środa, 21 października 2020
Najnowsze: rankinguefa.pl TDM Czy wiesz, czym zajmuje się UEFA? opublikowany

Zakład bez ryzyka

Lista zakładów bukmacherskich bez ryzyka przegranej. Kupony z ubezpieczeniem za kod bonusowy. Promocja na październik 2020 r.

Odbierz kod promocyjny Fortuna Oferta na bonus Fortuna VIP ważna do 31 października 2020
Spis treści
Rozwiń
 1. Bonus bez ryzyka u bukmacherów internetowych
  1. Pierwszy zakład bez ryzyka
 2. FORBET
  1. Premia bez ryzyka 50 zł
 3. BETFAN
  1. Bonus 90 zł lub 100 zł
 4. STS
  1. Kupon bez ryzyka 34 zł lub 200 zł
 5. BETCLIC
  1. Cashback 500 zł + 10 zł
 6. FORTUNA
  1.  100 zł i 120 zł na bonus bez ryzyka
 7. eWINNER
  1. Bezpieczny bonus 150 zł +20 zł
 8. MILENIUM
  1. Bonus na zakład bez ryzyka 150 zł
 9. Konto online - jakiego bukmachera wybrać
 10. FAQ - częste pytania o bonusy bez ryzyka

Polscy bukmacherzy poza freebetami i bonusami od depozytu rozwijają także bezpieczny kupon, czyli ubezpieczony zakład bez ryzyka. 

Bonus bez ryzyka u bukmacherów internetowych

Spora popularność "cashbacków" nie jest jednak przypadkowa. Typerzy lubią korzystać z promocyjnych i bezpiecznych zakładów bez ryzyka przegranej, albowiem zapewniają one spore pole manewru przy wyborze typów bukmacherskich na taki cashback oraz pozwalają na podciągnięcie potencjalnej wygranej na pojedynczym kuponie sportowym zawartym przez internet.

Kupony z ubezpieczeniem dla nowych i starych klientów są w stałej ofercie bukmacherskiej, która na bieżąco jest aktualizowana. Poniżej przedstawiamy wybrane opcje, nazywane także bonusami dla pechowców. Dzięki temu szybko będziecie mogli zapoznać się z zasadami i warunkami poszczególnych propozycji. Zaznaczamy, że wszystkie zakłady bez ryzyka od polskich bukmacherów internetowych można aktywować za darmo przy użyciu kodu promocyjnego.

Pierwszy zakład bez ryzyka

Lubisz stawiać kupony z wysokimi kursami, najlepiej takimi 4.00 czy 5.00? Wyższe wygrane to wyższe ryzyko, które pokryte zostanie bezpiecznym zakładem bez ryzyka. Przy pierwszym kuponie internetowym na zakłady z handicapem, under/over czy ilością rzutów rożnych ubezpieczony kupon poprawi szanse na zebranie doświadczenia i zagwarantuje zwrot wpłaconych pieniędzy przez Skrill, Przelewy24 czy BLIK. Topowi bukmacherzy online dodali bezpieczną opcję na start i poza bonusami bez depozytu czy bonusem powitalnym w grze jest zakład bez ryzyka.

Fortuna i Betclic mają najlepszy zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym

Zobacz opinie o bonusie bez ryzyka u legalnych bukmacherów w sieci internet: eFortuna, STS, Betclic Polska (BetclicPL). Do zestawienia dodaliśmy bonus Forbet, nową promocję eWinner oraz premię z ograniczeniem strat Milenium Zakłady Bukmacherskie.

FORBET

Pierwszy zakład bez ryzyka, który chcieliśmy Wam zaprezentować, należy do forBET Zakłady Bukmacherskie. Bukmacher forBET swój ubezpieczony zakład bez ryzyka utraty własnych środków z salda depozytowego ustalił na poziomie max. 50 zł. Żeby aktywować na swoim indywidualnym profilu gracza "cashback forBET", trzeba założyć i poprawnie aktywować nowe konto online z kodem dla forBET Zakłady Bukmacherskie. Aktualny kod promocji forBET na październik 2020 roku to LEGALSPORT.

Premia bez ryzyka 50 zł

Szczęśliwy kod bonusowy online forBET należy wpisać podczas bezpłatnej rejestracji w polu "Kod promocyjny". I to wszystko. Warto zaznaczyć, że potencjalny zwrot od bukmachera forBET przysługuje tylko za pierwszy zagrany kupon sportowy po rejestracji.

Bezpieczny zakład bez ryzyka w Forbet Zakłady Bukmacherskie
Forbet zakład bez ryzyka

Oczywiście zakład w ramach zakładu bez ryzyka forBET musicie postawić za środki z salda głównego. Jeśli zawrzecie kupon sportowy online za kasę z salda bonusowego, to wówczas postawiony kupon nie będzie się liczył do promocji "cashback forBET na start".

Fragment regulaminu forBET do zakładu bez ryzyka: Aby otrzymać zwrot napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”. Kurs minimalny kuponu bukmacherskiego 2,00.

Naturalnie, otrzymanego zwrotu od forBET na saldo bonusowe nie możecie od razu wypłacić. Żeby odblokować sobie opcję wypłaty za pomocą szybkiego przelewu, musicie najpierw obrócić czterokrotnie (x4) bonus z kursem minimalnym zdarzenia 1,20. Zakład bez ryzyka przegranej to nie jedyna promocja od forBET dla graczy. Bukmacher forBET dodatkowo oferuje bonus 2000 zł od depozytów, 50 zł w postaci zakładu specjalnego, a także 10 zł na freebet za rejestrację z kodem promocyjnym do forBET: LEGALSPORT.

BETFAN

Legalny polski bukmacher Betfan  (licencja nr PS4.6831.3.2018) w standardowej ofercie powitalnej proponuje swoim klientom bonus z mnożnikiem od trzech pierwszych depozytów, który w maksymalnym wariancie może wynieść nawet 3000 zł. Promocja na start w Betfan Zakłady Bukmacherskie może być jednak wyższa o kwotę bezpiecznego zakładu bez ryzyka przegranej. Cashback Betfan na październik 2020 wynosi aż 90 zł. Oznacza to, że łącznie w Betfan można zgarnąć 3090 zł za założenie nowego, w pełni darmowego, profilu gracza.


Ekskluzywny bonus bez ryzyka BETFAN działa tylko po użyciu SPECJALNEGO KODU Obowiązujący kod na rok 2020 to fraza: LEGALSPORT. Za aktualny kod promocyjny w Betfan otrzymujesz uprzywilejowany bonus powitalny + ubezpieczenie na rozrywkę i sport do kwoty 3090 zł.

Ubezpieczony zakład bez ryzyka przegranej za 90 zł lub w promocji Radar365 100 zł w Betfan Zakłady Bukmacherskie działa na bardzo prostych zasadach i warunkach regulaminowych.

Bonus 90 zł lub 100 zł

Zakład bez ryzyka w Betfan działa tak: Jeżeli Twój pierwszy postawiony na stronie internetowej Betfan.pl kupon bukmacherski nie zostanie przez trafiony, to wówczas ten legalny bukmacher internetowy zwróci Wam 10% stawki w postaci bonusu, który następnie zmieni się w specjalny bonus z mnożnikiem x10.

Dzięki temu odzyskacie 100% stawki pojedynczego premierowego zakładu, a możecie wygrać zdecydowanie więcej. Tu przeczytasz jak odebrać bonus na start Betfan z wykorzystaniem kodu.

Kod bonusowy Betfan do promocji bez ryzyka
Kod do bonusu bez ryzyka w Betfan

Naturalnie, jeżeli traficie postawiony kupon sportowy online, to wtedy bukmacher internetowy Betfan wypłaci Wam pełną wygraną na prywatny profil gracza online. Pamiętajcie, że minimalna kwota depozytu uprawniająca do otrzymania zakładu bez ryzyka w Betfan to 20 zł. Żeby można było zawrzeć zakład bezpieczny bez ryzyka w Betfan, należy postawić kupon składający się z minimum 3 zdarzeń z kursem ogólnym minimum 2.50. Wygraną z zakładu bez ryzyka „cashback betfan” musicie 5-krotnie obrócić z min. 3 zdarzeniami z łącznym kursem 2.00.

Jak działa zakład bez ryzyka Betfan?

Zrobiłeś depozyt 50 zł, stawiasz kupon za 50 zł > przegrywasz zakład (kupon jest nietrafiony) > otrzymujesz zwrot 5 zł > dokonujesz obrotu bonusem x5 i po trafionych kuponach na koncie masz przykładowo 120 zł > bukmacher przenosi pełną kwotę 120 zł z salda bonusowego na saldo depozytowe i zgodnie z regulaminem mnoży x10 > na koniec masz do dalszej gry 1200 zł lub możesz te pieniądze wypłacić.

Bonus zostanie rozliczony w ciągu 48 godzin od rozliczenia zakładu. Jak widać, ta promocja bez ryzyka jest bardzo innowacyjna i pomysłowa na polskim rynku legalnych bukmacherów internetowych.

STS

Przetestowany przez graczy bukmacher STS przygotował dla swoich klientów, oprócz bonusu 100% od depozytu do maksymalnie 1200 zł oraz darmowego freebetu 25 zł (bez depozytu), wyśmienity ubezpieczony zakład bez ryzyka przegranej. Ryzyko utraty własnej kasy zminimalizowane zostało maksymalnie przy bezpiecznym kuponie za 30 złotych. Żeby otrzymać tą wyjątkową niespodziankę VIP w postaci „cashbacku STS”, należy wykorzystać nasz link polecający i podczas bezpłatnej rejestracji na stronie internetowej sts lub aplikacji mobilnej aktywować ekskluzywny kod promocyjny STS. Kod rekomendujący na 2020 r. to LEGALSPORT.

Kupon bez ryzyka 34 zł lub 200 zł

Na serwis STS kod rejestracyjny musicie wpisać na wniosku zgłoszeniowym ręcznie, w polu „Kod promocyjny”. Po aktywowaniu konta, wystarczy już tylko dokonać depozytu na kwotę nie mniejszą niż 20 zł – można to zrobić na przykład za pomocą karty kredytowej lub debetowej VISA/MasterCard, BLIK, Skrill lub Przelewy24 - i postawić swój pierwszy zakład internetowy w Star-Typ Sport na ulubione rozgrywki. Może to być na przykład Ekstraklasa, Liga Mistrzów UEFA czy Mistrzostwa Świata FIBA w koszykówce lub walki MMA celebrytów (FAME MMA).

Bonus bez ryzyka STS łączy się z innymi promocjami bukmacherskimi
Bonus VIP od STS Maksymalna kwota bonusu STS Rodzaj promocji bukmacherskiej
Zakład bez ryzyka  30 zł startowa/dla nowych graczy 
Bonus 100% od wpłaty 1200 zł startowa/dla nowych graczy 
Freebet na start bez depozytu 25 zł startowa/dla nowych graczy 
Extra bonus za aktywność 100 zł stała/dla regularnych typerów
Promocja na sporty wirtualne 30 zł stała/dla regularnych typerów
Zaproś kumpla 50 zł (za każdego znajomego) stała/dla regularnych typerów
Bilety na mecze Polaków brak stała/dla regularnych typerów

Jak działa bonus bez ryzyka STS? Jeśli ostatecznie okaże się, że któryś z puszczonych typów nie wszedł i koniec końców kupon został przegrany, to wówczas bukmacher internetowy STS zwraca stawkę zakładu bukmacherskie na konto online. Oczywiście, jeżeli traficie wszystkie selekcje na kuponie sportowym, to wtedy STS Zakłady Bukmacherskie wypłaci Wam sto procent wygranej, która była zapisana na zakładzie internetowym.

Odbierasz kod poprzez link promocyjny do bonusu STS
Link polecający do kodu bonusowego STS

Żeby wypłacić zwrot gotówki na indywidualne saldo depozytowe z salda bonusowego, trzeba postawić jeden zakład z dowolnym kursem bukmacherskim online (innymi słowy, w STS jest obrót x1). Warto zaznaczyć, że nagroda STS na cashback obejmuje również sporty wirtualne i gry komputerowe (esport) - nie wszyscy bukmacherzy dołączają wirtualną rozrywkę do promocji typu "Cashback". Wygrane pieniądze z ubezpieczonego zakładu bez ryzyka można przeznaczyć na przykład na pewne typy z piłki nożnej.

BETCLIC

Godny zaufania Betclic Polska, jako pierwszy zagraniczny bukmacher i operator zakładów sportowych posiada licencję Ministerstwa Finansów, udostępnia swoim klientom na start bardzo okazały cashback o wartości aż 500 złotych. Wyjątkową promocję powitalną „cashback Betclic” można aktywować podczas szybkiej rejestracji na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej na telefon komórkowy lub tablet z system iOS lub Android. Wystarczy tylko w pole „Kod promocyjny” wpisać autoryzowany i zweryfikowany kod Betclic (legalnego bukmachera online), którym na rok 2020 jest hasło: LEGALSPORTPL.

Cashback 500 zł + 10 zł

Warto zaznaczyć, że bezpieczny zakład bez ryzyka przegranej w Betclic jest aktywowany automatycznie. Trzeba tylko zrealizować swój pierwszy depozyt na konto bukmacherskie online (na przykład za pomocą karty kredytowe/debetowej VISA lub MasterCard), a następnie postawić pierwszy kupon bukmacherski online z kursem minimalnym 1,14.

Bonus Cashback Betclic z kodem promocyjnym
Kod promocyjny do Betclic Cashback

Jeśli na Waszym premierowym zakładzie internetowym w Betclic wytypujecie poprawnie wszystkie postawione typy sportowe, to wówczas otrzymacie od Betclic PL (legalne zakłady bukmacherskie) całą wygraną zapisaną na kuponie online. Natomiast jeśli nie uda Wam się trafić zawartego zakładu bukmacherskiego to nic nie tracicie, ponieważ bukmacher Betclic zwróci Wam pełną wpłaconą stawkę pojedynczego zakładu minus podatek do 500 zł na saldo bonusowe.

Jest to bardzo korzystna promocja na start z kodem bonusowym, dlatego też rekomendujemy, abyście wykorzystali ją w stu procentach. Aby wypłacić bonus Betclic i środki finansowe zgromadzone na saldzie bonusowym po zwrocie, należy obrócić 4 razy bonus po kursie minimum 2.00 w ciągu 30 dni przed wypłaceniem. Pamiętajcie, że podczas obrotu bukmacherskiego możecie korzystać nie tylko z zakładów pojedynczych, ale również i AKO. Co więcej, zgodnie z regulaminem promocji Betclic do obrotu możecie wykorzystać ofertę prematch oraz LIVE, czyli na żywo.

FORTUNA

Najdłuższy stażem bonus bez ryzyka jest w ofercie eFortuna. Bezpieczny zakład bez ryzyka przegranej w Fortuna Zakłady Bukmacherskie oNLINE to topowy bonus bukmacherski na polskim rynku, z którego na pewno warto skorzystać. W maksymalnym wariancie cashback Fortuna za kod promocyjny może wynieść aż 120 zł – bonus bez ryzyka w standardowej wersji bez kodu jest 100 zł, a z kodem aż 20 złotych większy, tak więc warto podczas rejestracji online aktywować najlepszy i w pełni darmowy kod polecający na eFortuna.

Jak odebrać maksymalny bonus bez ryzyka Fortuna? 
Wpisujesz podczas rejestracji na iFortuna kod: LEGALSPORT lub uruchamiasz nasz link polecający Fortuna do kodu (kliknij), wtedy kod promocyjny automatycznie do formularza rejestracji na eFortuna.

Co ważne, ubezpieczony zakład internetowy w Fortuna działa na najlepszych na polskim rynku warunkach regulaminowych.

 100 zł i 120 zł na bonus bez ryzyka

Jeśli Wasz kupon bukmacherski online okaże się trafiony, to wówczas otrzymacie pełną wygraną zapisaną na e-kuponie sportowym online. Natomiast w przypadku nietrafienia zakładu bukmacherskiego otrzymacie zwrot gotówki w ciągu 3 dni na saldo depozytowe. Cashback Fortuna nie jest obłożony żadnymi zasadami obrotu bukmacherskiego, dlatego też tuż po zwrocie gotówki możecie wypłacić pełną kwotę pomniejszoną o podatek od gier hazardowych i losowych na swoje indywidualne konto bankowe. Oczywiście za wygrane pieniądze z bonusu bez ryzyka można obstawiać również kolejne zakłady bukmacherskie AKO, SOLO lub SYSTEM.

eWINNER

Sprawdzony i zweryfikowany bukmacher internetowy eWinner Zakłady Bukmacherskie także posiada w swojej mega ofercie bonusowej na start niezwykle opłacalny zakład bez ryzyka przegranej online. W ramach ekskluzywnego cashbacku eWinner za aktywację podczas rejestracji kodu promocyjnego, który brzmi LEGALSPORT (zobacz krótki poradnik bukmacherski dla początkujących typerów, jak odebrać bonus z kodem eWinner), można odzyskać na swoje prywatne saldo bonusowe aż 150 zł i to na świetnych zasadach oraz warunkach regulaminowych.

Bezpieczny bonus 150 zł +20 zł

Warto w tym momencie zaznaczyć, że bezpieczny zakład bez ryzyka przegranej eWinner jest powiązany z pierwszą wpłatą na konto bukmacherskie (saldo depozytowe) i dotyczy pierwszego postawionego na stronie internetowej ewinner zakładu online. Innymi słowy pisząc, tylko pierwszy postawiony kupon sportowy liczy się do akcji marketingowej "eWinner cashback" - za drugi przegrany zakład online w eWinner nie dostaje się już refundacji.

Maksymalna wartość standardowego bonusu dla nowego klienta eWinner za nietrafiony kupon bukmacherski, który otrzymuje się w ciągu 48 godzin od momentu rozliczenia promocyjnego zakładu, to 150 zł. Z naszym kodem otrzymujesz 15% więcej i wtedy jest to 170 zł premii bez ryzyka.

Kwota ewentualnego zwrotu liczona jest od stawki bez 12% podatku od gier losowych i hazardowych. Co oznacza stawka bez podatku? Jeśli gracz wpłaci na przykład na swoje prywatne konto online 100 zł i postawi zakład bukmacherski na witrynie www eWinner za pełną kwotę, to wówczas w ramach ewentualnego "cashbacku eWinner" otrzyma on 88 zł zwrotu na swoje konto online do gry. Oczywiście, jak trafi pierwszy kupon, to wtedy dostaje 100% wygranej z zakładu.

Informacja bukmacherska, że z kodem bonusowym eWinner można zgarnąć max. promocję powiatalną
Kod promocyjny do eWinner Zakłady Bukmacherskie

Pamiętajcie, że aby aktywować eWinner zakład bez ryzyka, należy postawić e-kupon bukmacherski online przez internet za minimum 20 złotych. Jeżeli zawrzecie kupon sportowy za przykładowo 10 zł czy 15 zł, to wtedy nie będziecie mogli liczyć na zwrot od legalnego polskiego bukmachera eWinner. Oczywiście, musicie pamiętać również o aktywacji kodu promocyjnego eWinner, jakim jest hasło LEGALSPORT.

Żeby odblokować wypłatę bonusu i uzbieranych środków na saldzie bonusowym, trzeba najpierw wykonać 3-krotny obrót bonusem po kursie minimalnym 2.50 - do obrotu eWinner zaliczają się kupony wielokrotne (AKO) oraz single. Podczas dokonywania obrotu bonusem niedozwolone jest zawieranie zakładów przeciwstawnych -  np. na jednym kuponie bukmacherskim stawiacie zwycięstwo bez remisu Liverpoolu w meczu z Chelsea FC w ramach Premier League, a na drugim kuponie obstawiacie triumf The Blues z The Reds. Nie można też zamykać zakładów za pomocą opcji cash-out.

Oferta sportowa bukmachera internetowego eWinner jest jednak bardzo solidnie rozbudowana, dlatego też jesteśmy pewni, że poradzicie sobie bez problemów z obrotem w mgnieniu oka. Bukmacherski gracz, który zdecyduje się na udział w promocji bukmacherskiej "eWinner Cashback" z kodem promocyjnym, ma aż miesiąc (30 dni) na obrót środkami bonusowymi. W tym czasie wszystkie promocyjne zakłady muszą zostać rozliczone.

MILENIUM

Bukmacher Milenium Zakłady Bukmacherskie udostępnia swoim klientom zakład bez ryzyka przegranej o wartości 150 zł na start, który jest częścią bonusu powitalnego za darmową rejestrację z kodem do Milenium, który brzmi LEGALSPORT.

W ramach promocji startowej można zgarnąć dodatkowo na swoje konto bukmacherskie w Milenium bonus 1500 zł i freebet 20 zł (po wpłacie minimalnego depozytu 50 zł).

Kod rabatowy/bonusowy do promocji powitalnych Milenium Zakłady Bukmacherskie | Aktywny kod do Milenium > LEGALSPORT
Kod promocyjny Milenium do zakładu bez ryzyka

W przypadku nietrafionego pierwszego kuponu bukmacherskiego, stawka (maksymalnie 150,00 zł) zostanie zwrócona przez bukmachera Milenium w postaci punktów premiowych. Warto dodać, że wygrane kupony sportowe zawarte za tak zwane kredyty wypłacane są w złotówkach i nie wymagają obrotu bukmacherskiego.

Bonus na zakład bez ryzyka 150 zł

Cashback Milenium o wartości 150 zł można wykorzystać na dowolne typy sportowe online znajdujące się w ofercie bukmacherskiej Milenium i dowolne e-kupony.

Najbardziej wartościowe typy bukmacherskie z wysokimi kursami online w Milenium Zakłady Bukmacherskie to: typy na Premier League, typy na Bundesligę, typy na Ekstraklasę oraz typy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Ubezpieczenie pierwszego kuponu bukmacherskiego obejmuje wszystkich graczy, którzy zarejestrują się w Milenium z kodem promocyjnym, jakim jest  LEGALSPORT.

Konto online - jakiego bukmachera wybrać

Promocje bukmacherskie zmieniają się w czasie. Bonus na zakład bez ryzyka dostępny jest u bukmacherów z licencją MF. Praktycznie każdy nowy bukmacher wprowadza bezpieczny kupon do oferty. Bonus wymaga kodu do rejestracji, dzięki temu nagroda jest większa. Warto regularnie czytać informacje i artykuły o nowych promocjach. eWinner, Betclic, BETFAN, Fortuna, Totolotek, LVBET, Milenium, BETFAN, TOTALbet, STS, forBET, PZBuk, Etoto, NobleBet - lista legalnych bukmacherów jest wystarczająca do podjęcia dobrej decyzji u kogo przeprowadzić rejestrację z linka polecającego.

Nasz kod promocyjny LEGALSPORT zawsze zwiększa korzyści powitalne, nagroda to bonus 100%. 2 x większy budżet bukmacherski pod pierwszej wpłacie depozytu to realna szansa dla graczy, którzy pytają: Jak ograć bukmachera? Najlepszy bukmacher na stary oferuje nie tylko najwyższy bonus, ale i wysokie kursy. eSport i wirtuale (tenis, wyścigi, piłka nożna) podsnoszą prestiż i zadowolenie z gry online. Zapamiętaj najbardziej uniwersalny kod i zapisz się do klubu graczy VIP.

FAQ - częste pytania o bonusy bez ryzyka

Bonus bez ryzyka często rodzi wiele pytań, jakie stawiają nowi klienci rejestrujący konta bukmacherskie. Staramy się zbierać wszystkie pytania, poniżej przedstawiamy te które się najczęściej powtarzają.

1. Czy bonus bez ryzyka to jest to samo co bonus z ubezpieczeniem?

W oficjalnej nomenklaturze bukmacherskiej, na materiałach reklamowych i banerach najczęściej spotyka się określenie "bonus bez ryzyka". Gracze stosują zamiennie inną definicję, w mailach i na forum bukmacherskim używają także pojęcie "bonus z ubezpieczeniem" albo "ubezpieczony kupon". Wszystkie wymienione określenia dotyczą tej samej promocji bukmacherskiej - bonusu bez ryzyka. Odpowiadając wprost na Wasze pytanie: tak, bonus bez ryzyka to jest to samo co bonus z ubezpieczeniem od przegranej,

2. O co chodzi z zakładem bez ryzyka w STS?

Cashback STS jest o tyle interesujący, że jedynie za kod promocyjny STS: LEGALSPORT możesz go otrzymać. Standardowa promocja powitalna STS z kodem pewne25 to jedynie darmowy freebet bukmacherski 25 zł i premia od depozytu 1200 zł. Za nasz specjalny kod promocyjny otrzymujesz, przywilej w postaci ubezpieczenia pierwszych kuponów od ryzyka przegranej. Zatem podpowiadamy, że w zakładzie bez ryzyka STS chodzi o to, że jest dodawany do pakietu korzyści na start tylko po rejestracji z kodem STS na rok 2020. Wtedy komplet bonusów to 3 nagrody: 1200 zł + 30 zł bez ryzyka + 25 zł (darmowy bonus bez ryzyka). Razem na sportową rozrywkę masz 1255 zł dodatkowych pieniędzy od bukmachera.

3. Którzy bukmacherzy internetowi oferują bonus zakład bez ryzyka.

Legalni bukmacherzy z polską licencją regularnie wprowadzają bonus bez ryzyka do oferty powitalnej i dla stałych graczy. Przez kilka lat na rynku królowała eFortuna Online z zakładem bez ryzyka za 100 zł, podwyższonym za kod promocyjny do 120 zł. Obecnie zakład bez ryzyka oferuje 6 bukmacherów. Poza wymienioną Fortuną, także Betclic ma Cashback do 500 zł, Milenium natomiast za 150 zł. Niespodzianką jest STS, który bonus bez ryzyka 30 zł (lub 35 zł) aktywuje tylko za kod promocyjny po wpłacie 20 zł depozytu.

Betfan z kodem promocyjnym aktywuje 90 zł na bezpieczny kupon, a aktywacja bonusu bez ryzyka w forBET wymaga przelewu na 50 zł (wtedy też dopisywany jest darmowy reebet  bez depozytu i kasa 10 zł na start). Wszystkie promocje bez ryzyka są u polskich bukmacherów bezpieczne i warto z nich korzystać.

4. Czy bonus bez ryzyka łączy się z innymi promocjami?

Regulaminy bonusu u poszczególnych bukmacherów pozwalają na łączenie promocji po spełnieniu zasad dla każdego bonusu.
Warto natomiast pamiętać, że łączenie promocji oznacza zwykle możliwość korzystania z każdej w określonej kolejności. Przykładowo w STS po wpłacie depozytu 100 zł i aktywowaniu bonusów z kodem promocyjnym kolejność jest następująca. Pierwszy kupon możesz postawić za bonus bez ryzyka 30 zł, tylko trzeba go zawrzeć za pieniądze z konta gotówkowego.

Przy zakładzie bez ryzyka po wygranej z kursem 2.00 masz 52,80 zł, a po przegranej masz z powrotem 26,40 zł. Zwrot dostajesz na saldo depozytowe. Potem w ramach łączenia promocji, możesz postawić za bonus bez depozytu 25 zł (darmowy) bez wymaganego obrotu. Na koniec stawiasz za bonus od depozytu 100% - w tym wypadku od wpłaty 100 zł masz bonus w tej samej kwocie.

Komentarze i opinie (1)

Zakład bez ryzyka
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
BB
skomentowano ponad miesiąc temu
bez ryzyka, bez ryzyka, a zegar tyka...taka rymowanka pod bonus po 3 piwkach ;)
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.