piątek, 4 grudnia 2020
Najnowsze: rankinguefa.pl TDM Czy wiesz, czym zajmuje się UEFA? opublikowany

Ranking bonusów bukmacherskich – luty 2018. Zobacz gdzie warto grać.

Odbierz kod promocyjny TOTALbet Oferta na bonus TOTALbet VIP ważna do 31 grudnia 2020
Spis treści
Rozwiń
  1. Ranking bonusów bukmacherskich – luty 2018
  2. Warto wiedzieć
Nie da się ukryć, że legalnie działający na terenie naszego kraju bukmacherzy starają się dbać o swoich klientów, oferując im regularnie atrakcyjne promocje, wpływające na ostateczną wygraną. Naturalnie, są mniej i bardziej trafne propozycje, dlatego też przeanalizowaliśmy wszystkich operatorów zakładów wzajemnych i wybraliśmy tych, którzy oferują graczom najlepsze bonusy. Które buki najlepiej opiekują się stałymi klientami? Sprawdźcie sami!
podium ranking bonusów
Kto jest zwycięzcą rankingu bonusów bukmacherskich?

Zanim zaczniemy analizę i przejdziemy do meritum, zatrzymajmy się na chwilę przy rodzajach bonusów. Możemy je w dużym uproszczeniu podzielić na dwie grupy. Promocje na start, czyli dla graczy początkujących, zakładających dopiero swoje konta oraz akcje promocyjne dla stałych klientów. Tworząc ten ranking bonusów, skupiliśmy się tylko i wyłącznie na drugiej grupie. Ma to związek z tym, że według nas są one o wiele ważniejsze dla typujących, bowiem można z nich korzystać przez dłuższy czas. Bonusy dla początkujących graczy to „akcje” zapewniające atrakcje, w najlepszym przypadku, tylko przez kilka tygodni.

Dla formalności przypominamy, że w Polsce legalnie działa osiem firm, które posiadają licencję Ministerstwa Finansów. Grono legalnych bukmacherów tworzą nie tylko takie buki jak Fortuna, Milenium, STS, forBET, czy eToto, ale także Totolotek, LVbet i Superbet, który już wkrótce rozpocznie swoją ekspansję także na rynek zakładów internetowych.

Do naszego rankingu dostały się w ostatecznym rozrachunku cztery przedsiębiorstwa, które w tym momencie według nas oferują najbardziej godne uwagi bonusy dla stałych klientów. Pozostała grupa musi nieco postarać się i poprawić swoje podejście do lojalnych i cyklicznie obstawiających graczy. Zapraszamy do lektury i wyciągania wniosków!

Ranking bonusów bukmacherskich – luty 2018

1. Bonus Totolotka. Największa zaleta – każdy gracz znajdzie coś dla siebie!

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajmuje – w pełni zasłużenie – firma bukmacherska Totolotek. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na naszym rynku otwiera się praktycznie na każdego gracza. Z promocji, zaproponowanych przez oficjalnego sponsora Pucharu Polski, mogą skorzystać nie tylko niedzielni gracze, lubiący puszczać tak zwane tasiemce, ale także wytrawni obstawiający za wysokie stawki, którzy niemal zawsze ponad dobrą zabawę i emocje stawiają zysk.

Ci pierwsi mogą skorzystać na przykład z promocji bukmacherskiej „6% więcej”, dzięki której ostateczna wygrana będzie większa właśnie o połowę dwunastoprocentowego podatku. Warto zaznaczyć, że aby skorzystać z tego bonusu, należy między innymi wszystkie kupony wysłać za pośrednictwem aplikacji mobilnej, którą bez problemu można ściągnąć na telefon ze strony internetowej buka. To jeden z wielu wymogów, więc odsyłamy Was do szczegółowego regulaminu, znajdującego się na stronie Totolotka.

Dla pierwszej grupy przeznaczona jest także promocja „AKO % od zagrania”, która polega na tym, że typujący otrzymuje w prezencie 10% od wniesionej stawki do kwoty 20 złotych. Żeby kupon mógł zaliczać się to tej akcji, musi składać się z minimum czterech zdarzeń, w tym jeden typ musi dotyczy dyscypliny, którą w danym dniu zaproponuje bukmacher. Dla przykładu: 31 stycznia 2018 roku była to piłka nożna.

Oczywiście, typujący konkretne mecze za duże stawki także znajdą coś dla siebie. Promocja „Gram Grubo bez podatku” idealnie wpisuje się w „kodeks” takich graczy. Mała ilość zdarzeń na kuponie, konkretna stawka, ale nie mniejsza niż 100 złotych, oraz minimalny kurs na kuponie 2.00. Takie warunki m.in. należy spełnić, aby zawrzeć zakład w Totolotku bez 12% podatku. Do akcji zaliczają się proste kupony TotoMix lub Live. Na marginesie można dodać, że oferta jest ważna w piątki lub przy okazji starć w piłkarskiej Lidze Mistrzów i Lidze Europy.

2. Bonus LVbet. Największa zaleta – krótkie promocje z nagrodami

Na drugim miejscu naszego rankingu uplasował się bukmacher LVbet, który postawił na krótkie, ale bardzo interesujące promocje. Dzięki temu praktycznie cały czas typujący są w grze. Ponadto, co jakiś czas obstawiający mogą sprawdzić się w swojej konkretnej dyscyplinie na tle innych graczy. Jak do działa?

Główny sponsor Wisły Kraków, który ostatnio przedłużył z ekipą ze stolicy Małopolski współpracę, organizuje co jakiś czas konkursy z nagrodami pieniężnymi. Specjalne akcje były organizowane nie tylko przy okazji wielkoszlemowego Australian Open, ale także chociażby podczas ostatniego Pucharu Świata w Zakopanem.

Wówczas gracze obstawiają kupony, które składają się tylko i wyłącznie ze zdarzeń objętych promocją, i zbierają punkty, na podstawie których utworzony zostaje ostateczny ranking najlepszych typujących. Aby kupon mógł zaliczać się do konkursu, musi zostać puszczony za odpowiednią stawkę oraz posiadać odpowiedni współczynnik minimalny. Można wspomnieć także o nagrodach, bo są one naprawdę mobilizujące. Na przykład najlepszy gracz w konkursie na AO 2018 wygrał 1 000 zł, więc jest o co rywalizować.

3. Bonus forBET. Największa zaleta – promocja niemal na każdy dzień tygodnia

Na rewolucyjny pomysł wpadł główny sponsor ekstraklasowego Śląska Wrocław, który zaproponował swoim klientom niekonwencjonalną promocję bukmacherską „Sportowy Super Tydzień”, która polega na tym, że w każdy dzień tygodnia – od poniedziałku do piątku – gracz może skorzystać z innej promocji. W tym momencie cała akcja promocyjna ulega automatycznemu odnowieniu i nie wiadomo, kiedy forBET zdecyduje się ją zdjąć ze swojej oferty.

W poniedziałek obstawiający morze zawrzeć zakład bez ryzyka o wartości 10 złotych. Typujący otrzyma zwrot, jeżeli jego pierwszy postawiony kupon w sekcji Sporty Wirtualne będzie przegrany. Warto podkreślić, że ta promocja dotyczy tylko sportów wirtualnych. Jeżeli przegramy kupon z innymi zdarzeniami, to wówczas nie otrzymamy zwrotu.

Wtorkowa promocja na pewno spodoba się zagorzałym fanom bukmacherki. Sponsor tytularny Włókniarza Częstochowa nagrodzi bowiem 300 osób, które jako pierwsze zagrają kupon o wskazanej godzinie. Pierwsza runda zaczyna się o 12:00, druga o 16:00, natomiast trzecia o godzinie 20:00. Wygrać można odpowiednio 15 zł, 30 zł oraz 50 zł.

Środa to dzień bez 12% podatku. Aby skorzystać z tej promocji, należy stworzyć m.in. kupon z minimum trzema zdarzeniami z oferty typu pre-match (zakład przedmeczowy). Należy pamiętać również to, że kurs na jeden typ nie może być mniejszy niż 1.30.

Przedostatni dzień promocji to szansa na dodatkowe pieniądze! Każdy gracz otrzyma bowiem bonus 50% do pierwszego depozytu do 100 złotych. Jeżeli gracz chce otrzymać bonus, to musi dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po kursie minimalnym 2.00. Wówczas do jego konta gracza zostanie przypisana konkretna kwota. Nie można jej jednak od razu wypłacić, ponieważ najpierw należy ją czterokrotnie obrócić, po kursie minimalnym 2.00. Obstawiający ma na to siedem dni.

W piątek swój dzień mają sympatycy kuponów AKO, czyli prostych zakładów, składających się z kilku zdarzeń. W tym przypadku chodzi o kupon z minimum czterema meczami, który został puszczony za 20 złotych. Jeżeli nie okaże się on trafiony, to wtedy buk odda typującemu stawkę w postaci bonusu. Na marginesie, wysokość bonusu rośnie wraz z liczbą spotkań, dlatego zachęcamy do zapoznania się z regulaminem promocji, dostępnym na stronie operatora zakładów wzajemnych.

4. Superbet. Największa zaleta – bonusy dla graczy lubiących emocje

Bonus Superbet
Wśród najlepszych bonusów dla stałych graczy znalazł się też bonus bukmachera Superbet

Rumuński bukmacher dostał od nas mały kredyt zaufania i ostatecznie zamyka nasze zestawienie „najlepsze bonusy bukmacherskie dla stałych graczy„. W tym momencie Superbet oferuje co prawda możliwość zawierania zakładów tylko i wyłącznie w punktach stacjonarnych, ale stara się o możliwość poszerzenia oferty również o zakłady w internecie, dlatego też uwzględniliśmy go w tym rankingu.

Nie można było przejść obojętnie koło jednego z dwóch działających na terenie naszego kraju operatorów zakładów wzajemnych, który posiada zagraniczny kapitał, ze względu na promocje w punktach naziemnych. Prezentują się one naprawdę solidnie. Mamy nadzieję, że po wejściu na rynek internetowy, bukmacher podtrzyma lub jeszcze bardziej uatrakcyjni promocje dla stałych graczy.

Wyróżnić należy dwie propozycje – są to „Super Bonus” oraz bonus bukmacherski „Super 6”. Pierwsza z nich jest przeznaczona dla najbardziej wytrwałych i zagorzałych typujących. Polega ona na tym, że gracz podnosi sobie wygraną dodatkowymi meczami na kuponie. W skrócie – im więcej meczów, tym większy bonus. Dla przykładu: jeżeli na naszym kuponie znajdzie się dwadzieścia pięć zdarzeń, to wówczas nasza wygrana zostanie powiększona o 100%.

Z kolei druga opcja jest oparta na sześciu specjalnie wyselekcjonowanych przez buka meczach. Wybrane pozycje posiadają zawsze równe kursy i zawsze wynoszą one 2.80 (bez względu na to, czy typujemy 1, X czy 2). Dzięki temu możemy wygrać naprawdę porządne pieniądze. Na przykład, jeżeli zdecydujemy się na grę za minimalną stawkę (wynosi ona na tę chwilę 1 zł), to przy trafieniu wszystkich pozycji wygramy blisko 500 złotych.

Warto wiedzieć

Wiedza w pigułce:

  • Bonusy dla stałych graczy to zdecydowanie najbardziej stabilny element bukmacherskiego systemu promocyjnego. Utrzymują się one w ofercie zdecydowanie dłużej niż np. bonusy dla nowych graczy.
  • Grono bukmacherów oferujących najlepsze bonusy dla stałych graczy otwiera Totolotek. Porządne promocje dla stałych klientów znaleźć można ponadto u takich buków jak: LVbet, forBET oraz Superbet.
  • Pozostałe legalne firmy bukmacherskie, nieuwzględnione w tym rankingu, na tę chwilę nie mają w swojej ofercie bonusów dla wszystkich stałych klientów. Z tego co udało nam się dowiedzieć, STS oraz Fortuna przyznają tylko i wyłącznie bonusy „uznaniowe” konkretnym graczom.
Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Ranking bonusów bukmacherskich – luty 2018. Zobacz gdzie warto grać.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.