więc dziwić, że wejściówki na FAME MMA już od momentu rozpoczęcia sprzedaży cieszą się dużą popularnością. Ceny biletów na FAME MMA to kwoty od 70 zł za najtańsze miejsca do 700 zł za miejscówki w loży VIP.

Kursy na FAME MMA w LVBET

Czwarta gala FAME MMA, zaplanowana na 22 czerwca 2019 roku w Hali Sportowej w Częstochowie, to nie tylko okazja do obejrzenia walk znanych celebrytów, ale również szansa na obstawianie ich zmagań u bukmachera. Typy i kursy bukmacherskie na FAME MMA znajdziemy w ofercie legalnego bukmachera LV BET, który, począwszy od drugiej edycji gali, jest sponsorem wydarzenia.

W ramach FAME MMA 4 zmierzą się ze sobą:

 • Marta "Linkmaster" Linkiewicz vs Aniela "Lil Masti" Bogusz
 • Michał "Boxdel" Baron va Jakub "Ochroniarz" Flas
 • Patryk "Kizo" Woziński vs Marcin "Makowski" Makowski
 • Dawid "Ambro" Ambroziak vs Kasjusz "Don Kasjo" Życiński
 • Adrian "Medusa" Salamon vs Piotr "Knaziuu" Knaś
 • Adrian "Polak" Polański vs Amadeusz "Ferrari" Roslik
 • Krystian "Jongmen" Brzeziński vs Kamil "Kasti" Stepiński

Wszystkie te walki można obstawiać w LV BET Zakłady Bukmacherskie - by zyskać pełen dostęp do oferty sportowej tego legalnego bukmachera, wystarczy tylko założyć konto bukmacherskie LV BET online - na przykład klikając w ten link aktywacyjny ==>  zakładam LV Konto  <==.

FAME MMA w LVBET
Gala walk Fame MMA

Na kogo warto postawić? Według analityków bukmachera w starciu Marty Linkiewicz z Anielą Bogusz większe szanse na zwycięstwo ma "Lil Masti" (kurs bukmacherski na Anielę Bogusz wynosi 1.3 do 3.25 na "Linkmaster", a walkę "Medusy" i "Knaziuu" z dużym prawdopodobieństwem wygra ten pierwszy (kursy odpowiednio 1.15 do 4.85). Wyrównane będą za to spotkania "Polaka" i "Ferrari" (kurs na zwycięstwo Polańskiego wynosi 1.92 do 1.8 na Roslika) oraz Ambroziaka i Zycińskiego (kursy bukmacherskie to odpowiednio 2.05 do 1.7). Po rozpoczęciu poszczególnych walk dostępne będą również w LV BET FAME MMA 4 zakłady na żywo.

FAME MMA 3 w LV BET

Bardzo interesująco przedstawiała się również karta walk FAME MMA 3. Podczas trzeciej edycji gali zmierzyli się ze sobą:

 • Szymon "Isamu" Kasprzyk - Daniel "DeeJay Pallaside" Pawlak (walka wieczoru)
 • Dawid Malczyński - Amadeusz "Ferrari" Roślik
 • Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Monika "Esmeralda" Godlewska
 • Piotr "Bonus BGC" Witczak - Szymon "Taxi Złotówka" Wrzesień
 • Filip "Filipek" Marcinek - Patryk "Ryba" Karaś
 • Dawid "Ambro" Ambroziak - Kasjusz "Don Kasjo" Życiński
 • Krystian "Krycha" Wilczak - Bartek "Ruby" Brzeziński
 • Łukasz "Boy Flash" Langowski - Marcin "Mnich Terminator" Wójcik
 • Kamil Hassan - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka

Oczywiście wszystkie walki można było obstawiać u legalnego bukmachera LV BET, który oferował atrakcyjne kursy bukmacherskie FAME MMA 3 także są ciekawe. Według legalnego bukmachera, wyrównane miało być starcie kobiet: kurs bukmacherski na zwycięstwo Marty Linkiewicz wynosił 1.7, a  na wygraną Moniki Godlewskiej – 2.07. U panów interesująco zapowiadała się walka Marcinek – Karaś. LV BET przewidywał w tym przypadku zwycięstwo Marcinka (kurs na "Filipka" to 1.5 wobec 2.45 na Karasia).

FAME MMA 2 w LV BET

Legalny bukmacher LV BET wraz z drugą edycją gali FAME MMA rozpoczął sponsoring sportowy tego wydarzenia, udostępniając równocześnie swoim graczom kursy bukmacherskie i typy na FAME MMA 2.

Jedną z walk FAME MMA 2 było starcie kontrowersyjnego youtubera Daniela Zwierzyńskiego z jego internetowym wrogiem Marcinem Krasuckim. W LV BET kursy bukmacherskie na FAME MMA wskazywały jako faworyta Marcina Krasuckiego – kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.44 wobec 2.55 na wygraną Zwierzyńskiego, i faktycznie pojedynek zakończył się przewidzianym przez bukmachera wynikiem. W innej walce mierzyli się Dawid "Surfer" Ozdoba oraz "AdBuster" Marek Hoffman. W przypadku zwycięstwa pierwszego z nich można było zarobić 4 zł za każdą postawioną złotówkę, kurs na Hoffmana wynosił 1.17. Tu również przewidywania bukmachera okazały się słuszne - Hofmann wygrał walkę przez TKO w pierwszej rundzie.

FAQ - najczęstsze pytania o Fame MMA

Dla Waszej wygody zbieramy pytania związane z FAME MMA wspieranymi przez LVBET Zakłady Bukmacherskie. Wszystkie sugestie i wątpliwości znajdziecie w odpowiedziach na pytania, opracowywane przez redakcję serwisu oraz specjalistów rynku internetowych zakładów sportowych w w Polsce.

1. Czy LVBET przygotowuje bonusy na każde zawody FAMEMMA?

Tak, LVBET Zakłady Bukmacherskie jako sponsor główny dla nowych i stałych grających ma w ofercie atrakcyjne bonusy i nagrody na każdą galę FameMMA. Takie bonusy są w przedziale od 10 zł, 20 zł do 50 zł w zależności od profilu grającego, kursu kuponu, stawki i promocji na poszczególnych zawodników MMA.

2. Czy kod promocyjny FameMMA jest taki sam jak startowy?

Kod promocyjny na FameMMA jest tym samym kodem bonusowym (ten kod LVBET to: LEGALSPORT) co kod stosowany w standardowej rejestracji w LVBET. Różnica może być taka, że z okazji walk FameMMA bukmacher internetowy LVBET może dorzucić dodatkowy bonus dla nowych klientów. Tradycyjnie zarówno bonus jak i kod z tej wyjątkowej celebryckiej gali będzie w wariancie VIP - czyli dodatkowymi korzyściami (tu więcej o powitalnym VIPbonus LVBET). Sprawdzajcie aktualne promocje w dziale bonusów LVBET.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (2)

FAME MMA w LVBET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Najman
skomentowano ponad miesiąc temu
Może Najmana trzeba zaprosić na tę galę - powalczyłby chłopak i może by coś w końcu wygrał hahah xD Jak bedzie walczył, to stawiam całą kasę z bonusu i salda hahahha
Marcin
skomentowano ponad miesiąc temu
no i stało się - Najman dostał szanse na V Famemma - brawo wy!
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.